>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
W ostatnich dniach zespół MKK Siedlce zasiliły dwie koszykarki. Aleksandra Jagodzińska która ostatnio występowała w I ligowym MKS MOS Karkonosze ma 24 lata i gra na pozycji centerki. Kilka sezonów temu gościliśmy ją na siedleckich parkietach kiedy to rywalizowaliśmy z GTK Gdynia. Drugą zawodniczką jest Aldona Morawiec, skrzydłowa ta ostatnio grała w AZS UMCS Lublin.
Siedlczanki są głównym kandydatem do spadku. Ostatnia wygrana miała miejsce w połowie listopada kiedy to pokonały koszykarki z Sosnowca 81-73. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z 17 punktami.
 
luks13 3

luks13

Użytkownik
Hahaha J-Max, nawet nie wiedziałem że zaczepił się w Chinach. Swoją drogą, nie widziałem jeszcze żeby jeden zawodnik tak spieprzał przed drugim. No może Garnett przed McDyessem kilka ładnych lat temu ????
 
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Orientuj się ktoś gdzie w wersji normalnej sprawdzić osłabienia w KBL? Chodzi o C. Simsa z Seul Knights! Jak ktoś coś to byłbym wdzięczny
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Postawiłem spotkanie w koszykówke, które zostało anulowane w 3 kwarcie. Wiecie jak to rozlicza Bet365 ? Zwrot czy czekają, aż spotkanie zostanie dograne lub rozpoczęte od nowa ?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Wczoraj ciekawy mecz można było zobaczyć na Sport 1
Niemiecka Bundesliga - półfinał - mecz nr 2
Oldenburg - Ulm
Do przerwy 33-60 i później mega pogoń gospodarzy.
Zaczęli III kwartę od wyniku 22-2
Doprowadzili w końcówce do remisu 90-90 (akcją 2+1)
Następnie jakiś karzełek rzucił trójkę na Ulm na 4.0 sek przed końcem. 90-93
Goście chcieli być sprytni i faulowali od razu żeby uniemożliwić rzut za 3 ptk.
Ale gospodarze okazali się jeszcze sprytniejsi bo przestrzelili 2. rzut wolny specjalnie, udało się zebrać i rzucić buzzer beatera za 3 ptk na dogrywkę. 93-93
W końcówce dogrywki Oldenburg odskoczył i mega come back stał się faktem.
https://www.zdf.de/nachrichten/zdf-morgenmagazin/zdf-morgenmagazin-clip-6-240.html
 
Do góry Bottom