>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

neteller Chaos!

T 0

tlen

Użytkownik
Weryfikacja konta jest na poziomie niedostatecznym!
Szybciej i łatwiej zwerifikowano by moją osobe kiedy bym rozmawiał z angielską obsługą klienta, chociaż mój angielski rowniez jest na poziomie... :p:

Musiałem sam zadzwonić bo pewnie by nie oddzwonili... ????
Rozmowa odbywała sie niestety nie przez telefonie naziemną i problemów technicznych nie brakowało. Chyba z 5 razy do mnie oddzwaniali, a co najciekawsze i najgłupsze że rozmawiałem z dwiema babkami jednocześnie ???? jedna tłumaczyla drugiej co ja mowie :koszmar: tak jakby to nie ufano polakom...

Miałem zapytać się jeszcze o karte debetową, ale w czasie trwania rozmowy o weryfikacje, doszedlem do wniosku ze szkoda czasu i minie troche czasu zanim uzyskam niezbednych informacji na ten temat. Pomyslec jak by wygladalo zamowienie takiej karty.

Moze Wy taka karte posiadacie ? :p:

Kompletny chaos ! na prawdę.

sory za nowy temat, ale tyle tego jest ze nie wiedzialem ktory kontynuować

acha, Pani ktora mowila w jezyku polskim, am cholernie brzydki glos.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Weryfikacja konta jest na poziomie niedostatecznym!
Szybciej i łatwiej zwerifikowano by moją osobe kiedy bym rozmawiał z angielską obsługą klienta, chociaż mój angielski rowniez jest na poziomie... :

Musiałem sam zadzwonić bo pewnie by nie oddzwonili...
Rozmowa odbywała sie niestety nie przez telefonie naziemną i problemów technicznych nie brakowało. Chyba z 5 razy do mnie oddzwaniali, a co najciekawsze i najgłupsze że rozmawiałem z dwiema babkami jednocześnie jedna tłumaczyla drugiej co ja mowie :koszmar: tak jakby to nie ufano polakom...

Miałem zapytać się jeszcze o karte debetową, ale w czasie trwania rozmowy o weryfikacje, doszedlem do wniosku ze szkoda czasu i minie troche czasu zanim uzyskam niezbednych informacji na ten temat. Pomyslec jak by wygladalo zamowienie takiej karty.

Moze Wy taka karte posiadacie ? :

Kompletny chaos ! na prawdę.

sory za nowy temat, ale tyle tego jest ze nie wiedzialem ktory kontynuować

acha, Pani ktora mowila w jezyku polskim, am cholernie brzydki glos.
czepiasz sie.... gdyby byl taki chaos to by nie mieli tyle klientow to 1. 2 to po co ci ladny glos pani ktora mowila w jezyku polskim?? wazne ze sie z nia mozna dogadac. Po co robisz im anty reklame na forum??
 
T 0

tlen

Użytkownik
No i maja jednego mniej.
2. Dlacze pracodawca &#39;wymaga&#39; miłego głosu na stanowisko call center ?
3. Chyba jasno napisałem że praktycznie nie mozna sie dogadac ? Nie jest latwo i wygodnie rozmawiac za posrednictwem tlumacza. Lepiej gdyby osoba znajaca polski jezyk byla zatrudniona na stanowisku obslugi klienta, jeszcze kiedy piszesz ze obsluguja &#39;tylu klientow&#39;
4. Tak, bede sie cieszyl i polecal firme innym osobom z ktorej nie jestem zadowolony ???? To samo moge powiedziec o tobie, dlaczego reklamujesz firme.
Koniec, za duzo tematow juz zasmiecilem.
 
Do góry Bottom