>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
navent 83

navent

Użytkownik
To są dwa różne wydania tej samej książki. Z tego co się orientuję ta, na okładce której Lebron jest w koszulce Miami nie zawiera wątków powrotu do Cleveland. Ta w której jest w koszulce Cleveland jest nowsza, rozszerzona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 1,1K

viren

Użytkownik
Będąc obiektywnym, jestem wściekły na to co Silver zafundował ! Biznes to biznes, ale sprawy na parkiecie zostawiamy do wyjaśnienie na parkiecie. Finał, który został wyreżyserowany i nie umniejszał tutaj Cavsom, pokazali charakter, brawo ! Ale to co zrobił zarząd ligi woła o pomstę do nieba i w tę stronę to dalej iść nie może.

No zalozmy nawet ze szesc pierwszych meczow bylo ustawionych. Z czego pierwsze dwa Cavs grali jak otruci albo zaszantazowani. W ostatnim meczu stajemy na noze w ciasnej ciemnej ulicy jeden na jednego i wyszlo kto jest mistrz. Pal licho co sie wydarzylo we wszystkich szesciu meczach

Do wszystkich tych co piszą że GSW to nie mistrzowska drużyna, chciałbym wam tylko przypomnieć że LEbron własnie z nimi rok temu poległ, to oni są rekordzistami sezonu zasadniczego jeśli chodzi o bilans, a wielki finał nba przegrali w tym roku z Clevland &quot;jeśli licząc małe punkty z każdego meczu&quot; róznicą dokładnie 4 oczek. Wieć jednak trochę szacunku wypada mieć ;)
A widziales sklad zeszlorocznych finalow? Lebron gral sam, 2/3 skladu kontuzje a i tak zanosilo sie ze ich pozamiata, ale poszly jakies zakulisowe gierki bo wydawalo sie ze jedyna szansa na mistrza (takiego farta do przeciwnikow juz w zyciu miec nie beda) dla GSW przepada

Dlatego wlasnie ze sie wypruwali na sezon zasadniczy miedzy innymi nie sa mistrzami NBA. A mozna bylo nie zaginac sie, miec kilka wygranych mniej i przylozyc sie bardziej do play off. Ale rozumiem priorytety, pewnie czuli nosem porazke w PO

Uwierz mi kilku graczy obserwoawalo gre cCurryego i myslalo sobie tak &#39;co za bezczelny gowniarz, ale bym mu pokazal w play off&#39; Ale drabinka jest jaka jest ci co mieliby cos do powiedzenia w konfrontacji z GSW byli od nich odseparowaniprzez drabinke play off. W koncu przyszla kryska na matyska i tak bardzo pozno ale teraz bedzie chlopak mial duzo materialu do przemyslenia za bardzo odlatywal juz
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
JA pytam sie gdzie są Janusze, którzy skreślali od samego początku Cavs w tych finałach?? Jedynie Konar i ja byliśmy za Cavs, a reszta pisała co my w ogóle opowiadamy i jest to nie możliwe, żeby ograć magicznych GSW. A teraz komentatorzy komentują po fakcie !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
JA pytam sie gdzie są Janusze, którzy skreślali od samego początku Cavs w tych finałach?? Jedynie Konar i ja byliśmy za Cavs, a reszta pisała co my w ogóle opowiadamy i jest to nie możliwe, żeby ograć magicznych GSW. A teraz komentatorzy komentują po fakcie !!!
Czyli każdy, kto miał inne zdanie na temat tego finału to Janusz? A gdzie są Janusze, którzy skreślali GSW, kiedy przegrywało 1-3 z OKC? Bo o ile sobie przypominam, to niektórzy &quot;spece&quot;, którzy stawiali teraz na Cavs już wtedy obwieścili, że mamy w finale pojedynek Duranta z LBJ. Widzę, że pamięć ludzka jest krótka i wybiórcza.
W tym finale GSW miało po swojej stronie wystarczająco dużo argumentów, aby na nich postawić, a że minimalnie przegrali... No cóż, taki jest sport.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Każdy kto pisał przed rywalizacją, że Cavs nie ma żadnych szans w starciu z Golden jest dla mnie zwykłym Januszem z sts-ów. Owszem można mieć inne zdanie, ale skreślać na starcie tak dobrą drużynę jest bynajmniej nie na miejscu. Tym bardziej, że GSW miało trudną przeprawę z OKC . Co więcej zadecydowały detale i to w moim odczuciu Cavs miało więcej energii w końcówce tej rywalizacji tak jak wcześniejszej przypuszczałem.
Akurat o meczach GSW - OKC nic nie pisałem, zatem jest to nie trafiony argument i nie należy go kierować w moją stronę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To tak jest jak pisali ze Warriors to jest o klasę lepsza drużyna a nie jest ani od Cavaliers ani od OKC.
I co z tego ze Warriors wyszli z 3-1 z OKC skoro kursy na OKC na wyjeździe byly 4.00?
Tam jeden mecz pokrywal 3 wygrane Warriors z handicapem a ten nie siadal zawsze do tego kursy kolo 2.00 u siebie i na OKC i czarno na białe pokazane jak zarobić można bylo ale dalej będzie to walkowane...
Do tego kurs ponad 5.00 na awans nawet jak nie wszedł bo bylo 4-3 to nie bylo value powiedz?
Podstawy bukmacherki
Warriors nie wygrają 5 razy serii z OKC no bo kurna nie ma tam takiej różnicy poziomu co najwyżej na kurs 3.00.
Przytaczanie tej serii to dziecinada no ale jak ktos nie ma typów swoich żeby sie o nie zahaczyć to dowala innym tylko czemu lepszym?
Trening czyni mistrza pozdrawiam.

Warriors to drużyna na 1.50 kurs nawet nie?
No chyba to nie jest value...
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Nie mówię tu o aspekcie typerskim, bo ani razu nie zagrałem na zwycięstwo którejś z drużyn. Chodzi mi o to, że jak OKC prowadziło 3-1, to niektórzy już wieszali psy na GSW i byli pewni OKC w finale. Analogiczna sytuacja miała miejsce teraz. 2 piewsze mecze i pogrom, potem bounceback Cavs i znów wygrana GSW. Logiczne było, że Wojownicy są w tym momencie murowanym faworytem do tytułu. A że z różnych przyczyn tego nie osiągnęli to inna rzecz. Ja np. nigdzie nie pisałem przed ta serią, że Warriors są murowanym faworytem. Nawet spodziewałem się, że mogą łatwo przegrać, ale po pierwszych 4 meczach chyba tylko najbardziej zagorzali fani Cavs w nich wierzyli. To, czy opłacało się na nich grać to inna bajka, bo kiedy mamy kursy 1.5 - 2.5 przy wyrównanych drużynach to wiadomo, że warto zaryzykować doga.
Swoją drogą, każdy, kto śledził na bieżąco NBA, widział, że pod koniec sezonu lecieli już na oparach. Ja osobiście widziałem ich porażkę z SAS w finale konferencji, ale wszystko potoczyło się inaczej i dzięki temu mieliśmy 2 kapitalne serie z ich udziałem.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Te serie byly piękne i te powroty kurde ale czy Ty wszystko bylo czyste?Buki sie oblowily jak cholera bo żaden mecz nie byl pewny.Mi się udalo bo gralem swoje ale czy tak się uda następnym razem? Następnym razem pewnie faworyt wygra latwiutko a ja poplyne bo ja kocham grać dogi co nieraz bolalo.
Jedno jest pewne następny sezon będzie równie ciekawy zobaczymy jak zmieni sie Cavs czy Love zostanie.Jestem ciekawy OKC czy Durant odejdzie?No i Warriors czy zostaną w tym składzie.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
KingJames led all Finals players in:
Points
Rebounds
Assists
Steals
Blocks
First player in any series to do so.
---M A S A K R A------
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom