>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i ciekawostki ze świata Boksu

taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sensacyjna porażka Andrzeja Fonfary ze Smithem

Amerykanin zszokował wszystkich i wygrał z Polakiem przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie. Smith Jr odważnie ruszył na rywala od pierwszego gongu, próbując zepchnąć Fonfarę do obrony, ale polski pięściarz dobrze walczył z kontry i kilka razy mocno trafił zawodnika z USA.
Niespodziewanie na minutę przed końcem otwierającego starcia Smith Jr trafił Fonfarę prawym sierpowym, który posłał Polaka na deski. Fonfara nie dał się wyliczyć, ale nie był w stanie bronić się przed kolejnymi ciosami Amerykanina, który po serii celnych uderzeń ponownie rzucił Fonfarę na matę ringu. Polak ponownie wstał z desek, ale sędzia nie dopuścił go do dalszej walki.

http://eurosport.onet.pl/boks/sensacyjna-porazka-andrzeja-fonfary-ze-smithem/l7d46v
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Wielka szkoda, kariera Andrzeja na jakiś czas przystopuje. Trochę zamazuje to teraz dwie duże wygrane w ostatnich pojedynkach z Chavezem i Cleverlym, którzy byli bardzo dobrymi pięściarzami. Fonfara słabą obronę ma nie od dziś, zawsze nadrabiał to jednak twardą szczęką. Pytanie czy liczba ciosów, które przyjął przez swoją karierę zaczyna się odbijać, czy był to poprostu czyścioch po którym każdy pada? Myślę i wierzę, że jednak to drugie. Bardzij bym się przejął, gdyby przegrał to Andrzej po kilku przegranych rundach nawet na punkty. A tak? Smith go trafił i koniec, zdarza się. Może to dobry zimny prysznic dla Polskiego Księcia, który ostatnio był trochę zbyt pewny siebie. Swoją wartość jednak Andrzej już udowodnił w kilku pojedynkach i na pewno nie można go jeszcze przekreślać. Dwie, trzy walki i dalej czas na Stevensona!
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
OFICJALNIE - KOWALIOW Z WARDEM 19 LISTOPADA W LAS VEGAS
http://www.bokser.org/content/2016/08/28/070513/index.jsp
Prawdopodobnie najlepsza walka jaką obecnie można zorganizować. Super, że Ward zdecydował się wyjść ze swojej Kalifornii, chociaż o niego byłem spokojny. Bardziej bałem się o plątanie promotorki Kowaliowa czyli Kathy Duvy, ale udało się! Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać walki!
Kursy jak na razie 2,20 Kowaliow - 1,60 Ward.
Zdecydowanie się zmienią i w ciemno strzelam, że to Krusher na koniec będzie faworytem, takim gatunku 1,72-2,10. Ale to tylko moje prognozy.
Tym, którzy wierzą w zwycięstwo Ruska, a jest ich sporo, polecam już grać, gdyż kurs raczej na bank nie urośnie. Ja jestem po stronie S.O.G. dlatego spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. Dla mnie walka bardzo wyrównana, jednak stawiam na cwaniactwo ringowe, inteligencję i mega technikę Warda w zestawieniu z brutalną siłą Kowaliowa. Na razie jednak wszystko na spokojnie, przygotowania mogą dużo zmienić ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czy tylko mi się wydaje, że panujący nam obecnie Fury jest beznadziejnym mistrzem, już nie chodzi mi , że może obawia się rewanżu, ale o jego podejście do diety sportowej, fast foody, piwo itd, nie dba o siebie stąd pewnie kolejne kontuzje. Jak myślicie zabiorą mu pasy?
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
10 grudnia na gali telewizji HBO w Nowym Jorku do pierwszej obrony tytułu mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej może przystąpić Oleksandr Usyk (10-0, 9 KO). Ukrainiec w ubiegłym tygodniu odebrał tytuł mistrzowski Krzysztofowi Głowackiemu.

Głównym wydarzeniem nowojorskiej imprezy ma być pojedynek o mistrzowskie pasy WBA, WBC i IBF wagi średniej pomiędzy Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO) i Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO).

Rozpoczęły się rozważania nad pierwszym rywalem Usyka w obronie pasa WBO. Jednym z nazwisk, które się w tym kontekście wymienia jest Michael Hunter (12-0, 8 KO). 28-letni Amerykanin, który w przeszłości sparował z braćmi Kliczko, ostatni raz boksował w maju, kiedy to pokonał Isiaha Thomasa, zdobywając pas WBO NABO wagi junior ciężkiej.


Rywal niezły, ale ciekawe ile Usyk będzie miał dobrowolnych obron. Oczywiście kwestia jest ciekawa w odniesieniu do tego, że Główka już w drugiej obronie pasa miał obowiązkowego pretendenta.
 
Do góry Bottom