>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Oladipo nie ma i długo, długo nie będzie.. Dobry obrońca i najlepszy shooter w drużynie wypada. Jeśli coś grać w tym meczu to under Punktowy.
A ja myślę że warto na Indiane. Ostatnio grali również bez Oladipo i ogarneli elegancko również grając w Orlando.
 
T 48

tadi33

Użytkownik
A ja myślę że warto na Indiane. Ostatnio grali również bez Oladipo i ogarneli elegancko również grając w Orlando.
Dali radę, ale wtedy grali z Evansem, który dzisiaj też jest out. Oczywiście nie mówię, że nie wygrają tego meczu, ale na pewno nie będzie te &quot;elegancka&quot; przeprawa, jak ostatni mecz, w którym Evans jednak grał.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dali radę, ale wtedy grali z Evansem, który dzisiaj też jest out. Oczywiście nie mówię, że nie wygrają tego meczu, ale na pewno nie będzie te &quot;elegancka&quot; przeprawa, jak ostatni mecz, w którym Evans jednak grał.
Ale na sto pro już wiadomo, że bez evansa?
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ale na sto pro już wiadomo, że bez evansa?
Tak, oficjalnie out:
„Tyreke Evans will miss his third straight game due to lower back soreness. Pacers have lost three in a row, but have won eight straight in Orlando.”
Nie chce mi się nic na dzisiaj pisać, ale w DefoBecie fajnie wygląda under 4 asyst Cousinsa, zawyżona linia bo ostatnio wykręcił 4 asysty pod nieobecność Greena( człowieka od kluczowego podania w GSW), dzisiaj wraca do składu i zbiera większość asyst na swoje konto.
Można też próbować Gortata under 6.5 zbiorek i Harrella under 8 zbiórek.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Tak, Detroit do grania. Ja dokładam Barnes over 17,5pkt @1,80 STS. Doncic jest GTD + tak jak zostało wspomniane wyżej odchodzi trzech zawodników. ✅
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Detroit - Dallas
do przerwy/ mecz Detroit/Detroit
1.8

bet365
Stawiac na to wszystko co macie! wlasnie polecial deal Dallas - NYK Deandre, Matthews i Smith za Hardawaya, Lee i Łotysza. Wiec Dallas dzis bez 3 podstawowych graczy. Do tego Dallas jest b2b game.
Podziekujecie jutro!
Knicksi przygotowują kasiorkę dla Duranta albo Irvinga, albo obu. Matthews i Jordan na wygasających kontraktach. Ruszyło targowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
to w takim razie wjade sobie -8.5 na detroit + sas do tego po 1.39 kursie. Brooklyn gra dobrze ale z druzynami takimi jak atlanta czy chicago. Podobny poziom, a sas u siebie i lvl wyzej ???? brooklyn to walczaki ale wydaje mi się ze sas powinien to dygnąć. Ktoś się może wypowiedziec?
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Detroit (-6.5) - Dallas 1 1.89 unibet

Z przed 3 minut info:
„Luka will be out tonight vs Detroit. Per Carlisle, he&#39;s nursing a sore left ankle”
Doncic wypada + 3 zawodników wspomnianych wyżej transfer do NYK, tutaj nie ma co kombinować, Dallas bez 4 podstawowych graczy, takie handi na luzie.

 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Idąc typ tropem najlepiej postawić na over Barnes&#39;a. Tylko on tam został z podstawowych. Detroit nie gra nic od dawna .Linia 17.5 w forbecie. Jeżeli informacje powyżej to prawda , to na dzisiaj najlepsze rozwiązanie.
  • H.Barnes over 17.5 1.83 forbet ✅ izzzzi
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ponad 17,5 pkt @ 1,83 Forbet (27)
Harrison Barnes(Mavericks)
Dallas jest bez czterech startujących - Luka Doncic jest juz out, podczas gdy DeAndre Jordan, Dennis Smith Jr. i Wesley Matthews są w drodze do Knicks - co pozostawia Barnesa jako ostatniego strzelca. J.J. Barea również przegrał w tym sezonie z kontuzją Achillesa.
Barnes grał bardzo malo minut z wszystkimi pięcioma zawodnikami z tej druzyny, ale powinnien byc to bezpieczny zakład, że dostrzeże wzrost zarówno wskaźnika wykorzystania, jak i współczynnika minut w tej sytuacji. W takiej sytuacji on juz jest przewidywany na grubo ponad 30 minut a te punkty musi ktos zdobywac , widzialem tez linie zbiorek 4,5 tez do przebicia ale nie moge znalesc bo to bym bardziej wybral ale tak czy siak on musi zdobywac jakies punkty.
Linia powyzej 17,5 za 1,83 wydaje sie dosc dobra opcja , tymbardziej ze na Detroit juz mocno spadlo., Przed chwila zostaly otwarte linie na Barnes-a i - 21,5 wiec forbecie ta linia jest na pewno okazja.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Detroit - Dallas
do przerwy/ mecz Detroit/Detroit
1.8

bet365
Stawiac na to wszystko co macie! wlasnie polecial deal Dallas - NYK Deandre, Matthews i Smith za Hardawaya, Lee i Łotysza. Wiec Dallas dzis bez 3 podstawowych graczy. Do tego Dallas jest b2b game.
Podziekujecie jutro!
Awaria...Tak to jest z all inami w NBA.Jak to przeczytałem to od razu pomyślałem,że w drugą mańkę pójdzie.:sarcastic:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom