>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy, transfery, kontuzje - Liga Szkocka 2008/09

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Najskuteczniejszy strzelec Europy rozchwytywany

Marc Janko w obecnym sezonie strzelił już 30 bramek dla Red Bull Salzburg w 20 rozegranych przez siebie meczach i obecnie jest najskuteczniejszym strzelcem europejskich lig. W kolejce po niego już ustawiło się pięć angielskich klubów i jeden szkocki.
Janko już teraz pobił rekord klubowy pod względem ilości strzelonych goli, a przecież przed nim jeszcze pół sezonu gry, o ile oczywiście nie zmieni już w tym okienku transferowym pracodawcy. Długą listę klubów zainteresowanych sprowadzeniem 25-letniego Austriaka tworzą: Sunderland, Blackburn Rovers, Everton, Tottenham Hotspur, Newcastle United i Celtic Glasgow. Sam piłkarz przyznaje, iż liga angielska jest jego marzeniem:
- Anglia nadal jest moim marzeniem. Tam futbol jest dużo bardziej siłowy i szybszy. To zupełnie inny świat. Każdy piłkarz przyjeżdżający tam potrzebuje nieco czasu, by się przystosować, nawet gwiazdy światowego futbolu. Na końcu jednak zawsze liczą się umiejętności i jestem pewien, że sprostałbym wymaganiom.

źródło :
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Stilić: Lech to przystanek

Semir Stilić miał całkiem niedawno bardzo poważną ofertę przejścia do Celtiku Glasgow. Jednak klub Bośniaka Lech Poznań odrzucił ofertę The Bhoys. Co na ten temat twierdzi objawienie polskiej ekstraklasy?
- Przyznaję, że była taka oferta. Skończyło się jednak na tym, że kluby się nie dogadały. Nawet nie wiem, o jakie pieniądze chodziło. Przez najbliższe pół roku nic się nie zmieni, zostaję w Polsce - powiedział Stilić.
Czy był niezadowolony z postawy działaczy Kolejorza, który zablokował mu transfer na zachód?
- Nie robię dramatu, mam jeszcze czas, żeby wyjechać. W końcu mam dopiero 21 lat. Najważniejsze to dalej się rozwijać i być zdrowym, a oferty pojawią się na pewno - dodał młody Bośniak.

źródło:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Rosa podpisał kontrakt z Hibees

Węgierski pomocnik Denes Rosa, reprezentujący dotychczas barwy lidera Championship, Wolves podpisał półroczny kontrakt z drużyną z Edynburga.
31-letni pomocnik dołączył do drużyny Mixu Paatelainena w sobotę.
- Wszystko jest w jak najlepszym porządku, atmosfera na treningach jest bardzo dobra, jestem wręcz zachwycony,że będę na Easter Road do końca sezonu- powiedział Rosa na oficjalnej stronie klubu.
- Nie boję się gry pod presją, cieszę się że będę miał możliwość regularnie grać. Patrzę z dużym optymizmem na swoją przyszłość w klubie- dodał Rosa.

źródło :
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Coraz głośniej pisze się w szkockiej prasie o rychłym odejściu z Hearts jej dwóch kluczowych zawodników, o których pytają czołowe kluby europejskie. Mowa o pomocniku Michaelu Stewarcie [fot], który przykuł uwagę nieujawnionego przedstawiciela SerieA, oraz obrońcy Christopherze Berra, o które bić mają się trzy zespoły z Bundesligi.
Wiadomo, iż obaj zawodnicy są na sprzedaż, gdyż Serca chcą zmniejszyć swoje zadłużenie.
Przy okazji jednej z niedawnych wypowiedzi trenera Csaby Laszlo, okazało się, że The Jambos chcieli sprowadzić w tym miesiącu 34-letniego Diego Klimowicza, jednak wymagania finansowe napastnika sięgałyby około 3 mln funtów rocznie, co znacznie przekracza ich możliwości. Diego znalazł już nowy klub i jest nim Bochum.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Camara dołączył do Świętych

Klub St. Mirren pozyskał nowego zawodnika. Jest nim 33 letni Mohamed Camara . Ma w kontrakcie zapis, który daje możliwość przedłużenia umowy o kolejny rok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom