>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dawno nie wypowiadałem się w tym temacie, bo ręka w gipsie nie pozwalała na pisanie. Czytałem wiele postów, niektórzy nie mają pojęcia o NBA, zaś inni piszą dość mądrze. Jednak nie o tym a o Game6 a także całej serii. Warto zaznaczyć, że pierwsza raz w tej serii funkcjonowała ofensywa po obu stronach. Lebron z Irvingiem zagrali genialne spotkanie, z drugiej strony Igi oraz Thompson także genialne spotkanie. Powiedzmy sobie szczerze jednak jedną rzecz. Czy Lebrona i Irvinga stać po raz kolejny zagrać takie dobre spotkanie? Zanim odpowiem na to pytanie to warto zaznaczyć, że brakuję tam zawodników, którzy mogliby dołożyć swoje 15-20 punktów. Smith zrobił to w Game4 a dzisiaj wyróżnił się tylko i wyłącznie głupimi faulami w tym na Bogucie. Fenomen Lebrona dzisiaj polegał na tym, że po pierwsze dobrze wszedł w spotkanie a także IGI krył go za długo. Gdy na boisku jest Green to oboje dość często się zamieniają przez co Lebron z oboma zawodnikami musi grać inaczej. Irving jest genialny w ataku i dzisiaj mi się tak podobał, że to się w głowie nie mieści. Jednak z innej strony, czy jest na tyle dobrym zawodnikiem żeby zagrać dwa tak genialne spotkania pod rząd? Do tego warto zaznaczyć, że Curry był dzisiaj słaby przez co Irving w obronie nie musiał zostawić tyle energii przez co w ataku dał dużo. Oczywiście nie umniejszam obu gwiazdom Cavs jednak nie wydaje mi się żeby byli wstanie zagrać tak samo genialne w kolejnym spotkaniu. Jeszcze co do Love. Wydaję mi się, że po sezonie musi odejść, bo w Cavs niestety zniknął. Za mało akcji na niego granych a do tego jest tak fatalnym obrońcom, że wracający Green może zmieść go z powierzchni ziemi.

Teraz co do Game 6. W mojej opinii kursy powinny być wystawione odwrotnie. GSW są faworytem. Po pierwsze to co opisałem wyżej o postawie liderów Cavs a po drugie i najważniejsze, wraca Green. Można go nie lubić za jego frajerskie zachowanie jednak jest on genialnym zawodnikiem i brakującym elementem tej układanki. O tym zawodniku nie trzeba chyba pisać, bo każdy fan, który śledzi NBA zna jego zalety. Ja jednak o tym co powinien dać w kolejnym spotkaniu:
*Odciążenie Igiego w kryciu Lebrona
*Energie
*Walka z Thompsonem na własnej tablicy
*Rozegranie piłki

Pewnie jeszcze coś bym znalazł jednak są to najważniejsze rzeczy. Przede wszystkim będzie walczył z Thompsonem na tablicach, bo ten do spółki z Lebronem zbierał wszystko w dzisiejszym spotkaniu. Do tego odpoczął sobie a to ważne po tym, że GSW grało 7 meczową serię z OKC przy dużo bardziej wypoczętych Cavs. W mojej opinii jego powrót zrobi bardzo dużo. Gram tak:

GSW win - 2.29/marathon ⛔
Green Triple Double - poczekamy na kursy, stawka też niska
⛔
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Posiada ktoś informacje, który bukmacher oferuje zakład na to kto zostanie mistrzem Hiszpanii w koszykówce?

A tak na marginesie nie rozumiem takiego gadania, że Irving i James nie są w stanie zagrać tak dobrego spotkania jak ostatnio. Bo niby czemu? Są jacyś ułomni? Faktem jest rzucili po 41 punktów natomiast obaj w swojej karierze wielokrotnie rzucali 30 i więcej punktów zatem dla mnie to nie jest żadne argument. Tak Irving jest na tyle genialny, aby zagrać 2 świetne spotkania pod rządu. Jakbyś nie zauważył to Irving w ostatnich 3 spotkaniach rzucił kolejno 30, 34, 41 zatem zagrał 3 świetne mecze w ciągu kilku dni.

Oczywiście powrót Greena jest znaczący, ale nie na tyle, żeby wygrać kolejny wyjazd. W moim przekonaniu dojdzie do game 7 gdzie wszystko się rozstrzygnie.

Cavs =&gt; 1,71 ✅
Under 215,5 =&gt; 1,40 ⛔ Ten over zabolał 115:101
AKO =&gt; 2,39
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
duckland 884

duckland

Użytkownik
Postawiłem jakis czas temu na mistrzostwo dla Cavsow. Po 3-1 dla OKC z GW już bylem pewien kasy. Niestety 73-9 o czyms swiadczy - to jest ekipa mistrzowska. Po pierwszych meczach finalu szczeka mi opadla jakie baty Cleveland zbierało. Obnażyli wszystkie słabości ekipy ze wschodu az zabardzo. Ławka Warriorów zrobila w ktoryms meczu 34-7!!! Love i Smith wygladaja jak amatorzy nie wiem czy nawet z lawki by wchodzili w Goldenach. Przy 3-1 dla Warriors 365 nie pozwolilo mi zamknac zakladu zeby odzyskac chociaz 10% kasy wiec juz postawilem krzyzyk na tych finalach i ogladam sobie euro spokojnie. Po zawieszeniu Greena postanowilem obejrzec game 5 i znowu bylem w szoku troche. Pomimo god-game IRV i LBJ (82pkt) mecz był mocno wyrownany. Znowu Love padaka, lawka dno totalne ale udalo sie bo dwoch gosci zagralo kosmiczny game. Dzis 365 proponuje mi zamkniecie zakladu za 50% stawki i biore to z ciezkim sercem jako fan Cavsow. Wraca Green i w takim skladzie oni robia miazge z kogo chca. Tak kawaleria jest mocna u siebie, ale Warriors maja lepsze statystyki z wyjazdów niz Cleveland u siebie. Im wszystko jedno gdzie graja, maja za mocna ekipe, a Cleveland nie ma kim postraszyć. Nie chce się znęcać nad Lovem ale ten pan musi odejść, Smith to też nie kaliber mistrzowski. W tamtym roku Deli rozgrywal fenomenalne finaly, ale widać ze to byl wypadek przy pracy. Ławka ławka i jeszcze raz ławka leży i kwiczy. Nie ma 4-1 tylko dlatego ze król był wczoraj królem, wszystko mu siedziało nawet jego nieszczesne trójki które był zmuszany rzucać nawet przy braku Greena. Irving w najlepszej wersji, King i niezły Thomson to dużo za mało na Goldenów. Sercem jestem za Cavsami, ale już nie za moja kase. Widze jakiś cień szansy na game 7 bo Green może być osrany przed kolejnym zawieszeniem, ale to grubymi nicmi szyte. Pozdrawiam
 
czarny23 29

czarny23

Użytkownik
Lebron James over 7,5 asyst ✅
Sts 1,75
Krótko, średnia asyst w finałach to 8, dziś wraca Grenn rotacja obrońców będzie większa co zmusi pewnie częściej do szukania kolegów z drożyny. W poprzednim meczu oddał rekordową ilość rzutów w tych playoffs, zaliczając przy tym 7 asyst, parę decyzji rzutowych mniej tez się może przełożyć na asysty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
hmm ciekawe gdzie jeden użytkownik który pisał że LeBron jest słaby ... 2 mecz pod rząd kręci 41 pkt i dołożył 11 asyst... Faktycznie cienki zawodnik z niego... Dobrze że poniedziałek mam wolny to na spokojnie obejrzę ostateczne starcie bo dziś to w robocie flashscore musiało starczyć ...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Orientuje sie ktos co tam z Bogutem?

2.730
Cavs win
Pinnacle

Final game.LBJ pokazał kto rządzi w lidze 82 punkty w dwóch meczach do tego wsparcie Irvinga i Warriors leżą i kwicza.Jak dla mnie nie może być inaczej.
Nie może być bo ja mam Cavs win po kursie ponad 4.00 za wysoka stawkę.
Jazda King NA NICH!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Bogut zakonczyl juz sezon. Twoj typ wydaje sie calkiem realny!
Curry i Green maja problemy z faulami w wiekszosci spotkan , a bez nich na parkiecie to juz siara totalna!
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
I gdzie są te Janusze skreślające Cavs na starcie w tegorocznych finałach? Wody nabrali w w usta i cisza jak widać.
Nie wiem kto wygra ten mecz, natomiast przed play-offami stawiałem na Cavs i trzymam się tego do samego końca. Po obejrzeniu ostatnich spotkań szanse oceniam 50/50 dlatego tez pobieram Kawalerzystów. Lebron skupiony jak nigdy, pewnie na mocnych środkach na koncentracje musi być i jest to doby znak dla gości ze Wschodu. Tak jak przypuszczałem Cavs prawdopodobnie mają więcej paliwa na końcówkę tej rywalizacji. W drużynie GSW mniejsza ilość energii przekłada się na zbędne faule np: Curry techniczny, który zazwyczaj jest ostoją spokoju...
Rywalizacja ta została opisana wyżej wielokrotnie, zatem nic dodać nic ująć - osobiście uderzam w stronę Lebrona i spółki.


GSW - Cavs =&gt; Cavs =&gt; 2,70 ✅
GSW - Cavs =&gt; Under 215 =&gt; 1,40 ✅
AKO =&gt; 3,78
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
quintana 425

quintana

Użytkownik
I znowu liga zrobiła swoje i mamy Game 7, trzeba zarobić prawda panie Silver?
Ja gram jutro do dubelka na czysto GSW @1,5 Bet365. Nie będę więcej pisał, Green wraca, ostatni mecz i liga woli GSW raczej, pewnie zaraz posypie się pełno hejtów na te argumenty, ale kto ogląda NBA od lata to wie o co chodzi. Ogólnie GSW powinno wygrać u siebie na luzie, zobaczymy.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Green wraca, ostatni mecz i liga woli GSW raczej, pewnie zaraz posypie się pełno hejtów na te argumenty, ale kto ogląda NBA od lata to wie o co chodzi. Ogólnie GSW powinno wygrać u siebie na luzie, zobaczymy.
Green grał w ostatnim meczu 40 min, takze już wrócił, a nie wraca w ramach sprostowania.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
I znowu liga zrobiła swoje i mamy Game 7, trzeba zarobić prawda panie Silver?
Ja gram jutro do dubelka na czysto GSW @1,5 Bet365. Nie będę więcej pisał, Green wraca, ostatni mecz i liga woli GSW raczej, pewnie zaraz posypie się pełno hejtów na te argumenty, ale kto ogląda NBA od lata to wie o co chodzi. Ogólnie GSW powinno wygrać u siebie na luzie, zobaczymy.
Tak tak na luzie bez Boguta ale tego pewnie nie wiesz przeciez oni pod koszem nie maja kim grać.Tu będzie difens i brudna gra bez rzucania z dystansu.Odradzam granie na Warriors bo to nie ma sensu jeszcze po tym kursie mecz 50\50 nic więcej granie na Warriors w tym przypadku wielblad bukmacherski pozdrawiam

A jak widzę ze ktos pisze do dubelka to mnie czysci jak można zarabiac podwajając sobie ryzyko jeszcze wesoło pisząc dubelek widac ze grane za max 100 zl no ale tak to jest.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Generalnie w tym meczu może się wydarzyć wszystko więc ciężko tu cokolwiek przewidzieć. Przed finałem ja liczyłem, że Warriors wygrają ostatecznie 4-1. Po 2 wygranych u siebie miało przyjść jedno przełamanie na parkiecie rywala i tak, też się stało. Myślałem, że po 5 spotkaniu Curry i spółka będą otwierać szampany a tymczasem Cavs zrobili kawał dobrej roboty. Dzisiaj to oni są na fali, ale czy wygrają to ciężko powiedzieć.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
MVP dla Lebrona po kursie 1.40, to chyba czysta formalnosc, nawet jesli Wariors to wygraja ?
Od 1969 roku, odkąd ta nagroda jest przyznawana, tylko raz (w 1969r) zdobył ją zawodnik z przegranej drużyny... Jeśli Curry zagra dobry mecz, zrobi 40+ punktów i poprowadzi zespół do mistrzostwa to równie dobrze mogą ją jemu przyznać. Moim zdaniem ten typ troche ryzykowny, historia i logika podpowiada, że MVP dostanie zawodnik ze zwycięskiej drużyny. Chyba, że ktoś uważa że Cavs wygrają serie, tylko po co wtedy grać Lebrona MVP skoro można pograć na Cleveland.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 67

wezsiee

Użytkownik
Chyba jeszcze nikt z przegranej drużyny nie dostał MVP. Jeśli się myle niech mnie ktoś poprawi. Jak już chcesz grać to rozejrzyj się bo jest nawet @1.56


Ja widze spore value w @14 na Greena i to pograłem. Jeśli GSW wygra, a Green zagra dobre spotkanie to duza szansa, ze on dostanie. Lebron powinnien zgarnąć mimo wszystko, ale wiadomo jak to z NBA jest :]


Co do Boguta to koleś grał po 10 minut na mecz, więc sami sobie pomyślcie jaka to strata. Kerr gdyby chciał to wystawiłby Ezeliego, ale woli grać smallballem.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
S.Curry ponad 41,5(pkt+zbiorki+asysty) @ 1,85 Unibet⛔

Koniec zabawy!Licze na gwiazdę GSW,a w szczególności ze zagra więcej minut w meczu a sędziowie już nie będą gwizdać mu śmiesznych fauli,zwłaszcza przed własna publicznością. A może nawet jakaś dogryweczka sprzyjająca typowi,kto wie.Jak zagra te 40min+ powinien ogarnąć,zobaczymy
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 21

powernoisex

Użytkownik
Finały są dobre do oglądania a nie obstawiania.
Jeśli już ktoś chce koniecznie obstawiać, to niech odpowie sobie na pytanie, czy według niego GSW jest najlepszym zespołem NBA w historii ligi. Jak dla mnie potrzebują do tego wygranej. Jeśli przegrają zostaną zapamiętaniu tylko jako najlepsza drużyna sezonu zasadniczego. Tym można się sugerować, cała reszta to wróżenie z fusów. Scenariuszy jest tak dużo, że szkoda czasu, by je wszystkie rozpatrywać.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zostałem chyba wywołany, bo to ja pisałem, że Lebron nie jest wstanie zagrać dwóch tak dobrych spotkań a zagrał. Podziwiam, bo mimo, że go nie trawię to ciągnie Cavs po mistrza. Ale czy mu się to uda? Dowiemy się dziś w nocy? Historycznej nocy. Sporo dziś czytałem i statystyki są za GSW, do tego pobili rekord Bulls jednak żeby został zapamiętany to muszą dziś zdobyć pierścienie. Przed game5 dałbym sobie rękę uciąć, że GSW obroni mistrza jednak dziś nie postawiłbym na nich złamanego grosza. Mecz 50:50, za Goldenami idą statystyki i własny parkiet a za Cavs chęć stworzenia nowej historii i chyba mimo wszystko forma. Wczoraj zobaczyłem statystykę, która pokazywała jak w ostatnich trzech Game7 wyglądały punkty. Chodzi oczywiście o finały. Były to bardzo underowe spotkania. Sama seria Cavs z GSW także przynosi nam średnią mniejsza niż linia wystawiona na finał. Początkowo były 208.5 a teraz 205.5 mimo wszystko idę w under. Game7 zazwyczaj są underowe, tutaj obrona zdobywa mistrzostwo. Dla mnie bet fajny.

Under 205.5 pkt - 1.86/betclic ✅ izzi

Do tego pójdę w NBA finałów. Lekko, bo lekko ale atakuję Greena. Dlaczego? Po pierwsze ponad 50 lat MVP finałów dostał ktoś z przegranej drużyny. Mimo genialnej serii Lebrona to on tego nie dostanie jeżeli GSW to wygra. Ja osobiście sądzę, że Goldeni wygrają dzisiaj we własnej hali. W tej serii Igiego i Greena stawiam na równo. Ale Draymond może zostać dzisiaj bohaterem. Zawieszony przez Lebrona. Teraz go kryję i nie pozwala mu przekroczyć granicy 30 pkt. Do tego dokłada 18/11/8 i zostaje MVP. Ładnie sobie to wyobraziłem. To tylko przypuszczenia ale kurs 15 to value, więc próbuję ????

Green zostanie MVP - TAK - 15.0/betano ⛔ wielka szkoda, genialny mecz. GSW obsrane
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Panowie mówicie, że do zadkosci jest aby MVP dostał gracz przegranej drużyny, i to się zgadaz, w takim wypadku możemy pójść w tą stronę, stawiamy na Cleveland po 2.62 jeśli wygra jest + alternatywnie stawiamy, że LeBron nie zostanie MVP po 2.74, bo jeśli przegrają to &quot;raczej&quot; nie zostanie MVP. Coś ala sure bet. Co wy na to? Była mowa już o tym w ogóle?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom