>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NCAAB 2016/2017

Status
Zamknięty.
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam, nikt nie założył tematu na College Basketball wiec ja to zrobię ????
Jesteśmy już po pierwszej kolejce, lecz mam jeden interesujący mecz.
UCLA vs Cal State Northridge
Cal State Northridge +19
@1.95 ✅
Obie ekipy wygraly swoje pierwsze spotkania z nizej notowanymi rywalami.
UCLA jak do tej pory gladko sobie radzili z dzisiejszymi rywalami, jednak oba spotkania odbyly się dość dawno, mnie natomiast zainteresowala pewna statystyka. Otoz Nortridge na ostatnie 10 spotkan wyjazdowych az w 7 pokryli handicap wystawiony przez bukmacherow nie bedac faworytem, natomiast UCLA na ostatnie 10 spotkan domowych 5 razy nie pokryli handicapu bedac faworytem. Do tego dochodzi niepewne ale jednak info o wzmocnionej kadrze State Northridge na ten sezon ????
Analiza na szybko bo pozno, mysle ze mozna delikatnie pograc na gosci tej nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Typy na szybko bo mecze juz za 10 min
Saint Joseph&#39;s - 6.5 @1.90 ✅

Ole Miss vs Massachusetts over 164 @1.57 ✅
Old Dominion +4.5 @2.10 ✅
Dobry start ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Przyjrzałem się jeszcze jednemu meczowi na godzine 2:00
Marquette vs Howard Bison
Howard Bison +24
@2.10 ⛔
Pewnie wielu z Was zaskoczę z tym typem, owszem Marquette jest o klase lepszym zespołem, Howard Bison grali na srednim poziomie. Jednak w tym sezonie maja troszkę większą kadre od dzisiejszych rywali.
Liczą oni 19 zawodnikow z czego 1 jest kontuzjowany, strata Jamesa Daniela jest na pewno odczuwalna dla klubu.
W kadrze Marquette jest 14 zawodnikow z czego rowniez 1 jest kontuzjowany, Anim Sacar to rowniez dobry zawodnik, wiec jego strata tez bedzie widoczna.
Marquette pokonalo u siebie dobry zespol Vanderbilt jednak chciałbym zaznaczyc że ten sezon zaczeli katastrofalnie. Mecz z Xavierem juz poszedl tak jak powinien czyli owy mecz przegrali.
Jesli chodzi o zespol przyjezdnych to fajnie zaprezentowali sie z Norh Carolina, mecz z Michigen to juz jednak widoczna roznica klas.
Na dzisiaj zostala wystawiona dosc wysoka linia handicapu, ktora mysle ze gospodarze nie pokryja, ja gram lekko nizsza linie 24 ;)
Sklady zespolow w zalacznikach, zapraszam do komentarzy i swojego punktu widzenia ????

edt: Niestety się nie udalo, sugerowanie sie kadra na poczatku sezonu nie bylo zbyt madrym posunieciem, no coz sporo meczy analizowalem wiec pod koniec cos przestalo trybic w glowce :p Mimo tego potkniecia i tak ladnie 4/5 takze ++ jest ????
Zapraszam do dyskusji​
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Przed nami kolejna noc zmagań ;)
Oto moje propozycje na dziś.

George Washington vs Siena College
over 72.5 HT
@1.79 Sbobet ⛔

Spotykają się 2 wyrownane ofensywne ekipy. George Washinghton ktory lepiej zaczyna jak konczy oraz Siena.
George Washington zazwyczaj bardzo mocno zaczyna spotkania rzucając min 30 pkt w 9 na ostatnich 10 spotkan domowych z czego w 6 rzucili 39 i wiecej.
Siena natomiast we wszystkich ostatnich 10 spotkaniach wyjazdowych rzucili min. 30 pkt z czego w w 6 rzucili 35 i wiecej.
Obie druzyny wystapia dzis w najmocniejszych skladach.
Spodziewam sie ciekawego, otwartego spotkania, nic tylko grac over ;)
Texas Tech vs North Texas
Texas Tech - 10.5 HT
@1.80 Sbobet ✅
Kolejny typ na pierwsza połowę, tutaj jednak zagramy w stronę gospodarzy. Obie ekipy znają się doskonale, grali ze sobą 3 razy i we wszystkich 3 spotkaniach Texas Tech prowadzil do przerwy. North Texas nie jest bardzo wymagającym przeciwnikiem. Grają tak na ile rywal im pozwoli a dziś mam nadzieje, że nie bedą mieli za duzo do powiedzenia, dotego zabraknie dzis na parkiecie dwoch czolowych graczy Keith Frazier oraz Mychal Reese, zabraknie jeszcze Ryan Woolridge ale to juz mniej znana postac.
Patrzac na forme obu zespolow oraz absencje gosci mysle ze ta dosc wysoka linia jest jak najbardziej do osiagniecia ????
San Jose State vs Portland
San Jose State +0.5 HT @1.96 Sbobet ✅

San Jose State win @2.05 ⛔
Bardzo ciekawie zapowiada sie starcie San Jose z Portland, jak do tej pory spotykali sie 2 razy i gora byli gracze z Portland, wiec czas sie odegrac ????
Zawodnicy z San Jose sa solidni i nie daja latwo wyrwac zwyciestwa.
W ostatnich 7 meczach domowych gdy nie byli faworytami az 3 udalo im sie wygrac, a w az 5 nie przegrali do przerwy, natomiast Portland w 3 meczach wyjazdowych w ktorych byli faworytami nie udalo sie im sie wygrac ani jednego, a w 2 spotkaniach przegrywali do przerwy.
Obie ekipy w najmocniejszych skladach.
Garsc statystyk ale mysle ze San Jose maja ogromna szanse na pierwsze zwyciestwo miedzy tymi zespolami ????​

Ostatni juz typ na dzis bez analizy, wybaczcie ale czas nagli.

Florida State vs Iona

Iona +14
@2.00 ⛔


Zapraszam do dyskusji i wlasnych spostrzezen ;)
Niestety dzisiaj troszke slabiej​
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Kolejna noc, kolejne typy ????
Oto moje propozycje
Wichita State vs Tulsa
Wichita -20
@1.57 ✅
Obie ekipy znają się bardzo dobrze, mierzyli się 6-krotnie z czego 5 wygral zespol Wichita, z czego wszystkie 3 pojedynki domowe.
Wichita State jak do tej pory pokonala 2 slabsze ekipy, jednak rozmiary zwyciestwa przychylają sie ku dzisiejszemu typowi, gdyż dzisiaj grają z drużyna zbliżoną do ich ostatniego rywala long Beach State.
Tulsa, no coz nie popisali się przed wlasną publicznością przegrywając 11 punktami z drużyną przeciwko której byli dość wyrażnymi faworytami.
Tulsa wystąpi dziś bez Jaleel Wheeler, niesrtety nie można za wiele o nim powiedziec gdyż zaczyna dopiero przygode w NCAA.
Wichita zagra dzisiaj w najmocniejszym skladzie.
Ten pojedynek moze wygladac jak Dawida z Goliatem, faworyci b.dobrze zaczeli sezon czego nie mozna powiedziec o druzynie przyjezdnych. Gram pewnie niższa linie na ten mecz ;)
Western Illinois vs Southeast Missouri State
Southeast Missouri State +9.5
@2.05 ✅
Troche nie rozumiem wystawionej lini na ten mecz. Mecze między tymi druzynami konczyly sie minimalna wygrana jednej ze stron, sezon zaczeli tak samo. Czyli mecze ze slabszymi pewnie wygrali, a mecze ktore mieli przegrac.. przegrali, z ta roznica ze Missouri przegralo roznica mniejsza niz bukmacherzy wystawili linie, to dobrze o nich swiadczy.
Obie ekipy dzisiaj w najmocniejszych skladach, oczekuje ciekawej wyrownaje potyczki. Nie ma za bardzo co sie wiecej rozpisac na temat tego meczu.

Illinois-Chicago vs texas-san antonio
texas-san antiono +8
@1.76 zwrot
Kolejny mocny bet na dzis, obie ekipy jeszcze nie wygraly. Chicago przegralo po wyrownanym pojedynku z San Francisco 2 punktami, natomiast texas przegralo z Oregon State oraz Fresno State kolejno 8 i 3 punktami. Poziom przeciwnikow San Antono uwazam za wyzszy niz San Francisco, pozatym gdy gra sie 2 dobre spotkania przeciwko tak dobrym druzynom to na nastepny mecz wychodzi sie jeszcze bardziej zmotywowanym, a tymbardziej, że w dzis moga pokusic sie o zwyciestwo.
Ze skladu San Antonio wypada J.R. Harris, co jest stratą dla zespołu, jednak sądzę, że dzisiaj bez niego również sobie poradzą, niedostępny jest tez Christian Wilson, który w tym sezonie prawdopodobnie nie zagra.


To wszystkie propozycje na tę noc, czekam na opinie bo jednak troche slabo pisac samemu...
Pozdrawiam i dobrej nocy ;)

Dzisiaj znowu dobra, zyskowna noc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam, mialem dzisiaj nie pisac nic bo to jednak irytujace ze nikt sie tutaj nie wypowiada jednak te jedne klikniecie &quot;dzieki&quot; przekonalo mnie ze ktos czyta, ufa i gra.
Dzisiaj jednak na szybko bez analizy gdyz za chwile musze wyjezdzac
University of Georgia vs Furman
Furman + 14.5
@1.83 ✅

College of Charleston vs Boise State
under 137
@1.61 ✅
Oklahoma vs Tulane
over 150.5
@1.71 ✅
depaul vs Rutgers
under 147.5
@1.57 ✅

To tyle na dzis ????
Pozdrawiam

Kolejne ++ ???? 4/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
since1950 92

since1950

Użytkownik
Brawo Lucky, bardzo dobre typy. Sam gram sporo z NCAAB i jak dla mnie to bardzo &quot;pluso-dajna&quot; liga. Nie lubię pisać analiz bo co prawda szkoda mi na nie czasu. Praktycznie nie widuję Twoich typów przed meczem bo już trochę późno jak dla mnie ;P je dodajesz, ale widzę, że masz dużą wiedzę i z pewnością te typy będą dawać profity.
Typy wrzucam do mojego działu bo jak jeden z modów napisał, nie można tu podawać suchych typów, a szkoda bo myślę, że moglibyśmy pomalować trochę ten temat na zielono. Powodzenia w dalszej grze i zapraszam od czasu do czasu do mnie, zawsze jakiś komentarz osoby w temacie mile widziany.
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam, ponownie, cieszy mnie to, że jednak jest zainteresowanie moimi typami ;)
Dzisiaj sporo meczy, poki co mam na najblizsza godzine ????
Miami(ohio) vs Delaware
Miami - 4.5
@1.90 ⛔
Miami ostatnio uległo lepszej od siebie druzynie Wright State zaledwie 2pkt odrabiajac w 2 polowie strate prawie 20 pkt takze szacun. W meczu domowym pokonali bez wiekszych problemow Muskingum University.
Delaware ulegli 6 pkt w ostatnim meczu la salle, przy czym prowadzili nawet po 1 polowie ???? jednak ich wczesniejszy mecz z Bradley w ktorym zagrali po prostu padake bardzo przekonuje mnie do dzisiejszego typu.
Obie ekipy w najmocniejszych skladach jednak ja gram na druzyne mocniejsza, ktora w mojej ocenie lepiej sie prezentuje, chociaz poziom ich przeciwnikow nie zachwyca, ale nie oszukujmy sie Delaware nie zagralo rowniez z nikim wartym uwagi.

Manhattan vs Hofstra

Hofstra
@1.71 ⛔
Ekipy spotykali sie 8 razy z czego wygrali po 4 spotkania, po 2 u siebie i na wyjezdzie. Jednak ostatni ich mecz odbyl sie w 2013 roku.
Manhattan w tym sezonie nie wygral i patrzac na ich dyspozycje nie zapowiada się aby dziś miało się to zmienic.
Hofstra ma 1 zwyciestwo oraz 1 porazke, jednak oba mecze byly na pograniczu, jest to mocno ofensywny zespol, czasami zapominajacy o obronie.
Manhattan dzisiaj bez czolowego gracza Rich&#39;a Williams&#39;a, za to Hofstra dziś w najmocniejszym skladzie co mnie bardzo cieszy ;)

Boise State vs Mississippi State
Boise State
@2.00 ⛔
Kolejnym zespolem na ktory dzis stawiam jest Boise State, druzyna ktora imponowala w zeszlym sezonie, druzyna ktora zazwyczja bardzo dobrze radzila sobie w meczach domowych, poki co 1 zwyciestwo i 1 porazka. Na przeciwko staje druzyna Mississippi, ktora no coz... gra nie za dobrze, a ostatni mecz przeciwko Central Florida(UCF) to rzez w wykonaniu gospodarzy, druzyna z Mississippi nie istniala.
Gospodarze dzisiaj wystapia w najmocniejszym skladzie ;)
Szkoda slow...
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
To nie koniec typow na dzisiejsza noc ;)
Arkansas vs Texas-Arlington
Arkansas -12
@1.95 ⛔

Jak do tej pory obie druzyny spotkaly sie raz w 2011 roku wtedy gora byli gospodarze dzisiejszego pojedynku.
Arkansas dobrze wszedl w sezon wygrywajac w dwoch pierwszych meczach domowych.
Texas natomiast na odwrot, 2 mecze wyjazdowe przegral, w tym Minnesota, czyli meczu gdzie szanse byly rozdzielane po rowno dla obu ekip.
Stawiam dzis na wyraznego faworyta, maja potencjal i dobrze weszli w sezon, wiec mysle ze gladko rozprawia sie przyjezdnymi ;)
Creighton vs Washington State
Creighton -15.5
@2.00 ✅
Podoba mi sie postawa zawodnikow Creighton ktorzy w ostatniej kolejce poradzili sobie z druzyna z Wisconsin, ogrywajac ich 12 pkt.
Washington rozpoczal sezon od 2 wygranych u siebie, jednak nie byly to zbyt okazale zwyciestwa. W zeszlym sezonie goscie prezentowali sie fatalnie, szczegolnie na wyjazdach, nie chce mi sie wierzyc w nagla przemiane zespoly tymbardziej ze nie nastapily jakies wielkie roszady w druzynie.
Obie ekipy dzis w najmocniejszych skladach.

Jeszcze jeden typ juz bez analizy
Nevada vs Oregon State
Oregon State +8.5
@1.83 ⛔

To wszystko na dzis ;)

Tutaj jak zawalily to zawalily pierwsze polowe, pozniej odrobic bylo zbyt ciezko...
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dzisiaj byla katastrofa... ale na szczescie dlugo nie trzeba czekac na nastepne mecze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Trzeba zapomniec o ostatniej nocy, bo dzisiaj mamy kolejne mecze ;)
Wisconsin-Green Bay vs Murray State
Wisconsin-Green Bay
@2.05
Wisconsin zaliczyło małą wpadkę w ostatnim wyjazdowym meczu, jednak tą drużynę stać na bardzo dużo, tym bardziej grajac na wlasnym parkiecie.
Udowodnili to nie raz w zeszlym sezonie.
Murray State w ostatniej kolejce rowniez zaliczyli porazke przeciwko Middle Tennessee. W zeszlym sezonie rowniez pokazywali się z dobrej strony, jednak najwieksze niespodzianki tworzyli grajac w meczach wyjazdowych. Wyjazdy nie naleza do ich najmocniejszej strony.
Obie ekipy wystapia dzisiaj bez oslabien. Tutaj moze dojsc do ciekawego pojedynku, ja jednak faworyzuje tutaj gospodarzy i korzystam z bardzo ciekawego kursu na ten mecz ????
Pozdrawiam​
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Ku pokrzepieniu serca! Bardzo fajnie się czyta Twoje analizy, osobiście jeszcze nie skorzystałem, ale pewnie dzisiaj coś wybiorę ????
Akurat wczoraj mnie strasznie praca pochlonela :p
Na dzisiaj na szybko, bo praca nie skonczona

Butler vs norfolk state
under 142.5
@1.95 ⛔


Idaho vs South Dakota State
Idaho -4.5
@1.90 ✅

 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Witam, dzisiaj znowu szansa na miliony ;)
Moje propozycje na dziś

Marquette vs IUPUI

IUPUI +13.5
@2.00

Marquette i IUPUI spotkali się ze sobą 3 razy, z czego 3 razy zwycięsko wychodzili Marquette jednak ostatni boj stoczyli w 2015 roku gdzie wygrali tylko 6 pkt.
Gospodarze dobrze zaczeli sezon wygrywajac z dobra druzyna Vanderbilt, pozniej spokojne zwyciestwo ze slabiutkim Howard Bison. Dwie ostatnie kolejki to masakra, wysoka porazka z Michigan, bo az 18 pkt oraz w ostatniej kolejce porazka z Pittsburgh 3pkt. W obu meczach gracze Marquette byli faworytami.
Z drużyny Marquette wypadł na caly sezon Samir Anim.
Teraz pora na gosci, którzy zagrali na odwrot czyli wyraznia porazka z Eastern Kentucky 10 pkt, tego mozna bylo sie spodziewac, ale w nastepnej kolejce juz pokazali sie z lepszej strony przegrywajac 12 pkt z Michigan na wyjezdzie, z tymi samymi od ktorych zaczela sie gorszy okres dla dzisiejszych rywali IUPUI.
Dwie nastepne kolejki to juz spokojne zwyciestwa z Howard Bison oraz eastern Michigan.
Goscie dzisiaj w najmocniejszym skladzie.
Sadze ze IUPUI gra rowno poki co, a nawet sa w lepszych moralach niz ich dzisiejszy rywale. Nie chce mi sie wierzyc ze przegraja wiecej jak 13 pkt. Patrzac na spadek formy Marquette nie wiem czy w ogole przegraja jednak taka opcja wydaje sie bardzo pewna ;)

Arkansas State vs SIU-Edwardsville
SIU-Edwardsville +8
@1.83

Ekipy spotkali sie juz w 2015 roku, gdzie góra byli graczeSIU-Edwardsville.
Dzisiejszy mecz gram na przelamanie passy Arkansas, wybaczcie ale dziwi mnie to ze tak dobrze zaczeli, to do nich niepodobne, chociaz jedyny ich rywal jaki jest godny uwagi to Georgetown, z ktorymi sprawili spora sensacje pokonujac ich 6pkt. Reszta zespolow z ktorymi grali nie nalezeli do dojsc trudnych i poradzili sobie z nimi bez problemow.
Dzisiaj gospodarze zagraja w optymalnym skladzie.
SIU-Edwardsville mieli trudniejszych rywali za soba, a jednak poradzili sobie z Hawaii czy Florida Atlantic, w obu przypadkach wystepowali przeciwko faworytom, pozniej porazka z Texas State-San Marcos oraz u siebie z Southern Illinois. Goscie jeszcze nie byli faworytem spotkania, a jednak prezentowali sie dobrze na tle duzo lepszych zespolow.
Goscie dzis bez Glen Pierre Jr.
Uwazam ze SIU-Edwardsville jest w stanie pokonac dzis faworyzowany Arkansas State, grali przeciwko silniejszym rywalom, sa lepiej przygotowani do dzisiejszego starcia. Arkansas moze zjesc pewnosc siebie ;)
Gram bezpieczna linie 8pkt na to spotkanie ????

Pozdrawiam i dobrej nocy zycze ????
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Western Kentucky at (20) St. Mary&#39;s ⛔ 51-73
Western Kentucky + 21.5

St.Marys 20 w rankingu , jak dla mnie nie zasługuję na top25 ekip i mam nadzieje ze po tym meczu wyleci z niego. W zeszłym tygodniu byli 11 ale polegli z malutkim uniwerkiem z Texasu. Nigdy nie rozumiem hypu na konferencje WCC czyli teamy typu Gonzaga czy właśnie St.Marys. Western Kentucky na papierze i po statystykach gra bagno. Ostatnie mecze wygląda na postęp. Postep za sprawa dobrego trenera który latami trenował Missisipi State . Zaczął dopiero od tego sezonu, początek tragiczny ale dwa ostatnie mecze z Missouri oraz Indiana State na moje oko robią wrażenie . St Mary to nie jest Kentucky czy Nova by wystawiać handi na poziomie powyzej -20.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Spotkanie: Connecticut - Huskies - East Carolina
Typ: Connecticut -10 AH OT
Kurs: 2.27
Godz: 00.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś trochę nietypowo bo zaglądamy do NCAA gdzie w Nowej Anglii w Connecticut Huskies mierzyć się będą we własnej hali z East Caroliną. Gospodarze bilans 7-11 i 2-4 w Konferencji przy czym rywal 9-10 za to 1-5 w Konferencji.Dziś właśnie 1 z tych spotkań Konferencyjnych i tutaj motywacja dla obu ekip o zwycięstwo. Teoretycznie mecz powinien być na styku lub zamknąć się w granicach 1-6 pkt ja tutaj widzę pełną dominację Huskies którzy w tym meczu mają sporo do udowodnienia.
Ostatnie spotkania we własnej hali gospodarzy to konfrontacje z Temple i Knights gdzie oba spotkania pewnie wygrali Huskies z Rycerzami 64:49 a z Temple 73:59. Wszystko wiążą Temple Owls którzy są w tej samej konferencji co w/w dwa zespoły z bilansem 1-6. Owls są beznadziejną organizacją która dostaje niemal od każdego rywala wysoko i bez sensacji i podniesienia ciśnienia. 1 spotkanie jakie wygrali mieli - właśnie z East Caroliną i to zdecydowane 81:62. Co najlepsze ekipa z Caroliny przegrała także z Knights i to już powód do wstydu . To, że East Carolina ograła 1 czy 2 jakichś ogórasów to nie znaczy aby tutaj gospodarzy traktować ich jakby spotkanie miałoby być wyrównane. Roster gości dużo gorszy -lider Tyson rzuca średnio 11.9 ppg na skuteczności tylko 39% FG Z resztą wcale nie jest lepiej i widocznie East Carolina odstaje od dzisiejszego rywala w statystykach gdze przegrywa w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła.Do tego Piraci notują 5 porażek z rzędu i rzucają tylko na 38 % skuteczności a na wyjazdach to jeszcze spada. Statystyka gorsza o 5 % niż u Huskies. Gospodarze może nie są rewelacyjni ale poprawne i neźle radzą sobie we własnej hali. Tutaj wysoko ogrywali Temple czy Knights i każdy gracz z pierwsze s5-tki rzucał w okolicach 10-15 pkt na mecz. Statystyk jasno wskazują, że lepszy skład który tworzy kolektyw jest w Huskies. Tutaj bardzo dobrze funkcjonuje ofensywa w tej hali i zawodnicy notują dużo wyższe wskazniki skuteczności. Lider Jalen Adams 14.9 ppg po bardzo dobrym spotkaniu w Georgetown nota bene bardzo dobrym w ich wykonianiu(72:69) zaliczył najlepszy mecz w tym regularze na poziomie 22 pkt. W ostatnim meczu natomiast z SMU przegrali Huskies z kretesem gdzie po połowie usiedli wszyscy z pierwszej s-5tki a lider zakończył mecz z 3 pkt i skutecznością 1/10.Dziś podejrzewam zaszaleje i cały zespół będzie chciał zmazać plamę po pogromie z Mustangami gdzie dostali 20 pkt spotkanie.
Do tego w tamtym sezonie gospodarze wygrali aż 85:67 w tej hali i w 3 ostatnich meczach h2h pokrywali to handi .
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy nie rozumiem dzisiaj kursu na Kentucky. Moim zdaniem kursy powinny być bardziej wyrównane między obiema drużynami, ba, na dzień dzisiejszy chyba postawiłbym na Wildcats jako minimalnego faworyta. Dzisiaj mam w zasadzie podobne przekonanie jak wczoraj - co najmniej jeden dog wygra. I o tyle, o ile byłem pewny Gonzagi, to wbrew swojemu przekonaniu... pograłem na Kansas, bo grali u siebie. Wyszło jak zwykle - pierwsza myśl najlepsza, ale nie o tym dziś mowa.
Kentucky ma w swoim rosterze trzech przyszłych zawodników NBA, którzy idą w pierwszej rundzie. De&#39;Aron Fox, który w poprzedniej rundzie zjadł i nakrył czapką TOP2 pick Lonzo Balla (wszyscy znamy hype na braci Ball), Malika Monka, który gra na tym turnieju o swój wysoki pick - podobna sytuacja jak rok temu z Buddym Hieldem chociażby czy Bam Adebayo - dobrze zbierający, walczący pod koszem. Generalnie różnice między oboma drużynami są niewielkie, Tar Heels są minimalnie lepsi w ofensywie i nieco lepiej zbierają, z kolei Kentucky lepiej broni, ale jak pokazał mecz z UCLA - nawet najlepszą ofensywę potrafią zdominować swoim defensem, a gdy przyjdzie potrzeba, to i offense staje na wysokości zadania... jak w najlepszym meczu NCAA Basketball w tym sezonie... przeciwko Tar Heels, wygranym 103:100.
Oglądałem mecz Tar Heels z Arkansas, bo grałem na nich na live i szczerze powiedziawszy miałem ciepło w pewnym momencie. Gdyby Arkansas było bardziej doświadczone spokojnie mogłoby wziąć ten mecz. +7 nie jest wymiernym obrazem, bo Tar Heels uciekli dopiero w samej końcówce, po stratach, gdy byli już na prowadzeniu. Meczu z Butler niestety oglądać nie mogłem.
Analiza trochę pisana na kolanie, ale Kentucky zaimponowało mi w meczu z UCLA, mają więcej indywidualności, potrafiące decydować o wyniku w crunch. Bardzo podoba mi się Justin Jackson z Tar Heels, ale to może być za mało. Nie wiem czy dziś dostanie wymierną pomoc od Joela Berry&#39;ego, gdy siądzie na nim wyższy, bardziej atletyczny Fox. Kurs przeszacowany i warto pograć na Kentucky.
Kentucky Wildcats @ 2,15 Bet365 ⛔
73:75

Mecz bardzo wyrównany i imo warto było pograć. Oglądałem jedynie ostatnie 3 minuty na przerwie w pracy ???? i z tego co mówił komentator Wildcats dostali run 0:11 czy 0:12... i to ostatecznie zadecydowało. Nie winię się za ten typ.
 
V 0

virtuso

Użytkownik
Spotkanie: Kentucky Wildcats @ North Carolina Tar Heels
Typ: North Carolina Tar Heels (-2.0)
Kurs: 1.91
Godz: 23:15
Bukmacher: William Hill
Analiza
(nie tyle co analiza a krótki komentarz):
Zapowiada się dobry i wyrównany mecz nie ma co tu się rozpisywać bo kolega wyżej już to zrobił ja jednak wybieram North Carolina z spread -2 dla tego że bardziej podoba mi sie ich gra + graja u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom