• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Newsy,transfery/ dyskusja o siatkówce i pytania z nią związane

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez daimler, Sierpień 31, 2006.

Więcej tematów od daimler
    1. daimler Forum VIP

daimler
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      165
      Witam :wink:

Ten temat jest przeznaczony do dyskusji na temat transferów,różnego rodzaju newsów(oczywiście związanych z siatkówka :p) .

Kod:
      Trener Niemczyk podjął w środę decyzję, że rezygnuje z Glinki. Ogłosił to podczas treningu. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli.
      Trener powiedział, że rezygnuje ze mnie na najbliższy turniej GP w Ningbo, a później się zastanowi, co robić dalej – powiedziała Glinka
      - Na to ja przy wszystkich odparłam, że w tej sytuacji ułatwię mu decyzję i nie wyobrażam sobie dalszej współpracy z nim. Świat się dla mnie nie zawalił, ale w tej chwili na pewno zawaliło się pół mojego życia, którym była gra w reprezentacji. Marzyłam o występie w MŚ, na igrzyskach. Teraz obejrzę dziewczyny w telewizji.

Wszystko zaczęło się w poniedziałek, kiedy po kłótni obojga, wiadomo było, że nie skończy się na słowach. Glinka w jednym z ćwiczeń nie zaatakowała piłki, którą wcześniej niedokładnie obroniła. Niemczyk, który postanowił tego dnia zafundować swoim podopiecznym ostry trening, zauważył to i nie przebierając w słowach rzucił do Maggie: „Trenujesz, albo spier…!”. Kiedy indziej Glinka pewnie by się tym nie przejęła, ale tego dnia była niewyspana, zmęczona i bolało ją kolano. Zeszła więc z boiska usiadła na ławce obok szkoleniowca i przy nim zaczęła zdejmować sprzęt treningowy.

Między nią, a Niemczykiem wywiązała się dyskusja. Najpierw spokojna, a po chwili dość nerwowa, z wyrzutami z obu stron. Gosia powiedziała szczerze, że nie tak powinny wyglądać treningi i atmosfera w zespole mistrzyń Europy, który chce powalczyć o najwyższe cele w MŚ. Miała pretensje, że trenera czasami nie ma podczas zajęć, nie przykłada się do ćwiczeń.

Wieczorem podczas bankietu, Niemczyk postanowił, że nie wpisze Glinki na turniej GP w Ningbo. Kiedy dowiedziały się o tym pozostałe siatkarki, poszły do pokoju selekcjonera i próbowały go przekonać, by zmienił decyzję. Nic jednak nie zdziałały.

- Byłem nawet skłonny zmienić decyzję. Gdyby Gośka sama do mnie przyszła, wytłumaczyła dlaczego gorzej trenuje od innych może bym zmiękł, ale tak się nie stało. Wiem, że teraz spadnie na mnie lawina krytyki, ale nie ma odwrotu od tej decyzji. Nikt mnie nie przekona nawet po powrocie do Polski. Jeśli ktoś będzie chciał odwrócić sytuację, będzie musiał mnie zwolnić – powiedział trener Niemczyk.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
      Hmm jesli Gosia nie ma formy to Trener Andrzej Niemczyk podjął trafną decyzje, Gosia ostatnio rzadko wychodziła w pierwszej 6-stce i mało grała...

Ostatnio modyfikowane przez robson United: Czerwiec 4, 2010
    2. daimler Forum VIP

OP
      OP
      daimler
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      165
      Dzisiaj szokujaca wiadomosć jak dla mnie

Kod:
      Trener siatkarskiej reprezentacji kobiet Andrzej Niemczyk zrezygnował z funkcji - poinformowała telewizja TVN24.
      Decyzję Niemczyka o odejściu poprzedziło usunięcie z kadry siatkarek jednej z najlepszych zawodniczek Małgorzaty Glinki.

Podczas przegranego piątkowego spotkania naszej reprezentacji z Kubą, drużynę prowadził drugi trener Ireneusz Kłos.
      Kwestia rezygnacji z pracy Andrzeja Niemczyka oraz sytuacji w kadrze seniorek zostanie rozpatrzona i wyjaśniona na posiedzeniu zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej 7 września.

Rezygnacja trenera reprezentacji wiąże się z konfliktem do jakiego doszło w Ningbo między nim a czołową polską siatkarką Małgorzatą Glinką. Niezadowolony z jej zaangażowania na treningu trener usunął ją z kadry na turniej w tym mieście. Po tym incydencje najlepsza siatkarka Europy w 2003 roku oświadczyła, że w tej sytuacji w ogóle rezygnuje z występów dla Polski. Mediacja reszty zawodniczek nie dała rezultatu.

"Być może po tej rozmowie z Glinką Andrzej Niemczyk przemyślał sprawę i podjął taką decyzję" - powiedział prezes Przedpełski.

Andrzej Niemczyk trenerem reprezentacji kobiet został wiosną 2003 roku. Zastąpił na tym stanowisku Zbigniewa Krzyżanowskiego. Dokończył eliminacje mistrzostw Europy i na czempionacie w Turcji w tym samym roku zdobył z zespołem złoty medal. Sukces ten prowadzona przez niego reprezentacja powtórzyła w 2005 roku w Zagrzebiu. Wcześniej pracował m.in. w Turcji i Niemczech.
      Hmmm to wielka szkoda ze Andrzej Niemczyk zrezygnowal :? Nasza Reprezentacja zawdzięcza mu wiele sukcesów w Tym 2 krotne Mistrzostwo Europy!!! Najwidoczniej doszedł do wniosku że juz swoje zrobil i czas na kogos innego... Nowy trener,nowe taktyki,inne treningi może to coś zmieni w Grze Naszych Złotek :? :?:

3. Hajduk Forum VIP

Hajduk
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      307
      nerwowa sytuacja jest w reprezentacji i Glinka lider drużyny się pierwsza buntuje... Niemczyk pewnie odejdzie... i ME po raz 3 nie będzie... ;)

4. szymonbee Nowy użytkownik

szymonbee
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      110
      moze i dobrze ze Niemczyk odejdzie bo narazie to co one prezentuja to jest rozpacz!!!
      Moze nowy trener cos zmieni i bedzie lepiej...

5. Hajduk Forum VIP

Hajduk
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      307
      no i stało się!! trener Andrzej Niemczyk podałsię do dymysji!! Można było się tego spodziewać1!

6. daimler Forum VIP

OP
      OP
      daimler
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      165
      Siemka :wink:

Mamy trenera 8)

Kod:
      Następcą w roli selekcjonera reprezentacji Polski siatkarek, Andrzeja Niemczyka, został jego dotychczasowy asystent, Ireneusz Kłos - poinformował serwis TVN24.
      Najbliższym współpracownikiem Kłosa będzie były reprezentacyjny siatkarz Marian Kardas. Szefem sztabu szkoleniowego został wiceprezes PZPS Waldemar Wspaniały.

"Ze względu na zły stan zdrowia podałem się do dymisji, która została przyjęta przez zarząd związku" - powiedział Andrzej Niemczyk.
      "Wydział szkolenia skrytykował pomysł zatrudnienia osoby z zagranicy, więc wyboru dokonaliśmy spośród trenerów krajowych" - powiedział prezes PZPS, Mirosław Przedpełski.

Dodał, że nowy szkoleniowiec będzie pracował do listopadowych mistrzostw świata włącznie, a po tym turnieju zostanie podjęta decyzja na temat sztabu trenerskiego reprezentacji. Przedpełski nie wykluczył powrotu na to stanowisko Andrzeja Niemczyka.
      Cos o Ireneuszu Kłosie

Kod:
      Ireneusz Kłos urodził się 14 września 1959 roku w Gorzowie Wielkopolskim. W reprezentacji Polski w siatkówce występował w latach 1978-1987, w tym czasie rozegrał 337 meczów. Trzy razy był wicemistrzem Europy (1979, 1981, 1983), trzy razy grał w mistrzostwach świata.

Karierę sportową rozpoczął w drużynie szkoły podstawowej nr 16 w Gorzowie. W 1975 roku w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży w Białymstoku zespół województwa zielonogórskiego w którym grał Kłos zajął pierwsze miejsce.

Do 1989 roku był siatkarzem wrocławskiej Gwardii. Z zespołem zdobył trzy tytuły mistrza kraju w latach 1980, 1981 i 1982 oraz Puchar Polski w 1981 roku. Po raz ostatni tytuł mistrza kraju wywalczył z zespołem Yawal Częstochowa w 1999 roku.

W 1989 roku wyjechał do Las Palmas. Zdobył dwukrotnie tytuł mistrza Hiszpanii i raz Puchar Króla. Później grał m.in. we Francji przez dwa lata w zespole Grenoble i w Luksemburgu.

W 2002 roku Ireneusz Kłos zakończył zawodniczą karierę.
      Mysle ze jest to dobry wybór jaki naprawde bedzie sie przekonamy juz niedługo :wink:

7. daimler Forum VIP

OP
      OP
      daimler
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      165
      Siemka :wink:

Kod:
      Dwukrotna mistrzyni Europy ma problemy ze śródstopiem. Po wizytach u lekarzy i prześwietleniach okazało się, że uraz wyklucza jej udział w bułgarskim turnieju.

- "Mam zapalenie ścięgna stopy, czekają mnie przynajmniej dwa tygodnie rehabilitacji" - powiedziała Skowrońska, którą w Warnie zastąpi Izabela Żebrowska.

Brak Skowrońskiej to kolejne osłabienie Polek. Występów w kadrze odmówiła Anna Barańska, a kontuzje wyeliminowały Aleksandrę Przybysz i Kamilę Frontczak.

Z gry w reprezentacji prowadzonej przez Ireneusza Kłosa zrezygnowała też Małgorzata Glinka. - "W tej chwili trwają pertraktacje" - powiedział wiceprezes PZPS Waldemar Wspaniały - "O szczegółach nie mogę mówić. Wierzę, że Małgorzata Glinka zagra w Japonii. Na pewno sprawa jej udziału rozstrzygnie się zaraz po powrocie ekipy z Warny. Wtedy będzie trzeba podjąć ostateczne decyzje."

Po powrocie do kraju zawodniczki otrzymają dwa dni wolnego. Potem kadra rozpocznie przygotowania do mistrzostw świata, w czasie których polskie siatkarki zagrają dwa sparingi z rosyjskimi zespołami klubowymi oraz dwumecz z Niemcami w Sanoku.

Hmm z takim "skladem" na dzien obecny nie maja co szukac na tym turnieju... Żal... :(

8. daimler Forum VIP

OP
      OP
      daimler
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      165
      Dziś podczas losowania grup ME 2007 (Kobiet) w Charleroi ,które odbeda sie w Belgii i Luksemburgu we wrześniu 2007 roku Polki poznały swoje rywalki. Beda nimi : Czechy, Hiszpania, Bułgaria. Grupa dosyć mocna...

Wylosowane grupy:
      Kod:
      Grupa A: Włochy, Azerbejdżan, Niemcy, Białoruś
      Grupa B: Polska, Czechy, Hiszpania, Bułgaria
      Grupa C: Rosja, Turcja, Chorwacja, Francja
      Grupa D: Belgia, Holandia, Serbia, Słowacja.

9. daimler Forum VIP

OP
      OP
      daimler
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      165
      Kod:
      W październiku wejdzie na rynek nowy magazyn poświęcony siatkówce – Świat Siatkówki. Już we wrześniu pojawił się numer „0”. Będziecie mogli go znaleźć podczas meczów grupowych Pucharu Polski i na meczach Ligi Mistrzów w Bełchatowie.
      Wydawcą magazynu jest Sport Marketing House Sp. z o.o. SMH powstał z inicjatywy grona fachowców, a zarazem osób kochających siatkówkę, udziałowcami spółki są: Sebastian Świderski (reprezentant Polski, jeden z najlepszych zawodników na świecie), Grzegorz Fajerski (wieloletni dyrektor działów sprzedaży czołowych wydawnictw), Jakub Malke (menedżer zajmujący się interesami siatkarzy) i Marek Konieczny (biznesmen promotor i sponsor sportu).

Magazyn „Świat Siatkówki” powstał z myślą o spełnieniu potrzeb jak najszerszej siatkarskiej widowni. Skierowany jest nie tylko do fanów tej dyscypliny, ale również do tzw. „niedzielnych kibiców”. - "Świat Siatkówki stara się przybliżyć to, co na co dzień kibice mogą oglądać jedynie w postaci suchej relacji sportowej" – powiedział Jakub Malke. - "W tym celu zatrudniliśmy zespół redakcyjny, który nie tylko zna się na dziennikarstwie i piłce siatkowej. Są to osoby, które podobnie jak my kochają ten sport i żyją nim na co dzień" – dodaje Grzegorz Fajerski.

Zespołem redakcyjnym kieruje Janusz Wróbel, natomiast dziennikarze to pomieszanie młodości z rutyną.

Co znajdziecie w „Świecie Siatkówki”:
      reportaże dotyczące siatkarzy polskich i zagranicznych
      wywiady z gwiazdami z kraju i ze świata
      kalendarze, testy, tabele
      fotoreportaże, przygotowywane m.in. przez fotografów współpracujących z czołowymi pismami (Voyage, National Geographic Magazine)
      materiały przygotowane wspólnie z naszymi partnerami – Pallavollo Supervolley z Włoch oraz Volleyball Magazine z USA.
      Raporty, konkursy, ankiety
      Wkrótce blogi Sebastiana Świderskiego i Phila Eathertona
      Felietony m.in. Hugh MacCutcheon, Igor Prielozny

Wszystko to w przejrzystej, nowoczesnej makiecie, przygotowanej przez agencję „Foxrabbit.pl” z Warszawy, na wysokiej jakości papierze. Zawartość redakcyjna liczy 100 stron, nakład magazynu wynosi 8000 egzemplarzy. Świat Siatkówki pojawi się w sieciach sprzedaży Kolportera, Ruch, Empik, Inmedio, Relay. Dodatkowo będzie dystrybuowany podczas meczów siatkarskich.

Już we wrześniu pojawił się numer „0” Świata Siatkówki. Będziecie mogli go znaleźć podczas meczów grupowych Pucharu Polski oraz na meczach Ligi Mistrzów w Bełchatowie. W nr 0 m.in.:
      Lambourne – libero z Kalifornii
      Maria Liktoras – złotko z przeszłością
      Skra w Lidze Mistrzów
      Fotoreportaże – Liga Światowa i Grand Prix
      Samba w Starych Jabłonkach i w Stolicy
      Reprezentacja USA i Riley Salmon

Oficjalny numer 1 znajdziecie w punktach sprzedaży w całym kraju w ostatnim tygodniu października. W nr 1 m.in.:
      Raport: Mistrzostwa Świata Kobiet
      Polacy za granicą
      Ring: Świder vs Giba
      zródlo: [url]www.siatka.org[/url]
      HMM bardzo sie ciekawie zapowiada... :wink:

10. Hajduk Forum VIP

Hajduk
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      307
      Z Rosją, Turcją i Belgią zagrają w Moskwie w grupie B polscy siatkarze w pierwszej fazie mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną od 6 do 16 września 2007 roku.
      W przyszłorocznych mistrzostwach Europy (Moskwa, Sankt Petersburg) zagra szesnaście reprezentacji. Drużyny zostały podzielone na cztery koszyki, z których rozlosowano cztery grupy pierwszej fazy mistrzostw.

Do kolejnej fazy trafią po trzy najlepsze drużyny z grup A, B, C, D, które utworzą dwie kolejne grupy E (z A i C) i F (z B i D) po sześć drużyn każda. Po dwie najlepsze drużyny z grup E i F zagrają w fazie półfinałowej.
      Grupy ME 2007:

Grupa A: Serbia, Grecja, Holandia, Niemcy (Sankt Petersburg)
      Grupa B: Rosja, Polska, Turcja, Belgia (Moskwa)
      Grupa C: Hiszpania, Francja, Słowacja, Słowenia (Sankt Petersburg)
      Grupa D: Włochy, Chorwacja, Bułgaria, Finlandia (Moskwa)

11. Miki1910 Aktywny użytkownik

Miki1910
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Niedziela po zabiegu
      Atakujący Jadaru Radom, Krzysztof Niedziela, jest po zabiegu artroskopii kontuzjowanego barku. Uraz barku przytrafił się atakującemu Jadaru w okresie przygotowań do ligi.

Mimo licznych zabiegów rehabilitacyjnych nie udało mu się uzyskać pełnej sprawności. Po konsultacjach z lekarzem prowadzącym okazało się, że w jego przypadku potrzebna jest interwencja chirurga. W miniony wtorek zawodnik Jadaru przeszedł zabieg. "Na razie trudno powiedzieć, czy wszystko jest w porządku. Najogólniej mówiąc, stwierdzono u mnie niestabilność barku. Przy okazji "nareperowano" to, co wymagało interwencji" - powiedział siatkarz.

Przez najbliższe trzy tygodnie Niedziela będzie miał usztywniony bark. Następnie czeka go kolejny okres rehabilitacji, który może potrwać nawet dwa, trzy miesiące. "Nie wiem, czy uda mi się jeszcze w tym sezonie odzyskać pełną sprawność. Myślę tylko o tym, by być sprawnym na następny sezon" - dodał. Warto dodać, że koszty operacji pokrył sponsor i prezes Jadaru - Tadeusz Kupidura.

źródło: gazeta.pl

12. pawlikn Forum VIP

pawlikn
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      201
      Ryszard Bosek z dniem 5.03.2007 przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca zespołu KS Jastrzębski Węgiel. Taką informację ogłosiła dzisiaj oficjalna strona drużyny. Jastrzębski od kilku tygodni spisywał się słabo w polskiej lidze.

Bosek oddał się w czwartek do dyspozycji zarządu klubu. W sobotę we własnej hali jego zespół przegrał ligowy mecz z Wkręt-Metem Domex AZS Częstochowa 2:3, mimo prowadzenia 2:0. Wcześniej jastrzębianie, wicemistrzowie Polski, przegrali dwa wyjazdowe mecze z Jadarem Radom 2:3 i PZU AZS Olsztyn 0:3. Odpadli też w ćwierćfinale Pucharu CEV z włoską Copra Berni Piacenza (1:3 na wyjeździe i 3:2 u siebie).

Zgodnie z założeniami władz klubu zespół ma zająć przynajmniej trzecie miejsce przed play-off i wywalczyć medal mistrzostw Polski. Na razie Jastrzębski Węgiel jest w tabeli piąty.

Bosek rozpoczął pracę w Jastrzębiu na początku ubiegłego roku. Przejął drużynę po Słowaku Igorze Prielożnym. Jastrzębianie zajmowali wtedy czwarte miejsce w lidze, ale sezon zakończyli srebrnym medalem.

Komunikat Jastrzębskiego Węgla:

Zarząd KS Jastrzębski Węgiel SA informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 05.03.07r. w drodze pełnego porozumienia, postanowiono zakończyć umowę z trenerem Ryszardem Boskiem. Decyzja ta została podjęta wspólnie, w trosce o dobro klubu. Strony postanowiły nie komentować podjętej decyzji. Zarząd Klubu informuje, że nazwisko nowego trenera poda w najbliższych dniach.

źródło: gazeta.pl

13. Sutek Forum VIP

Sutek
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      240
      Włoski trener w Jastrzębiu?!

Ryszard Bosek zostanie zastąpiony na stanowisku trenera Jastrzębskiego Węgla przez włoskiego szkoleniowca.
      Będzie nim jeden z kandydatów na trenera reprezentacji kobiet.

Żródło:''Sport''

14. pawlikn Forum VIP

pawlikn
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      201
      Tomaso Totolo został nowym trenerem zespołu Jastrzębskiego Węgla. Włoch, który do tej pory nie prowadził samodzielnie drużyny, zastąpił na tym stanowisku Ryszarda Boska, z którym w dniu wczorajszym Zarząd klubu rozwiązał umowę.

Urodzony w 1965 roku Tottolo nie od początku pałał miłością do siatkówki. - Moja wielką miłością było zawsze kolarstwo, ale mój uparty ojciec nie pozwolił mi trenować tej dyscypliny – mówi nowy szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla. - Grałem trochę w piłkę nożną, ale mój wujek, który również grał w siatkówkę zainteresował mnie tym sportem i zacząłem grać w siatkówkę. Jako, że nie jestem osobą wysoką grałem w serie A2, B, nawet C do trzydziestego trzeciego roku życia a potem zabrałem się za szkolenie innych.

Swoją pracę szkoleniową rozpoczął od zespołu Aesse Isola della Scala Verona, z którym związany był przez wiele lat, zdobywając wraz z nim mistrzostwo oraz puchar serie A2 w 2004 roku. - W swojej pracy zawsze największą uwagę zwracam na technikę. Bardzo ważne jest również to, aby zawodnik zawsze wychodził na boisko z myślą o zwycięstwie.

Współpracował również z reprezentacją Włoch, a o samym Gianie Paolo Montalim, mówi w superlatywach. – Zawsze mieliśmy świetny kontakt, po pucharze Świata w 2003 roku powiedział mi „Brawo Tom, trzymaj się i do zobaczenia latem!” i wtedy zdałem sobie sprawę, że moje największe marzenie się ziści, pojadę z drużyną na Igrzyska Olimpijskie! Bardzo dobrze wspominam tamten okres.

W Jastrzębiu nowego szkoleniowca czeka nie lada wyzwanie. - Ze swoimi zawodnikami zawsze staram się mieć dobry kontakt. Tak było w Veronie. Do pewnego momentu jestem trenerem, ale jestem również jednym z nich ponieważ razem pracujemy na sukces. Jedność zespołu jest podstawową sprawą. – twierdzi Włoch, co patrząc na obecny zespół Jastrzębia może okazać się pierwszym, wcale nie powiedziane, że nie najtrudniejszym zadaniem do wykonania.

źródło : siatka.org

15. gwizdu Użytkownik

gwizdu
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Winiarski w "piątce" najlepiej przyjmujących Serie A

Po rozegraniu 23. kolejek w Serie A mężczyzn we Włoszech statystyki Polaków nie są rewelacyjne. Godna podkreślenia jest jedynie wysoka piąta pozycja Michała Winiarskiego w klasyfikacji najlepiej przyjmujących zawodników ligi.

Słabiej w tych statystykach wypada Sebastian Świderski, co może być dużym zaskoczeniem, gdyż Polak zbiera bardzo pochlebne recenzje za swoją grę w Perugii.

Najlepiej przyjmujący:

1. Vujevic Goran (RPA-LuigiBacchi.it Perugia) 64,22% przyjęcia idealnego (350 z 545 przyjętych piłek)

2. Pippi Damiano (RPA-LuigiBacchi.it Perugia) 62,13% (315 z 507)

3. Henno Hubert (M. Roma Volley) 60,82% (253 z 416)

5. Winiarski Michał (Itas Diatec Trentino) 56,76% (319 z 562)

43. Świderski Sebastian (RPA-LuigiBacchi.it Perugia) 42,16% (156 z 370)

siatka.org

16. gwizdu Użytkownik

gwizdu
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Liga grecka zawieszona na 15 dni

W dniu dzisiejszym rzecznik prasowy greckiego rządu, Theodore Roussopoulos, poinformował, że rozgrywki ligowe w ramach wszystkich dyscyplin zespołowych, zostają zawieszone na 15 dni.

Decyzja greckiego rządu jest konsekwencją tragicznych wydarzeń do jakich doszło w czwartek po meczu siatkówki kobiet pomiędzy Olympiakosem Pireus, a Panathinaikosem Ateny. W wyniki chuligańskich burd zginęła jedna osoba, a pięć zostało hospitalizowanych

Grupa kibiców jadących na motocyklach napadła na swoich oponentów używając miotaczy gazu i rzucając w nich kamieniami. Zdemolowane zostały dwa samochody i witryny sklepów.

Greckie klimaty 8) :roll:

17. gwizdu Użytkownik

gwizdu
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Kolejny Polak we włoskiej Serie A?

Sukcesy naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata w Japonii nie pozostają bez echa. Można się było spodziewać, że o reprezentantów Polski będą ubiegały się najlepsze kluby. Jak podają włoskie serwisy Daniel Pliński w następnym sezonie może zasilić szeregi Sisleya Treviso :brawo: .
      Obecnie we włoskiej serie A gra trzech polskich zawodników - Sebastian Świderski (RPA Perugia), Michał Winiarski (Trento Volley) oraz Zbigniew Bartman (Marmi Lanza Verona). Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie dołączy do nich Daniel Pliński.
      Chociaż kontrakt Daniela Plińskiego z Jastrzębskim Węglem obowiązuje do końca sezonu 2007/2008 działacze drużyny z Jastrzębia nie wykluczają wcześniejszego zwolnienia zawodnika. Ostatnie wyniki klubu zapowiadaja gruntowne zmiany, a kwestia finansowa odgrywa tutaj niewątpliwie znaczącą rolę. Nie pozostaje tajemnicą, iż liga włoska to przede wszystkim duże pieniądze i hojni sponsorzy, którzy pozyskują najbardziej utytułowanych zawodników, dlatego na podstawie warunków jakie zaproponuje Sisley zapadnie ostateczna decyzja.
      Sisley Treviso to jedna z bardziej utytułowanych drużyn włoskiej ligi. Ośmiokrotny mistrz Włoch (ostatnio 2005 r.), czterokrotnie sięgał po Puchar Włoch, tyle samo razy wygrywał Ligę Mistrzów i Puchar CEV.

Mam nadzieje ze to nie zabawny dżołk 8)

edit: jednak dałem sie nabrac oj :-?

siatka.org

18. Wiślak Forum VIP

Wiślak
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      A ja mam nadzieje ze to własnie primaaprilisowy joke bo kurde Polska liga ostatnio jest super i mozemy w siatke osiągnąc jeszcze wiecej wiec glupio by bylo sprzedawac najlepszych graczy :/

19. daimler Forum VIP

OP
      OP
      daimler
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      165
      Witam ;-)

Moim zdaniem to bardzo dobrze że Najlepsza Liga Światowa interesuje sie Polskimi graczami :!: Fakt że przez to że kupują naszych najlepszych zawodników i nie bedziemy ich oglądać na Polskich parkietach,ale ma to też swoje plusy.W takiej lidze mogą sie jeszcze więcej nauczyć,bowiem nie ma co ukrywac Włoska Serie A jest na wyższym poziomie niż PLS,chociaż w ostatnich latach PLS sie bardzo dobrze rozwineła.Mysle że to dobrze swiadczy o Polsce że to właśnie do Naszego kraju sięgają szkoleniowcy innych drużyn po utalentowanych zawodników! Bowiem talentów w Polsce nie brakuje :!: Fakt że ważną rolę odgrywają zarobki,ale o tym juz muszą zadecydować sami zawodnicy ;-)

Nie wiadomo czy Pliński pójdzie do Sisley'a wiec nei ma co panikować !

pzdr ;-)

20. Sutek Forum VIP

Sutek
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      240
      Kapitan reprezentacji Francji w Bełchatowie :!:

Czołowy francuski siatkarz Stephane Antiga od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem BOT Skry Bełchatów - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do klubu.
      31-letni Stephane Antiga, grający na pozycji przyjmującego, ustalił już warunki kontraktu z mistrzem Polski.
      Antiga od trzech sezonów grał w Hiszpanii w drużynie Portol Palma de Mallorca. Wcześniej występował w Paris UC, Paris Volley i Bra Banca Lannuti Cuneo. W 2002 r. z reprezentacją Francji wywalczył brązowy medal mistrzostw świata.
      Czytaj dalej
      REKLAMA
      Podczas ostatnich mistrzostw świata był kapitanem reprezentacji "Trójkolorowych".

Źródło:eek:nt.pl

Więc mamy prawdziwy hit tranferowy w PLS :grin:

Poleć forum