>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Preseason 2016

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/09/2016 01:30 CET
New York Knicks - Brooklyn Nets over 199
1.84 (Pinnacle) ✅ 116:98=214.
5/10

Sezon dopiero się zaczyna i opierać się można głównie na czytaniu gry, bo obie ekipy rozegrały dotychczas tylko po jednym spotkaniu sparingowym. Knicks przegrali z Houston 130:103, a Brooklyn wczoraj wygrał z Detroit 101:94.

Knicks byli bardzo aktywni w wakacje i zbudowali mocno ofensywny skład, który niekoniecznie jednak będzie sprawdzać się w defensywie. Dwa najgłośniejsze nazwiska w rosterze Knicks, czyli Melo Anthony oraz Derrick Rose są dziurami w defensywie, ale nadrabiają wszystko w ataku. W spotkaniu przeciwko Houston obrona była śmieszna i straciła 130 punktów, co rzadko się zdarza na parkietach NBA. Jednak nie da się zbudować dobrej defensywy w oparciu o Rose&#39;a oraz Melo.

Myślę, że warto grać overy w spotkaniach Knicks, bo po zmianach w składzie powinna to być drużyna, która swoje akcenty przeniesie na atak, a defensywa będzie słaba. W trakcie sezonu linia na ich spotkania przejdzie do 205 punktów.

Brooklyn to młoda ekipa, w której nie ma praktycznie 30-letnich koszykarzy i oni pójdą w bieganie oraz wymianę ognia z Knicks, bo młodość i atletyzm to jedyne atuty jakie głównie mają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dedi 122

dedi

Użytkownik
W temacie widzę narazie cisza jeśli chodzi o spotkania przedsezonowe, więc może dodam coś od siebie.

Lakers - Denver over 207 pinnacle 1.79 ✅ FT:124:115 / 239pkt

Nie będę pisał jakiejś głębszej analizy, ponieważ są to spotkania jakby nie patrzeć &quot;towarzyskie&quot; i sztaby szkoleniowe obu drużyn próbują różnych wariantów. Typ będzie głownie bazował na statystyce, matematyce.
Dwa dni temu obie drużyny zmierzyły się ze sobą, górą było denver a w meczu padło 198 pkt. Główna linia overowa/underowa była ustawiona na 205pkt. Jak widzimy poszła w gorę o 2 oczka...czy aby na pewno o tylko dwa? NIE. Rano była ustawiona na 202.5 czyli bukmacherzy zakładali że znowu będzie to mecz underowy. Z tego wynika, że duża część graczy na świecie postawiła na over w dzisiejszym meczu... nie zamierzam wyróżniać się z tłumu... ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA presezon
Godzina: 1:05
Spotkanie: Timberwolves - Hornets
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Bez szczegółowej analizy - drużyna z Minnesoty o wiele lepsza, perspektywiczna, z rewelacyjnym Townsem. Jeżeli jeszcze Wiggins zagra na chociaż poprawnym procencie Dobrze jednak pamiętać, że to preseason i mogą dziać się rzeczy różne.
E: gdy dodawałem posta kurs skoczył z 2.20 do 2.35. Czy o czymś nie wiem? Czy ktoś nie zagra z Timberwolves?
Nie mogę znaleźć takiej informacji.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Detroit Pistons - San Antonio Spurs
Typ: SAS - 2.25/bet365
✅

Na początku chciałbym napisać, że bardzo się cieszę, że mimo preseasonu mamy już takie zainteresowanie NBA. Ja także nie mogę się już doczekać startu sezonu. Dzisiejsze spotkanie &quot;Tłoków&quot; planuje sobie obejrzeć dlatego spróbuję to zagrać. Jak dla mnie w tym typie jest spore Value choć nie można zapomnieć, że to tylko mecz sparingowy i ze stawką trzeba ewidentnie uważać. Z tego co wyczytałem to zespół Spurs przystępuję do tego spotkania w najsilniejszym składzie czyli z Parkerem, Leonardem czy chociażby Aldridgem. Strasznie dziwno będzie się oglądać zespół Popa bez Duncana ale niestety musimy się do tego przyzwyczaić. Co do samego typu to zespół Spurs jest jednym z kandydatów do mistrzostwa a Pistons to może być naprawdę bardzo fajna drużyna jednak maksymalnie na 2 rundę PO. Do tego wypadł im Reggie Jackson co będzie strasznym osłabieniem. Próbuję małą stawką na lepsze oglądanie jednak dla mnie to Value.
Sacramento - Maccabi Haifa
Typ: Maccabi (+27.5) - 1.9/bet365
⛔
Bez analizy ale linia strasznie duża. Poziom NBA a poziom koszykówki europejskiej dzieli przepaść ale to mecz przedsezonowy a do tego w przypadku wielkiej przewagi pewnie pograją rezerwy. Do tego OKC pokazało ostatnio, że wcale prosto być nie musi. Fajna linia, więc warto spróbować. Oba typy nawet w dubelku za minimalną stawkę.
PS
Ktoś wie czy można gdzieś obstawiać zakłady długoterminowe na najbliższy sezon (awanse i brak awansów do PO), które można łączyć w AKO?
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
&#39;mDyscyplina: Koszykówka, NBA preseason
Godzina: 13:35
Spotkanie: H. Rockets - NOP
Typ: over 229.0
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Czyżby powtórka z rozrywki? Sądzę, że tak. Linia wysoka po ostatnim spotkaniu ( 117-123 ) Mecz ponownie odbywa się w ramach NBA Global Games w Szanghaju. Typowo pokazowy mecz, można by rzecz a&#39;la All-Star, praktycznie bez akcentu na bronionej połowie.
Zespół Rakiet pod wodzą Mr. Pringels&#39;a gra iście ofensywny basket, tak zwany Run &amp; Gun, który charakteryzuje się dużą ilością zdobywanych pkt na 100 posiadań. Tym bardziej ma kto to wszystko egzekwować. Brodaty Harden robi dobrą robotę jako oszukany playmaker. W ekipie Pels, może i nie ma takich strzelb obwodowych jak w Teksasie ,ale myślę, że chętnie się dołączą do zabawy ponownie, aby tylko publika miała jak najwięcej przyjemnośći z oglądania.
⛔⛔⛔
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
drobny szczegół ????

R&amp;G charakteryzuje duża ilość posiadań, a nie duża liczba zdobywanych punktów na 100 posiadań
Soon as the ball is rebounded, stolen, or is coming off a made basket, the team that was previously defending PUSHES the ball to the other end of the court as quickly as possible through the use of passing and dribbling.

W wolnym tłumaczeniu.

Po tym jak piłka zostanie zebrana, przechwycona, lub zostanie wybita zza lini końcowej, po koszu przeciwnika, drużyna która uperzdnio akcji broniła, &quot;pcha&quot; piłę na 2 koniec boiska tak szybko jak to tylko możliwe, poprzz brybling czy też podania.

To znaczy nic innego jak szybki ofensywny styl gry, nie mający nic do rzeczy z bronioną połową. Jak piszesz Run&amp;Gun charakteryzuje się dużą ilością posiadań piłki, co za tym idzie drużyna powinna być dobra w grze obronnej, a tak z reguły przy tym stylu nie jest. Więc te 100 posiadań przypisuje się każdej drużynie. Jest to stała liczba dla wszystkich.

The criticism for the run and gun style of play is that teams that play this way don’t play defense or, at least, don&#39;t play good defense. As opposed to the traditional half-court offense and defense, this style focuses on scoring, and scoring a lot.

Drużyny w tym stylu nie grają Defensywy, albo są po prostu marne w tej materii. Charakteryzuje się duża ilością &quot;strzelania&quot; innymi słwy zdobywania pkt, bardzo dużo.

http://www.basketballtraininggrounds.com/run-and-gun.html

Poczytaj, polecam, pozdrawiam ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Witam w nowym sezonie. W całym sezonie będę podawać linię z pinnacle bo tak po prostu wygodniej, ale jak wiadomo można na necie znaleźć lepsze.
Na dzisiaj te linie wydają się całkiem dobre. Ale trzeba przyznać, że można w tym preseason z odpowiednią wiedzą znaleźć fajne linie.
Ok ja na dzisiaj mam dwa główne typy z jednego spotkania.
Phoenix Suns @ Utah Jazz
Utah Jazz -4,5 ⛔ 111:110
under 197,5
⛔ 221 30 punktów przewagi było za mało ot uroki preseason ????

Phoenix próbuje przebudowy od kilku lat. Jednak tak naprawdę patrząc na offseason to prócz faktu, że powinno być trochę lepiej w ofensywie, to wygląda to słabo. Tak naprawdę nie wiadomo czy ta ofensywa też zaskoczy bo tak naprawdę mamy sporo strzelców, ale brakuje mi kogoś kreatywnego. W pierwszym meczu pokonali SAS, ale potem porażki własnie z Jazz (home 99:104) oraz PTB (@ 110:115). Spodziewałem się wyższej linii chociażby patrząc na to spotkanie w Phoenix. Jazz to powinna być czołówka jeżeli chodzi o defensywę. Do tego patrząc na to jak wygląda to po stronie atakowanej nie spodziewam się szybkiego tempa w ich spotkaniach, szczególnie na ich terenie.
Patrząc na zeszły sezon i U/O U padał na liniach 192,5, 198,5, 187,5 a raz padł over na linii 198 więc wydaje mi się, że biorąc pod uwagę na tej linii under wydaje się dobrą opcją bo po pierwsze Suns tak jak mówiłem nie wygląda na ekipę grająca wieloma schematami a to oznacza, że Jazz w defensywie powinni być bardzo efektywni.
Pamiętajcie, że to preseason.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
HellDorado przecież w poście ze swoją analizą piszesz dosłownie odwrotnie, do tego co później napisałeś. W drugim poście całkowicie się z Tobą zgadzam, co wcześniej raczyłem napisać.
Pozdrawiam
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Wiem co piszę

Napisał Helldorado-&gt;

Zespół Rakiet pod wodzą Mr. Pringels&#39;a gra iście ofensywny basket, tak zwany Run &amp; Gun, który charakteryzuje się dużą ilością zdobywanych pkt na 100 posiadań.
Gdzie napisałem tutaj o POSIADANIU?( jakkolwiek to zabrzmi ) :]

Natomiast to Ty piszesz o posiadaniu piły:

Napisał jatyper-&gt;

drobny szczegół

R&amp;G charakteryzuje duża ilość posiadań, a nie duża liczba zdobywanych punktów na 100 posiadań
Chyba kłania się czytanie ze zrozumieniem.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Hell Dorado ale Run &amp; Gun nie charakteryzuje się dużą ilością zdobywanych pkt na 100 posiadań, tylko dużą ilością posiadań.
Houston Rockets gra bardzo szybko, ale niekoniecznie skutecznie, a już na pewno nie charakteryzują się duża ilością zdobywanych pkt na 100 posiadań.
Może ktoś inny się także wypowiedzieć?
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Hell Dorado ale Run &amp; Gun nie charakteryzuje się dużą ilością zdobywanych pkt na 100 posiadań, tylko dużą ilością posiadań.

Houston Rockets gra bardzo szybko, ale niekoniecznie skutecznie, a już na pewno nie charakteryzują się duża ilością zdobywanych pkt na 100 posiadań.

Może ktoś inny się także wypowiedzieć?
Tak oczywiście masz rację, że skuteczność gra tutaj istotna rolę.
Chociażby we wczorajszym meczu Rakiet z Pelikanami ceglili na potęgę a i tak było blisko over 229.0 pkt w meczu.
Może źle skonstruowałem zdanie, ale czy w ogólnym rozrachunku nie mają najlepszego bilansu na ta chwilę w lidze?

http://stats.nba.com/league/team/#!/?sort=PTS&amp;amp;dir=1

Nie liczymy oczywiście 1 Realu Madryt ????
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Znaczy może i mają, tylko mi chodziło o co innego. Mi chodziło, że Run and Gun to po prostu styl gry, szybki, ofensywny i nie chodzi w nim o zdobywanie dużo pkt na 100 posiadań, tylko chodzi w nim o to, że sam w sobie ma dużo posiadań. Natomiast jeśli chodzi o skuteczność na 100 posiadań, to już zupełnie co innego
Kiedyś uwielbiałem ten styl, szczególnie jeśli chodzi o stare Phoenix Suns prowadzone przez Mike D&#39;Antonio (bez &quot;D&quot;). Dużo się działo w takich meczach, lecz niekoniecznie na plus dla Słońc ????
 
dexter55 67

dexter55

Użytkownik
Toronto Raptors vs San Lorenzo 1:00 -&gt; San Lorenzo +31,5 pkt -&gt; @1,85 -&gt; Unibet
Info z rotoworld: Lowry, DeMar, Ross, JV, Carroll &amp; Sully out, Cory Joseph and Pat Patterson also out. Tak więc Toronto bez podstawowej piątki i dwóch najważniejszych rezerwowych. Linia duża i warto spróbować przeciw głębokim rezerwom drużyny z Kanady. Jak gra San Lorenzo? - Nie wiem, wiadomo mi tylko, że są wiceliderem w swojej konferencji z bilansem 3-1. Typ raczej przeciwko Toronto z racji startującej piątki: VanVleet, Powell, Crawford, Siakam, Nogueira. Ostożnie ze stawką.
Wynik:122-105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
VS
Typ: Chicago Bulls ⛔
Kurs: 1.50
Wynik: 104:108 (OT)
------
Ostatnie mecze przed sezonowe w najlepszej lidze koszykarskiej dobiegają końca. Za tydzień rozpocznie się sezon regularny.
Na jutro wybrałem mecz rozgrywany w United Center (Chicago) pomiędzy Chicago Bulls a Charlotte Hornets.
Byki na rozegranych 5 meczach przedsezonowych górą byli 3 razy w tym 2 razy u siebie.
Charlotte w przed sezonie gra słabo... wiadomo przed sezon, a regularny sezon nie są sobie równe niemniej jednak w tym meczu Bullsi wydają się być lepszą drużyną.
Startowa 5 Chicagopobrana z oficjalnej strony wygląda tak: Rajon Rondo, Dwyane Wade, Jimmy Butler, Taj Gibson and Robin Lopez.
Czyli najlepsi będą grać od początku meczu.
W Charlotte natomiast ciężka sytuacja.
Kontuzjowani Charlotte to Zeller (kolano) &amp; Roberts - OUT; Graham (stopa) ; Kaminsky (stopa) &amp; Lamb (plecz).
Prawdopodobna podstawowa 5 Charlotte na ten mecz: Kemba Walker, Marvin Williams, Nicolas Batum, Roy Hibbert, Michael Kidd-Gilchrist.
Jak widać Bulls i w praktyce i na papierze wyglądają lepiej.​
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Korzystam też z usług amerykańskiego bukmachera, który czasami ma wyższe linie
Millwaukee Bucks @ Detroit Pistons
under 189,5 1,97 1xbet ✅ 180
Bucks +5,5 2,00 pinnacle ⛔ 78:102
Typowy mecz przedsezonowy, gdzie nie wiadomo o co chodzi. Dramatycznie różne połówki obu ekip, ale to też świadczy o wielkich słabościach obu zespołów.
Dwie tragiczne ofensywy i tyle w temacie. Linie ostatnio w NBA są strasznie wysokie a patrząc na to co prezentuje te dwie ekipy to ja bym tutaj nie dał więcej niż 185. Detroit bez Jacksona będzie miało spore problemy o ile ktoś im się nie objawi. Bucks póki grają solidnie w defensywie to są jakieś szanse na wygraną. Dzisiaj jednak zabraknie Morrisa, Jacksona i Baynes&#39;a. Przy tak underowych ekipach pobieram dodatni hc na gości bo nie wydaje mi się by Pistons mieli taki potencjał by tutaj wygrać wysoko.
Brooklyn Nets @ Boston Celtics
under 204,5 1,75 1xbet/marathonbet ⛔ 219
Dla przykładu w pinnku 202 linia więc warto brać. Celtics powinni tu stłamsić defensywą Nets, którzy wygląda bardzo przeciętnie w grach przedsezonowych. Poza tym Boston już w zeszłym sezonie był doceniany za postępy w defensywie i wydaje mi się, że będzie to szło w dobrym kierunku. Po pierwszej przegranej w sezonie z 76ers potem 4 wygrane gdzie oddawali kolejno 92 Hornets @/86 Hornets home/97 z Nets @/107 NYK @. Póki co brak info by ktoś miał nie zagrać. W pierwszym meczu tych ekip pierwsza piątka grała bardzo okrojone minuty a wydaje mi się, że w ostatnim przedsezonowym spotkaniu pograją trochę więcej i tym bardziej powinno to stanowić problem dla Nets.
Z drugiej strony też nie wydaje mi się by Celtics tutaj forowali bardzo szybkie tempo. Nawet jeśli to nie spodziewam się by Nets byli w stanie tutaj zdobyć wiele więcej niż 90 punktów a linia wydaje się o kilka punktów za wysoka. Atakowałbym też hc ale obawiam się, że w 2 połowie to może być już trochę leniwe tempo i niekoniecznie takie wysokie hc powinno się ruszać w preseason.
Warto poczekać co z CP3. Jeżeli dzisiaj nie zagra trzeba łapać undery i -2 na Jazz póki nie poleci. Kto zdążył ten liczy kasę ja poszedłem spać ???? CP3, BG i Jordan byli out.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Orlando Magic @ Miami Heat
Heat -4,5 1,925 pinnacle ✅ 107:77
Krótko bo dzisiaj nie mam czasu się rozpisywać. Orlando dzisiaj bez Gordona i Biyambo. Heat bez Whiteside&#39;a i Winslowa. Nie wiem może coś jeszcze wyskoczyć jak to w preseason.
Heat wyglądają o wiele solidniej. Szczególnie ofensywa funkcjonuje jak należy. U siebie to będzie na pewno ekipa, z którą trzeba będzie się liczyć.
Dla Orlando nie zapowiada się by ten sezon miał być przełomowy. Pewnie pobiją zeszłoroczny rekord, ale ja nie spodziewam się fajerwerków. To wciąż młody skład, obrona nie funkcjonuje jak należy. Tracą sporo punktów a w ofensywie też nie funkcjonuje to jeszcze najlepiej. Też ciężko zgrać zespół, kiedy ciągle ktoś gdzieś wypada i nie mogą pograć razem. Linia wystawiona o dziwo nisko bo sam bym tu raczej chociaż to oczko wyżej dał, skoro na takie Hawks jest aż -7.
Dzisiaj ciężkie te linie do grania w innych spotkaniach a u/o w pre już nie będę ruszał chyba że zdarzy się jakaś fajna linia.
Linia na Heat poleciała na -3 więc tym bardziej polecam.
Za to ja jeszcze dokładam:
New Orleans Pelicans @ Atlanta Hawks
Hawks -7 1,97 pinnacle 96:89 zwrot ponad 20 punktów nie wystarczyło. Słaba 4q.
NO wychodzą w składzie:
Tim Frazier, Buddy Hield, Solomon Hill, Dante Cunningham and Omer Asik will start vs. the Hawks on Tuesday.
Pod koszem to powinna być masakra w wykonaniu Howarda. Poza tym siła ofensywna gospodarzy powinna tutaj być decydująca. Obrona NO wygląda póki co fatalnie a bez Davis&#39;a to ja nie wiem co oni mogą zdziałać w ofensywie.
Denver Nuggets @ Oklahoma City Thunder
Thunder -5,5 1,892 pinnacle ✅ 97:87
Emmanuel Mudiay (ankle), Gary Harris (groin), Darrell Arthur (knee) and Wilson Chandler (rest) have all been ruled out for Tuesday&#39;s preseason game against the Thunder.
Wypada dodatkowo Chandler. OKC wyglądało dobrze w meczu z Minnesotą, więc spodziewam się, że z meczu na mecz będzie to wyglądać jeszcze lepiej.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Może ktoś zdąży. Dzisiaj tym razem w Kings wypada Affalo i Barnes. Nie wiadomo co z Gayem i Collisonem, którzy mieli zostać wytradowani za Dragica, ale chyba nic z tego nie będzie. LAC dzisiaj zaczyna mocną piątką.
HC na poziomie 3,5 i over na linii 209,5 wg. mnie do grania.
Mam nadzieję, że nikt nie zdążył ???? Znowu ostatnia kwarta przegrana 11 punktami zadecydowała.
⛔ 92:89
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzisiaj chyba kilka typów pójdzie lżej.
Wklejam kursy od swojego buka, które
Toronto Raptors @ Detroit Pistons
Raptors +3 1,90 bet 365 ✅ 103:92
under 196 1,90 bet 365 ✅ 195

Na pewno w sieci znajdziecie lepsze kursy. Ja po prostu pokazuje linie jakie ja gram.
O Detroit pisałem. Nie przekonują mnie. Z Bucks tragiczna pierwsza połowa a w drugiej nie wiem czy to kwestia słabej gry Bucks czy lepszej gry Pistons. Skróty nic nie powiedzą. Ale patrząc chociażby na 4q Bucks z bodajże Bulls gdzie dostali niesamowity oklep to mogę wnioskować, że po prostu dwie słabe drużyny zagrały dwie różne połowy. O ofensywie Detroit pisałem, wystarczy przewinąć.
Toronto na wyjazdach od jakiegoś czasu gra mniej skutecznie. Tak mi się kojarzy ta ekipa. Raczej overowa u siebie i underowa na wyjazdach. Przedsezonowe spotkania w bardzo różnych zestawieniach więc nie chce tutaj wyciągać daleko idących wniosków, ale raczej z Pistons, które jest bardzo fizyczną ekipą z kilkoma niezłymi defensorami będzie tutaj ciężkim terenem dla wielu ekip i na pewno nie powinniśmy się spodziewać w ich meczach festiwali strzeleckich. Szczególnie, że po atakowanej stronie tablicy bez Jacksona wygląda to naprawdę bardzo słabo.
Dlatego też postanowiłem pobrać dodatni hc. Toronto wygląda lepiej, bardziej wartościowi zmiennicy, ten mecz raczej powinien być wyrównany, na pewno nie będzie tyle walki co w sezonie zasadniczym, ale też nie spodziewam się odpuszczania i raczej linia ustawiona za wysoko w tym matchupie.
New York Knicks @ Boston Celtics
over 206,5 1,90 bet365 ✅ 216
Tutaj lżej bo nie jestem pewny czy nie doczekamy się jakichś informacji kadrowych. Tak czy siak NYK ma grać szybko. Celtowie bronią solidnie, ale biorąc pod uwagę siłę ofensywną nie spodziewałbym się zatrzymywania rywali na 80-90 punktach. NYK broni w tym preseason bardzo przeciętnie i Celtics jeżeli nie będzie większych osłabień powinni tutaj spokojnie przekroczyć 100 punktów dosyć wyraźnie. Nawet jeśli nie to trzeba przyznać, że ławka również wygląda bardzo przekonująco. W RG pewnie ta linia by w tym matchupie w pełnych składach była powyżej 210 punktów, i z tego względu biorąc pod uwagę, że rezerwowi mogą spokojnie dorzucić swoje uważam, że warto pograć over na tej linii. W niedawnym spotkaniu tych ekip padło 226 punktów.
Indiana Pacers @ Millwaukee Bucks
under 203,5 1,90 pinnacle ⛔ 214
Porąbało z tą linią ? O Bucks pisałem już. Indiana niby w ofensywie potencjał ale też potrafią się zaciąć. Bucks nawet nie zbliżyli się w żadnym meczu do granicy 200 punktów. Do tego mają problemy by przekroczyć 90. Indiana na wyjeździe w ostatnim meczu przedsezonowym nie powinna forsować tempa więc też nie spodziewam się szybkiego tempa. Wiele zależy od skuteczności, ale tak czy inaczej ta linia to jest nieporozumienie. W niedawnym spotkaniu w Indianapolis padły 184 punkty.
Memphis Grizzlies @ Minnesota Timberwolves
under 205,5 1,925 pinnacle ✅ 195
Grizzlies +5 1,934 pinnacle ⛔ 94:101
Nie pojmuję linii. Grizzlies niby rzuca dużo ale komu. T-wolves pracują nad defensywą i naprawdę wygląda to dobrze i patrząc na lineup gości to tutaj nie spodziewam się strzelania. To samo tyczy się Wolves, trochę odłożyli na bok szybkie bieganie i grają bardziej zbalansowaną koszykówkę. Nie spodziewam się ostrego tempa bo obie ekipy potrafią pokazać solidną obronę.
Dodatkowo pobieram hc na Memphis bo mimo zmian jakie następują w zespole pokazują się z dobreh strony w preseason a Wolves to jeszcze nie jest ekipa, która chyba powinna być stawiana w roli aż takiego faworyta.
Już bez analizy overy 220 w meczu Houston z Dallas ⛔ 197 i over 218 w meczu Warriors z Lakersami. ✅ 235
Sry za jakość analiz ale to preseason i tu nie ma co się rozpisywać tylko trzeba bazować na wiedzy i przeczuciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom