>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co się działo w meczu wilków? Jak wstałem i zobaczyłem wynik to musiałem przetrzeć oczy...
Niby dlaczego? Przeciez Sota musiała wkoncu przegrać a idealnym przeciwnikiem bylo Magic, nie wiem od kiedy oglądasz nba ale w sezonie zadaniczym takie mecze to jest codzienność i nie ma się czemu dziwić, już bardziej bylbym zdziwiony gdyby Minnesota znowu wygrała lub przegrała z kimś pokroju Cavs czy Bostonu. Teraz znowu czekamy na kilka porażek Magic by później zagrac ich po dobrym kursie kiedy będą grali z kimś z czołówki.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hmmm patrzę i patrzę i widzę jakiś spory wynik w Toronto w wykonaniu gospodarzy a co za tym idzie handicap w ich stronę.
Mocni są u siebie niesamowicie, a maja ostatnio dwie porażki i są podrażnieni.
Detroit bez Johnsona i jeszcze questionable są: Kennard i Bradley.
Myślę, że handi -6.5 Toronto po fajnym kursie 1.62 jest spokojnie do ogarnięcia przez nich.
Miami jest w takiej formie, że kiedyś w końcu muszą coś przegrać i to grubo i dzisiaj nie gram żadnych handicapow w ich stronę. Chociaż miałem pomysł na +4.5, ale jednak nie.
Ale z dogow zagrałbym na NY Knicks. W końcu wygrali dość pewnie i sądzę, że dzisiaj też wygrają w Memphis. Hardaway jest niepewny, ale jak sam trener określił &quot;quick possibly&quot;, że zobaczymy go nawet w pierwszej piątce. Niepokoi mnie tylko bilans ostatnich spotkań nowojorczyków w Memphis. Brak wygranej od 2011 roku, ale kiedyś przyjść przełamanie musi.
Co uważacie?
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Atlanta Hawks - NO Pelicans
Anthony Davis poniżej 29.5 @ 1.82

Piękna sytuacja. 3 mecz w ciągu 4 dni Pelicans (w tym 2 mecze już po dogrywce). AD to kot, ale to co został wyeksploatowany w tych 2 spotkaniach to jego. Na miejscu trenera ograniczyłbym mu limit minut w dzisiejszym meczu. Sam zawodnik powinien zwolnić i dać się wykazać kolegom z drużyny. Po prostu nie wierze w kolejny monster performance w jego wylonaniu przy takich okolicznosciach. Do grania grubiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Jak Wam buki rozliczają zakłady?
Miałem under 209,5 pkt w Bostonie ale policzyli mi łącznie z dogrywką i zakład do tyłu... pierwszy raz mam takie coś... widocznie liczy się łącznie z overtime...
 
M 3

matik111

Użytkownik
Jak Wam buki rozliczają zakłady?
Miałem under 209,5 pkt w Bostonie ale policzyli mi łącznie z dogrywką i zakład do tyłu... pierwszy raz mam takie coś... widocznie liczy się łącznie z overtime...
Dokładnie, tak się liczy
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jak Wam buki rozliczają zakłady?
Miałem under 209,5 pkt w Bostonie ale policzyli mi łącznie z dogrywką i zakład do tyłu... pierwszy raz mam takie coś... widocznie liczy się łącznie z overtime...
Nawet powiem wiecej. Gdybys zagral under samej czwartej kwarty, to liczy Sie z dogrywka w razie remisu. Kiedys ta zasada na Calorocznym, uratowala mi kupon ;)
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Dziękuje Wam za odpowiedź. Kasa w plecy ale cóż żyje się dalej. Co na dzisiaj?
Z luźnych propozycji i przemyśleń wychodzi mi zwycięstwo Hawks i grubszy under w Sacramento...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kolego bardzo fajny bet zapodałeś-ostatnio grałem od Ciebie asysty Lanzo i weszło , sprawdzilem dodatkowo 5 ost wyjazdów Minnesoty i w 3 linie pokrył.Pobieram i trzymam kciuki????
Oczywiście gram tez coś swojego
Orlando-Minnesota Minnesota win&amp;over217,5pkt - 2,43@ unibet 108-102⛔⛔⛔
Minnesota w gazie(już są 3 na zachodzie) ostatnio 2 porażki na wyjazdach(Boston i Brooklyn).
Orlando u siebie najgorszy bilans w NBA.Grają radosny basket-Minnesocie to będzie pasować,przewiduje wysoki over.
No i fajny typ nie trafiony bo Butler miał 4 asysty, no ale jestem przyzwyczajony :p dzisiaj sporo meczy trzeba będzie coś pokombinować na zawodników.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Clippers vs Denver
Typ: Gary Harris ponad 18,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,85 (Unibet)

Dzisiaj idę w kierunku Harrisa, który najbardziej zaskakuje w Denver. Jego ostatnie mecze to fajne zdobycze, kręci się prawie cały czas w okolicach 20 pkt, odpowiednio: 25, 18, 17, 25, 22, 17. Trzeba też zwrócić uwagę, że grają przeciwko Clippersom, którzy nie najlepiej bronią. Przeciwko sobie nie będzie miał obrońców klasowych i pomimo tego, że jest dzień po dniu powinien ciągnąć grę Denver w tym meczu. Będzie to raczej overowe widowisko, więc liczę na dobre rzuty.
Charlotte vs Wizards
Typ: Łączna liczba punktów drużyny gości — w tym dogrywka
Ponad 106,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,8 (Unibet)

Waszyngton to bardzo chimeryczna drużyna, przeplata fajne mecze z kiepskimi. Ostatnio znowu przegrali u siebie z Bucks, teraz będą się chcieli odkuć. Występ Morrisa niepewny, ale powinni się zmobilizować na to spotkanie i trochę napsuć krwi gospodarzom.
Bulls vs Warriors
Typ: Łączna liczba punktów drużyny gospodarzy — w tym dogrywka
Ponad 111,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,82 (Unibet)
Dzisiaj w Warriors nie zagrają Green i Iguadala, czyli dwaj etatowi obrońcy. Do tego Chicago w styczniu rzuca średnio 114 pkt. Po powrocie LaVine wyglądają jeszcze lepiej i w ofensywie spisują się bardzo dobrze. Tutaj powinien być wysoki wynik i sporo trafionych rzutów. Po ostatniej klęsce 143:95 Chicago będzie chciało za wszelką cenę dobrze pokazać się przeciwko mistrzom przed własną publicznością. Myślę, że jest spora szansa na wynik gospodarzy powyżej 111,5 pkt. w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
LA Clippers - Denver Nuggets
Denver Nuggets ML @ 2.12
Nikola Jokić over 16.5 @ 1.82

Spodziewałem się trochę lepszego kursu na Denver ale buki czuwają. Clippers ostatnio ponad program. Po wygranej nad Houston z CP3 w składzie pora na klasyczny let down. Nie mogą i nie będą nagle wszystkiego wygrywać zwłaszcza z tyloma kontuzjami. Dalej nie ma DJa i tu na tej pozycji Nuggets będą mieli przewagę bo Jokić ostatnio jest w gazie stąd też daje na jego over punktowy.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dubel:
Milwaukee Bucks - Miami Heat
typ: Miami Heat handicap +6,5 ✅
kurs: 1.60 (sts)
Obie ekipy grały ze sobą w niedzielę, gdzie mecz zakończył się zwycięstem Miami 97-79. Osobiście ten mecz typowałem na zwycięstwo Miami a analize do tego spotkania możecie zobaczyć na stronie 11 w tym wątku. Dużo od niedzieli się nie zmieniło więc analiza jest nadal aktualna. Jeszcze warto dodać jedną ważną rzecz a mianowicie to, że Miami byli w stanie w niedzielę zatrzymać Bucks na 31,6% z gry! Grają bardzo dobrze w obronie, nie zostawiają wiele miejsca na parkiecie więc Giannis i spółka mogą mieć problemy, tym bardziej że nie trafiają wielu trójek co mogło by być kluczem do sukcesu - dlaczego? zobaczcie ostatni mecz Miami z Chicago, Byki trafiły aż 16 rzutów za 3 pkt. i dzięki temu wygrali różnicą 8 pkt. Dlaczego gram handi? Bo tak jest bezpieczniej a Kozły na pewno będą chciały się zrewanżować za niedzielną porażkę.
Sacramento Kings - Utah Jazz
typ: Sacramento Kings handicap +8,5 ⛔
kurs: 1.40 (sts)
Do końca nie wiedziałem co wybrać z dzisiejszych meczów, ale ide w handicap Kings. Utah Jazz mają najgorszy bilans wyjazdowy w konferencji zachodniej (4-18), po za grą R.Gobert wypadł im także T.Sefolosha o czym pisałem przedwczoraj, co prawda fajną postawę prezentuję D.Mitchell ale jest jeszcze bardzo młody i brak mu doświadczenia. Jazzmani w tym sezonie już nic nie ugrają więc nie muszą się spinać. Co prawda na ten moment Sacramento jest najgorszą ekipą w konferencji zachodniej, ale jeśli spojrzymy na ich postawę na własnym parkiecie to nie jest tak bardzo źle (bilans 7-13) widać, że u siebie potrafią walczyć a ostatnio na własnym parkiecie nawiązali dosyć równą walkę z LA Clippers czy też San Antonio Spurs. Liczę tu na dobrą postawę D.Foxa, B.Bogdanovicia czy też W.Cauley-Steina.
łączny kurs: 2.24 ⛔⛔
 
L 44

luksus777

Użytkownik
Dziwi mnie, że nikt nie zwrócił uwagi jak przeszacowana była linia na mecz Atlanty z Pelikanami, niestety nie mogłem dodać tego typu wczoraj. Wiem, że teraz już musztarda po obiedzie, ja pobrałem under 219,5 po @2.05, ale nawet mnie zaskoczyli wynikiem ???? Za underem przemawiało wszystko - statystyki, bezpośrednie mecze i to że Pelikany grały ostatnio dużo dogrywek. Mam nadzieję, że ktoś również skorzystał z tej pomyłki buków, bo tak to można nazwać ???? .
Chłopaki rzucili o 33 pkt mniej niż wynosiła linia na to spotkanie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Szczerze powiedziawszy to sporo szczęścia w każdym z tych typów było ; D po 1 połowie myślałem, że Chicago spokojnie rzuci ponad 111,5 pkt a tu się zacięli w 3 kwarcie gdzie przez 7 minut pkt nie zdobyli, w 3 kwarcie tylko 12 punktów bo Warriors trochę się przyłożyli w defensywie. Generalnie GSW bez zbędnego wysiłku wygrało ten mecz, Bulls nie wykorzystali swojej szansy. Dzisiaj tylko 4 mecze więc trzeba będzie skupić się na detalach ; D
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Ciekawie wyglądają kursy na Minnesotę i Indianę dzisiaj. Jestem praktycznie pewien że któraś z tych drużyn wygra swój mecz. Ciekawostką jest to że Timberwolves przegrali 9 meczów z rzędu w Houston a Pacers 8 spotkań w Portland... śmierdzi przełamaniem szczególnie że jedni i drudzy spisują się w ostatnim czasie przyzwoicie. Rockets trochę osłabieni ale bardziej szedłbym w stronę Indiany... może jakieś podpowiedzi?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Strasznie mnie kusi obstawić na Minnesote po kursie 2,6. Tym bardziej, że przegrali z Orlando i po tym co mówił Butler to dobrze, że przegrali bo to ich nauczy pokory i że nie moga być tak pewnie siebie, że już są mocni. W takim prestiżowym meczu będą chcieli się pokazać. Tylko, że wraca Harden i to mnie martwi. Houston ostatnio dołowali i ta ich forma strasznie faluje, ale jak trójka siedzi to Minnesota może nie mieć odpowiedzi. I weź tu obstaw.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Strasznie mnie kusi obstawić na Minnesote po kursie 2,6. Tym bardziej, że przegrali z Orlando i po tym co mówił Butler to dobrze, że przegrali bo to ich nauczy pokory i że nie moga być tak pewnie siebie, że już są mocni. W takim prestiżowym meczu będą chcieli się pokazać. Tylko, że wraca Harden i to mnie martwi. Houston ostatnio dołowali i ta ich forma strasznie faluje, ale jak trójka siedzi to Minnesota może nie mieć odpowiedzi. I weź tu obstaw.
Harden nie będzie zbyt długo na parkiecie... Ale przez ten czas może narobić szumu. Jednak zgadzam się że kurs zachęca...
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Dzisiaj to przegra, ale Boston. 76ers @ 2.70 dziś biorą krótko za pysk Celtów
Irving i Smart mogą nie grać
Dobry pomysł i mają większe szanse jak wspomniana Indiana czy Minnesota moim zdaniem
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
W 76stkach nie zagra Redick
A w Bostonie na 99,9999% nie zagra Kyrie Irving. Ostatnio mega przemęczony i wczoraj/dziś nie trenował. Sztab go dziś odpuści bo to nie finały. A jak odpuszcza Irvinga, to i raczej Smarta.
Jak zaczekasz, to nie złapiesz @ 2.70 ????
A 76ers pozytywnie zaskakują i włączają się do walki o awans do PO. Obecnie zajmują ostatnią 8 lokatę dającą promocję do posezonowych rozgrywek
Za ten
Wygrana Philadelphi 76ers @ 2.70 ✅ ✅ ✅

Philadelphia 76ers wygrywa 89-80 ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kurde nie dali na dzisiaj punktów dla danej drużyny w Unibecie i czy będzie miała więcej czy mniej...mam nadzieję że to taka jednorazowa zagrywka. Było chwile na Philadelphie 101,5 ale też usunęli, ciekawe dlaczego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom