>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA styczeń 2017

Status
Zamknięty.
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Na jutro, jeśli tylko pojawią się kursy, do gry każdy under punktowy Lakers. Po pierwsze i najważniejsze, ta ekipa jest obecnie najgorszą drużyną w NBA. Pod każdym względem, bez defensywy, bez ofensywy. W momencie, gdy 76ers pokazują, że drzemie w nich potencjał i potrafią już grać jak równy z równym z silniejszymi zespołami, Jeziorowcy staczają się na dno. Wiadomo, że opłaca im się tankować, ale ich styl gry woła o pomstę do nieba. Tylko i wyłącznie trójki Williamsa i Younga i koniec. Tu kończą się ich atuty. Frontcourt chyba najgorszy w lidze. Deng to dno, Randle to jeszcze przeciętniak z przebłyskami. Mozgov i Zubac to poziom co najwyżej Euroligi i to tych gorszych drużyn. Jutro zostaną zgwałceni przez wysokich Jazz. Utah to jeden z najtrudniejszych parkietów w lidze. Takie miernoty jak Lakers nie powinny tu rzucić nawet 90 pkt. Dziś np. chyba 15 nietrafionych rzutów za 2 z rzędu, ta ekipa nie istnieje bliże niż linia 3 pkt i dziś zapewne znów zostanie to obnażone.

Lakers poniżej 94,5 1.89 Unibet✅ obie ofensywy siebie warte
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Kursy na under Lakers (z Utah) był wczoraj wieczorem w pinnacle, kojarzę linię 95,5.
Oglądałem mecz z Dallas i gra w ataku wyglądało słabo zwłaszcza w 3q, dodając do tego tempo gry Utah to Lakers powinni rzucić gdzieś ok. 90pkt. w meczu z Utah.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Kursy na under Lakers (z Utah) był wczoraj wieczorem w pinnacle, kojarzę linię 95,5.

Oglądałem mecz z Dallas i gra w ataku wyglądało słabo zwłaszcza w 3q, dodając do tego tempo gry Utah to Lakers powinni rzucić gdzieś ok. 90pkt. w meczu z Utah.
&quot;Słabo&quot; to chyba nieodpowiednie określenie, skoro zdobyli 73 pkt i zanotowali najwyższą porażkę w historii. Tam nie ma komu zdobywać tych punktów. Strach pomyśleć, co by było, gdyby nie mieli Lou Williamsa, który jakoś ciągnie grę. U siebie jeszcze jakoś zdobywają te punkty, bo siłą rzeczy przy tak wysokim tempie te 100+ wpada. Ale co z tego, skoro przy tym w ogóle nie bronią. Utah narzuci swoją do bólu kontrolowaną grę i będzie po zawodach.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Lakers powyżej 95
2.000
Pinnacle
No Szefie ostatnio byłeś górą ale tak wiecznie być nie może ????
Lakers ostanio cieniutko.Coś tam nie funkcjonuje rozgrywanie piłki pod nieobecność Russella.
Dzisiaj grają z Utah a więc 100% under Lakers.
A ja uważam że w NBA nic nie dzieje się przypadkiem i dzisiaj Lakers nie dadzą zarobić.Masówka jest w stronę undera więc to mi graj.A sądzę że zobaczymy wesołą koszykówkę bo Utah może zlekceważyć Lakersów.
Prawda jest taka że ekipa z LA wcale nie mia takiego słabego składu i tam jeden zawodnik z grona Deng Ingram Williams czy Clarkson odpali i zacznie się show.
Wtedy w 4 kwarcie Utah włączy elite defense i skończy się jakieś 110-101.
Sam się zawiodłem na Lakersach z Dallas oglądałem to i grałem w ich kierunku to była żenada roku ale w życiu nic za darmo nie ma.I dzisiaj nie będzie tak jak wszyscy chcą.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
A mi się wydaję że Handi na Lakersów 14.5 po 1.80 w całorocznym do gry ;) Na dobrą sprawę obstawiam ok 10 punktowe zwycięstwo, ale te 14.5 to już tak bezpiecznie.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
New York Knicks - Charlotte Hornets
Typ: New York Knicks @2,05 Bet365✅✅✅✅

W tym meczu stawiam na zwycięstwo gospodarzy którzy mają mocniejszą kadrę fakt faktem obie druzyny nie są w wielkiej formię ale jeśli miałbym wybierać która drużyna się przełamie to na pewno byliby to gospodarze tym bardziej że drużyna gości zagra bez Swojego podstawowego centra Zellera który złapał kontuzję. Charlotte na wyjazdach nie stawia wielkiego oporu. Jeśli nie zawiedzie Rose i Carmelo to nie daję żadnych szans Charlotte Hornets
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 748

crystiano07

Użytkownik
Ja delikatnie próbuję 76ers @ 3.30 w Unibet
Wraca do grania Embiid, a Philly w tym roku kalendarzowym przede wszystkim naprawdę dobrze broni, zwłaszcza z Hansem na parkiecie. Do tego w Houston może nie zagrać Gordon, który nawet przy występie nie powinien być w najwyższej formie po urazie. W dodatku Rockets ostatnio trochę przemęczeni i wpadały im porażki, a Philadelphia jest w gazie, wokół drużyny panuje dobry klimat. Ten kurs to value po prostu i warto spróbować.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Od dłuższego czasu było pisane, że wraca w piątek.
Swoją drogą Heat @ 3.75 to może być dobra opcja, mają trochę kontuzji, no ale w Bulls spore problemy wewnętrzne, a Wade z Butlerem mają za karę zaczynać z ławki.
e: Unibet dopiero po tyle miał.
ted // bukmacher ?
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Od dłuższego czasu było pisane, że wraca w piątek.
Swoją drogą Heat @ 3.75 to może być dobra opcja, mają trochę kontuzji, no ale w Bulls spore problemy wewnętrzne, a Wade z Butlerem mają za karę zaczynać z ławki.
Też właśnie na to trafiłem. Obaj mają za karę zacząć na ławce, także ciekawym typem może okazać się wygrana Miami w 1 kwarcie @2,70 BETSSON 33-24 ✅. Miami fajna passa pięciu z rzędu wygranych. Ostatnio wygrali trzy z pięciu pierwszych kwart (przegrywając z GSW oraz Rockets). Nie wiadomo kiedy na parkiet wyjdą ukarani zawodnicy, ale skoro już za karę zaczynają na rezerwie, to może będzie to kwarta kary? Kto wie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom