>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
J 1

japierdooo

Użytkownik
Atlanta - Boston : Wygrana Atlanty (w Milenium kurs 3.94 - w innych bukach sporo już pospadały). Stawiam tu na gospodarzy z kilku względów, Boston grał mecze 17 i 19 stycznia, Atlanta ostatnio 16.01. Oglądałem ostatnie mecze obu drużyn i uważam, że jest szansa na niespodzianke, oczywiście Boston na papierze jest o wiele lepszy ale kurs jest warty ryzyka, licze że jest to jeden z meczy w którym można odpuścić troche z racji tego że nic się nie stanie jak Boston przegra.
MatBie, uprzedziłeś mnie ????
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Detroit Pistons - Sacramento Kings
Blake Griffin +8.5 reb @1.71 Betrally ⛔
Wydaje mi się, że to taki bet 9/10 co go można do wszystkiego dzisiaj dokładać. Drummond wypadł więc zdziwię się jak Blejk dzisiaj minimum 10 zbiórek nie zrobi. Najlepszy kurs w Betrally z tego co widzę i tam też to zagrałem, jeszcze w Unibecie mam pobrane ale tam tylko 1.55 płacą.
Houston Rockets - Los Angeles Lakers
+227.5 pts @1.94 Unibet ✅
Myślałem, że tutaj minimum 230 linie wystawią to wszystko poniżej pobieram. Słabo tutaj z obroną po obu stronach powinno sporo trójek wpaść, dwa razy już ze sobą grali w tym sezonie i 2x ta linia pękła na luzie. Obie ekipy mają dobre tempo więc sporo rzutów powinno być i Brodacz to sam dzisiaj może z 60 pkt im wsadzi, Gordon też sobie powinien radzić i jak Lakersi nie zrobią cegły to powinno wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
MIAMI WIN @1.55 STS
jedyny minus to b2b, ale po słabym meczu wczoraj liczę na chęć rekompensaty przeciw tankujaxym bulls. Będzie i Richardson i Ellington. U Bulls brak Cartera i Valentina to i tak spore osłabienia. Miami jest mocne strzelecko i liczę, że pokażą to przeciwko fatalnym w obronie Bulls. Dodatkowo mając shootblockera pokroju Whitesida liczę na sporo odcinania painta i agresywna grę na tablicach. Bulls nie powinni być nawet zainteresowani zwycięstwem, ale kurs i tak zachęca do tego typu, zwłaszcza że jest zawodnik taki jak Wade, który uspokoi grę jeśli będzie panika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Byłem poirytowany końcówką OKC ale to co w ostatniej chwili George zrobił to mistrzostwo, 6,9 sek do konca i akcja 3+1 ,chwilę wcześniej Westbrook wyfaulował się .
OKC pokazało charakter.
 
J 1

japierdooo

Użytkownik
Atlanta - Boston : Wygrana Atlanty (w Milenium kurs 3.94 - w innych bukach sporo już pospadały). Stawiam tu na gospodarzy z kilku względów, Boston grał mecze 17 i 19 stycznia, Atlanta ostatnio 16.01. Oglądałem ostatnie mecze obu drużyn i uważam, że jest szansa na niespodzianke, oczywiście Boston na papierze jest o wiele lepszy ale kurs jest warty ryzyka, licze że jest to jeden z meczy w którym można odpuścić troche z racji tego że nic się nie stanie jak Boston przegra.
MatBie, uprzedziłeś mnie ????
3 kwarty eleganckie, 4 zagrana na skuteczności podobnej do Rosy Radom i dobrranoc ⛔
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Byłem poirytowany końcówką OKC ale to co w ostatniej chwili George zrobił to mistrzostwo, 6,9 sek do konca i akcja 3+1 ,chwilę wcześniej Westbrook wyfaulował się .
OKC pokazało charakter.

Westbrook wyszedł przy nim jak Ozdoba na macie
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Towns i Booker over 55 punktów łącznie @2.37 1xbet ⛔ 48 pkt. Towns w pierwszej połowie 28 pkt a w drugiej... 2 :dntlck:, Booker kiepsko a te dwie straty w końcówce zawaliły im cały mecz ????
W Phoenix szpital, wypada między innymymi Ayton,
Booker będzie musiał wziąć grę na siebie, a Townsa nie będzie miał za bardzo kto tam zatrzymać.
Mysle że over spokojnie do wykręcenia.
Wiggins pow. 17.5 pkt. @1.83 fortuna ⛔ 10 pkt.
Coś mu dzisiaj nie szło, osobiste cienizna

Dorzucam over Wigginsa bo linia niewygórowana a i kurs przyzwoity. W etoto np linia 20.5 pkt
T.Harris ov 22.5 pkt @1.85 Unibet ✅ 27 pkt. ????
Typ dlatego że Danilo Gallinari jest kontuzjowany i dzisiaj nie zagra
Powodzenia ;)
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Ostatnio 3/3 dziś proponuje dwa zdarzenia.
Walker powyżej 22,5 (1.8)
Kemba 23pkt
+++

Szczerze mówiąc gdyby była wyższa linia nawet bym nie tykał tego, jednak uważam że będzie to dziś mecz Kemby, linia spokojnie do pokrycia więc jest

Aldridge powyżej 20,5 (1.8)
30 punktow.
+++

Tutaj uważam również że jak najbardziej jest do grania, jesli jest taka linia warto korzystać, liczby uzyskiwał dużo lepsze, mecz typowo overowy .
Powodzenia.
5/5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
K. Irving over 23.5 pkt 1.85 Etoto ✅✅✅ 26
Linia trochę zaniżona, ostatnie 5 meczów Irvinga 32,38,27,25,22,
Buki chyba sugerują się wystawiając taką linię ostatnim wyjazdowym meczem z Miami, gdzie Irving rzucił „tylko” 22 pkt, przy czym w ostatniej kwarcie trener dał mu odpocząć, siedział więcej na ławce i nic nie udało mu się rzucić.
Dzisiaj Boston wraca do swojej hali i jest zdecydowanym faworytem w starciu z Miami Heat.
A. Rivers over 3.5 asyst 1.95 Etoto

Capela od 3 spotkań kontuzjowy i Rivers notuje kolejno 5,6,6 asyst. Dzisiaj znowu Capela nie zagra i liczę na asysty Riversa, które pozwolą znowu wykręcić ładne liczby Hardenowi.
J. Jackson over 13.5 pkt 1.85 Forbet ✅✅✅ 14

M. Gasol miał nie wystąpić, ale jednak wystąpi, jednak nie jest przygotowany na to spotkanie w 100%. Napewno w takim przypadku więcej minut dla Jacksona, ostatnio rzucił 16 pkt pod nieobecność Gasola. Tylko na Forbecie taka linia.
„Marc Gasol will give it a go this afternoon but he is far from 100 percent. He told me his back got progressively worse on Friday, he had limited mobility Saturday, a little more today but he may not be able to do a ton when he&#39;s out ”
B. Simmons over 18.5 pkt 1.70 Unibet

U innych buków linia już skoczyła do 20.5 pkt, dzisiaj wypada z gry Jimmy Butler, wystąpić ma Embiid pomimo urazu pleców. Więcej minut dla Simmonsa się zapowiada.

„Jimmy Butler is out tonight because of a mild sprain in his right wrist. He is questionable for Wednesday&#39;s game against the Spurs.”
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja myślę, że trzeba iść w stronę handi na GSW
LAL vs GSW
Typ: GSW win -11,5 ✅
Kurs: 1,91 (Unibet)
Do tego dorzucam maksymalne handi -18,5 GSW win kurs: 3,6 na ryzyku ✅
(po tej masakrze w 3 kwarcie w 4 już rezerwy i LA troche podgonili. Fartem na ryzyku siedzi)
Wiem, że Lakersi potrafią grać z mistrzami i ostatnie 3 pojedynki to ich 3 wygrane, co myślę że nikt nie ma takiej serii zwycięstw z GSW. Ostatnia mocna porażka mam nadzieję, że mocno wkurzyła Warriors, bo nie często się zdarza przegrywać u siebie 26 pkt do tego w święta. Myślę, że zapamiętali ten pojedynek i będą żądni rewanżu. Lakers naprawdę fajnie grali z Houston, do czasu aż Lonzo złapał kontuzje. Później ta gra strasznie się posypała i właściwie w kilka minut stracili 20 punktowe prowadzenie i ich gra ofensywna stanęła w miejscu. Co się okazało to kontuzja Balla jest dosyć poważna, bo będzie pauzował nawet do 6 tyg. Do tego dalej poza grą Rondo i Lebron. Co tak naprawdę ogranicza ich rozegranie do minimum, na tą chwilą jedynie Hart coś tam ogarnia i pewnie więcej będzie kreował gry Ingram. No ale co tu dużo pisać, Lakers nie mają właściwie żadnych argumentów w tym meczu. Wystarczy tam ograniczyć poczynania Kuzmy i Ingrama (chociaż ten pewnie sam się ograniczy) i wychodzi z tego jedna wielka mizeria. W tym meczu z Houston Ball miał 11 asyst a w sumie mieli 27. Ich bronią był szybki kontratak, który rozpoczynał zazwyczaj Lonzo oraz rzuty dystansowe. Warriors w takim dniu powinni ich zmieść i tyle. Na pewno w LA będą chcieli się pokazać, a nie widzę innej opcji jak pogrom z takimi osłabieniami po stronie Lakers. Chociaż to NBA, więc z pokorą do tego podchodzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dziś w NBA święto, wspominamy osobe Martina Luthera Kinga
Nba przygotowala z tej okazji wiele ciekawych spotkań a gramy już od 18:00 (tzn będą niespodzianki, underdogi powalczą).
Ma ktos już na ten moment jakies typy, pomysly?
Handicap w strone NY Knicks ? (Ladnie młodzież NY pograla w Londynie z Wizards).
Washington Wizards w handicapie nawet z Detroit Pistons (nie zagra Drummond i Wizards zniszczą trojkami Pistonsow)
Memphis bo w Orleans wypada Davis i mimo ze Memphis bez Gasola to powinni wygracw
No i Houston, są na fali i piekny kurs
???
Jak dla mnie Houston over na punkty lub jakieś handi wygląda super. Co prawda słaby mecz z Lakers, ale ogarnęli, natomiast 76ers obejrzałem z Okc i gdyby nie Westbrook to zero podjazdu by mieli.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Jest 5/5 i na dzisiaj proponuje 3 zdarzenia .
Adams powyżej 15,5 (1.8)
Adams pierwsza połowa 8 pkt w drugiej tylko 2.
--

Krótko i na temat.
Dostaje dużo piłek, ciągle jest pod grą, dużo minut, w tym sezonie juz większe liczby osiągał, linia spokojnie do pokrycia.

Young powyżej 18,5(1.8)
21 pkt
+++

Smialo pobieram Younga patrząc na to jak sobie radzi, jesli jest taka opcja to trzeba brać, uważam że zdobędzie minimum 19 pkt, które zdecydowanie są w jego zasięgu .

Hield powyżej 19.5(1.8)
Buddy nie wiem coś ty zrobił bo nie miałem okazji oglądać ????
Pierwsza połowa 11 pkt, w drugiej zero. 0 .
Hield nie gra nic = Sacramento nie gra nic.

Buddy spisuje się bardzo dobrze i też idę kolejny razie jego stronę, na jego temat powtórzę to co ostatnio pisałem, gra bardzo dobrze jak całe Sacramento.
Linia niezbyt wysoka biorąc pod uwagę jak spisuje się w tym sezonie. Trzeba korzystać.

Powodzenia.

Jest 6/8 i za chwilę wleci jeszcze mój typ na który wchodzę grubo.
 
S 0

spychu92

Użytkownik
O którym Young mowa?
Jest 5/5 i na dzisiaj proponuje 3 zdarzenia .
Adams powyżej 15,5 (1.8)
Krótko i na temat.
Dostaje dużo piłek, ciągle jest pod grą, dużo minut, w tym sezonie juz większe liczby osiągał, linia spokojnie do pokrycia.

Young powyżej 18,5(1.8)
Smialo pobieram Younga patrząc na to jak sobie radzi, jesli jest taka opcja to trzeba brać, uważam że zdobędzie minimum 19 pkt, które zdecydowanie są w jego zasięgu .

Hield powyżej 19.5(1.8)
Buddy spisuje się bardzo dobrze i też idę kolejny razie jego stronę, na jego temat powtórzę to co ostatnio pisałem, gra bardzo dobrze jak całe Sacramento.
Linia niezbyt wysoka biorąc pod uwagę jak spisuje się w tym sezonie. Trzeba korzystać.

Powodzenia.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
A myślałem, że tylko sir Charles Barkley nie wie gdzie gra dany zawodnik ???? pany to nie jest live czat. Być może przydałby się temat NBA live albo koszykówka na żywo wtedy można by było tam pisać. Tymczasem nie spamujemy tematu!
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Poniżej 12 pkt @ 1,70 Paddypawer
Gordon Hayward (Celtic) (7)
Hayward miał kilka efektywnych meczy w druzynie Bostonu, ale wciąż stara się odzyskać formę, która uczyniła go topowym graczem w druzynie. Jego srednia to zaledwie 11.0 punktów w 26 minutach na mecz w tym sezonie, a on grał 25 minut lub mniej w każdej z jego ostatnich sześciu gier. Zdobywal osiem punktow lub mniej w czterech z ostatnich pięciu meczy i jest dziś w meczu z niewygodnym przeciwnikiem; Miami Heat jest na siódmym miejscu w efektywnosci obronnej oraz tempo gry na 22 miejscu.
Ta linia wyglada na zawyzona biorac pod uwage przeciwnika i jaka role pelni ostatnio Hayward ktory jest przewidywany na nie spelna 24 minuty gry spowodowac to moze brak nawet dwucyfrowej zdobyczy.

Under 36,5 Pkt+Zbr+Asy @ 1,73 SkyBet

Damian Lillard (Portland) (grubo ponad)
Tutaj troche trudniejszy zaklad z Damian-em Lillard-em ktory jest na fali wznoszacej ,usredniajac linie Pkt+Zb+As na 39 punktow w ostatnich czterech meczach grajac srednio 36 minut , Ostatnie trzy mecze na wyjezdzie rowniez przebil linie 36,5 pkt tym razem zagra z Utah trzecia w lidze pod wzgledem efektywnosci obronnej.
Nie z byle powodu bedzie to trudny pojedynek dla Lilarda , poniewaz obrona utah zatrzymala go ostatnio na 20 pkt 5 zbr i 4 asystach dajac bilans 29 pkt jego ostatnio dobra gra przyczynila sie do podwyzszenia lini i mozliwe z tego powodu ze Rubio moze nie wystapic dzisiaj , mimo wszystko kupie ta linie ponizej.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 9,5 Zbiorki @ 1,73 SkyBet lub 1,70 Unibet
Marc Gasol (Mem) (8)

Mark Gasol nie jest sprawny w 100% Tweet: &quot; Marc Gasol will give it a go this afternoon but he is far from 100 percent. He told me his back got progressively worse on Friday, he had limited mobility Saturday, a little more today but he may not be able to do a ton when he&#39;s out there.&quot;
W takim przypadku niewiadomo ile zagra moze byc tak ze bedzie czesto zmieniany lub wypadnie podczas gry linie w becie i paddypawer sa ustawione na 7,5 czemu by nie skorzystac z 9,5 tymbardziej ze oprocz Gasola jest jeszcze dwoch wmiare zbierajacyh jak Jackson jr i Green.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom