>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NCAA 2013/2014

Status
Zamknięty.
K 116

kopakos

Użytkownik
Na dzisiaj trzy single.
1. Ball St @ Utah
Utah -10.0 @ 1.66 ✅
O drużynie Utah pisałem już raz niedawno. Podtrzymuję swoje zdanie i w tym typie. Są o wiele mocniejszą ekipą od Ball St. Najniższy rozmiar zwycięstwa w tym roku to 14 punktów. Ball St ogórkami nie są, bo nawiązali wyrównaną walkę z Butlerami, ale należy dodać że Butlerzy w tym roku wszystkie mecze rozgrywają na dość bliskich punktach. Oglądałem mecz Utah ze Savanną i zaprezentowali się przyzwoicie, a mimo wszystko wygrali 14 punktami. Rywal podobnej klasy więc handi także powinno zostać pokryte.
2. Tulsa v Indiana St
Indiana St -4.0 @ 1.71 ⛔
Indiana St w tym roku jest mocna. Pokonała na wyjeździe solidne Notre Dame, przegrała 1punktem z Belmontami którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Tulsa natomiast przeciwnie, jeszcze nie doczekała się swojego pierwszego zwycięstwa. Fakt faktem że ostatnich dwóch spotkań nie mieli prawa wygrać ponieważ grali z Wichitą oraz Creightonem. Linia niska, warto zaryzykować. Dla osób niepewnych polecam czysty win Indiany po kursie 1.45, mimo wszystko ja zaryzykuje na delikatne handi.
3. Minnesota v Chaminade
Poniżej 168.0 @ 1.74 ✅ izzi, 151 punktów
Linia jak dla mnie zawyżona wczorajszym spotkaniem Gonzagi z Chaminade. To że w tym meczu padło prawie 200 punktów, nie oznacza że w każdym tak będzie. Minnesota nie rzuca specjalnie dużo punktów, przy czym także nie traci ich dużo. Chaminade oglądałem z Baylorem i zagrali najlepiej jak potrafili, każda trójka im wpadała. Dopiero w drugiej połowie siadła im skuteczność. W tamtym spotkaniu padło 170 punktów, a Minnesota nie jest w stanie robić takich serii za 3 jak Baylor robił, dlatego uważam że padnie w tym meczu ~164 punkty.
Powodzenia!
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Eastern Kentucky +8 @ 1.90 Bet365 2u⛔⛔

Jeśli grać to teraz. bo ta linia spada i spadnie jeszcze niżej. Było +10 jest +8, które mimo wszystko wydaje się niezłą zaliczą na solidną ekipę Eastern Kentucky w spotkaniu z młodą ekipą NC State, która ma sporo młokosów, jednego wartościowego zawodnika, na którego barkach spoczywa wszystko, mało doświadczenia i małą głebię składu. Wszystkie te elementy za to posiada Eastern KU, które może postarać się tutaj o niespodziankę.
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Princeton v Missouri ✅ 25 pkt przewagi
Princeton @ 1.60
Mecz rozgrywany na neutralnym terenie. Princeton to ekipa która zrobiła bardzo duży postęp w stosunku do poprzedniego sezonu. Oglądając ich mecze rzuca się w oczy to że punktują głównie trójkami. Planowałem zagrać handi na drugą połowę w ich stronę, lecz 365 ociąga się z kursami i nie wystawił do tej pory. Princeton często przegrywa pierwszą połowę, a w drugiej gra na wysokiej skuteczności i odrabia straty. Nie wiem z czego to wynika, ale dość długo wchodzą w grę, dlatego jak ktoś lubi siedzieć po nocach to może próbować łapać lepsze kursy na live, jeżeli sprawdzi się moja teoria co do powolnego rozkręcania się. Missouri w tym sezonie również gra nadspodziewanie dobrze. Rywali do tej pory miało na podobnym poziomie co Princeton. Ze statystyk wynika że mają lepszą skuteczność rzutową, ale jest to spowodowane tym że oddają o wiele mniej rzutów na za 3 punkty. Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa dla Princetonu, ale jeżeli będą siedzieć im trójki, to są w stanie pokonać każdego spoza TOP25.
edit: Oczywiście pisałem wszystko pod Pacific i wszystkie statystyki są pod nich. Błąd się wziął z tego iż przeglądałem różne drużyny na stronie ESPNu i jakoś Missouri utkwiło mi w głowie. Missouri jest w TOP25, więc byłoby to zaprzeczenie ostatniego zdania. Nie będę poprawiać drużyn w analizie, żeby nikt nie dorabiał sobie teorii spiskowych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom