>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

dwill 620

dwill

Użytkownik
Po Taylorze , Turów za kilka dni ogłosi transfer powrót byłego gwiazdora tego zespołu... Tomka Kelatiego... Po skończonym kontrakcie z Laboral, odbył rozmowy z Turowem, ale cały czas problem był finansów... Jednak Kelati z BEO, więc znaleziono złoty środek ????
Złoty środek znaleziono, ale... 9-miesięczny syn Tomka potrzebuje operacji. Rodzina obecnie poszukuje najlepszego szpitala na wykonanie operacji. Kelati powiedział już to publicznie, że jeśli sprawy z synem nie wrócą na dobrą drogę, to w tym sezonei nawet nie zamierza trenować.

Z innego obozu... Czarnych... Jeden Polak na wylocie, a do niego może dołączyć drugi... ale... Czarni przebierają w ofercie dwóch zawodników z USA. Obaj występowali w Polsce. Są doskonale znani. Obaj byli liderami w swoich zespołach PLK. Wśród tych ofert znajduje się nazwisko byłego zawodnika ECS. Prawdopodobnie jutro/dziś (14.01) pojawią się już publiczne &quot;niusy&quot;.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
mialem under 49,5 w czwartej kwarcie ale w meczu padl remis i w bet365 doliczyli mi do tego dogrywkę jest jakiś buk który tego nie liczy tylko jak jest remis w kosza po 4 kwarcie to zalicza pkt tylko z tej ost kwarty
 
R 10

radziopb

Użytkownik
mialem under 49,5 w czwartej kwarcie ale w meczu padl remis i w bet365 doliczyli mi do tego dogrywkę jest jakiś buk który tego nie liczy tylko jak jest remis w kosza po 4 kwarcie to zalicza pkt tylko z tej ost kwarty
Sportingbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lamar Odom na dwa miesiące (z opcją przedłużenia na resztę sezonu) w Laboral Vitoria. ????

No ciekawe jak się sprawdzi w Europie...Ostatnio głośno o nim było tylko ze względu na narkotyki.
Akurat Odom prosto z 3-dniowej imprezy narkotykowej i po maratonie sexualnym z Khloe wyglada lepiej niz 3/4 grajkow w Eurolidze. Starczy poogldac troche meczow ligowych lub pucharowych i widac wielka przepasc miedzy NBA a Europa. Duzo zalezy od nastawienia Lamara, wakacje czy gra? Cholera wie. No i sezon dla Caji i tak jest nie do uratowania.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
ALE BURDEL..... nie wiem gdzie to napisac, wiec pozniej prosze MODA o przeniesienie
spotkanie koszykowki....
.Leca U-202.Guifoes U-20 Portugalia mezczyzni
23:15 (23:15)
koniec 1 kwarty...
linia na over wg roznych bukow
willhill 132,5 i wynik 20-16 ??
bet365 124,5 i wynik 23-15
marathon 135.5 i wynik 23-15....

Gdzie sprawdzic dokladny wynik?
ktos ma live do tego spotkania, rozgrywek ?
mam zagrana linie over 131.5 i under 141.5....

teraz na kazdym buku juz jest inny wynik ???!!!

edit: mecz zakonczyl sie wynikiem 62-52.... zaluje troche ze zrobilem widelki, ale jakis minimalny plus jest... Wniosek z tego taki, ze byc moze przy nastepnych sptokaniach znow beda takie ekscesy... Warto sie temu przyjrzec nastepnym razem...
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Zbieram się od wczoraj do napisania tego posta, jednak brakowało czasu.
Wielka szkoda, Turów trafił do grupy śmierci i wyjście z niej do top16 graniczyć będzie z cudem, bez względu na to jaki skład skompletują zgorzelczanie.
O dwóch pierwszych koszykach nie ma nawet co pisać, bo są to drużyny z budżetem kilkakrotnie większym od Mistrza Polski, poza naszym zasięgiem kadrowym, finansowym itd...
Z trzeciego koszyka trafiliśmy najgorzej jak się dało, co roku tureckie kluby wydają mnóstwo kasy na transfery, Do Fenerbanche na tą chwilę doszli się już Ricky Hickman z Maccabi, Drew Goudlock oraz Bojan Bogdanovic z Partizana. Wzmocnienia robią, przynajmniej na mnie, ogromne wrażenie. Jedyną szansą dla Turowa jest to, że z Ulkerem zagrają u siebie już w 2 kolejce rozgrywek i może turecka maszyna nie wejdzie jeszcze na najwyższe obroty (brak zgrania etc.)
Unicaja, Kutaxa czy przede wszystkim Zalgiris na pewno byliby łatwiejszymi rywalami (co nie oznacza że łatwymi!) i można by było pokusić się o urwanie któregoś meczu.
Czwarty koszyk również mocny, dobrze że udało się ominąć Turków,
Armani straciło już swojego lidera z poprzedniego sezonu - Langforda, środki na ten sezon mają być zmniejszone ...
Z piątego koszyka Turów trafił najgorzej jak się dało i nie ma tutaj nawet za bardzo co opisywać ...
Bardzo, bardzo ciężkie losowanie, mam jednak nadzieję, że włodarze zgorzeleckiego klubu podejmą rękawicę i zbudują silniejszy zespół niż w poprzednim sezonie.
Terminarz nie sprzyja, wiadomo że najlepiej grać ostatnie dwa mecze grupowe z drużynami teoretycznie najsilniejszymi, bo te pewne awansu niekoniecznie musza się na nie &quot;spinać&quot;, szczególnie jeżeli to mecze wyjazdowe. Awans tak jak pisałem już wcześniej dla mnie graniczyłby z cudem, trzeba jednak spróbować urwać jak najwięcej zwycięstw po to żeby zdobywać punkty dla Polski do rankingu europejskiego, zarówno w Eurolidze jak i w Eurocupie.
Tak prezentuje się terminarz :
1 at Panathinaikos Athens 16/17 October
2 vs Fenerbahce Ulker Istanbul 23/24 October
3 at FC Barcelona 30/31 October
4 vs FC Bayern Munich 6/7 November
5 at EA7 Emporio Armani Milan 13/14 November
6 vs Panathinaikos Athens 20/21 November
7 at Fenerbahce Ulker Istanbul 27/28 November
8 vs FC Barcelona 4/5 December
9 at FC Bayern Munich 11/12 December
10 vs EA7 Emporio Armani Milan 18/19 December

PS. Wiadomo, że cały mój post to głównie &quot;wróżenie z fusów &quot; bo składy nie są jeszcze gotowe, ale plus/minus można oszacować kto będzie dysponował jakim potencjałem.
Chętnie zabawie się w taką analizę jeszcze raz, tuż przed rozpoczęciem fazy grupowej.
PS2 W polskiej lidze sezon transferowy nabiera rozpędu.
Hitowym (a nawet dwoma!) transferem popisała się Siarka Jezioro Tarnobrzeg.
Zespół wzmocnili MŁODZI I PERSPEKTYWICZNI : 36-letni Ukrainiec Denis Iwanow oraz 32-letni jego rodak Danił Kozłow. Jak opisuje strona echodnia.eu &quot;Pochodzący z Kijowa Denis Iwanow mierzy 195 cm wzrostu i może grać na pozycjach niskiego środkowego oraz rozgrywającego. W przeszłości uprawiał pływanie, ale jako 15-latek zaczął grać w koszykówkę. &quot; ???? ???? ???? ????
I drugi &quot;Z kolei Danil Kozłow mierzy 205 cm wzrostu i może grać na pozycjach silnego środkowego oraz centra. Pochodzi z Dniepropietrowska. Z żoną Tatianą mają dwuletniego synka Nikitę.&quot;
Danil był zachwycony tarnobrzeskim jeziorem i wyraził nadzieję &quot;że w mieście jest więcej takich pieknych miejsc&quot; ????
Trzymam kciuki żeby Ukraińscy młokosi prawidłowo rozwijali się pod wodzą TRENERA Pyszniaka (prezes, który dla obniżenia kosztów sam siebie mianował trenerem, podobno jednogłośnie), a tarnobrzescy kibice mieli z nich mnóstwo pociechy NA LATA.

I jeszcze z facebooka jednego z polskich agentów koszykarskich ;)
&quot;Do Jeziora wzieli pływaka,będzie Ratownikiem dla Zbycha ,na plecach będzie go wynosił z baru i autobusu,drugi koszykarz ma uprawnienia na Autobus będzie woził na mecze Ekipę Lakersow z Łest kost do domu.&quot;

Chyba nie o to chodziło w lidze bez spadków ... Ale co ja tam wiem
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
http://probasket.pl/news/plk-zmian-w-tarnobrzegu-ciag-dalszy-53932

Jak czytam takie artykuły to mi się niedobrze robi. Najpierw kupili jakichś nędznych Ukraińców. Testowali niemca z 4ligi niemieckiej. Patologia.
Piszą tu,że Josh Miller który nie grał 2 lata(ciekawe czemu?) na luzie będzie liderem tego zespołu. Kpina.
Poziom tego szamba poleci tak drastycznie na pysk,że obejrzenie meczu zespołów z końcówki może być bardzo karkołomne.
Ponad połowa zespołów będzie grała o nic,właściwie to nie wiem po co w ogóle mają grać. Skład oparty na Polakach z 1 ligi i kilku Amerykanach to mieliśmy parę lat temu w Łksie i pod koniec sezonu już nawet przeciwko nim się stawiać nie dało bo byli tak słabi. A teraz będziemy mieli taką połowę ligi ????
 
Do góry Bottom