>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tym się kierują, że nawet najgorszy murzyn ze Stanów będzie chciał zarabiać dwa razy więcej od tych ochłapów z II ligi, a w Gdyni chodzi o to, zeby skompletować jak najtańszy skład. ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tym się kierują, że nawet najgorszy murzyn ze Stanów będzie chciał zarabiać dwa razy więcej od tych ochłapów z II ligi, a w Gdyni chodzi o to, zeby skompletować jak najtańszy skład.
Dobra, ale znajdą się lepsi z I ligi...Albo nawet lepsi z II...Na parkiet ekstraklasy to sa naprawdę anonimy, no ale ok. Może wola walki nadrobią.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Lepsi = drożsi ;)
A też niekoniecznie. Od kiedy mamy przepis o 2 polakach w składzie za część naszych zawodników się przepłaca. A przecież murzynów po studiach jest na pęczki i na pewno wielu zagrałoby za mniejsze pieniądze niż przyzwoity Polak.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tym się kierują, że nawet najgorszy murzyn ze Stanów będzie chciał zarabiać dwa razy więcej od tych ochłapów z II ligi, a w Gdyni chodzi o to, zeby skompletować jak najtańszy skład. ????
Nie robmy zartow, to ma byc CEL druzyny, ktora gra w najwyzszej klasie rozgrywkowej? Moze niech zrobia sobie lige taka pomorska: GTK Gdynia, Trefl Sopot, Asseco Gdynia, Asseco II, Start Gdynia + jakas ekipa z Gdanska i bedzie mini liga tanim kosztem. Po co ten kabaret w PLK?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Thomas Kelati w Laboral Kutxa!
Thomas Kelati w nowym sezonie będzie kolegą klubowym Waltera Hodge&#39;a. Mający polski paszport zawodnik został zawodnikiem Laboral Kutxa.
- Mam wiele ofert w tym momencie i nie martwię się o swoją przyszłość. W Hiszpanii chce mnie jeden klub, ale oferta cały czas jest za niska. Rozumiem to, że w tym roku rynek transferowy działa bardzo wolno i wszystko dzieje się nieco z opóźnieniem. Jestem cierpliwy, wkrótce podejmę decyzję - mówił niedawno na naszych łamach Thomas Kelati.
O podpisaniu kontraktu poinformowała oficjalna strona hiszpańskiego klubu. Kontrakt skrzydłowego z drużyną z Baskonii będzie na razie obowiązywał jedynie przez dwa miesiące. 31-latek ma zastąpić w zespole prowadzonym przez Sergio Scariolo Węgra Adama Hangę, który jest kontuzjowany.
Dla reprezentanta Polski będzie to kolejny sezon spędzony w Hiszpanii. W ostatnim sezonie reprezentował on bowiem barwy zespołu z Valencii, gdzie zdobył średnio 10.6 punktu oraz 2.8 zbiórki.
W Laboral Kutxa Kelati spotka się z Walterem Hodgem, który ostatnie trzy lata spędził w barwach Stelmetu Zielona Góra.
sportowefakty.pl
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
CSKA z podniesionymi głowami wraca ze stanów gdzie pokonali Minnesote po dogrywce 108:106.Ja wiem że to tylko sparing ale CSKA w tym roku wygląda wręcz kosmicznie.To jak za najlepszych lat kiedy Messina święcił triumfy z moskiewską ekipą.Odpalił dzisiaj Teodosic notując 26pkt 9asyst i 5 zbiórek.CSKA dodatkowo grała bez Sonny Weemsa.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Chciałem zwrócić na coś uwagę.

Zakładając że przy każdym posiadaniu piłki, zawodniczki z Konina oddawały by rzut za trzy punkty z polowy boiska, podejrzewam że chociaż raz by trafiły przez 10min. A tak ani z akcji ani z kontry czy po przechwycie nie udało się zdobyć choćby punkty przez całą kwartę. Nawet jeden osobisty nie wpadł. Ciekawe jak wyglądał ten mecz. Ciekawe czy jest to jakiegoś rodzaju rekord. Sam widzę coś takiego pierwszy raz. :p
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Coraz gorsza sytuacja kadrowa Sieny. Jak wszyscy juz wiedza lider Daniel Hackett odszedl do AJ Milano. To pierwszy rozgrywajacy, za to drugi czyli Taylor Rochestie wlasnie wyladowal w Rosji i bedzie grac w zespole N.Novogrod. Wzmocnienia nie za ciekawe: Matt Janning z Cibony i David Cournooh z FB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dwill 620

dwill

Użytkownik
Środa dniem transferów w PLK:
Turów Zgorzelec: Michael Taylor
http://www.youtube.com/watch?v=S0BujDpDB5E

Czarni Słupsk Joseph Taylor... ale się namnożyło tych Taylorów w PLK... i to w ciągu jednego dnia
@Rox
Baron jeszcze nie odszedł z Turowa. Trwają rozmowy nt. rozwiązania kontraktu. Papier go jeszcze łączy z klubem.
Do końca stycznie powinien przeprowadzić jeszcze jeden transfer - tym razem center. Czarni prawdopodobnie też nie będą bierni.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Po Taylorze , Turów za kilka dni ogłosi transfer powrót byłego gwiazdora tego zespołu... Tomka Kelatiego... Po skończonym kontrakcie z Laboral, odbył rozmowy z Turowem, ale cały czas problem był finansów... Jednak Kelati z BEO, więc znaleziono złoty środek ????
 
Do góry Bottom