>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

hayward99 3

hayward99

Użytkownik
Często pada w NHL 8 goli lub więcej? Bo chciałbym zagrać kilka meczów danego dnia Under 7.5 gola. Wiem że zdarzają się mecze z dużą ilością bramek, ale od czego to zależy w NHL?
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Często pada w NHL 8 goli lub więcej? Bo chciałbym zagrać kilka meczów danego dnia Under 7.5 gola. Wiem że zdarzają się mecze z dużą ilością bramek, ale od czego to zależy w NHL?
Od obu drużyn ????
A tak ściślej, to dziwne pytanie.
Są drużyny overowe(Sabres, Predators, Pinguins i kilka innyc), są też underowe(Kings, Sharks...), ale tutaj też nie ma reguły. Warto znać tabelę i motywacje drużyn, czy im się po prostu będzie grało. Na końcu są indywidualne umiejętności strzelców i bramkarzy. Swego czasu świetną serię miał gollie z Montrealu...
Szmaty też wpadają, ale najpewniej szukać takich spokojnych underów u zdecydowanych faworytów, bo tam już widać kto kontroluje spotkanie i oczywiście live!
Mam nadzieję, że bardziej pomogłem niż namieszałem. Taka linia przełamywana jest bardzo rzadko u ekip, które potrafią kontrolować wydarzenia.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ktoś z kolegów jest w stanie mi wytłumaczyć sposób podziału na pary w playoffach? Za nic w świecie nie mogę dojść do tego dlaczego np. Na wschodzie Penguins zagrają z Jackets, a Bruins z Senators np.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam
Najpierw pod uwagę bierzemy miejsce jakie zespoły zajmują w swoich dywizjach. I tak zespoły z drugich miejsc w dywizjach grają zawsze z zespołami z trzecich miejsc. Patrz
Sens-Bruins, Pens-Kurtki, Oilers-Sharks, Wild-Blues. Zwycięzcy dywizji grają z zespołami które dostały sie do PO z tak zwanej dzikiej karty ( ponieważ pierwsze trzy miejsca w dywizji zawsze gwarantuja PO a o pozostałe dwa rywalizują zespoły z całej konferencji ) w tym roku sie tak ułozyło ze jest wszedzie po 4 ale równie dobrze mogło być 3 i 5 . I tak dla przykładu Hawks wygrało swoją dywizje ale i konferencje zachodnią więc grają ze słabszą drużyną która dostała jedna z dwóch dzikich kart czyli Predators , No a Ducks mimo ze wygrało dywizje ale jest nizej niż Hawks wiec gra z druzyną która dostała pierwszą dziką karte, wiec z Flames.
Na wschodzie wygrali Caps i grają z Leafs ( bo druga dzika karta ) a Habs wygrali dywizje ale są niżej niz Caps wiec grają z lepszą druzyną która dostała dziką kartę, więc Rangers
Mam nadzieje ze nie namieszłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie jak prognozujecie finały? To moja drabinka : https://bracketchallenge.nhl.com/brackets/539810?share_bracket=1 ????
Witam

Mam dosć zbierzne typy z Tobą, z wyjątkiem pary Habs-Rangers. Strażnicy to typowa druzyna playoffowa, będą trudni do przejsca przez Habs ale wierzę , że Price ich bedzie trzymał w grze a świeża krew w postaci Radulova wspomoże mocna Maxa w ataku. I jeszcze para Wild-Blues. Tutaj jak dla mnie 55-45 dla Blues.

PS. A Stasiu dla Habs
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I Hawks popłyneli, choć przed PO nic na taki łomot nie wskazywało. Dwa słabe mecze w Chicago i ten czwarty też kiepski. Gdzieś moja problem , może w szatni ?
A Preds widzę w finale konferencji, maja zbilansowany zespół, głodny sukcesów, No i Rinne trafił z formą idealnie a jak wiemy jak on jest w formie to Preds moga zajsc wysoko czego im zyczę bo z tego co mnie pamięć nie myli to finału konferencji jeszcze nie zaliczyli. A kto wie może bedą grali w finale. I myślę, że zarówno Wild i Blues są w ich zasiegu.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
I Hawks popłyneli, choć przed PO nic na taki łomot nie wskazywało. Dwa słabe mecze w Chicago i ten czwarty też kiepski. Gdzieś moja problem , może w szatni ?
A Preds widzę w finale konferencji, maja zbilansowany zespół, głodny sukcesów, No i Rinne trafił z formą idealnie a jak wiemy jak on jest w formie to Preds moga zajsc wysoko czego im zyczę bo z tego co mnie pamięć nie myli to finału konferencji jeszcze nie zaliczyli. A kto wie może bedą grali w finale. I myślę, że zarówno Wild i Blues są w ich zasiegu.
Jestem szczerze zaskoczony, że tak łatwo przejechali się po Jastrzębiach. Fakt Rinne robi cuda w bramce ale ofensywa też jest w formie zwłaszcza - Forsberg co robi w tej rywalizacji to chapeau bas. Chłopaki kontrolowali praktycznie każde spotkanie w serii.
Liczę na to, że Dzikuski jeszcze odwrócą stan rywalizacji bo Nutki grają straszną padakę i mają furę szczęścia a to szczęście nazywa się Allen ;&gt;
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zgadzam sie Preds mają fajną młodą ofensywę, Forsberg, Arvidson, Johanson, Fiala to przyszłość tej druzyny. Ja tez licze, ze Wild odwrocą losy rywalizacji bo po obejrzeniu 3 meczy to te nutki nie graja zbyt przekonyująco. Zobaczymy jak to będzie
 
Do góry Bottom