>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Newsy, transfery, ciekawostki z Ameryki Południowej

H 902

hank

Użytkownik
I teraz pomyslcie co tu grubo nie gra juz na starcie po przeczytaniu tego artykulu.

Podpowiadam to jakby Polska na zyciowy sukces - final Mistrzostw Europy poleciala ugandyjskim samolotem. Boliwia to przeciez najwieksze dziadostwo i korupcja w Ameryce Poludniowej! Co ich naszlo zeby wynajmowac samolot od jakiejs firmy - krzak?
Miejsce katastrofy ewidentnie swiadczy o tym, ze doszlo do awarii albo bledu pilota. Ale te samoloty byly od dawna zaniedbane i procedury lamane.

Nie mozna bylo poleciec jakims Qantasem czy chocby Air Canada?

Do cholery to bylo wydarzenie czterdziestolecia dla klubu, raz na tyle mozna sie szarpnac ale nie dziadowanie, sztukowanie musi byc na kazdym kroku albo dawanie zarobic znajomym kroliczka
Teraz ekspertem od samolotów się stałeś? Rozwiązałeś już poprzednią sprawę? Ustalono już jaką to mazią wysmarowano parkiet żeby unieszkodliwić Curryego w poprzednich PO?

Szkoda chłopaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
CHAPECOENSE W PUCHARZE GAMPERA?​


Chapecoense zostało zaproszone do udziału w przyszłorocznej edycji Pucharu Gampera. Spotkanie odbędzie się w sierpniu 2017 roku i dzięki niemu Barça chce wziąć czynny udział w odbudowie brazylijskiego zespołu, który dwa tygodnie temu stracił praktycznie cały swój skład w katastrofie lotniczej przed finałem Copa Suamericana.
W czwartek FC Barcelona oficjalnie wysłała zaproszenie do biur brazylijskiego zespołu. Klub chce w ten sposób uhonorować 71 osób, które zmarły w katastrofie. Nie jest to pierwszy piękny gest Barçy w kierunku Chapecoense, bo przed El Clásico Brazylijczycy zostali uhonorowani minutą ciszy.

Blaugrana.pl​


Fajnie by było zobaczyć znowu Ronaldinho czy Gudjohnsena na starych śmieciach ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Fajnie by było zobaczyć znowu Ronaldinho czy Gudjohnsena na starych śmieciach ;)

Ale to są jedynie medialne plotki, które nie znajdą potwierdzenia w rzeczywistości. Fajnie brzmią słowa wielkich gwiazd, że by mogli zagrać w Chapecoense, ale nie daję wiary w to, że zagrają. Ponadto klub chce bazować na swoich grupach młodzieżowych. Oraz zawodnikach, którzy się z klubem identyfikują. Warto przeczytać ten artykuł -&gt; http://www.radiobrazylia.pl/nie-chca-litosci/
 
Z 582K
Piłkarz zespołu Chapecoense Alan Ruschel przyznał, że przeżył katastrofę lotniczą 28 listopada, ponieważ zamienił się miejscami z jednym z dziennikarzy. &quot;Bóg dał mi drugą szansę&quot; - powiedział 27-letni obrońca.
Ruschel miał miejsce w tylnej części maszyny, którą zespół brazylijskiej ekstraklasy podróżował do Medellin na pierwszy mecz finału Copa Sudamericana z Atletico Nacional.

Dyrektor klubu Cadu Gaucho poprosił mnie, żebym usiadł gdzie indziej, żeby z tyłu mogli razem usiąść wszyscy dziennikarze. Na początku nie chciałem, ale potem Jackson Follman namówił mnie, żebym usiadł tuż za nim. Tylko Bóg potrafi wyjaśnić, dlaczego przeżyłem. Dał mi drugą szansę - powiedział Ruschel.

Follman także przeżył katastrofę, choć z powodu odniesionych obrażeń trzeba było amputować mu nogę. Trzecim ocalałym piłkarzem Chapecoense był Neto. Pozostałych 19, którzy lecieli do Kolumbii, poniosło śmierć. Na pokładzie było 77 osób, z których zginęło 71. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w samolocie skończyło się paliwo.
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Witam
Jako znawców lig latynoskich chiałem Was o coś zapytać.
Czy warto w tych ligach stawiać na underdogów? Wyczytałem gdzieś, że korupcja jest w Ameryce Południowej dość powszechna, więc może się opłacić właśnie stawianie na underdogi. Jakie jest Wasze zdanie. Od dłuższego czasu nie biorę się za obstawianie tamtych lig po tym jak się zraziłem kilkoma niepowodzeniami
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Witam
Jako znawców lig latynoskich chiałem Was o coś zapytać.
Czy warto w tych ligach stawiać na underdogów? Wyczytałem gdzieś, że korupcja jest w Ameryce Południowej dość powszechna, więc może się opłacić właśnie stawianie na underdogi. Jakie jest Wasze zdanie. Od dłuższego czasu nie biorę się za obstawianie tamtych lig po tym jak się zraziłem kilkoma niepowodzeniami
To jest moje zdanie - może się ktoś z tym nie zgadzać - ale z obserwacji wiem, że stawianie na zespoły niżej notowane ma spore powodzenie w ligach gdzie są 2 fazy rozgrywek - apertura i clausura - trzeba tylko złapać zespół, który odpuszcza jedne rozgrywki. Często jest tak że zespół jest w czołówce jednych rozgrywek, by po pół roku być ostatnim. Zobacz sobie np w Chile sezon 15/16 - zespół Audax Italiano - najpierw był 5 7-5-3, potem 12 - 3-7-5.
Podobnie Kostaryka 14/15 - Santos DG - 9 miejsce - 8-2-12 by w drugiej fazie się odrodzić 2 miejsce - 12-4-6
takich przypadków jest więcej. Ja osobiście staram się bardziej unikać takich zespołów niż je wyłapywać.
Co do korupcji - to pamiętaj, że to są biedne ligi, kluby często mocno zadłużone.. więc może ktoś się pokusić o zarobek na boku.. ale to tylko takie luźne przemyślenia. Najlepiej najpierw trochę poobserwować takiego &#39;kandydata&#39;, żeby się nie spalić na pierwszym typie.
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Okej, dzięki za rozwinięcie swojej wypowiedzi! Postaram się mieć na uwadze Twoje wskazówki przy następnym obstawianiu
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Podsumowanie Lipca 2019 [Brazylia / Argentyna - najciekawsze transfery]

- Michel Bastos został piłkarzem América-MG. 
- Iván Angulo będzie występował w Palmeiras na stałe. 
- Po wygaśnięciu kontraktu z Bayernem Monachium Rafinha dołączy do Flamengo
- Ramires będzie występował w Palmeiras
- Daniele De Rossi przeszedł do Boca na zasadzie wolnego transferu
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Luiz Adriano, Vitor Hugo i Henrique Dourado zostali nowymi zawodnikami SE Palmeiras.
- Luiz Adriano - związał się z ekipą z São Paulo do końca grudnia 2023 roku. 
- Vitor Hugo - środkowy obrońca (5,5mln z Fiorentiny
-Henrique Dourado - półroczne wypożyczenie z Henan Jianye (Chiny

- Lionel Scaloni nadal będzie pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Argentyny
- São Paulo FC poinformowało o zakontraktowaniu Daniego Alvesa, który od pierwszego lipca pozostawał wolnym zawodnikiem.
- Juanfran także został zawodnikiem São Paulo na zasadzie wolnego transferu
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Przeglądając sobie jakieś wiadomości koszykarskie w Argentynie na ichniejszych portalach, trafiłem na artykuł dotyczący ekipy Guillermo Brown (Primera Nacional), poźniej jakoś mi to umknęło, ale zobaczyłem, że grają dzisiaj. Mieli/mają ogromne problemy z wirusem w kadrze - na początku roku 12 pozytywnych wyników, obecnie podobno 4 graczy ma już wrócić, więc pewnie dalej będą musieli uzupełniać braki młodzieżowcami - ale tutaj nie potrafię poprzeć tego info jakimś wiarygodnym źródłem. Próbowałem jeszcze poszukać aktualne wiadomości nt. tej ekipy, ale na razie nic konkretnego nie znalazłem - może później pojawią się np. jakieś zapowiedzi dotyczące tego meczu. Poszukałem też wiadomości na temat tych rozgrywek - zagrają z San Martin SJ i będzie to ostatnia kolejka przed play off, ekipa gospodarzy bez szans na awans, z kolei drużyna San Martin musi pilnować drugiego miejsca dającego PO (zwycięstwo daje pewny awans, w razie remisu czy porażki musza liczyć na potknięcie trzeciego Belgrano, który ma tylko punkt mniej), więc maja o co grać i wszystko zależy od nich.
Nie wiem czy te informację są na tyle mocne by drużyna San Martin ugrała pełną pulę, nie znam tych rozgrywek/zespołów, ale może ktoś będzie bardziej zorietowany i podzieli się swoimi przemyśleniami czy też znajdzie jakieś lepsze informacje. W ostatniej grze ekipa Guillermo Brown, przy tych problemach kadrowych, potrafili urwać punkt rywalom (1-1 z Nueva Chicago), ale to był ostatni zespół grupy A (2pkt w sześciu spotkaniach) - opierając się na tabeli, zakładam że najsłabszy. Teraz zagrają jednak z czołową drużyną tej grupy, mającą szanse awansu, więc teoretycznie wydaje się to trudniejszym zadaniem.
m.in. tutaj informacje o problemach z początku roku:
Kursy już trochę zleciały, ale może warto się nad tym zastanowić, może też ktoś będzie bardziej zorientowany w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +606
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
News sprzed kilku dni, ale nie pojawił się chyba na forum (chyba, że przeoczyłem), ale kilka miesięcy temu temat tej osoby mocno elektryzował kibiców reprezentacji Polski, kiedy Paulo Souza, który zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Polski przed najważniejszymi meczami przed mundialem aby robić "karierę" w Brazylii co mu się nie udało i kilka dni temu zwolniony.

 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Fernandinho został zaprezentowany jako nowy zawodnik Club Athletico Paranaense.
Były gracz Manchesteru City podpisal kontraktu z nowym pracodawcą do końca grudnia 2024 roku.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Arturo Video na zasadzie wolnego transferu przenosi się do Flamengo.
Reprezentant Chile podpisał z brazylijskim klubem 18-miesięczny kontrakt z pulą zarobków opiewającą na 1,5 miliona dolarów.

Vasco da Gama ogłosiła zakontraktowanie Aleksa Teixeiry z Beşiktasu.
Umowa przewiduje współpracę zawodnika z nowym klubem do końca bieżącego roku kalendarzowego z możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jak by ktoś chciał grać coś z którejś z ligi brazylijskiej to polecam dokładne sprawdzanie składów... W Brazylii właśnie rozwija się spory skandal związany z kartkami i karnymi w meczach. Wygląda to na spore bagno. W dużym skrócie - piłkarze byli przekupywani aby łapać kartki lub wymuszać karne.

Za tt @BrazyliaFutball:
120 piłkarzy zamieszanych w ustawianie meczów. Możliwy udział sędziów. Kluby z najwyższych brazylijskich klas rozgrywkowych

w tym:
Pedrinho i Bryan Garcia z Athletico Paranaens
Mendes - Fluminnense
Richard - Cruzeiro
Bauermann - Santos

A z każdym dniem wypływają nowe nazwiska...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1732
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W Boliwii zawieszono rozgrywki ligowe i pucharowe. Wszystko przed aferę związaną z ustawianiem meczów.

W sprawę zamieszani są niemalże wszyscy - trenerzy, sędziowie, działacze, ale prawdopodobnie też piłkarze. Decyzję prezesa związku poparło aż 14 klubów.

W poniedziałek przeciekły nagrania, z których wynikało, że sędziowie, zawodnicy i managerowie mogli manipulować kilkoma meczami. Sędziowie potrafili manipulować m. in zmienianiem decyzji w sprawie VAR.

Jednym z takich meczów miał był pojedynek pomiędzy Nacional Potosi z Vaca Diez. Sędzia miał przyjąć łapówkę w postaci 3 tysięcy dolarów. Goście zobaczyli w tym meczu dwie czerwone kartki, a Potosi wygrało cały mecz 5:0.
 
Do góry Bottom