>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy (i gdzie - jeśli jest to możliwe) można obstawiać spotkania Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach? Nie robi mi różnicy czy stacjonarny buk czy netowy.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ja tak trochę w stronę organizacji działu na najbliższy sezon - o ile przy małym zainteresowaniu nie których lig rozumiem założenie tematów poszczególnymi regionami, ok to może wypalić, ale jeśli jest już temat np. dla Skandynawii to dlaczego niższe ligi nie można pod to podpiąć tylko zakłada się znowu osobny temat i pakuje do jednego wora z Francją, makaroniarzami itd? trochę bajzel moim zdaniem jeśli mamy już tą Skandynawię to ładujmy tam 1 i 2 ligę, więcej konsekwencji. Może się trochę czepiam ale wg mnie takie tematy mają większy sens i są bardziej przejrzyste.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja tak trochę w stronę organizacji działu na najbliższy sezon - o ile przy małym zainteresowaniu nie których lig rozumiem założenie tematów poszczególnymi regionami, ok to może wypalić, ale jeśli jest już temat np. dla Skandynawii to dlaczego niższe ligi nie można pod to podpiąć tylko zakłada się znowu osobny temat i pakuje do jednego wora z Francją, makaroniarzami itd? trochę bajzel moim zdaniem jeśli mamy już tą Skandynawię to ładujmy tam 1 i 2 ligę, więcej konsekwencji. Może się trochę czepiam ale wg mnie takie tematy mają większy sens i są bardziej przejrzyste.
Rozumiem i szanuje Twoje zdanie, ale to jest opcja próbna aby zobaczyć jak taki pomysł wypali. Jeśli faktycznie będzie bałagan i nie będzie przejrzyście to będę kombinował inaczej. Wszystko aby wyrobić taki model, który zarówno będzie cieszył mnie jako moda oraz użytkowników. Tematy na wszystkie ligi jak widać były trochę marne, bo niektóre sobie wisiały i cały sezon prawie żywej duszy tam nie było. Dla mnie nie jest zasadą aby lecieć szablonem i się nie martwić, będa pisać to fajnie nie będą też spoko. Tak jak mówię to jest forma testowa i można ją udoskolanić jeśli z pozostałych lig faktycznie zrobi się kubeł to pewnie pójdę za Twoją radą i niższe ligi z głównych tematów będą razem z nimi. Póki co próbujemy tak, zobaczymy jak taki układ spełni swoje zadanie ;)
Tak czy siak dzięki za rady i opinie ????
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
Mistrzostwa Świata dywizji IA odbędą się w... Krakowie.

Przyszłoroczny czempionat odbędzie się w dniach 18-24 kwietnia. Hokeiści będą rozgrywać swoje mecze w Kraków Arenie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie wiem czy to prawda, ale... jak podaje Eliteprospects to Lokomotiv Yarosław pozyskał Petriego Kontiole dobrze znanego w KHL z występów w Traktorze. Jak również podobno do Loko przechodzi Andrei Loktionov, który nie tak dawno występował w barwach Hurricanes. Jeśli to prawda to Loko pozyskało dwóch świetnych graczy i ofensywa Yarosławi z pewnością będzie jeszcze lepsza. Ja osobiście ciesze się z powrotu Fina do KHL ponieważ jest to as jeśli chodzi o grę w PP, w Czelajbińsku zdobywał najwięcej bramek w tym fragmencie gry.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Andreas Enqvist przechodzi z Atlantu do CSKA :!: ????
Jak dla mnie bomba, w tym momencie CSKA ma ekipę, która swobodnie może wygrać Gagarina, finał CSKA - SKA byłoby co oglądać... :rolleyes:
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Andreas Enqvist przechodzi z Atlantu do CSKA :!: ????
Jak dla mnie bomba, w tym momencie CSKA ma ekipę, która swobodnie może wygrać Gagarina, finał CSKA - SKA byłoby co oglądać... :rolleyes:
CSKA - SKA to co najwyżej półfinał obie ekipy niemogą się spotkać w finale chyba że coś się zmieniło
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Raczej chodziło o finał konferencji ????
Ogólnie transfer jakich sporo w drugiej części sezonu, już można się było przyzwyczaić w ostatnich latach, że im bliżej końca RS, tym więcej najlepszych zawodników drużyn z ogona ligi wędruje do tych mających powalczyć w fazie Play Off. Klub Szweda nadal w grze o PO, ale prędzej czy później odpadną, a w CSKA jest możliwość zdobycia nawet mistrzostwa. Typowy transfer na wzmocnienie rywalizacji i ułożenie trzech w miarę wyrównanych piątek. Moim zdaniem w wielu drużynach Engqvist byłby wzmocnieniem pierwszej formacji, tutaj jest uzupełnieniem drugiego bądź trzeciego ataku, pewnie dostanie szanse gry z rodakiem Hjalmarssonem.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CSKA - SKA to co najwyżej półfinał obie ekipy niemogą się spotkać w finale chyba że coś się zmieniło
Niestety to ta sama konferencja dlatego też moje zdanie było raczej &quot;wydumanym marzeniem&quot; niż stwierdzeniem. No ale finał konferencji również mile widziany :razz:
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Andreas Enqvist przechodzi z Atlantu do CSKA :!: ????
Jak dla mnie bomba, w tym momencie CSKA ma ekipę, która swobodnie może wygrać Gagarina, finał CSKA - SKA byłoby co oglądać... :rolleyes:
A jeszcze w moim ostatnim poście z zakładki KHL wyrażałem nadzieję, że może uda mu się wybić z tej szarzyzny..
No nic, wypada mu pogratulować ;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Ostatnio CSKA się wzmocniło, tym razem dobrego ruchu transferowego dokonała Magnitka. Pozyskała Tima Stapletona z Neftekhimika. Na pewno poważne wzmocnienie, pozwalające myśleć o wygranej na Wschodzie. Przy okazji pożegnano się z Francisem Pere, który nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Kanadyjczyk pomoże Traktorowi w walce o Play Offy.
 
L 181

lorak

Użytkownik
z serii nowicjusz pyta: mam zakład &quot;drużyna1 vs drużyna2 3/3, typ2&quot;. jak rozumiem &quot;typ2&quot; oznacza, że postawiło się na drugi zespół, ale co z tym &quot;3/3&quot;? (widziałem też 2/3 itd.) jak to rozumieć?
 
Do góry Bottom