>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / NBA
Spotkanie: Utah Jazz vs. Charlotte Bobcats
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: bah

Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 3:00 czasu polskiego Utah Jazz podejmuje Charlotte Bobcats. Na sam początek rzuca się w oczy fatalna passa gospodarzy, którzy w ostatnich 8 meczach zdołali wygrać tylko jeden (!) i to na dodatek z Minnesotą, czyli bez szału. Co prawda prawie wszystkie mecze grali na wyjeździe ale porażki z ekipami z Washington&#39;u czy New Jersey świadczą o dużym spadku formy i braku pomysłu na grę. Ciekawe jest to, że gdy Utah przegrywa swoje mecze to rzuca przy tym bardzo mało punktów, a jak ma być dziś skoro znów nie zagra Deron Williams oraz Okur ? Ciężar zdobywania punktów spadnie na Kirilenke-Milsapa-Jeffersona lecz moim zdaniem to za mało na Bobcats, przynajmniej dziś. Goście na pewno będą chcieli wykorzystać osłabienie gospodarzy, a do zwycięstwo poprawadzić ma dobrze spisujący się Jacksson i D.J. Augustin a i o Geraldzie Wallace nie można zapominać. Charlotte dobrze zaczęło wycieczkę po stanach, wygrywając najpierw z Sacramento, potem z Phoenix a następnie z Golden State, z którym ostatnio porażkę ponieśli ostatnio gracze z Utah. Ostatnia wpadka z Clippersami można potraktować jako lekką zadyszkę, zdarza się... dziś Charlotte ma szanse wrócić na drogę zwycięstw co z pewnością będzie łatwiejsze wobec nieobecności lidera gospodarzy, tak więc do boju Bobcats!!
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Polecam grac Utah kursy wysokie
Jak dla mnie wypowiedź roku na tym forum ???? Brak lidera Jazzmanów oraz Okura, b2b i 1.6 wysoki kurs??!! ???? ????
Chyba zapomniałeś, że Minnesota, to nie Bobccats. Znacznie trudniejszy rywal, dlatego widzę tutaj win Bobków, ale to tylko &quot; na pierwszy rzut oka&quot;, bo swoje mecze podałem. Przy tych brakach, to zdecydowane value na Bobcats, w dodatku Utah b2b.
Clippers także typuje do wygranej. Owszem, Milwaukee łapie forme, wrócili podstawowi gracze. Ce****e ich dobra defensywa i przemyslane rozegranie akcji, ale naprzeciwko gospodarz, najbardizej nieobliczalny team w lidze LAClippers. Sądzę, że sposób gry będzie dzisiaj ich zgubą. Śmiem twierdzić iż nie poradzą sobie z szybką koszykówką Clippers. Dla tych których nie przekonałem rozwiązaniem powinno być granie Over na bucks 91.5, chociaż gospodarz 96.5 jak i cały mecz 188.5 powinien się zakończyć over proponowane linie.
A wiesz, że zagrają bez Gordona, który rzucal średnio ponad 20 punktów? Kto go zastąpi?
Zaś na ORLANDO bym nie stawiał. Memphis na fali wznoszącej, zaangażowanie będzie ogromne, walka może być twarda. Orlando może poprostu lekko przymknąc oko na to spotkanie jeśli Memphis zacznie odskakiwać. Nie ma sensu tracić ogromu sił, bądź ryzykować urazy zbyt agresywną grą.
Whaaaaat? Tak czytam i czytam, bo nei dowierzam własnym oczom. To po co w ogóle Orlando ma wychodzić na parkiet? Memphis zrobią +10 w 1Q, to już niech lepiej zejdą do szatni i dadzą walkowera. Facet. Do końca sezonu dużo meczy. Osłabieni Memphis. Orlando spokojnie może walczyć o lepsza pozycję, bo jakby nie patrzeć 4 pozycja, to jednak 1 miejsce za nisko dla nich. Proponuję w takim razie przenieść Orlando Magic do WNBA, bo tam nie ma takiej walki i nie będą musili grać w 100% żeby nie złapać kontuzji...
Wybacz. Musiałem, bo co to za analiza w stylu odpuszczą jak odskoczą przeciwnicy? W NBA nie odpuszczają, gdy nawet przewaga sięga 20 punktów, a sezon wchodzi w taki etap, ze trzeba wygrywać. Tym bardziej, że się zbliża All - Star Game.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Dzisiaj warto wg. mnie grać JAZZMANÓW. Pokazali ostatnio bez Williamsa, że mają potencjał. Dzisiaj przyjeżdża Captain Jack i spółka;D Mobilizacja musi być na najwyższym poziomie, aby nie przegrać. Jazz potrafią grać w obronie, dzisiaj szczególnie niżsi zawodnicy muszą to pokazać.Polecam grac Utah kursy wysokie
Mobilizacja musi być na najwyższym poziomie.
Kursy są wysokie.
To żadne argumenty że muszą dzisiaj wygrać. Widać, że wewnętrznie jest jakiś kryzys w drużynie z Utah... No cóż ja na razie na to spotkanie żadnego typu nie wybrałem chociaż bardziej przystawałbym na jakąś linię under/over lub linię na statystyki zawodnika.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Orlando Magic @ Memphis Grizzlies
Musimy uporządkować pewne rzeczy. Argument o B2B ma trzeciorzędne znaczenie dla wyniku spotkań, do tego jest używany strasznie wybiórczo, co jakby potwierdza pierwszą tezę.
Orlando 3 mecz w ciągu 5 nocy. Wystawiona linia to niemal lustrzane odbicie linii z meczu Magic @ Bulls. Magic maja znacznie ważniejsze spotkanie przed sobą - u siebie z Miami Heat. Do tego przeciwko Magic przemawia dość popularny i skuteczny angle - &quot;Road, Home, Road&quot;. Howard w ostatnich 5 meczach przeciwko Grizzlies notuje jedne z najniższych swoich zdobyczy - średnio 16ptk i 11zbiórek. Z kolei Marc Gasol w meczach przeciwko Magic zawsze gra o 3ptk. Memphis ma graczy, którzy mogą postawić się Magic, bo nie ma tutaj istotnych różnic matchup&#39;owych. Brak Mayo w Grizzlies nie jest osłabieniem, bo Mayo ostatnio grał fatalnie - jak trafił jakiś rzut to było święto. Tony Allen znacznie lepiej się prezentuje i daje drużynie więcej w obronie. Na krótkiej linii spróbuje Miśki.
Memphis +1.5✅✅✅
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Chłopie ty kryzysu nie widziałeś, pospinali się, ale idzie ku lepszemu. Williams nadal nie gra? no to będzie ciężej, on mial byc tam podporą obrony. I tak stawiam na Jazz. Niedlugo beda swietnie poukladani i zobaczymy na co ich naprawde stac.

Griffin zagra troche więcej w ataku bo ostatnio obniżył loty. Davis Griffin Jordan. Jakie osłabienie w Memphis? brak Mayo? Zobacz jak gra Tony Allen, zmiennik. Nie ma odpuszczania meczy w NBA? To poleam obejrzec Boston. Pooglądajcie mecze. Narazie

Orlando Magic @ Memphis Grizzlies

Musimy uporządkować pewne rzeczy. Argument o B2B ma trzeciorzędne znaczenie dla wyniku spotkań, do tego jest używany strasznie wybiórczo, co jakby potwierdza pierwszą tezę.

Orlando 3 mecz w ciągu 5 nocy. Wystawiona linia to niemal lustrzane odbicie linii z meczu Magic @ Bulls. Magic maja znacznie ważniejsze spotkanie przed sobą - u siebie z Miami Heat. Do tego przeciwko Magic przemawia dość popularny i skuteczny angle - &quot;Road, Home, Road&quot;. Howard w ostatnich 5 meczach przeciwko Grizzlies notuje jedne z najniższych swoich zdobyczy - średnio 16ptk i 11zbiórek. Z kolei Marc Gasol w meczach przeciwko Magic zawsze gra o 3ptk. Memphis ma graczy, którzy mogą postawić się Magic, bo nie ma tutaj istotnych różnic matchup&#39;owych. Brak Mayo w Grizzlies nie jest osłabieniem, bo Mayo ostatnio grał fatalnie - jak trafił jakiś rzut to było święto. Tony Allen znacznie lepiej się prezentuje i daje drużynie więcej w obronie. Na krótkiej linii spróbuje Miśki.

Memphis +1.5
I to rozumiem rozsądne spojrzenie. Łapka w góre i powodzenia
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Memphis ma graczy, którzy mogą postawić się Magic, bo nie ma tutaj istotnych różnic matchup&#39;owych.
Jeżeli nie widzisz różnić w obu składach, to wybacz. Dlaczego Orlando w takim razie są tak wysoko, a Memphis tak nisko? Czekam na rzeczowe i konkretne uzasadnienie, bo takiego banialuka strzeliłeś, że jestem bardzo ciekawy jak z tego wybrniesz.
Skoro uważasz, że argument o b2b jest daremny, to na prawdę szkoda. Właśnie tylko w tym upatruję szans dla Memphis, które miało wypoczynek. Ciężko się gra dwa mecze z rzędu, a tym bardziej dwa wyjazdowe.
Wybacz jeżeli Boston dostaje lanie ok +20 całe spotkanie, to co ma zrobić na końcówkę 4Q? Powiesz mi? Jednak w meczu Memphis - Orlando nie będzie takiej różnicy.
Przybijcie sobie piątki i tak samo jak kurs 1.6 jest wysoki z takimi osłabieniami, gdzie grają b2b ????
Skoro ty typujesz na Utah nie wiedząc, ez nie zagra lider - to na tym zakończę. Oglądaj dalej NBA, nie wiedząc kto gra, a kto nie :grin:????
W twoim przypadku polecam obejrzeć mecz Utah żebyś wiedział kto gra, a kto nie. Nara.
Orlando nie odpuści, bo do 3 miejsca brakuje im 2.5 zwycięstwa. Co to jest za pier*, że odpuszczą, bo czeka mecz z Miami. Orlando gra o jak najlepszą pozycję przed PO. Ma niskie straty, więc muszą wygrywać co się da. Memphis jest bardziej do przejścia niż Miami. Dlatego zapewne podłożą się ???? ???? ????
Po cholere w tak szczeniacki sposób komentujesz, to co napisałem. Napisałeś swoją analizę i to wystarczy. Nie musisz się odnosić do każdego zdania, z którym się nie zgadzasz. Trafiłeś 3 typy i nagle wielki chojrak z Ciebie. Nie chce Ci przypominać, co było miesiąc temu, kiedy strzelałeś ślepakami. Poza tym naucz się wreszcie pisać, bo znudził mi się Twój analfabetyzm w tym dziale. Nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć - czytałem Twoje banialuki i pierdoły przez ostatnie 2 miesiące i jakoś tego gówna nie komentowałem. Dlatego swoje uwagi zachowaj dla siebie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Memphis Grizzlies - Orlando Magic --&gt; 2 - 1,72 ⛔⛔⛔ (BetClic)
Również skusiłem się dziś na mecz Memhis - Orlando i mam nadzieję, że Magicy wygrają co by dobrze zacząć ten miesiąc bukmachersko :razz: Argument o trzymaniu sił na mecz derbów Florydy z Miami miałby sens wtedy, gdy Orlando grałoby dzień po tym meczu...Ale Magicy mają 2 dni odpoczynku...To jak na NBA jest naprawdę sporo. Poza tym zgodzę się z Nashem, że sezon zaczyna wkraczać w można powiedzieć decydującą fazę i kalkulacji raczej już nie ma a zaczyna się walka o jak najlepsze miejsce przed PO. No, ale cóż to jest NBA i różnie może być, dlatego kłócić się zamiaru nie mam, ale za to mam nadzieję, że jednak to Magicy wyjadą w dobrych humorach z Memphis przed prestiżowym spotkaniem z Miami Heat.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
OK tkwij w przekonaniu ze Celtics nie odpuścili Phoenix! SĄ GORSI. A dzien odpoczynku, czy 2 dni grania z rzędu nie robią różnicy. To zawodowcy i po 1 meczu nie są zmęczeni kolejne 2 dni. Zobacz NOH, które gra jak ktoś to nazwał &#39;atletycznie&#39; zobacz na te serie zwycięstw, dni w jakich grali i zespoły. Już się lekko wachasz bo Magic grają 2 dzien z rzędu, czyli sa słabi.Przegrali ważny test z Bulls, najważniejszy mecz sezonu jak dla mnie. Bo starcie z Heat to będzie badanie się. Sądze nawet, że Miami da im wygrać, żeby poczuli sie lepsi. Sami przećwiczą sobie pare zagrań.Pełen luz.

Poza tym zgodzę się z Nashem, że sezon zaczyna wkraczać w można powiedzieć decydującą fazę i kalkulacji raczej już nie ma a zaczyna się walka o jak najlepsze miejsce przed PO.

Czekam jeszcze tylko na stwierdzenie, że teraz każdy zespół gra MAX swoich możliwości. Ten etap jest dla zespołów, które odbudowują formę o nieudanej połowie i dla tych walczących o play-off. Takie drużyny jak celtics, spurs, heat są w fazie przygotowania taktycznego do finałowej rozgrywki Play-Off. Ta faza to maskowanie się i dotrwanie do konca sezonu zasadniczego. Nikt z czołówki nie pokaże wszystkich swoich atutów, nikt. Chodzi mi tutaj o konkretne schematy. Teraz ci co nie martwią się o nic, poprostu grają. Ci co walczą, walczą jak lwy i to daje przewagę Memphis. Chyba, że Magic nie czuja, ze sa w stanie walczyc z Celtics czy Heat to muszą grać maxa.

Gosciu widzisz co gra przykładowo Miami? widziałeś ostatnio Wade&#39;a i Jamesa razem na boisku?? Nawet jak przegrywali z OKC? Bo ja nie, za to widziałem wiele zagrywek i jestem pewien, że Heat grają na półgwizdka i testuja rozne schematy.ALe nie mamy o czym rozmawiać jeśli nie widziałeś olewki Celtics na Suns ;)

Tak więc jeszcze raz obwieszczę.
W kolejnym meczu Magic - tj. przeciwko Miami, drużyna z Miami będzie testować schematy na kimś mocnym.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ja tez uważam że Boston mecz z Phoenix nie grał na 100% możliwośći, byli rozkojarzeni co do meczu z Lakers ;) Ale fakt faktem wygrana Phoenix zasłużona. Z ciekawych betów dzisiaj widzi mi się;

Orlando under ogólny 1,90
Charlotte 2,35
Miami- Cavs --&gt; overek mi się widzi
Denver win oraz over
Indiana- Toronto, nie wiem ale stawiał bym raczej dodatni na Raptors. Tyle.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czekam jeszcze tylko na stwierdzenie, że teraz każdy zespół gra MAX swoich możliwości. Ten etap jest dla zespołów, które odbudowują formę o nieudanej połowie i dla tych walczących o play-off. Takie drużyny jak celtics, spurs, heat są w fazie przygotowania taktycznego do finałowej rozgrywki Play-Off. Ta faza to maskowanie się i dotrwanie do konca sezonu zasadniczego. Nikt z czołówki nie pokaże wszystkich swoich atutów, nikt. Chodzi mi tutaj o konkretne schematy. Teraz ci co nie martwią się o nic, poprostu grają. Ci co walczą, walczą jak lwy i to daje przewagę Memphis. Chyba, że Magic nie czuja, ze sa w stanie walczyc z Celtics czy Heat to muszą grać maxa.
Hmmm. Mają już rozegrane blisko po 50 spotkań. Tabela zaczyna się po mału kształtować. Sorry, ale co Magic mają do kalkulowania skoro za chwilę Hawks mogą ich prześcignąć i Magic spadają na 5 pozycję...Nie twierdzę, że dziś Magic bankowo wygrają, bo jasne, że nie, ale na kalkulacje zbytnio miejsca nie ma, bo tabela Magików nie rozpieszcza...I 2 dni przerwy mają do spotkania z Heat, więc wydaje mi się, że powalczą dziś w pełni zaangażowani o zwycięstwo.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Charlotte Bobcats at Utah Jazz

Niezwykle ciekawe spotkanie czeka nas tej nocy w EnergySolutions Arena, gdzie miejscowi Jazzmani podejmą Bobki. Gospodarze b2b po meczu z GSW, Rysie wczoraj nie grały.
Nie będę ukrywał że nie lubię ekipy z Salt Lake City. Ekipa dowodzona przez Sloana (objął ją zanim się urodziłem) przechodzi spory kryzys. W dodatku nie zagra kapitan i najlepszy zawodnik teamu - Deron Williams - który ma problemy bodajże z nadgarstkiem, dochodzi brak Okura, Fesenko niby day-to-day ale zapewne zagra. W Charlotte brak Tyrusa Thomasa i Diopa. O tym jak Jazz radzą sobie bez Williamsa przekonaliśmy się wczoraj, gdy przegrali z GSW aż 15 punktami, zdobywszy zaledwie 81 oczek. Bobki również w ostatnim meczu pokazały totalną kaszankę przeciwko Clippers przegrywając różnicą... również 15 pkt.
Wracając do analizy dzisiejszego meczu, warto porównać pozycje:
F Kirilenko vs Wallace - Wallace, nie ma chyba wątpliwości...
F Millsap vs Diaw - Millsap na chwilę obecną więcej daje drużynie
C Jefferson vs Brown - Jeffeson... i to może być b. ważne
G Bell vs Jackson - Jackson, na dzień dzisiejszy...
G Watson vs Augustin - Augustin, Augustin, i jeszcze raz...
Ławka - moim zdaniem mocniejsza u Rysiów... więc 2:4...

Dlaczego w takim razie faworytem u buków jest zespół Utah? Przewaga parkietu, publiczności? Dziwne... W każdym bądź razie, na Bobki postawić parę złotych nie zaszkodzi. Oprócz tego typ na sucho, dość fajny zważywszy na to przeciwko komu zagra Zach.

Bobcats +6 @ 1,54 9/10
Bobcats pierwsi do 20 pkt @ 2,05 4/10
Bobcats over 93 @ 1,83 6/10

do tego:
Randolph (MEM) under 12,5 reb @ 1,83 6/10
PS: możecie mnie zrugać za analizę p2p, ale automatycznie włączyło mi się porównanie kolejnych pozycji.
@ davydenko
Popatrz dobrze w tabelę. Boston może kalkulować, Miami robi co chce, ale dla Orlando każdy mecz jest ważny. Nie zapominaj że zespół został baaardzo mocno przebudowany w czasie sezonu i to właśnie teraz muszą szukać zgrania między liderami przed PO (gdzie tam jeszcze do nich...). Dla Magic każdy przetestowany schemat i zagrywka jest na wagę złota, bo może zaowocować w najważniejszym okresie sezonu. ORL teraz nie odpuści nikomu, za nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak na gorąco po meczu, bo sobie postanowiłem dziś obejrzeć to spotkanie to Orlando jest poi prostu głupie...IQ koszykarskie tej drużyny jest bliskie zeru. Na pewno nie było mowy o odpuszczeniu meczu co tu co poniektórzy twierdzili. Grali wszyscy włącznie z Arenasem, który gdyby grał w normalnym wymiarze czasowym to ten mecz wyglądałby inaczej. Nelson jest miernym playmakerem.

Na półtorej minuty do końca Howard robi ruchomą zasłonę...

Faul techniczny na samym końcu super coacha Gun Diego.

I Grizzlies prowadzą 1 a Orlando rzuca za 3...

I totalnie prymitywnie głupie starty Nelsona, co dzieci w podstawówce wiedzą, żeby nie podawać z wyskoku w przetrzymaniu.

3 kwarta przegrana 16-32 :]

No i 8-32 za 3 całkiem spoko :]

Anderson może i walczy o piłki na deskach, ale w obronie to jest tyczka i 1-7 za 3...No i też wypadałoby, żeby po zbiórce chował piłkę, a nie ją zniżał i dawał stratę w takim momencie...


To tak na szybko głupoty, które rzucają się w oczy u Magików.

Dramat ta drużyna bynajmniej w tym meczu. Jak dojdą do finału konferencji to będzie sukces. Zasłużone zwycięstwo Niedźwiedzi i tylko to, że Arenas zagrał w 4 kwarcie stworzyło zacięty mecz.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Magic to pyszałki i jeśli nie zmienią swojego charakteru to nie wroze im sukcesu w play-off. Widzę, że moje typy powchodziły, jeszcze Clippers, zaluje ze nie gralem....Banda z denver przegrała - to jest wlasnie najglupsza druzyna w NBA, ale dajmy im czas. Tak więc widzisz nash - strzeliliśmy takie SAMOBESZTY, ale Memphis wygrało. Magic znowu upokorszone. Test z Bykami nie wypadł, to nie druzyna ktora moze walzyc o mistrza, na te chwile. Dzieki praca czeka, wierze w Clippers nadal!!!
 
blum 70

blum

Użytkownik
OK tkwij w przekonaniu ze Celtics nie odpuścili Phoenix! SĄ GORSI.
Nie wiem do jakiej wypowiedzi się to odnosi, ale to jakiś nonsens ???? Boston to drużyna doskonała - z tytanową obroną, posiadająca na każdej pozycji graczy najlepszych w swej klasie (np. Ray Allen, jeden z najlepiej rzucających w historii koszykarzy, Rajon Rondo, który potrafi w meczu zrobić pod 30 asyst). A że raz im nie wyszło - czasem musi (Suns to drużyna na dorobku i daleko jej do celu).
Myślę, że dziś można spokojnie postawić na Celtów przeciw Sacramento, jak również na San Antonio przeciw PTB. Pretendenci nie powinni zawieść. Na San Antonio rozważyłbym nawet handicap -5 za 1.952. PTB to kiepska drużyna obecnie, nie sądzę by przerwali serię porażek w starciu z Teksańczykami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom