>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak jak panowie wyżej napisali, trzeba iść w stronę Miami i Charlotte.. Clevland dalej ssie, wiadomo, że mecz z Miami ma swoje podteksty, dla Miami również i ma on spore znaczenie. Są back to back i może nie zagrać Wade i Thomas, Love wypada na 2 miesiące. Nie widzę tu dla nich szans w starciu z tak skomasowaną obroną Miami. Do tego Whiteside powyżej 15,5 pkt w tym meczu. Ostatnio ten wielkolud jakby się przebudził, a nie widzę w Cavs dla niego rywala. Powinien zrobić swoje w pomalowanym.
Od mnie coś takiego:
Portland vs Chicago
Typ: Portland powyżej 109,5
Kurs: 1,89 (Unibet)

Większość już dało te ciekawsze propozycje, więc ja idę w stronę Trail Blazers. Chicago znowu bez Dunna, do tego wypada Markannen. Zipser ma zaczynać w podstawie, więc obrony tam ani widu ani słychu. Generalnie Chicago gra ostatnio słabo i pewnie pójdą zaraz w głębszą przebudowę oddając Mirotica i może jeszcze kogoś. Nie stawiam na nich, a Portalnd ostatnio w gazie. Nie przeszkodzi im w tym mecz dzień po dniu bo Chicago nie ma obrony i nie powinni mieć problemów z przebiciem 110 punktów u siebie. W ostatnich meczach u siebie zdobywali odpowiednio: 123, 117,100, 118, 111. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
2 0

20legend

Użytkownik
NY Knicks +5.5 @1.90
bet365
Kyrie dzisiaj nie zagra. Bez niego Celtics prezentuje się słabo. Do tego Porzingins ostatnio wygląda coraz lepiej. Myślę, że dzisiejsza gra będzie dość wyrównana więc handi 5 pkt powinno pokryć.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie gram dzisiaj nic, bo jakoś nic mnie nie przekonuję, ale mam dziwne wrażenie, że Cavs wygrają i utrą znów wszystkim nosa. Niby są b2b, Love złamał rękę, a Lebron niedługo będzie musiał sam grać, ale i tak to dzisiaj wymęczą. Przecież tam jest tyle talentu w tej drużynie, że oni mogą pokonać każdego, zawsze! Jakbym miał coś wam polecić to chyba bym poszedł w jakiś overek gracza Bulls. Portland są b2b, a Bulls rzucać potrafią. Mirotić ma odejść, więc wyczuwam jakieś małe minuty dla niego. Może znów Markkanen?
 
dzagos 3

dzagos

Użytkownik
No i powiedzcie mi jak to możliwe,że Grizzlies takim składem przegrywają tylko jednym punktem na wyjeździe Pacers?
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Denver - Oklahoma: George over 23.5 @1.82 w fortunie
Paul ostatnio w dobrej formie, jego zdobycze punktowe w ostatnich pięciu meczach to 28,31,26,18,28 także linia jak najbardziej do ugryzienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 129

rakakakakaka

Użytkownik
Co sadzicie dzisiaj griffin 21.5 over pierwszy mecz będzie sie pewnie Chciał pokazac z dobrej strony pytanie tylko czy dostanie odpowiednia ilość minut jeśli zagra swoje 30min myślę ze spospokoj
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Co sadzicie dzisiaj griffin 21.5 over pierwszy mecz będzie sie pewnie Chciał pokazac z dobrej strony pytanie tylko czy dostanie odpowiednia ilość minut jeśli zagra swoje 30min myślę ze spospokoj
w sumie jeśli zagra od początku to Pistons (-2.5) w 1 kwarcie wydaje się spoko opcją
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
San Antonio vs Houston
Typ: San Antonio
Kurs: 2,02 (Unibet)

Nie ma dzisiaj zbytnio jak poszaleć, więc za małe kwoty można coś pograć. Ja stawiam na gospodarzy w derbach teksasu. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami był zawstydzający wynik dla SAS bo dostali strasznie 124:109. Wiadomo, to była inna część sezonu, zawodnicy mają swoje problemy. Pora się odkuć na Houston, z którymi San Antonio lubi grać. U siebie mają najlepszy bilans w lidze 22:4, w ostanich 5 meczach 2 razy ponieśli zawstydzające porażki, więc teraz pora zatrzymać rozpędzonych i osłabionych Houston, którzy przyjeżdżają z bardzo ograniczonym składem. Out jest Ariza, nie wiadomo co z Gordonem i Paulem. Harden ostatnio historyczny występ, więc można się spodziewać, że zmęczony trochę przystopuje i w starciu z dobrą defensywą Spurs może zostać odcięty od wolnych pozycji i ograniczony w ataku, o ile można go ograniczyć.
Minnesota vs Milwaukee
Typ: Milwaukee powyżej 101,5 pkt
Kurs: 1,82 (Unibet)

Drugi mecz to pojedynek w Minnesocie. Gospodarze u siebie wymiatają, a na wyjazdach same bęcki. Grają tu i tu całkiem inny basket. Bucks ostatnio w gazie 4 wygrane z rzędu i po zmianie szkoleniowca jakby odżyli. Szkoda, że wypada Bledsoe (ich pierwszy rozgrywający) no ale są naprawdę dobrze dysponowani i wydaje mi się, że powinni przynajmniej 102 pkt. zdobyć w tym meczu. Minnesota u siebie gra dobrze i tracą raczej mało punktów. Ja idę jednak w stronę overa w tym meczu i liczę, że Bucks, pod wodzą Giannisa, dadzą radę trochę zapunktować i powalczą może i nawet o zwycięstwo w tym meczu. Lepiej ostatnio dzielą się piłką, mają więcej wolnych pozycji, spacing się poprawił, już tak nie podwajają rywali, jak to było za Kidda. Ostatnio zaczęło wpadać więcej trójek i mam nadzieję, że nie dadzą się stłamsić gospodarzom i piłka będzie wpadała tam gdzie powinna. Powodzenia!
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
Typ: OKC ML
@1,9

Dziś jak dla mnie najciekawsze jest spotkanie w Denver. Oklahoma jest ogólnie w dobrej formie, co prawda ostatnio trochę wstydliwa porażka z Wizards bez Walla, ale ja to traktuje jako wypadek przy pracy, podczas gdy drużyna jest w końcu w dobrej formie, gwiazdy sie już zgraly, a Russell Westbrook wygląda po niemrawym początku sezonu znowu kozacko, idzie na kolejny sezon ze średnimi triple double, tylko tym razem partnerów ma dużo lepszych, tu trzeba pochwalic George&#39;a, ktory ostatnio również w wybornej formie, zdobywa mnóstwo punktów. RW ostatnio zagrał bardzo slabo jak na siebie wlasnie z Czarodziejami (tylko 13 punktow z aż 18 rzutów) co bylo kluczowym czynnikiem przegranej, a Wizards to tak po prawdzie wyglądali lepiej niz z Wallem, który nie rozwija się tak jak mial i ja sie nie zdziwię jak podczas jego nieobecności Wizards zrobia podobny bilans co z nim, bo zaskoczyli ładnie z Bealem jako liderem, dlatego ja bym sie nie ładował dzis w Toronto. Denver caly czas bez Millsapa, bez Plumlee&#39;go, strefa podkoszowa poza Jokiciem słaba, do tego watpliwy jest występ Gary&#39;ego Harrisa, bardzo ważnego guarda dla Nuggets. OKC dziś bez Robersona, ale to typowy zadanowiec, klasowy defensor, ale bez niego atak OKC wyglada lepiej, co prawda przydal by sie na krycie Murraya, Harrisa czy Bartona, ale no wlasnie Denver nie ma Curry&#39;go czy Hardena czy chocby jednego all-stara na obwodzie, dlatego jego nieobecnosc moze nie byc az tak widoczna niz jakby grali z Rockets czy GSW, gdzie plaster na superstarow jest na wage zlota, w ataku OKC niemal zawsze jest lepsze bez Robersona. Podsumowując OKC moim zdaniem jest w lepszej formie (last 10 to 8-2, u Denver jest to 5-5), abstrahując już od tego, że są tez lepszym zespołem, są mniej osłabieni w tym spotkaniu, a przede wszystkim mają dużo wiekszy tzw. star power: RW (licze na to, ze Westbrook nie zagra drugiego slabego spotkania z rzędu, co zdarza mu sie rzadko) + Paul George w świetnej formie to wg mnie będzie za dużo dla Jokica i reszty, grających bez drugiej opcji/ gwiazdy zespolu czyli Millsapa. Za 1/3 stawki spróbuje też Bucks, wiem ze nie gra Bledsoe, a T-Wolves wygrali ostatnich 10 spotkań u siebie!, ale Bucks po wyjebaniu Kidda dopiero sie ogarniają, powinno im wyjść to na dobre, a Giannis jest juz na takim poziomie, że sam przejmuje mecze i je wygrywa. Jeśli to będzie jego noc, seria Wilków zostanie przerwana.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kolejna noc NBA przed nami i parę ciekawych spotkań. O 1 Blake ma zadebiutować w &quot;Tłokach&quot; potem derby Texasu i pojedynek młodych gniewnych. Właśnie to ostatnie spotkanie będzie przeze mnie najbaczniej obserwowane. Niektórzy z was może zauważyli mocno śledzę ekipę Bucks i delikatnie stronniczo chce dziś zagrać w ich stronę. Odkąd pojawił się nowy trener to Kozły zaliczyły serię 4 zwycięstw i przy wygranej mogą liczyć na awans w swojej konferencji. Wilki w ostatnim czasie grają mocno przeciętnie ,choć jest to głównie spowodowane spotkaniami poza własną halą. U siebie nadal są mocno, ale myślę, że Bucks stać na wygraną. Szanse oceniam dość porównywalnie, bo poza Bledsoe w ekipe Bucks nie brakują nikogo znaczącego. Kursy moim zdaniem troszeczkę przesadzone, więc w kursie na Bucks widzę value, dlatego próbuję.

Bucks - 3.05/unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom