>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Preseason 2016

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na dzisiaj:
Toronto Raptors @ Washington Wizards
Wizards -2,5 1,884 pinnacle ✅ 119:82
Ostatni mecz przedsezonowy dla obu ekip. W takim wypadku będę o wiele częściej szedł w gospodarzy. Toronto wygląda dobrze i nie ma potrzeby ryzykowania kontuzjami i przypuszczam, że mając na uwadze iż grają wyjazd to podstawowi gracze dostaną limitowane minuty. Ma wrócić Ross, ale za to nie zagra na pewno dzisiaj Joseph.
Wizards wciąż jeszcze nie wyglądają tak jak powinni i spodziewam się, że dzisiaj S5 zagra większe minuty. Meczu z mistrzami nie widziałem, ale wygrana na wyjeździe to fajny argument by tutaj poszukać ich wygranej. Z tego co widzę Cleveland grało też starterami po ponad 20 minut. Tego samego spodziewam się dzisiaj w wypadku Raptors. Nie sądzę, by najważniejsze ogniwa pograły więcej niż 20-25 minut.
Co warte odnotowania ławka Raptors nie jest bardzo efektywna w tym preseason. Nie biorę pod uwagę spotkania z San Lorenzo. Najbardziej efektywny z ławki był Joseph, który dzisiaj nie zagra. Ross na pewno wzmocnienie, ale nie sądzę by pograł więcej niż 20 minut po powrocie. Oglądając mecz z Detroit wyglądało to bardzo przeciętnie kiedy starterzy zeszli z boiska. Duet Lowry i DeRozan zdobyli 53 ze 103 punktów a jedyne DD miał właśnie Joseph z ławki. Biorąc pod uwagę, że spodziewam się dzisiaj jeszcze więcej minut dla ławki, to ten bet wydaje się optymalny.
Charlotte Hornets @ Minnesota Timberwolves
Wolves -6,5 1,854 pinnacle ✅ 109:74
Wysoka linia jak na pre, ale po prostu trzeba.
Charlotte zaczęło coś prezentować pod koniec preseason(chociaż wygrana z rezerwami Heat czy z Bulls to nie jest nic wielkiego). Hornets wygrali w preseason z Wolves, ale po pierwsze grali u siebie, po drugie Wilki grały wtedy bardzo dużo rezerwowymi.
Dzisiaj jednak w ostatnim meczu przedsezonowym we własnej hali więcej minut na S5. Dodatkowo Charlotte co jest rzadkie w preseason jest b2b a wczoraj starterzy pograli po ok 30min+ więc dzisiaj spodziewam się jednak dużej rotacji a jakby tego mało z rotacji, która jest krótka przez kontuzje wypada Howes, który dostał wolne.
Wilki na własnym parkiecie to jednak inna drużyna. Bilans 4-2 i 4-0 home też mówi wiele. Wygrane z Heat 109:100, Nuggets 105:88, Heat 101:96 i Memphis 101:94.
Wolves też posiada głęboki skład i dzięki temu taki mecz powinni rozstrzygać na swoją korzyść. Charlotte powinno być zmuszone graniem 2 piątką dzisiaj sporo a to powinno przełożyć się jednak na sporą przewagę gospodarzy i raczej spokojnie zwycięstwo.
Co warte dodania pomiędzy Minnesotą i Charlotte jest ok 5 godzin lotu. To musi mieć znaczenie. Akurat w tym wypadku dobrze dla Charlotte, że to lot na północ a nie przez strefy czasowe. Tak czy inaczej ten bet wydaje mi się takim musem i żałuję, że nie łapałem rano pewnie lepszych linii.
Tutaj lżej bo jednak u/o preseason to nie jest coś co by chciał atakować mocniej kiedykolwiek.
Philadelphia 76ers @ Miami Heat
under 197,5 1,90 (amerykański buk) w bet jeszcze jest 197, nie chce mi się szukać jeszcze gdzie jest taka linia. Podaję taką jaką gram, jak ktoś poszuka to myślę, że znajdzie gdzieś taką samą w podobnym kursie. Dla porównania w marathonie jest 195. ⛔ 223
O 76ers i o ich problemach pisałem. Dzisiaj niby ma zagrać Okafor, ale maksymalnie 10 minut. Heat też nie sądzę by byli taką maszynką do zdobywania punktów. Fakt Dragić przyspiesza, ale też brakuje im trochę strzelców. Nie chce się tutaj za bardzo rozpisywać na ten temat bo na to przyjdzie czas w RS. Wydaje mi się, że ta linia jest ciut za wysoka, co by potwierdzał fakt, że wiele buków trzyma ją niżej.
Portland Trail Blazers @ Golden State Warriors
over 216,5 1,833 pinnacle ⛔ 204
PTB +11,5 1,925 pinnacle ✅ 96:107
69 punktów w 1 kwarcie a potem nieudolność strzelecka.
Już późno. Ten hc wydaje się za duży. 8-9 szczególnie preseason byłby odpowiedni. 11,5 to gruba już przesada wg. mnie. Over bo obie ekipy z potencjałem do szybkiej gry i ze strzelcami. W RS raczej byśmy zobaczyli linię ok 225 punktów wg. mnie.
Houston Rockets @ San Antonio Spurs
under 205 1,925 pinnacle ⛔ 219
88punktów w 1 połowie a potem komedia bez obrony.
Houston dzisiaj bez Hardena i Beverleya. Spurs w preseason na pewno nie będzie forsować tempa co pokazały już poprzednie mecze. Houston bez tak ważnych dwóch ogniw w ofensywie też nie powinno mieć tu wiele do powiedzenia. Linia wg. mnie sporo za wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom