>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Next Gen ATP Finals, Mediolan - 7.11-11.11.2017

Status
Zamknięty.
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Tak patrzę na ostatnie mecze zawodników, którzy grają w Next Gen ATP Finals: Khachanov 2 wygrane na 10 rozegranych spotkań, Medvedev na przełomie sierpnia/września i początku października seria 8 porażek z rzędu. Później trochę lepiej. Shapovalov 1 mecz wygrany na 6 ostatnich, Chung w kratkę, w 4 ostatnich turniejach zwycięstwo i porażka w 2 meczu, Coric na przełomie września/października 1 wygrany mecz na 7, ostatnio forma całkiem niezła. Dalej, Donaldson 1 wygrana na 7, Rublov 1 zwycięstwo na 6 rozegranych meczy, Quinzi 1/7, w dodatku on gra praktycznie tylko na mączce.
Widać, że forma zawodników bardzo faluje w ostatnich tygodniach. Raz, że są to jeszcze młodzi tenisiści, a u takich sportowców trudno o stabilność formy. A dwa, jest to koniec sezonu i mogą już odczuwać zmęczenie. Zwłaszcza, że większość z nich rozegrała bardzo dużo spotkań w tym roku. Myślę, że przewidzieć jakikolwiek wynik w tym turnieju będzie bardzo trudno. Pokazują to zresztą kursy na jutrzejsze spotkania, które są mniej więcej wyrównane (jedynie Quinzi odstaje od reszty). Nie ma tu jakiegoś mocnego faworyta do końcowego zwycięstwa, ale i pojedyncze mecze będą bardzo ciężkie to przewidzenia. Zwłaszcza, że gramy do 4 wygranych gemów. Osobiście jestem bardzo ciekawy tego turnieju i tych wszystkich nowinek, które będą testowane w Mediolanie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Coś czuję że to będzie turniej poziomem zbliżony do WTA. W ogóle nie rozumiem jego idei i tego jak można tak dużo pulę pieniędzy przeznaczyć na tak słabych graczy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Przede wszystkim będzie to okazja do zobaczenia jak wypadną te nowinki techniczne wszystkie i nowe reguły gry.
Żeby nikt nie byl zdziwiony podaje zasady tego turnieju ???? pewnie większość o tym wie, ale lepiej żeby nikt sie nie zdziwił:


Zasady
Mecze turnieju będą rozgrywane w formacie &quot;tenisa błyskawicznego&quot;, znanego choćby z pokazowych rozgrywek International Premier Tennis League. Najważniejsze zasady to:
- mecze będą rozgrywane w formule do trzech wygranych setów
- zwycięzcą seta będzie ten tenisista, który jako pierwszy zdobędzie cztery gemy
- tie break będzie następował przy stanie 3:3 w secie
- w gemach nie będzie gry na przewagi. Przy stanie 40-40 będzie rozgrywany tzw. &quot;decydujący punkt&quot;
- nie będzie netów. Jeśli piłka po serwisie dotknie taśmy i spadnie w pole serwisowe, gra będzie kontynuowana
- tenisiści będą mieć 25 sekund na wznowienie każdej wymiany. Czas pomiędzy punktami będzie oficjalnie liczony przez zegar
- każdy tenisista będzie mógł skorzystać z tylko jednej przerwy medycznej podczas meczu
- w przerwach pomiędzy setami tenisiści będą mogli konsultować się z trenerami
- podczas gry kibice będą mogli poruszać się po trybunach
- nie będzie sędziów liniowych. O tym, czy piłka była w korcie, czy nie, będzie decydował system Hawk-Eye.
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Przede wszystkim będzie to okazja do zobaczenia jak wypadną te nowinki techniczne wszystkie i nowe reguły gry.
Żeby nikt nie byl zdziwiony podaje zasady tego turnieju ???? pewnie większość o tym wie, ale lepiej żeby nikt sie nie zdziwił:


Zasady
Mecze turnieju będą rozgrywane w formacie &quot;tenisa błyskawicznego&quot;, znanego choćby z pokazowych rozgrywek International Premier Tennis League. Najważniejsze zasady to:
- mecze będą rozgrywane w formule do trzech wygranych setów
- zwycięzcą seta będzie ten tenisista, który jako pierwszy zdobędzie cztery gemy
- tie break będzie następował przy stanie 3:3 w secie
- w gemach nie będzie gry na przewagi. Przy stanie 40-40 będzie rozgrywany tzw. &quot;decydujący punkt&quot;
- nie będzie netów. Jeśli piłka po serwisie dotknie taśmy i spadnie w pole serwisowe, gra będzie kontynuowana
- tenisiści będą mieć 25 sekund na wznowienie każdej wymiany. Czas pomiędzy punktami będzie oficjalnie liczony przez zegar
- każdy tenisista będzie mógł skorzystać z tylko jednej przerwy medycznej podczas meczu
- w przerwach pomiędzy setami tenisiści będą mogli konsultować się z trenerami
- podczas gry kibice będą mogli poruszać się po trybunach
- nie będzie sędziów liniowych. O tym, czy piłka była w korcie, czy nie, będzie decydował system Hawk-Eye.
Na pewno ciekawe to będzie do oglądania, ale czy do grania to szczerze wątpie ???? Sam osobiście dałem Khaczanowa dzisiaj
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Dokładnie. To przypomina coraz bardziej jakiś cyrk i ze sportem niewiele (a w zasadzie nic) nie ma wspólnego. Impreza rodem z remizy strażackiej. Sam turniej też traktowałbym jako taką błazenadę podrasowaną niezłymi pieniędzmi. A ten debilny pomysł, że nie ma neta to już wogóle jakaś paranoja. Czego te pajace jeszcze nie wymyślą - strach się bać.
 
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
Przy takich zmianach zasad grałbym under gemowy w dwóch pierwszych meczach, linia 26.5 wydaje się dobra. Są same nowości w tym turnieju i nawet jak je trenowali, to nie musi sie to przełożyć na mecz. O zwycięstwie moim zdaniem nie zdecydują elementy tenisowe, a umiejetność dostosowania się do nowych reguł pod presją. Biorąc pod uwage, że grają sami młodzi zawodnicy, obstawiam, że u niektórych te zasady wprowadzą irytację, zwłaszcza że pula pieniedzy jest bardzo duża. Jedyne co jest do gry dla mnie w pierwszych meczach to undery gemowe.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Gunwo to jest a nie tenis.
Ja nie jestem jakimś przesadnym tradycjonalistą, ale do mnie taka otoczka i zasady nie przemawiają...
Może komuś się to podobać, ale dla mnie zdecydowanie 3 razy na nie.
 
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
Przy takich zmianach zasad grałbym under gemowy w dwóch pierwszych meczach, linia 26.5 wydaje się dobra. Są same nowości w tym turnieju i nawet jak je trenowali, to nie musi sie to przełożyć na mecz. O zwycięstwie moim zdaniem nie zdecydują elementy tenisowe, a umiejetność dostosowania się do nowych reguł pod presją. Biorąc pod uwage, że grają sami młodzi zawodnicy, obstawiam, że u niektórych te zasady wprowadzą irytację, zwłaszcza że pula pieniedzy jest bardzo duża. Jedyne co jest do gry dla mnie w pierwszych meczach to undery gemowe.
26 gemów w pierwszym ✅ i 24 gemów w drugim meczu ✅
W meczu Rublowa linia za niska do grania na under - 20.5, ale w meczu Corica mamy 26.5. Proponuje znowu under 26.5 po 1.7 w stsie. Argumentacja jak powyżej, &quot;&quot;deciding point&quot; przy 40-40 bardzo sprzyja przełamaniom, a to sprzyja mojemu typowi przy grze do 4 gemów w secie. Moim zdaniem jutro bukmacherzy już wystawią niższe linie przy wyrównanych meczach, a na tym turnieju, przy obowiazujących zasadach, każdy mecz może taki być.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
A mi się podoba ten turniej. Oczywiście nie wszystko jest perfekcyjne, ale można popatrzeć na coś nowego.
Pierwsze, co mi się podoba, to brak sędziów liniowych. Wszystko jest oceniane komputerowo i nie ma niejasnych piłek. Powiecie, że przecież w &quot;normalnych&quot; turniejach są systemy challange i też nie ma wątpliwości. Tak, tylko tutaj tak naprawdę każda piłka jest poddana temu systemowi. Nie ma okrzyku &quot;out&quot;, więc gramy dalej. Challange zajmuje jednak trochę czasu, a tutaj udało się go zaoszczędzić.
Druga sprawa, która mi się podoba, to gra do 3 wygranych setów i do 4 wygranych gemów w secie. Być może jest to trochę za mało, ale dzięki temu jest większa dynamika. Nie tkwimy godzinę w jednym secie, tylko po godzinie gry mamy już 2 sety rozegrane. Często tak jest, że zawodnik przegrywający 0-3 nie walczy już w secie i tylko czeka, aż on się skończy. I musi czekać, aż rywal dobije do 6. A tutaj wystarczy 4 i można już się angażować w kolejnym secie. Albo gracz prześpi początek seta i musi później gonić. Tutaj tego nie ma. Od początku trzeba być skoncentrowanym i walczyć o gemy, bo potrzeba ich tylko 4.
Trzecia sprawa to brak gry na przewagi. Ile tu już razy widzieliśmy gemy trwające kilkanaście minut, gdzie zarówno jeden, jak i drugi tenisista mieli po 6 szans, żeby skończyć gema na swoją korzyść. Zwłaszcza na mączce tak jest. Mecz trwa 30 minut, a my jesteśmy w 3 gemie, przy wyniku 1-1 i 5 równowadze. W testowanym tutaj systemie maksymalnie można zagrać 7 akcji w gemie i to, w moim odczuciu, w zupełności wystarczy.
I nie wiem jak Wam, ale mi przypadł do gustu kort bez korytarzy deblowych. Na początku ciężko się przyzwyczaić, ale po chwili oglądania gra jest bardziej przejrzysta, niż na kortach &quot;pełnych&quot;.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Coś co jednemu przypadnie do gustu drugiemu już niekoniecznie. Dla mnie jedynie zegarek odliczający 25 sekund do wykonania zagrywki i stały challenge to jedyne plusy jakie tutaj widzę. Gra do 4-ech gemów to dla mnie absurd, w ogóle nie ma czasu na odrabianie strat a co jest kwintesencją tenisa. Tak samo gem do czterech punktów, czyli returnuący wygrywa cztery punkt i już ma przełamanie, czyli kolejny handicap dla defensorów, serwis będzie miał jeszcze mniejsze znaczenie, no i koniec z epickimi gemami. Mnie to nie przekonuje i mam nadzieję, że takie rozwiązania nigdy nie zostaną wprowadzone.
 
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
W meczu Rublowa linia za niska do grania na under - 20.5, ale w meczu Corica mamy 26.5. Proponuje znowu under 26.5 po 1.7 w stsie. Argumentacja jak powyżej, &quot;&quot;deciding point&quot; przy 40-40 bardzo sprzyja przełamaniom, a to sprzyja mojemu typowi przy grze do 4 gemów w secie. Moim zdaniem jutro bukmacherzy już wystawią niższe linie przy wyrównanych meczach, a na tym turnieju, przy obowiazujących zasadach, każdy mecz może taki być.
✅
Rublev - Chung
under 25,5 gema
1,75 sts
Poza argumentami, które napisałem do wczorajszych meczów, Rublev nie wygląda na zawodnika dobrze dysponowanego w tym turnieju, wczoraj męczarnie, granie falami 1-4, a następny set 0-4 przegrany. Po drugiej stronie Chung, który pokazał wczoraj stabilną grę, dobre trzymanie piłki w korcie i koncentracje w kluczowych momentach. Stawiałbym na zwycięstwo Chunga, ale nie zagram tego, bo powiedziałem sobie, że w tym turnieju nie gram na zwycięzców poszczególnych meczy, a kurs jest mniejszy (1,5), jak już grałbym coś w stronę zwycięzcy to Chung -1,5 set po 1,95.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Chaczanow - Donaldson 1 ✅
Jeśli tylko głowa wytrzyma i 1 serwis będzie wchodził na przyzwoitym poziomie to rosjanin powinien spokojnie powieźć amerykanina.
Rublow - Chung 2 ✅
Koreańczyk kiepsko zaczął spotkanie z shapovalovem ale wygrała regularność serwisu i mniejsza liczba wymuszonych błędów. rublow w spotkaniu z quinzim grał piach, w pierwszym secie procent returnu quinziego wynosił 70 %!, dużo prostych błędów i podpalanie się, azjata to siła spokoju i uważam, że wygra dzisiejsze spotkanie.
spotkanie Szapovalova z Quinzim odpuszczam, kursy na kanadyjczyka są niskie, a jest to pojedynek dwóch dobrych &quot;wariatów&quot;, którzy swoją grę opierają tylko i wyłącznie na ofensywie, przy dobrych wiatrach zawodnik gospodarczy powinien ugrać jakiegoś seta. ✅
Coric - Miedwiediew 1 ✅
rodak Cilicia rozegrał wczoraj bardzo przyzwoite zawody z donaldsonem, kontrolując spotkanie od samego początku, miedwiediew natomiast ograł chaczanowa jednakże mimo, iż formuła turnieju jest nieco inna ( gra bardziej intensywna ale krótsza) rosjanina zaczęły łapać skurcze już w 4 secie co raczej nie będzie plusem w przyszłych spotkaniach. Coric jest zawodnikiem lepszym, a przy problemach ruskiego odniesienie zwycięstwa nie powinno być dla niego problemem.
To jest Forum Bukmacherskie, więc kursy są nieodłączną częścią samych typów, jak i analiz, więc podając daną propozycję dodaj do tego kurs z wybranego bukmachera./Macko18????????
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Wczoraj jak w masło dziś nie będę obstawiał 4 spotkań z Next Gen, wybieram 2 wg. mnie najpewniejsze typy.
Przepraszam za wczorajszy brak kursów przy typach, więcej się to oczywiście nie powtórzy.
Donaldson - Miedwiediew 2
fortuna 1.52✅
Donaldson przegrał 2 pierwsze spotkania do 0 i dzisiejszy mecz będzie już bez znaczenia. Amerykanin zaprezentował się z kiepskiej strony w poprzednich spotkaniach i uważam, że również dziś nie sprosta.
Na przeciw niego Miedwiediew, który w pierwszym meczu miał problemy ze skurczami, zaś wczoraj przegrał po zaciętym spotkaniu z Coriciem. Rosjanin walczy o półfinał i dzisiejsze spotkanie musi wygrać.
Wg mnie Miedwiediew nie powinien mieć problemu z awansem do następnej rundy, a jeśli donaldson utrzyma procent wygrywanego 2 serwisu to może się skończyć 0-3.
Rublov - Shapovalov 2
fortuna 1.71⛔
Spotkanie dwóch prospektów męskiego tenisa.
Rublov pokazał się w tym turnieju jako zawodnik bardzo chimeryczny, mocno się frustrował zarówno w 1 jak i 2 spotkaniu. Nie jestem fanem jego talentu, zarówno serwis jak i backhand to jego kiepskie strony.
Shapovalov to &quot;wariat&quot;, stawia na ofens i jeśli mu wchodzi to jest nie do zatrzymania, wczoraj 41 winnerów, cały czas pressuje swojego przeciwnika, serwis bity po liniach. Zapowiada nam się kawał gracza w przyszłości, jeśli tylko zacznie sobie radzić ze swoimi emocjami, poprawi regularność to powinien już wkrótce wskoczyć do top20.
Mecz o tyle istotny, iż kto wygra awansuje do półfinału, po tym co widziałem w 2 pierwszych spotkaniach mogę spokojnie powiedzieć, że będzie to kanadyjczyk.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Ten turniej, a raczej jego eksperymentalne tenisowe zasady ogląda się bardzo dobrze, krótkie intensywne spotkanie - props.
A ten Shapovalov to ma 18 lat, najmniej z uczestników atp next gen i porównywanie go do paire&#39;a jest niestosowne, całkiem inny styl gry. gorzej niż dimitrov skończyć nie powinien choć jak to w sporcie bywa głównym czynnikiem prócz oczywiście talentu jest GŁOWA.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Fakt, porównania są bez sensu tym bardziej na tak wczesnym etapie kariery ale moja wypowiedź była czysto ironiczna, ciężko się nie zaśmiać skoro pada porównanie do paire,a później jednak mówimy o braku porównań, logika ? kojarzysz ?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj bez niespodzianek. Coric i Chung przewyższają regularnością swoich rywali i nie popełniają tylu błędów. Dobrze trzymają serwis i ogólnie lepiej wyglądają. Tak patrzę na kursy i trochę dziwi mnie, że Chung jest po 1.35 a Coric 1.50 bo dla mnie powinno być po równo tak 1.40.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj mecz Chunga z ruskiem, jak sie prezentował koreaniec? Dziwią mnie trochę kursy na niego 1.65 z Rublovem. Może dlatego że wczoraj rusek pokonał Corica 3:0 ale to raczej Coric przegrał spotkanie aniżeli Rublev je wygrał ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom