>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

news

policeman4 0

policeman4

Użytkownik
Zakłady stają się lepsze

14* czerwca 2007 roku Gamebookers wchodzi w następny etap swojego rozwoju.

Z nowym, lśniącym wyglądem i ulepszonymi możliwościami postawiania zakładów, nową konzolą zakładów na żywo, z udoskonalonym zarządzaniem kont i zaktualizowanym programem lojalnościowym, Gamebookers jest nastawiony na zapewnienie doskonałych usług bukmacherskich.

Poprawiony wygląd

Otrzymaj grę, którą chcesz - wtedy, kiedy zechcesz - z nowym, eleganckim wyglądem. Zostań na topie akcji z ulepszoną funkcjonalnością.

Wzmocnij obstawianie

Otrzymujesz to, co chcesz. Dodajemy nowe sporty, ligi, gry oraz zakłady jednorazowe na każdy dzień. Nowy Gamebookers zaoferuje Ci więcej opcji obstawiania niż kiedykolwiek. Odwiedzaj go regularnie.

Obstaw na żywo!

Konzola naszego obstawiania na żywo następnej generacji posiada lepszą nawigację oraz ulepszoną dynamikę. Dodaj nieco intensywności do gry i wrzuć następny bieg obstawiania.

Wpłacone

Udoskonal sposób, w jaki zarządzasz swoim kontem i dokonujesz platności. Użyj nasze dwie nowe platformy - Gamebookers Account oraz Gamebookers Cashier - do otrzymania dostępu, administrowania oraz obserwowania wyników swoich wygranych.

Lojalność jest opłacalna

Im więcej grasz - tym więcej płacimy. GBPoints to nowy program lojalnościowy z nagrodami dla Ciebie dla każdego zakładu, którego postawisz i który zamieni nasz dotychczasowy program Srebrnych oraz Złotych statusów.

Zmiany w systemie walutowym na stronie

Jako część naszego nowego usprawnionego procesu realizowania transakcji zredukujemy liczbę walut, ktorych obecnie oferujemy w naszym systemie. Od 14* czerwca będziemy oferować tylko Euro (EUR), Dolar Amerykański (USD), funt steling (GBP), Lei (RON) oraz złoty (PLN).
Wszystkie kwoty użytkowników, które są liczone w innych walutach zostaną automatycznie przeliczone na Euro lub na Dolary Amerykańskie. Będziesz mógł wybrać swoją preferowaną walutę.

I na koniec....

Mamy nadzieję, że uda się uruchomić naszą nową stronę Gamebookers 14* czerwca 2007 roku. Odwiedź stronę, zeby zapoznać się z ewentualnymi zmianami.

Jeżeli potzrebujesz pomocy lub masz jakieś uwagi, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta o dowolnej porze:

Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] .

lub skontaktuj się z nami telefonicznie:

Numer Międzynarodowy: +1-800-886-1197, +44-800-8456-511

Grecja: 00800-161-220-516-26

Rosja: 810-800-253-310-12

Z poważaniem,

Załoga Gamebookers



* Uwaga: 14 czerwca to data prowizoryczna
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nom też to dostałem ????


Oby tylko nie ulegli zmianie na złe... bo na live GB daje niesamowicie zarobić (under 1,5 gola w meczu Anglii U 21 po połowie 1,5 w GB a 1,2 w Bwin robi różnicę )

:mrgreen: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak narazie to tylko dodali lekkoatletykę i poszerzyli zakłady do lig Estońska, Litewska,islandzka i niższe ligi Skandynawskie (jakieś okręgowe ligi szwedzkie :| są nawet) do tego jeszcze lepiej mylą się na L!VE czyli GB jak najbardziej jest ok :mrgreen:
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Jak to jest z tymi GBPoints? Tzn. są jakies bonusowe dzięki którym nie moge przejsc na wyzszy poziom. Do czego wiec one sa?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Widać że jesteś nowy.... kliknij co oznacza jakiś poziom i co on Ci daje przecież tam pisze po POLSKU :?: Nie znasz tego języka :?: Gosh.... zachowaj...
 
masa 0

masa

Użytkownik
W tej chwili Gamebookers.com posiada konto w polskim banku.
Jak tak to mi się podoba bo ostatnio chciałem przeslać kasę z mojego konta do GB i nie moglem bo mieli konta tylko w zagranicznych bankach. ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Musisz czasem pokombinować. Ostatnio po tej zmianie z samego rańca nie ma GB bo ustalają ofertę i serwer GB jest niedostęny potem wywieszają napis że wrócą o 9-30. Choć powiem szczerze że już od kilku dni nie ma większych problemow z wyświetleniem stornki GB - jedynie po tej zmianie często się wieszali. Spróbuj tak jak mówił Benek na FF lub Operze
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
ejj a jak to teraz jest z wplatami przez MB? wchodz ena GB klikam Moje Konto wybieram wplate przez MB ale tam niema waluty PLN :| nieda sie wplacic w zl tylko trzeba walute zmieniac? :/
 
Do góry Bottom