>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NCAA Basketball

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
SOUTHEAST REGION :

Pittsburgh vs. Arkansas Little Rock/UNC Ashville

Z kim Pitt nie zagra, powinien to wygrać bez najmniejszych problemów.


Butler vs. Old Dominion

Myślałem, że obie drużyny będą dobrymi betami w pierwszej rundzie, bowiem obie są strasznie niedocenianie, a okazało się, że będę musiał wybierać miedzy jedną a drugą. Butler to zeszłoroczna cindirella story - nie zanosi się, żeby w tym roku mieli podobny run. Stawiam tutaj na ODU -2. ODU to doświadczony, solidny i poukładany zespół z bardzo dobrym defensem. W zasadzie obie drużyny są do siebie bardzo podobne, ale jest jeden aspekt, w którym ODU ma zdecydowaną przewagę - zbiórki, a zbiórki dają punkty drugiej szansy. Old Dominion -2 @ 1.90


Kansas State vs. Utah State

Wystawione linia to jakiś joke. Kansas State z bardzo mocnej konferencji vs. Utah State z bardzo słabej konferencji. Kansas State po słabym początku wróciło na właściwe tory i choć conference tourney nie poszedł im za dobrze, to myślę, że nie powinni mieć problemów z Utah State. Kansas State -2 @ 1.90


Wisconsin vs. Belmont

Zapowiada się zajebiście ciekawa para. Wisconsin typowane nawet na zrobienie run&#39;a do Final Four vs. &quot;beniaminek&quot; z Belmont. Liczyłem tutaj na linię ok.8-10ptk, a tymczasem mamy tylko 4.5, co tylko pokazuje, jak trudny jest ten mecz. Wisconsin niby silniejsze z Taylorem i Leuerem i defensem, ale Belmont to bardzo dobry i solidny team, który jest w stanie pokonać Wisky. Zresztą Wisky ma pecha do drużyn ze słabych konferencji. W zeszłym roku zebrali totalny beatdown od Cornell ze słabej Ivy League. Czyżby historia miała się powtórzyć?


St.John&#39;s vs. Gonzaga

Johniees to sensation team a&#39;la Robin Hood - zabiera bogatym a daje biednym. Potrafili ogrywać Pittsburgh, Syracuse czy Georgetown, żeby później przegrywać ze szczypiorkami. W odważnych przewidywaniach typowano ich nawet na run do Final Four. Moim zdaniem nic takiego się nie zdarzy, bo Johniees odpadną już w 1 rundzie - słabą grają na wyjazdach, a do tego wypadł ze skladu DJ Kennedy - człowiek od wszystkiego (asysty, ptk, zbiórki, przechwytu). Wątpie czy sam Hardy da radę pociągnąć ten team. Gonzaga ma wyrównany skład z kilkoma seniorami i ostatnio grała naprawdę dobrze. Gonzaga +2 @ 1.90


BYU vs. Wofford

Kolejna bardzo ciekawa para. Cały czas kusi mnie, żeby zagrać vs. BYU. Po stracie Davies (historia wyżej opisana) drużynie brakuje siły podkoszowej i gra nie wygląda już tak dobrze. Wofford to dość niewygodny rywal - jedynym problemem jest to, że Wofford Terries w tym sezonie, w przeciwieństwie do poprzednego, słabo grają defensywą. Do tego dochodzi uwielbienie do trójek i mamy Hit-or-Miss Doga.


UCLA vs. Michigan State

Michigan State bardzo słaby sezon - w zasadzie na tym można skończyć charakterystykę tej drużyny, gdyby nie Tourney&#39;owa magia Toma Izzo, który potrafi w NCAA Tourney potrafi wycisnąć ze swoich graczy &quot;wyższą kulturę bankowości..yy..sorry..gry&quot;. UCLA to UCLA - nie wiadomo, jak zagrają, czy im się będzie chciało - mogą zagrać świetnie, a mogą się w ogóle &quot;nie pojawić&quot; w tym meczu. Mimo wszystko mają skład, którym ten mecz mogą wygrać - Nelson, Honeycutt, Lee. Jeśli miałbym grać kogoś z tej pary, to UCLA.


Santa Barbara vs. Florida

Florida dość niespodziewanie dostała nr 2 w tej ćwiartce. Choć mają ciekawy skład i świetnego trenera w osobie Billy Donovana, to nie wiem czy &quot;dwójka&quot; jest zasłużona. Pomijając to, Florida powinna sobie poradzić w tej parze, choć trzeba pamiętać, że Santa Barbara ma dwóch super strzelców Nunnally&#39;ego i Orlando Johnsona. StB podobnie do UCLA - jak dobrze wejdzie w mecz, może być groźna. Ale istnieje również ryzyko, że w ogóle się nie pojawi.


Southeast Region to ćwiartka, w której w zasadzie każdy z każdym może wygrać i każdy może się znaleźć w Final Four.


Z pozostałych dwóch ćwiartek w tym momencie opiszę mecze, które typuję - pozostałe opiszę w miarę możliwości jutro.

WEST REGION:

Missouri vs. Cincinnati

Cincy to chyba najbardziej przereklamowany zespół w całej drabince. Ostatnio całkiem nieźle zagrali w conference tourney, ale to wciąż Cincinnati. Missouri ze swoją high pressure defense powinno ich zajechać w tym spotkaniu, a że Cincy lubi tracić piłkę, straty będą ich gwoździem do trumny. Missouri PK @ 1.90


SOUTHWEST REGION:

UNLV vs. Illinois

UNLV bardzo solidny team, potrafiący postawić świetny defense. Illinois to parodia koszykówki - chyba największy soft team w całej drabince. 3/4 zawodników z rostera Illinois prawdopodobnie nie poradziłoby sobie nawet w WNBA. UNLV -1.5


tak więc na tą chwilę typy na 1 rundę wyglądają następująco:

Mizzou PK @ 1.90⛔⛔
UNLV -1.5 @ 1.90
Old Dominion -2 @ 1.90⛔⛔
Kansas State -2 @ 1.90✅✅
Gonzaga +2 @ 1.90✅✅
Xavier -1.5 @ 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 22

slooz3

Użytkownik
Zdecydowanie z powyższych typów zgadzam się z Kansas State.
Utah wykręciło niesamowitą serię na koniec wygrywając jak leci mecze w swojej dywizji, dużo mniej meczy zagrali z drużynami turniejowymi. Jeżeli Kansas zabezpieczy zbiórkę i nie da się zdominować pod koszem to powinno się obejść bez nerwów w końcówce. Tai Wesley gra na stałym poziomie w okolicach 15/10, aczkolwiek nie zwykł wykrecać jakichś niesamowitych numerów tym samym prowadząc drużyne do zwycięstwa z mocniejszymi rywalami - Kansas powinno zabiegać Utah St. i wymusic sporo strat, z czego będą łatwe pkt.
Kansas State 1.74 @ Pinnacle ✅
A co do pojedynku UCLA - Michigan St. to jako ze jestem fanem Spartan bardzo liczę na tchnienie życia w ich grę przez T.Izzo i na młodziaków Applinga i Payne&#39;a, bardzo szkoda, ze sie sklad posypal w trakcie sezonu(Allen, Lucious + forma Summers, który nawet wypadl z mockdraftów2011 ???? ). Mam nadzieje, że po walce pokonają UCLA, następnie przecenianą Floryde i liczę na pojedynek z BYU o Final Eight... w górnej polowce tabeli raczej by nie mieli szans, w tej dolnej warto walczyc o każdy kosz bo wydaje sie sporo łatwiejsza. ????
Dodatkowo gram jeszcze:
Washington - Georgia 1 1.45 ✅
Temple - Penn State (+2,5) 2 1,95 ✅
Wisconsin - Belmont 1 1.45 ✅
March Madness ]:-&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kilka meczów za nami. Największa sensacja to przegrana Louisville trenera Ricka Pitino z Morehead State. Louisville prowadziło 2 ptk i miało rzut wolny na 25sek przed końcem. Pudło, czas Morehead, trójka Morehead na 3 sek przed końcem i na koniec efektowny blok Kennetha Farieda z Morehead. Faried to jeden z najlepszych zbierających NCAA. Warunki może nie są imponujące 6&#39;9, ale nadrabia innymi rzeczami. Warto zwrócić na niego uwagę.

Old Dominion odpada niestety z zeszłorocznym kopciuszkiem - Butler dzięki buzzer beaterowi. Fatalny gameplan ODU na ten mecz. Dwóch podstawowych podkoszowych Butler na 10 minut przed końcem miało 4 faule (gramy do 5). ODU nie potrafiło wykluczyć, choćby jednego z nich. Do tego 6 chybionych layupów. ODU przegrywa na własne życzenie.

Clemson - West Virginia. Clemson pierwsza połowa kapitalna. Prowadzenie 8-10 ptk przez niemal całą pierwszą połowę i ostatnie 1.30 minuty spaprane. Ze stanu 40-31 na 40-40 na przerwę i Clemson spuchło. Po przerwie dostali kolejny run 10-0 i było już po meczu. Choć pod koniec Clemson doszło jeszcze na 4 ptk, ale kolejny run 6-0 skończył marzenia Tygrysów.


Penn State walczy z Temple w kolejny close game. Battle trzyma Penn State w meczu, trafiając na 12 sek do końca za 3ptk i doprowadzając do remisu. Fernandez buzzer-beater i Temple wygrywa 2ptk i dzięki temu pierwszy raz od 4 lat nie odpada w 1 rundzie.

Stay tuned
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Oglądałem przed chwilą Penn St. - Temple i widoczny byl brak podkoszowego w Penn St., Allen zbierał na potęge, a swoje jedyne 2pkt rzucił w najbardziej kluczowym momencie meczu po zbiórce w ataku. Nie jestem fanem tych druzyn, ale ciesze sie ze handi weszło zarówno mi jak i paru znajomym.
Trochę żal Louisville, które przez Marc&#39;a Jackson&#39;a było typowane nawet do finalowej czwórki, wydaje mi się, że mogli sędziowie gwizdnąć faul w ostatniej akcji i podarować zwycięstwo faworytom, niestety tak sie nie stalo. Czas na kolejne mecze, w których zapowiada się mniej sensacji - choc emocji nie braknie - ciekawi mnie bardzo jak Wofford poradzi sobie z Fradette - bo jesli choc trochę go ograniczy(moze Glitter? chociaz chyba za wolny) to bedzie ciekawy pojedynek i na pewno oglądnę ncaa a nie nba ;).
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wofford z BYU może być bardzo ciekawe. Atutem BYU jest na pewno to, że grają w Denver. Natomiast odkąd Davies został zawieszony BYU nie jest już tą samą drużyną. Wofford jakby lepiej bronił na pewno miałby większe szanse, a tak muszą im siedzieć trójki, żeby mogli powalczyć z Jimmerem. Mam jakieś przeczucie, że może być tam bardzo ciekawie. Noah Dahlman będzie kluczowy dla Wofford.. Zresztą wszystkie mecze do końca dzisiaj są bardzo ciekawe - Michigan State z UCLA, Belmont-Wisky, Gonzaga-St.Johns. Będzie się działo, dlatego NBA przez najbliższe dni idzie w odstawkę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom