>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Po kilku dniach przerwy próbujemy coś ugrać..
Miami Heat - Charlotte Hornets
typ: Charlotte Hornets handicap +6,5 ✅
kurs: 1.59 (fortuna)
W obecnym sezonie obie ekipy spotkały się ze sobą już 3 razy i za każdym razem mogliśmy widzieć zaciętą i wyrównaną walkę. 2 grudnia na hali w Miami gospodarze poradzili sobie z Szerszeniami 105-100. 16 grudnia na hali Spectrum Center w Charlotte po raz drugi górą byli Heat wygrywając 104-98. I całkiem niedawno bo tydzień temu 21 stycznia również na parkiecie w Charlotte po raz kolejny wygrało Miami, tym razem 106-105. Faworytem są oczywiście gospodarze dzisiejszego spotkania, którzy zajmują obecnie 4 miejsce na wschodzie ale ostatnimi czasy ich forma jest nieco gorsza od tej jaką prezentowali początkiem stycznia. W ich ostatnich 6 spotkaniach udało im się wygrać tylko 2 razy. Myślę, że można nazwać to lekką zadyszką z której mogą skorzystać Hornets i pomimo tego, że dla nich będzie to spotkanie dzień po dniu to uważam, że mogą nawiązać wyrównaną walkę tak jak było to w poprzednich bezpośrednich starciach. Warto zauważyć, że Szerszenie w obecnym roku na 12 rozegranych spotkań przegrali 5 z nich ale tylko 2 razy przegrali więszką różnicą niż 6 pkt. a było to w meczu z 1 stycznia z Clippers 106-98, a także 13 stycznia z Oklahoma gdzie przegrali 101-91.
Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets
typ: powyżej 210,5 pkt. ⛔ 208 pkt.
kurs: 1.51 (fortuna)
Ostatnie bezpośrednie starcie obu ekip co prawda skończyło się bardzo niskim wynikiem, 4 stycznia na hali Barclays Center w Brooklynie mecz zakończył się zwycięstwem Nets 98-97, ale dzisiejsze spotkanie będzie rozgrywane w Minnesocie a tam popularne Wilki lubią sporo nawrzucać rywalom. W ostatnich 10 spotkaniach rozgrywanych przez Wilki na własnym parkiecie tylko raz suma punktów nie przekroczyła bariery 210 oczek. Do tego spójrzmy jak jedni i drudzy punktują i ile punktów potrafią stracić: 109,1 - tak wygląda średnia zdobywanych punktów przez Minnesote, 106,1 - a na tyle średnio pozwalają rywalom. Co do Nets wygląda to tak, że średnio rzucają 105,4 pkt. a tracą średnio 108,8 na mecz.
łączny kurs: 2.40
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Miami vs Charlotte
Typ: Miami -4,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,97 (Unibet)

Ja idę w stronę Miami. Mieli dzień więcej odpoczynku niż Hornets i będą chcieli się odkuć za wstydliwą porażkę z Sacramento gdzie rzucili tylko 88 punktów. Dotychczas wygrali 3 spotkania z Hornets w tym sezonie. Widać, że ta drużyna im leży, chociaż te mecze były bardzo zacięte. Pewnie tak samo będzie tym razem, ale liczę że dadzą radę wygrać przynajmniej 5 punktami i odkują się za kompromitującą porażką w ostatni meczu u siebie z Kings.
Indiana vs Orlando
Typ: Powyżej 213,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,96 (Unibet)

Tutaj liczę na wysoki wynik. Indiana niby gra dzień po dniu, ale daleko do Clevland nie mieli i teraz będą chcieli sobie odkuć za tą porażkę. Orlando z kolei miało 3 dni przerwy i wypoczęci i zdrowi przystąpią do tego meczu, pewnie nastawieni ofensywnie. W ostatnim ich meczu w Indianie górą byli Pacers wygrywając 121:108. Liczę na powtórkę z rozgrywki i przekroczenie co najmniej 213,5 pkt. Według mnie powinien byc wysoki wynik w tym meczu i nawet nie wiem czy Orlando tego nie wygra.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Indiana vs Orlando
Typ:Orlando powyżej 103,5
Kurs: 1,85 Unibet✅

Tak jak wyżej napisane &quot;nie wiem czy Orlando tego nie wygrają&quot; Osobiście gram jeszcze singla Orlando win i over 212,5 za drobne, bo jest to możliwe. Więc idąc tym tokiem myślenia Orlando tutaj tak łatwo pola nie odda choć Indiana faworytem, mysle ze goście tu narzucą szybkie tempo i lekko pokryją over.
Atlanta vs Washington
Typ; Washington powyżej 107,5
Kurs: 1.87 Unibet✅

Przewiduje tutaj duży over, Washington poleci sobie w tym meczu, nie mam tutaj żadnych wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Atlanta Hawks - Washington Wizards 1 @ 2.46
Wizards bez Ściany nie dadzą rady. Początek sezonu mieli dobry bo grała cała drużyna, teraz to tylko dwóch gości. Dzisiaj sam Beal nie pociągnie tego wózka. Satoransky zaczyna w pierwszym, Schroder powinin dzisiaj wykręcić jakieś 20/10 na nim.

Denver Nuggets - Dallas Mavericks
Nuggets -9.5 @ 2.12

Oglądałem ostatni mecz tych drużyn gdzie Denver wygrało 105-102 przegrywając 4 kwartę ponad 10 punktami. Co najbardziej zapamiętałem to to że Dallas nie istniało na desce. Denver pod koszem ma straszną przewagę. Jokić robił z Nowitzkim czy Kleberem co chciał. Myślę że dzisiaj Denver znowu odjedzie gościom , odrobią lekcje i będą uważać w końcówce żeby Dallas nie podgoniło.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Na dziś jeszcze takie coś zagrane w stacjonarnym punkcie żeby się nie nudzić ????
Pierwszy wszedł to dodaje choć ciężki kupon
✅✅✅✅✅✅
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Houston Rockets - Phoenix Suns
typ: Houston Rockets handicap -13,5 pkt. ⛔ 113-102
kurs: 1.84 (fortuna)
Houston Rockets czyli druga obecnie ofensywa w lidze (średnio 114,1 pkt. na mecz) mierzyć się będzię z Phoenix Suns czyli drużyną, która obecnie jest w top 3 najgorszych defensyw w lidze, dlatego też uważam, że dzisiaj J.Harden i spółka sporo sobie porzucają i zobaczymy łatwą wygraną w ich wykonaniu. Będzie to 3 spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie, poprzednie dwa spotkania były rozegrane na hali w Phoenix, gdzie dwukrotnie górą były Rakiety wygrywając 142-116 (17 listopada) i 112-95 (13 stycznia). Warto zaznaczyć, że w tym drugim meczu na parkiecie zabrakło J.Hardena, który leczył kontuzję a mimo to i tak wygrana była bardzo przekonująca (w pierwszym meczu obu ekip James zdobył 48 pkt.) Drużyna z Houston obecnie jest w bardzo dobrej dyspozycji i spodziewam się powtórki z ich poprzednich starć.
Powodzenia!
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja dzis gram Clippersow @1.93 i Pelikany under 114.5 @1.79. Wedlug mnie baaaardzo bedzie widoczny brak Boogiego
✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dzis gram Clippersow @1.93 i Pelikany under 114.5 @1.79. Wedlug mnie baaaardzo bedzie widoczny brak Boogiego
Bardziej pewniejszy bet wydaje mi się Davis Over 27,5 bo jednak typowanie w tym sezonie 1/2 jest bez sensu nawet gdy drużyna jest osłabiona.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Faktycznie ciekawa opcja i linia, na fortunie o 4pkt wyższa.
Właśnie o to chodzi i sts się chyba zawiesił z tą linia więc warto próbować z racji braku Boogiego, ostatnio gdy z nimi grali to Davis rzucił 25pkt ale grał właśnie Cousins, który rzucił więcej, przy słabej obronie Clippersow myślę, że jest to ciekawa opcja. Pozdr
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak powinien to ogarnąć, podobnie jak Bledsoe powyżej 16,5 bo Brogdon nie zagra, więc Eric będzie więcej przebywał na parkiecie, chociaż to fakt, że też razem mogą grać.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Chicago vs Milwaukee
Typ: Bucks -5,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,48 (Unibet)

No cóż tutaj trochę zaryzykuje bo Chicago złapało mały kryzys po tym jak wypadł im Kriss Dunn i Grant nie za bardzo ogarnia rolę pierwszego rozgrywającego. Niestety wypadł Brogdon w Buck, ale kij tam idę w Milwaukee. Widać, że chłopaki odżyli po zwolnieniu Kidda i tak jakby uwolnili się z jego więzów taktycznych. Jakoś tak złapali więcej polotu i luzu. Wiadomo, że to tylko 2 mecze były i to nie z wymagającymi rywalami, no ale ja tam w nich wierze i w ten projekt. Chicago dwa razy wygrały z Buck w tym sezonie i to 2 razy na wyjeździe! Pora na rewanż. Giannis trochę odpoczął i powinien rządzić i dzielić na parkiecie, bo Byki nie mają na niego odpowiedzi. Wydaje się, że też trochę złapali zadyszkę i te ich ostatnie mecze naprawdę były bardzo słabe, więc albo tanking mode włączony albo drobny spadek formy. Stawiam na Bucks i myślę, że powinni to wygrać, a ryzykuje trochę i dam że wygrają co najmniej 6 punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Markkanen powyżej 15 pkt - 1.8/unibet ✅
Giannis powyżej 28.5 pkt - 1.7/unibet ⛔

Króciutko, bo za chwilę zaczynamy. Teoretycznie obaj będą grali na siebie i myślę, że to właśnie spory argument na overek obu Panów. Fin jest póki co słaby fizycznie i raczej siłowo grający Giannis nie będzie miał problemu żeby wbijać się pod kosz i zdobywać punkty spod obręczy. Z drugiej strony Antek raczej średnio broni na obwodzie, a przecież Markkanen rzuca fenomenalnie zza łuku. Obu raczej nie grożą limity minut i powinni grać najwięcej wśród startowych &quot;5&quot; w swoich drużynach. Spotkanie będzie raczej overowe, bo obie ekipy lepiej atakują niż bronią, a Bucks do tego mają straszne problemy z bronieniem obwodu o czym pisałem już wielokrotnie. Dla mnie oba overki łatwe do pokrycia. Jakby ktoś znalazł specjala na sume punktów obu Panów to moim zdaniem łatwo, bo obaj w mojej opini pokryją łatwo swoje linie.
A suma by siadła fajnie ;/
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Markkanen powyżej 15 pkt - 1.8/unibet
Giannis powyżej 28.5 pkt - 1.7/unibet

Króciutko, bo za chwilę zaczynamy. Teoretycznie obaj będą grali na siebie i myślę, że to właśnie spory argument na overek obu Panów. Fin jest póki co słaby fizycznie i raczej siłowo grający Giannis nie będzie miał problemu żeby wbijać się pod kosz i zdobywać punkty spod obręczy. Z drugiej strony Antek raczej średnio broni na obwodzie, a przecież Markkanen rzuca fenomenalnie zza łuku. Obu raczej nie grożą limity minut i powinni grać najwięcej wśród startowych &quot;5&quot; w swoich drużynach. Spotkanie będzie raczej overowe, bo obie ekipy lepiej atakują niż bronią, a Bucks do tego mają straszne problemy z bronieniem obwodu o czym pisałem już wielokrotnie. Dla mnie oba overki łatwe do pokrycia. Jakby ktoś znalazł specjala na sume punktów obu Panów to moim zdaniem łatwo, bo obaj w mojej opini pokryją łatwo swoje linie.
Jest w 1xbet suma ich dwóch 43,5 over/under @ 1.85
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs win&amp; over 195,5 @ 2,2 Unibet
Wygrana gospodarzy dla mnie pewna, nie wierze w kolejny numer ze strony Sacramento i w kolejny tak fatalny mecz jak Spurs zagrali 2 dni temu u siebie z 76. Kings już wywiezli aż zanadto ze swojej serii wyjazdowej i powinno im wystarczyc.WYgrywali dobrą defensywą i licze na poluzowanie dzisiaj. Ze strony Spurs tez licze na mobilizację bo ostatnie 78 pkt to najgorszy wynik w tym sezonie i jeden w ogóle ze słabszych w całej NBA. Ogólnie w ostatnich ośmiu spotkaniach ta linia miedzy tymi ekipami była pokrywana. Taki troche typ na czuja bo jednak może tez sie skończyć jakimś wynikiem typu 90-80 ale jednak zaryzykuje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Denver vs Boston
Typ: Boston i powyżej 204,5
Kurs: 4 (Unibet)

Hmm trzeba szybko to dać bo kursy mogą spadać. Zakładam, że Boston, oprócz Smarta zagra wszystkimi zdolnymi do gry. Dla mnie to ciekawa opcja, ze sporym ryzykiem, no ale to NBA tu każdy mecz jest ryzykiem. Stawiam na Boston, a już over według mnie to pewniak w tym meczu, jakoś bardzo nisko ustawiony (no dobra nie ma pewniaków, zagalopowałem się) Nie wiem czy Boston to wygra, ale ostatnio mają złą passe i pora też się przełamać podczas tego wyjazdowego maratonu. Z Denver są spore szanse, chociaż oni zaczynają coś grać nawet. Z Dallas się wyratowali w końcówce, bo przegrywali praktycznie cały czas. Mają 3 zwycięstwa z rzędu u siebie i pora coś przegrać ;) Boston jeżeli trójki będą wpadały i zamkną ich w defensywie, tak jak zrobili to z Warriors (chociaż nie udało się wygrać) to według mnie są faworytem. Potrafią się spiąć na drużyny z lepszym bilansem i tu nie ma znaczenia czy to wyjazd czy u siebie. Liczę przede wszystkim na ich defensywę i szybkie podwajanie rywala i doskakiwanie jak najbliżej niego. Jak zatrzymają Jokica i Harrisa to i Murray im nie pomoże. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami było 124:118 i mam nadzieję, że tym razem też piłka będzie im siedziała w siatce. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom