>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Jeżeli pytasz o to mnie, to w ogóle nie jestem zainteresowany tym, czy tam będzie over/under. Ja grałem Thunder @ 2.40 i wystarczy. Gra w zakładach to nie koncert życzeń, nie szukaj na siłę rozwiązań, bo przegrasz ...
Chciałem zagrać okc i sie wahałem. Po przeczytaniu Twojwgo posta zagrałem -3,5. A Charlotte zagram coś dla lepszego oglądania, jakieś drobne ; )
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
22.01, godz: 01:05
Koszykówka, NBA
San Antonio Spurs - Indiana Pacers
Typ: San Antonio Spurs -5.00 pkt
Kurs: 1.763
Pinnacle
Stawka: 10j

Typując ten mecz mam ciągle w głowie obraz ostatniej rywalizacji z tego sezonu Spurs vs Pacers z 29.10.17 gdzie Victor Oladipo w pojedynkę ograł na własnym parkiecie 97-94 drużynę Spurs odrabiając w końcówce meczu dużą stratę punktową. W tedy to była Indiana, którą fascynowała się cała liga i nie tylko, a dziś już nikt nie rozpamietuje tamtych chwil. Indiana Pacers zaliczyla ostatnio dwie kompromitujące porażki na zachodzie z Blazers i Lakers w bardzo kiepskim stylu, a dziś zapowiada się na trzeci loss. Miałem, że tak powiem małą przyjemność oglądać spotkanie Blazers vs Pacers gdzie prawidłowo wytypowalem zwycięstwo Blazers. To spotkanie pokazało wszystkie mankamenty w organizacji gry Pacers. Drużyna Portland grała cały czas ospale, bez dużej koncentracji (ewidentnie była gorsza i grała na jakieś 20% zaangażowania), a mimo tego wynik trzymał się w okolicach remisu. Wrzucenie piątego biegu w III kwarcie i to na chwilę, pozwoliło Portlandczykom bezpiecznie kontrolować mecz do samego końca. Całą grę obecnie w Indianie ciągnie tylko dwóch zawodników: Viktor Oladipo i Darren Collison. Nie spodziewam się w ogóle mega gry w wykonaniu tych panów w dzisiejszym starciu. Collisona czeka dzis dużo zadań defensywnych, a Victor wygląda jakby stracił swój talent. Ciężko w hali Spurs grać na swoich warunkach, czy rozwinąć skrzydła. Oladipo zablokował aktualnie swój celownik i bardziej szuka na siłę pozycji rzutowych, jak by miał być on fire i dziis ten gracz nie ma szans na wielki występ. Reszta graczy Pacers to statyści bez jakiejkolwiek swobody w ofensywie. San Antonio Spurs mają dziś łatwą okazję do rehabilitacji po ostatniej słabej grze z Raps, gdzie nieznacznie polegli 83-86. Ta drużyna przed tym starciem nie myśli o chęci rewaznzu za ostatni przegrany mecz z Pacers, a skupia się tylko i wyłącznie na sprawach bieżących. Sytuacja w tabeli na zachodzie jest coraz trudniejsza, więc takich okazji do zwycięstwa, jak dziś nie należy marnować. Parker, Murray, czy Patty Mills bez problemu zdominują grę w pierwszej linii (Collison i Joseph to za mała odpowiedz po stronie Pacers), a najważniejsze zadanie defensywne dostanie Green, który będzie musiał maksymalnie ograniczyć poczynania Victora Oladipo i z tym problemu nie powinno być żadnego. Pacers nie mają wartościowych zmienników na pozycjach 4/5/3, a wyjściowe trio Young/Sabonis/Bogdanovic to bardzo małe zagrożenie. W San Antonio zagrożony jest jedynie wstęp Manu Ginobiliego, jednak gra weterana wchodzącego z ławki nie jest niezbędna w konfrontacji z tak mało groźnym i nie zorganizowanym rywalem. Za ten nie pozostaje mi nic innego jak okrzyk: Let&#39;s go Spurs!
 
miocic 26

miocic

Użytkownik
@na wstępie popieram typ Chomika wyżej, więc nie bedę powielać.
Bez analizy, Nie będę się rozpisywać bo mecz za 30 minut, ale krótko: NYK to przehypowana ekipa która jedynie coś tam gra u Siebie, na wyjazdach to dno i 10 metrów mułu, fatalny mecz z Memphis ostatnio na wyjezdzie.
Dziś Lakers jak zagraja w obronie tak jak z Indiana to mysle ze spokojnie ich pokonają
LA Lakers - NY Knicks
LA Lakers 2.05
bettrzystaszescdziesiatpiec

E: 127- 107 wygrana
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
23.01,godz: 02:35
Koszykówka, NBA
Dallas Mavericks - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards -3.00 pkt
Kurs: 2.09
Pinnacle
Stawka: 10j
O tym typie, tj grze na zwycięstwo WIZ myślałem już przy ich ostatniej konfrontacji z Detroit, którą bez problemu wygrali (przewidziałem to zwycięstwo, typ widoczny w moim temacie na forum). Po prostu takie były założenia, a poziom gry z Detroit jedynie upewnil mnie, aby podobnie postąpić dziś, za to z jeszcze większym przekonaniem co do zwycięstwa Wizards. Wash zapewne czują i widzą, że to jest ten moment, aby zaatakować czołowe pozycje konferencji wschodniej (każdy aktualnie ma swoje problemy). Na tle Mavs ławka drużyny Wizards może czuć się bardzo komfortowo z Kelly Oubre Jr. na czele, który zrobił mega postęp i jest bardzo wartościowym zawodnikiem rotacji Wiz. Kto ma dziś zatrzymać strzelców Wizards ? Mavs nie mają na to odpowiedzi. John Wall, Bradley Beal, Otto Porter bez żadnego oporu ze strony przeciwnika maksymalnie rozwinął dziś skrzydła. Drużyna Mavericks to mieszanka weteranów + jeden super Rookie (Dennis Smith Jr.) Ławka bez jakiejkolwiek błysku, a decydujące starcie rozegra się prawdopodobnie na pozycji niskiego skrzydłowego, tj w rywalizacji Porter vs Barnes (dla mnie faworytem jest reprezentant Wiz, czyli Otto Porter). Washington bardziej rozciągają grę, wszystko u nich szybciej się toczy, każdy gracz ma więcej przestrzeni na obwodzie, za to Mavs to głównie izolacje w porównaniu z tym konkretnym rywalem. Dallas to tankująca drużyna bez celów w tym sezonie i Wizards bez problemu opuszczą stan Texas z kolejną wygraną na koncie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina-Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Pelicans-Bulls
Typ: Under 220.5
Kurs 2.45
Buk Totolotek
Analiza: New Orleans Pelicans na swoim terenie podejmował będzie Chicago bulls, ekipa gospodarzy jest stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów. Oba zespoły grają ostatnio w kratkę , ale częściej wygrywają niż ponoszą porażki. Gospodarze tak jak goście w poprzednich 5 spotkaniach zanotowali 4 wygrane oraz jedną porażkę. Natomiast na swoim boisku zanotowali 3 wygrane pod rząd ograli Memhis, Portland, oraz Detroit w swojej konferencji ekipa gospodarzy również jest wyżej niż ekipa przyjezdnych wygrała 21 razy z czego Bullsi zaledwie 16 . Gospodarze do tego spotkania przystąpią osłabieni takich zawodników jak : Ajjnnca, Allen, Hill, Jackson, natomiast w ekipie przyjezdnych nie wystąpi: Dunn, oraz Payne. Pelicansi i z Bullsami na swoim terenie mają niezwykle słaby bilans od 2011 roku wygrali tylko 1 raz w tym czasie zanotowali również 7 porażek. Moim zdaniem w tym meczu jednak zobaczy under w punktach , myślę ze linia ustawiona jest w miarę wysoko jak na te ekipy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzięki Spencerze Dindviddie czy jakoś tak, ty to jesteś gość!
Denver vs Portland
Typ: Portland ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,28 (Unibet)

No cóż straciłem cierpliwość do Denver i nie wierzę w tą drużynę. Dostają po tyłku od amatorów, a ich gra nie napawa mnie optymizmem. U siebie niby mają bilans 16:6, ale teraz im przyjdzie zderzyć się z rozpędzonymi graczami z Portland. Widać, że Lillard wraca do pełni sprawności i ich gra w końcu się ostatnio poprawiła. Niby to tylko 3 wygrane mecze, w dodatku u siebie, ale ja idę w ich kierunku. Paradoksalnie muszą w końcu coś wygrać na wyjeździe, bo ich ostatnie 3 mecze to porażki, ze średnią ilością traconych punktów 120. Tutaj wydaje mi się, że nie będzie tak otwartego spotkania. Dotychczas te drużyny spotkały się dwukrotnie, dwa razy w Portland. Raz Trail Blazers wygrali 99:82 raz przegrali 85:102. Liczę na lepszą skuteczność z trójek graczy Trail Blazers. Para CJ i Dame powinna we dwójkę rozpracować frontcourt Denver. Jokić kontra Nurkic, niedawni partnerzy, teraz każdy będzie chciał udowodnić kto jest lepszy (wiadomo że Jokić) Kurs na Portland bardzo interesujący i nie mogę tak przejść obojętnie wobec czegoś takiego.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Nurkic (były gracz Nuggets) dziś reprezentant Blazers, po tym transferze wręcz nienawidzi swego byłego klubu. Po zmianie barw zapowiedział, że zawsze da z siebie 1000% grając przeciw Nuggets i to teraz będą dla niego najważniejsze mecze.
Też rozważałem dziś grę na Portland, jednak w ostatniej ich wspólnej grze stawiałem na Denver, które wygrało, ale w kiepskim stylu. Ponadto Portland w tedy było bez Lillarda, który dziś jest dostępny. Więc to dodatkowo przemawia za Blazers.
Kurs jest bardzo zachęcający i decydujące tu będzie starcie McCollum/Lillard - Harris/Murray. Oczywiste jest, że reprezentanci Blazers są lepsi i zrobią wszystko, aby pomóż w zemście Nurkicowi (w Blaze wszyscy się szanują) i zapewne wybrał bym to spotkanie, gdy by nie starcie Wizards - Mavs, gdzie dostrzegam większy potencjał w tym spotkaniu, więc Portland zostało odrzucone ????
 
miocic 26

miocic

Użytkownik
Houston Rockets - Miami Heat
powyżej 213 1.9 ⛔ 99-90

bettrzystaseśćdziesiatpięć

Polecam dziś do grania over w meczu w Houston, nie spodziewam się dziś blowoutu na korzyść gospodarzy jak mogłaby sugerować linia handicapowa na poziomie 11 pkt a raczej wyrównanego spotkania z wysokimi osiagnieciami obu ekip. Sądze, ze obie przekroczą po 110 pkt, i linie pokryją tym samym bardzo gładko. Miami rewelacja obecnej częsci sezonu, to jak Splo poskladał te ekipe w której nie ma żadnego AllStara, zaś pełno młodych grajków naprawde zasługuje na szacunek, walcza o PO więc każdy mecz co z resztą widać traktują jak &quot;must win&quot;. Dziś wiadomo przeciwinikami sa Rockets, z ultra ofensywą, i raczej ciężko bedzie tutaj zatrzymać grad trójek ale Miami też obwodowo może dziś karać, Olynyk czy Ellington potrafia trafiac ostatnio za 3, szczegolnie ten drugi który pod nieobecnosc Waitersa dostaje wiecej minut i świetnie to wykorzystuje. Ogolnie spodziewam się szybciej gry i wymiany ognia, mysle ze to najpewniejszy typ na dziś do stawiania jeśli chodzi o linie under/over.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja bym dodał do tego over 213,5 i wygrana Houston po kursie 2,2. Chociaż Miami to jedna z lepiej broniących drużyn zza linii 3 punktowej, w tym meczu skupią się na utrudnianiu rywalom rzutów dystansowych. Ciekawy Pojedynek Capeli z Whitesidem. Dragic wypada więc szanse Miami marne, dodatkowo w Houston wracają Ariza i Green, a gdy w składzie jest Capela, Paul i Harden, Houston ma bilans 17:0, więc można to obstawiać.
Dorzuciłbym jeszcze Milwaukee vs Phoenix typ: Buck -4,5 kurs 1,9⛔ ⛔ ⛔
Pomimo 4 porażek z ostatnich 5 meczów Bucks powinni to wygrać. Brak Giannisa nie powinien w tym przeszkodzić. Wraca Brogdon, który dobrze powinien zastopować Bookera.
Clippers vs Minnesota typ: Clippers kurs 1,72 ⛔ ⛔ ⛔
Trochę już spadły kurs. Minnesota bez Butlera i Crawforda, ich siła rażenia spadła. Pomimo ich absencji zaskoczyli wygrywając z Toronto. LAC są mocni ostatnio, porażka z Utah zastopowała ich serie 6 wygranych. Według mnie u siebie przy takich stratach wilków, powinni to wygrać.
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
The Bucks have fired head coach Jason Kidd, according to sources of Adrian Wojnarowski of ESPN. - rotoworld.
Ciekawa sprawa.. czyżby Kidd stracił szatnię? Jak uważacie?
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Ja bym się bardziej skłaniał w strone Phoenix, ale nie obstawiam tego meczu.
Ide dziś w Chicago bo kurs na Unibet 3.25 wydaje mi się atrakcyjny, wiadomo jak to w NBA wszystko może się zdarzyć i uważam że to jest najbardziej warte zagrania, bo te 2.00 do 1.70 często mnie gubią
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
The Bucks have fired head coach Jason Kidd, according to sources of Adrian Wojnarowski of ESPN. - rotoworld.
Ciekawa sprawa.. czyżby Kidd stracił szatnię? Jak uważacie?
Tak, stracił &quot;szatnię&quot;, a raczej posadę trenera. W roli głównego cocha w ogóle się nie realizował, a powinien być zapamiętany jedynie jako gracz, dysponujący boiskowym IQ na poziomie rzadko spotykanym (ścisły top NBA) oraz jako jeden z lepszych podających Ligii i na tym powinien zakończyć swoją przygodę z NBA ... Jako małą ciekawostkę dodam to, iż to dobry przyjaciel Bruce Willisa. Duet jaki tworzył grubo ponad dekadę temu z Vincem Carterem w barwach New Yersey Nets ... to było coś! Był wybierany najlepszym koszykarzem USA, jak i zdobył upragnione mistrzostwo z Mavericks, ogrywając w finale faworyzowanych Miami Heat. Po co tu była potrzebna ławka trenerska ...
A tu mała próbka jego umiejętności

 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Świetna decyzja działaczy Bucks. Z początku uważałem go za super zapowiadającego się trenera. Milwaukee się dobrze rozwijało, w defensywie fajnie chodzili. Przed tym sezonem myślałem, że zdecydowanie powalczą o czołówkę na wschodzie, tym bardziej po dołączeniu Bledsoe. A oni grali coraz gorzej, niewytłumaczalne decyzje jeżeli chodzi o rotacje, przestarzały system w ataku. A i ich żelazna obrona przestała funkcjonować. Archaiczne rozwiązania się nie sprawdzały i tylko hamował rozwój tej ekipy. Wolny jest Fizdale, były trener Memphis powinni o nim pomyśleć.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Atlanta Hawks - Utah Jazz
typ: R.Gobert powyżej 12,5 pkt. ⛔
kurs: 1.82 (fortuna)
Rudy wrócił po kontuzji kolana z którą zmagał się lekko ponad miesiąc, zdążył już zagrać dwa spotkania i poradził sobie w nich bardzo dobrze, 20 stycznia przeciwko New York Knicks zdobył aż 23 pkt. (rozegrał 30 min.) skuteczność - 70% z gry + 60% rzuty wolne (zaliczył w tym meczu także 14 zbiórek, asystę i 3 bloki) dzień później rozgerał 28 min przeciwko LA Clippers i dalej nie zawiódł bo zdobył 16 pkt. na skuteczności 66,7% z gry i 57,1% z osobistych (do tego dołożył 7 zbiórek i 3 bloki). Statystyki pokazują jasno, że Rudy jest głodny gry, miał 2 dni żeby naładować akumulatory i myślę, że linia którą proponuję bukmacher jak najbardziej jest do gry.
Powodzenia!
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Wszystko wskazuje , że Houston przejedzie sie dzisiaj po Miami aż miło.Koledzy wyżej ładnie opisali ten mecz i obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie pobieram więc.
Houston win&amp;over 212,5 2,28@ Unibet⛔⛔⛔
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Pamiętacie jak pisałem, iż San Antonio Spurs oddadzą wszystko i to z dużą nawiązką (po porażce z Pacers) przy kolejnym starciu z Cavs ?! Więc do dzieła ...
24.01,godz: 02:05
Koszykówka, NBA
San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers -4.50 pkt
Kurs: 2.60
Unibet
Stawka: 10j
Chciałoby się powiedzieć, iż to jest value sezonu NBA 17/18 i tak naprawdę jest!
To jedno zdanie powinno wystarczyć i dodatkowa argumentacja jest tutaj całkowicie zbędna. Cleveland Cavaliers bez problemu wygrają ten mecz przewagą minimum +15.00 pkt. Cavs w treningowym stylu ograją tak dysponowanych Suprs. Kawaleria szuka odreagowania, a rywalizacja z San Antonio na zachodzie jest najlepszą okazją do tego.
Więcej o tym typie tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/supermariobros.150012/#post-6593180
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom