>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Thunder - Jazz
Jazz win @2.45 efortuna
Szybko bo mecz lada moment. Jazz w drugiej części sezonu reguralnego po powrocie Goberta zaczęli grać świetnie. Rubio nagle zaczął trafiać, z czym miał od zawsze problem. Wysocy trzymają mega poziom no i rewelacyjny Mitchell. Potrafią zagrać super w obronie. Jeżeli PG13 dziś nie nastuka 40+ to Jazzmani to biorą. Ingles jest świetnym plastrem na obwodzie i potrafi sieknąć trójkę z rogu. Na westbrooka będą czekać wielkie łapy Goberta. Dostanie kilka czap i będzie rzucał z półdystansu albo z obwodu gdzie wygląda to słabo. Melo to już cień zawodnika i mega dziura w obronie. Adams to dzik ale dziś mega trudne zadanie przed nim. Brewer i Abrines lekkie kłopoty zdrowotne ostatnio, niby są do gry ale na pewno nie w 100% sprawni. Przewaga parkietu Thunder, ale więcej atutów mają przyjezdni. Biorą to spotkanie i całą serię.
no i odpalil 8/11 za 3pkt , rekord Thunder w PO, plus kilka dziwnych gwizdków i OKC dowozi zwyciestwo.⛔ Trudno będzie powtórzyć mecz na taki wysokim procencie i teraz trzeba szukać zakładów na Jazz win cała serie bo może być ciekawy kurs
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Golden State Warriors - San Antonio Spurs:
1. Kevin Durant ponad 28.5 pkt @1.85 unibet ✅✅ 32pkt

Próbujemy raz jeszcze. W ostatnim meczu zabrakło 4pkt. Ale to był dzień Thompsona 11-13 z gry. Durant oddał stosunkowo mało rzutów jak na siebie, a do tego przy średniej skuteczności, do tego 0-4 za 3pkt. Wystarczy że minimalnie poprawi skuteczność lub po prostu odda kilka rzutów więcej i linia pyknie, a jak mówię oddał mało jak na siebie rzutów. Spurs chyba muszą więcej zaryzykować bo jak nie uszczkną chociaż jednej gierki na wyjeździe to nie ma co liczyć, a i widać było że nawet nie byli blisko o otarcie się chociaż o wygraną z taką zachowawczą grą, także to też powinno stworzyć więcej szans GSW.
Philadelphia 76ers - Miami Heat:
1. Goran Dragic ponad 16.5pkt @1.75 unibet ✅✅ 20pkt

To co zagrał w ostatnim meczu ten pan to przeszło ludzkie pojecie. 4-14 z gry, 4 straty, 4 faule a i tak rzucił 15pkt. W tamtym meczu bardziej wręcz wspierał drużynę 76ers niż swoją. Naprawdę nie wyobrażam sobie co by się musiało stać żeby zagrał drugi raz tak tragiczny mecz pod rząd. Miami miało wręcz katastrofalne początki 2 i 3 kwarty: 15-3 i 13-3. Do tego zawodnikom 76ers trójki siedziały i w zasadzie to właśnie trojkami ich zabili. Miami z pewnością stać na wygranie spotkania a nawet serii, zwłaszcza dopóki nie ma Embiida, skuteczność całego 76ers za 3 nie może być wiecznie wysoka, trochę lepszy defens na obwodzie i lepsza skuteczność (a o gorszą naprawdę trudno) i spokojnie seria do ugrania a meczyk na pewno. I właśnie na tę poprawę skuteczności liczę ze strony m.in. Słoweńca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Miami Heat
typ: Philadelphia 76ers poniżej 110,5 pkt. ✅✅ 103 pkt.
kurs: 1.95 (unibet)
Pewnie większość z przeglądających może będzie zaskoczona, że proponuję taki bet, przecież w 1 spotkaniu Philadelphia rzuciła aż 130 pkt. Ale ten kto oglądał mecz ten wie co się dokładnie działo. 76ers trafili aż 18 celnych rzutów za 3 pkt. (ich rekord w PO) na skuteczności 64%. Czy dzisiaj są w stanie załadować tyle samo trójek? Z podobną skutecznością? Myślę, że to bardzo mało prawdopodobne, moim zdaniem E.Spoelstra wyciągnie wnioski z poprzedniego meczu i ustawi swoich zawodników w taki sposób aby ograniczyć poczynania Philly zza łuku. Miami potrafią bronić i w regular season nie raz to potwierdzali. W czterech bezpośrednich starciach w sezonie regularnym zatrzymywali zaowdników 76ers na: 103, 104, 101 i 99 pkt. Te mecze były rozgrywane całkiem niedawno bo w lutym i w marcu. B.Brown zaskoczył na pewno tym, że na centrze ustawił E.Ilyasove, który często urywał się przeciwnemu środkowemu i miał sporo miejsca żeby rzucić zza łuku, dzięki temu zdobył 14 pkt.(3 razy trafił za 3 pkt.) Warto jeszcze zauważyć, że najwięcej punktów Miami straciło w ostatniej kwarcie bo aż 40. Ale nie dziwcie się bo Heat już nie walczyło w końcówce, był to zwykły garbage time. Dzisiaj liczę na kunszt trenerski Erika, na mocną pracę w defensywie gości bo ich na to stać i na ciekawe widowisko do ostatnich sekund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Moja propozycja na dzisiaj to :
K . Thompson +21,5 (1.8) STS ✅✅✅
Czemu tak? Ktoś oprócz Duranta musi zdobywać punkty dla Golden State. Ostatnie mecze jest w optymalnej formie i sporo punktuje. W pierwszym meczu rundy playoff zagrał dobry mecz i myślę,że w drugim meczu również godnie wspomoże Duranta i resztę drużyny jeśli chodzi o punkty. Uważam,że Thompson +21,5 jest pewniejszym typem na dzisiaj niż Durant +28,5.
.....................
Thompson rzucił 31, Durant 32 ... Grajcie póki co Thompsona ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Philla vs Miami
Typ: Whiteside under 1,5 bloku ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,4 (Unibet)

Ciekawa opcja na dzisiaj. Whiteside zagrał tylko 12 min w 1 meczu dlatego że nie ma kogo kryć, nie grał Embiid, jest mało zwrotny i klocowaty, a skoro Philadelpia obniżyła skład to trener Spoelstra z Miami musial zrobić to samo żeby przeciwstawić się rewolwerowcom z Philadelphi. Fakt że w te 12 min na parkiecie zanotował 2 bloki, no ale chlopina zasięg ma, wiec dla niego to nie problem. Wydaje mi się że znowu długo nie pogra, bo Embiid oficjalnie jest out. Miami musi zatrzymac gospodarzy na obwodzie i skupi się na przeszkadzaniu. Muszą poprawić obronę, a Whiteside to żaden defensor. Ja idę w under bloków Whiteside w tym meczu.

GSW vs SAS
Typ: Green over 27,5 (pkt, asyst i zbiórek) ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85 (Unibet)

Ostatnio szedłem w zbiórki Greena, dzisiaj idę w całokształt. W 1 meczu rundy play off przeciwko San Antonio miał 12 pkt, 8 zbiórek i 11 asyst w 34 min. Będzie się kręcił w okolicach tripoule double dopóki Curry nie wróci. Jest pierwszym podającym w zespole. Moim zdaniem ten drugi mecz będzie bardziej wyrównany przez co Green będzie musiał trochę więcej czasu na parkiecie spędzić. Jest głównym dowodzącym tej ekipy i moim zdaniem taką linijkę po powinien spokojnie pokryć. Co jak co ale podanie to jego znak firmowy, zbiórka zawsze jakaś wpadnie a i coś tam trafi, chociaż strzelcem nie jest za dobrym. Aby mecz był wyrównany to jestem spokojny i jego zdobycze! Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Boston vs Bucks
Typ: Boston i over 198,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 3,45 (Unibet)

Ostatnio dawałem ten typ i na farcie weszło dzięki dogrywce. Generalnie zaskoczyła mnie nawet dobra obrona Bucks, trochę ten wymuszony atak przeszkadzał i brak pomysłu na rozegranie piłki. Ze Stevensem na ławce trenerskie to Bucks bili by się o finał konferencji. Tutaj zdecydowana przewaga mentalna, rozpracowania rywala, taktyczna po stronie Bostonu. Jasne, że Bucks są w stanie wygrać, ale Boston u siebie nie powinien tego wypuścić. Młodych trema nie zjadła, myślę że skuteczność się poprawi, więcej trójek wpadnie i Milwaukee będzie miało problemy. Typ dosyć ryzykowny, ale dla mnie tutaj zwycięstwo Bostonu, przy takim kursie 1,78 dobra opcja do zagrania

Portland vs NOP
Typ: Portland -6,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,96 (Unibet)

No cóż Portland musi się odkuć. Umówmy się ten pierwszy mecz kompletnie nie wyszedł dwójce liderów. CJ i Dame zagrali bardzo słabo i nie wierzę, że znowu tak zagrają. U siebie Portland jest mocne i nawet ten dramatyczny występ w 1 meczu tego nie zmieni. Do tego trzeba dodać, że odrobili dużą stratę i byli blisko NOP w końcówce, którzy mają problemy z utrzymaniem prowadzenia. Portland musi i zrobi wszystko żeby to wygrać, Pelikany fajnie zaczęły, ale w tym meczu mieliśmy kapitalne występy Davisa, Rondo, Holidaya czy Mirotica i nic dwa razy się nie przytrafia. Ja tutaj stawiam na skomasowaną obronę gospodarzy, utrudnianie życia liderom, ofensywną grę gospodarzy na dużej intensywności i zwycięstwo. Jak to będzie to się okaże jutro rano!
I tak na dokładkę:
Wizards +3,5 pkt, kurs 2,6 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz i zadecyduje końcówka. Wizards się postawili w 1 pojedynku i gdyby nie skuteczność z trójek to Toronto miałoby spore problemy. Dalej widze spory potencjał w drużynie ze stolicy i ich 8 miejsce oraz dramatyczna końcówka zaciemnia trochę ich obraz. To jest dalej groźna drużyna, play offowa i potrafią ukryć wszystkie nieporozumienia i wybiec na parkiet w pełni naładowani. Liczę nawet na przełamanie, ale daje im te pare pkt w zapasie. Toronto może znowu zagrać bez rezerwowego rozgrywającego Van Fleeta a to trochę zmienia grę gdy Lowry schodzi z boiska. Tak więc przewiduję, że goście odpracują lekcję, a sztab odrobi zadanie domowe i będą przygotowani na to co im zaserwują gospodarze. Liczę na lepszy mecz Beala oraz mądrzejsze decyzje w końcówka lidera Walla jaki by on nie był. Powodzenia!
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans:
1. D.Lillard o3.5 trafionych rzutów za 3pkt @2 ⛔
dalej w zimowym śnie
2. CJ McCollum o2.5 trafionych rzutów za 3pkt @2.1 ✅✅
3. New Orleans Pelicans win @3.25 ✅✅ unibet

Dziś tylko tyle bo co do wyników to rozum podpowiada jedno ale emocje czy też serduszko (XD) drugie. Dlatego postanowiłem pograć coś takiego. W ostatnim meczu który był bardzo przeciętny w wykonaniu obu panów zwłaszcza Damiana rzucili oni 4-10 i 4-9 za 3pkt, czyli już wtedy by weszło. A dziś grają już z bilansem 0-1 więc nie 6 ale i 7 bieg muszą wrzucić bo gdyby się znów potknęli to może być już bardzo ciężko wrócić. Pelikany mają całkiem dobry defens, głównie za sprawą Jrue Holidaya i swoich szans PTB upatrywać powinno właśnie zza lini 3pkt. Dziś liderzy muszą poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Chociaż liczę że tak się stanie ale ze strony Davisa który to pelikanów poprowadzi do zwycięstwa. Dlatego idę też w zwycięstwo NOP bo mimo że zagrali bardzo dobry mecz ostatnio a PTB przeciętny a mimo to wygrali ledwo, to cały czas nie uważam że PTB a NOP dzieli taki poziom żeby na Pelicans wystawiać kurs rzędu 3.25, dlatego skromnie próbuję też ekipę Davisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
Kurs jest jaki jest bo Pelikany nie mają ławki i nie sądzę, żeby mogli pociągnąć w tej serii, ten pierwszy mecz wygrali bo Holiday mega defens w końcówce i jakoś dowieźli ale widać było gołym okiem, że już nawet nie mają siły skakać jakby tam była dogrywka to by nic z nich nie zostało, drugi raz raczej nie dowiozą jak PTB tego nie prześpi.
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Moje propozycje na dzisiaj:
A.Davis +30,5 kurs 1.85 Unibet⛔⛔⛔
Antetokounmpo G. +28,5 1.85 STS✅✅✅
Co do Davisa... skopiuje z typów dnia,gdzie się wypowiedziałem.
&quot;Sytuacja wygląda następująco. W pierwszy meczu rundy playoff A.Davis rzucił 35 punktów na 97 drużyny .. czyli ponad 1/3. Jest to zawodnik,na którego liczy cała drużyna zwłaszcza pod nieobecność Cousins&#39;a. Na nim opiera się gra tego zespołu i podczas regularnego sezonu gdy w szeregach Nowego Orleanu nie ma Davisa..drużyna nie istnieje. Nie oszukujmy się i widać to gołym okiem. Jest to runda playoff ,więc i w kolejnym meczu taktyka będzie taka sama,że Davis odda ponad 20+ rzutów...doliczając rzuty osobiste,których na pewno nie unikniemy da nam to sporą ilość punktów. Wystarczy także spojrzeć na bilanse spotkać pomiędzy Portland-NO ...Podam przykłady 3 ostatnich spotkań rozgrywanych w TYM ROKU.
15.04.18 DAvis 35pkt
28.03.18 Davis 36pkt
13.01.18 Davis 36pkt (tutaj nawet w składzie z Cousins&#39;em)
Wątpie,żeby coś się dzisiaj zmieniło skoro Davis wyciągnął NO na prowadzenie w playoff. &quot;
Co do Antetokounmpo G.
Podobna sytuacja co z No..ale nie do końca...Sugeruję się tym,że grając z Bostonem rzuca sporo.... podam daty meczów i punktacje.
15.04.18 - 35pkt (wyjazd)
04.04.18 - 29pkt (u siebie)
05.12.17 - 40pkt (wyjazd)
27.10.17 - 28pkt (u siebie)
19.10.17 - 37pkt (wyjazd)
Jak widać sporo rzuca na wyjazdowych meczach z Bostonem ... tym bardziej ,że tutaj jest stawka ogromna - mecze rundy playoff.
.........................................
Wrażenia po meczach...
- Antetokounmpo zagrał i dla drużyny i punktowo...30 pkt/8 asyst... Da sie? DA!
-Davis.... w polowie 3ciej kwarty miał ustrzelone 22 punkty i do końca już nic więcej... dał pograć Holiday&#39;owi,który miał rewelacyjny mecz.... DAvis standardowo oddaje 25-28 rzutów ..mniej więcej te rejony... natomiast dzisiaj oddał tylko 18 :/ skuteczność około 50% ... także dlatego jest lipka ????
 
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
Co tam na dzisiaj panowie? Ja się poważnie zastanawiam nad overem w Houston linia na 214 @1.8 pkt teraz wystawiona w pierwszym meczu niewiele wrzucili ale trójki wgl nie wchodziły dzisiaj trzeba liczyć na skuteczność minimum na tych 40%, obie ekipy w sumie bez defensywy preferujące szybkie tempo i nacisk na rywala, obie słabo bronią zza łuku, a jak Rakiety się odpalą to ze 120 pkt powinni tutaj wrzucić, a nie sądzę żeby był jakiś blow i odjazd od Wilków bo oni też potrafią szybko zagrać i mogą pójść na taką wymiane kwestia skuteczności ale biorąc pod uwagę te przeciętne obrony nie powinno być źle. CP3, Gordon i Ariza to jakaś masakra z dystansu w tamtym meczy po 1/7 1/6 jak powtórzą taki słaby mecz to będę zdziwiony bo Minnesota nie ma na obwodzie obrońców, którzy mogli by ich zatrzymać i trójki powinny się posypać gęsto sam Butler tutaj nie wybroni bo powinien się bardziej skupiać na ataku ponieważ moim zdaniem obronna gra Wilków nie ma tutaj szans powodzenia dlatego ten overek. Jeszcze ewentualnie bym myślał nad samym overem Rockets 112.5 @1.83 ale to tylko dlatego, że obawiam trochę czy Sota wytrzyma szybkie tempo przez cały mecz bo wiadomo, że u nich ławka krótka i tam starterzy sporo minut kręcili przez cały rs.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers:
Indiana win @4.25 ⛔ unibet

Do odważnych świat należy. Wg mnie Indiana Pacers jest po prostu zespołem lepszym. LeBron w tym sezonie wg mnie żegna się z playoffami dużo szybciej niż do tej pory. Drużyna Indiany wyglądała w poprzednim spotkaniu zdecydowanie lepiej. Cleveland nie potrafi bronić, a ostatnio do tego zapomnieli jak atakować. A Indiana widać podchodzi bardzo na poważnie, nie odstępowali zawodników na krok, chyba wiedzą że Cleveland jest w tym sezonie dużo słabsze niż w ostatnich latach a LBJ to tylko człowiek, nie ma zawodnika który mógłby go odciążyć jak to było z Irvingiem wcześniej. LBJ bierze ciężar na swoje barki a często nie udawało mu się wypracować sobie dogodnej sytuacji i rzucał z wymuszanych pozycji stąd skuteczność 7-17. Kurs jaki widnieje na Indianę zachęca, pokazali że argumenty to oni mają, lidera również mają. A wygrana to nie był przypadek czy błąd przy pracy Cleveland. Seria jest do wygrania, śmiem twierdzić że może nie będą to łatwe mecze ale mogą zamknąć się nawet w 5 a może i 4 gierkach. Ja chętnie próbuję, bo Cleveland po prostu nie przekonuje i tym razem jest to dosłownie one man army.
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Nocne granie w z NBA.
Dzisiaj będę stawiał takie wydarzenia :
V.Oladipo +22,5 pkt (kurs 1.75) STS⛔⛔⛔
S.Adams +11,5pkt (kurs 1.7) STS⛔⛔⛔
J.Harden +30,5pkt (kurs 1.80) STS⛔⛔⛔
Analiza... nie jest łatwo analizować tego typu zdarzenia (zwłaszcza po wczoraj),a gram je ,bo uwielbiam tego typu obstawianko ????
Co do Adamsa ... George prawdopodobnie nie zagra i nie ma go nawet w ofercie..więc trzeba będzie punktować...Adams często przekraczał swoje limity punktowe dwukrotnie.. jeśli Georg nie zagra...to wydaje mi się,że nie ma mocnych aby Adams nie ugrał 12 punktów
Co do Oladipo... jest to gracz ,który przynosi Indianie najwięcej punktów... W pierwszym meczu zdobył sporo punktów i stawiam na niego ,że znowu będzie motorem &quot;punktowym&quot; w Indianie. Nie jest tajemnicą kryzys Cleveland.
Co do Hardena... Kapitan,wódz,bohater Houston. Jeśli nie odskoczy Houston zbyt daleko do czwartej kwarty i Harden dogra swój czas nie grzejąc ławy rezerwowych to będzie over 31. To są playoffy i nie można sobie pozwalać na żarty
............................................................................................................
szkoda gadać,żenada i tyle.... nie ma co analizować ,bo to co się dzieje to loteria... proponuje grać chybił trafił,bo tego nie ma jak przeanalizować .. tak czerwono na typach jeszcze nie miałem
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Oklahoma vs Utah
Typ: Russell Westbrook over 1,5 trafionych trójek (włącznie z dogrywką) ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,3 (Unibet)

No dobra idziemy w stronę zawodnika tym razem. W ostatnim meczu, czyli pierwszym w play off Russell nie trafił żadnej trójki, podejmując 4 próby. Generalnie w sezonie rzucał bardzo słabo zza lini. 7,24 i miał niecałe 30%. Rzucał średnio ok 4 trójek i trafiał jedną. Tej nocy może nie zagrać Paul George, jakiś problem z barkiem. A nawet jak wyjdzie to po ostatnim festiwalu trójek, gdzie bodajże trafił 8 Utah już mu tak nie pozwoli rzucać swobodnie. Play Off to już w pełni strategia, a Russella mogą sobie trochę odpuszczać przy rzutach z daleka. Nie wierzę, że znowu żadnej nie trafi drugi mecz z rzędu. Jak dla mnie fajny bet i przy lepszej defensywie ze strony Utah, Westbrook będzie musiał w pewnym momencie pociągnąć grę swojego zespołu i pewnie coś szalonego trafi z dystansu. Wszystko zależy od przebiegu meczu ja wchodzę w ten ryzykowniejszy typ i liczę na przełamanie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Indiana Pacers +7.5 @1.91✅✅
Unibet
To jedyny pick na dzis. A oto powod.
Jamesa i tak nie zatrzymaja bo nie maja na niego obroncy. Lancelot moze jedynie probowac wyprowadzic z rownowagi. Indiana wygrala pierwsze spotkanie taktyka i szybkoscia. Dobra praca przy wylaczeniu Kevina Love&#39;a. Znakomity mecz w defense zagral Young i Sabonis przez caly mecz bedac przy Kevinie. Fajna obrona na obwodzie gdzie zaden z zawodnikow Kawalerii nie mial czystej pozycji. Ciekawy obrazek po meczu. Pacers nie swietowali, nie celebrowali sukcesu tylko w skupieniu wrocili do szatni. Misja nie jest skonczona. Cavaliers pod forma. James wyczynia cuda, ale sam nie wiele zrobi. Cos sie wypalilo. A Indiana w gazie. Bogdanovic, Oladipo, Sabonis graja zyciowe sezony...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Pierwsza moja propozycja z NBA, jednakże spróbuję.
Moim typem na dziś jest LeBron over 30,5 pkt @ 1,8 STS

Próbowałem tego typu w pierwszym meczu, tam nie wyszło. Dziś jestem do niego przekonany jeszcze bardziej. W pierwszym spotkaniu tych drużyn LeBron nie oddał żadnego rzutu na kosz, choćby niecelnego, w pierwszej kwarcie, mimo że zagrał w niej prawie pełne minuty. Moim zdaniem chciał &quot;wprowadzić&quot; kolegów do gry, jak to wyszło to chyba wszyscy wiemy. Katastrofalna offensywa Cavsów, którzy moim zdaniem są równorzędnym partnerem dla Indiany, a nie tak jak sugerują kursy. Wracając jednak do poprzedniego meczu, LeBron skończył go z 22 punktami, co uważam że jest dobrym wynikiem jak na trzy pozostałe kwarty, jak i wynik który był już przesądzony i nie musiał brać na siebie decydujących akcji, bo ich po prostu nie było. Dzisiaj mecz, w którym Kawaleria nie może sobie pozwolić na przegraną, ponieważ odrobienie 0-2 może nie być łatwe, nawet z pomocą tak wielkiego gracza jakim jest LBJ.
Czy Lebron dalej będzie chciał kreować partnerów w takim stopniu jak trzy dni temu ? Nie uważam tak. Moim zdaniem jest to na tyle mądry i ambitny zawodnik, że poświęci swoje Triple Double, nie polując na asysty, w zamian za wygraną w dzisiejszym meczu.
Czy Cavsi posiadają inne opcje w ataku ? Uważam, że nie. Kevin Love bardzo nierówny po powrocie na parkiety, a typowi shooterzy będą mieli ogromne problemy z rzutami za trzy punkty, dzięki świetnej obrony na obwodzie Indiany. Poza tym już w sezonie regularnym Indiana miała spore problemy z obroną pomalowanego, więc izolacje oraz silne &quot;wjazdy&quot; na kosz w wykonaniu LeBrona mile widziane.
Podsumowując, jeśli Cavs chcą uzyskać jeszcze realne szanse na awans ciężar zdobywania punktów na swoje barki musi wziąć Król i liczę, że weźmie się do roboty już od tego spotkania.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
over LBJ 30,5 1,85
Tu nie trzeba nic pisać, ostatnio zagrał kaszane i rzucił 24, dzisiaj wiadomo że będzie mega zmotywowany i trudno sobie wyobrazić żeby zagrał równie źle.
over 28 Westbrook 1,85
George ma zbite biodro, a nie problemy z barkiem jak ktoś pisał wyżej, już podczas końcówki G1 był masowany. Nie sądzę żeby był to uraz który go tutaj wykluczy, ale może go trochę ograniczyć, głównie jeśli idzie o atakowanie obręczy, być może ograniczy się tylko do jumperów. No i właśnie dlatego gram, Russela, on tak czy siak z 15 prób spokojnie odda, do tego kilka razy stanie na linii osobistych, a jeśli PG będzie się oszczędzał, to Russel przejmie pałeczkę i to on będzie główną postacią ataku dziś. A jakby PG nie zagrał to już w ogóle bomba.
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
over 15.5 punktów C.Anthony
Po informacji, że Paul ma lekkie problemy, jest pewne że dostanie dzisiaj mniej minut niż w pierwszym spotkaniu, co za tym idzie, jeśli OKC chce powalczyć sam Westbrook to za mało, do skutecznego punktowania muszą dołączyć Adams i Anthony i to właśnie z tym drugim zawodnikiem wiąże nadzieje na przynajmniej 18-20 punktów, w pierwszym meczu już był bliski złamania tejże linii rzucając 15 punktów
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wracając jednak do poprzedniego meczu, LeBron skończył go z 22 punktami, co uważam że jest dobrym wynikiem...
zdobył 24 pkt jeśli chodzi o ostatni mecz cały czas ;) z trójek miał 0/4, popieram typ na LBJ ten typ jak powyższy Patryk ????
Ostatnio pisałem że rzucę Lillarda pkt, dobrze że jednak nie dałem bo nie oglądałem meczu, chociaż ktoś mógł mnie posłuchać, sorry jak takie osoby się znajdą (hehe ????)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
L.James triple-double - tak @ 2.1 unibet
Wiadomo z punktami luz. Asysty też w okolicach 12 powinien się zakręcić. Zagra Korver więc plus, bo gdy tylko przebywa na parkiecje LBJ szuka go wręcz czasem na siłe bo wiadomo że trójkę ma i jest jednym z najlepszych catch and shooterow w lidze. Zagra też Hood i pare piłek do rogu powinien dostać. Nie ma opcji żeby Cavs zagrało tak tragicznie na obwodzie po raz drugi z rzedu. Lebron dziś będzie bestią i na tablicach swoje dołoży. Znając jego ambicje to jest mega wk..wiony za ostatnia porażke i 80 punktow zespołu. Bankowo znowu 40+ minut powinien to pokryć.
Kto wiecej pkt - Love vs Bogdanovic - Love @ 1.55 unibet
Cavs potrzebuje Kevina w tym meczu by powalczyć o zwycietwo. Indiana super odcina tą pozycję, ale liczę tu na jego doświadczenie i przecież nietuzinkowe umiejętności. Bogdanovic kryje Lebrona więc będzie miał w obronie niezły zajazd i w ofensywie może go tak dużo nie być, do tego możliwe problemy z faulami. Lebron co prawda w tym sezonie znacznie opuścił się w obronie, ale dziś chyba najwazniejszy mecz w tym sezonie. Nie odpuści ani jednego metra na boisku po obu stronach parkietu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom