>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja pieprze, co za mecz Texans, aż się rzygać chce. Ale to oni grają, nie ja. Wszystkiego nie da się przewidzieć. A moja analiza wskazywała na close game i dziś zagrałbym to samo.
W niedzielę ostatnia kolejka regular season gdzie wiele drużyn ma jeszcze o co grać i dla niektórych to będzie już właściwie playoffowy mecz, gdzie zwycięzca idzie dalej, a przegrany odpada. Wiem, że ostatnio beznadziejne wyniki jeśli chodzi o moje typowania, ale nic nie trwa wiecznie plus zamierzam podawać Wam tylko te najpewniejsze propozycje (jakość ponad ilość).
A potem już tylko playoffy, które co roku są dla mnie żniwami. Został lekko ponad miesiąc na zrobienie zysku w tym sezonie, więc gwarantuję przemyślane typy. Nie traćcie jeszcze wiary we mnie i mam nadzieję, że wspólnie w niedzielę gramy i wygrywamy, a później w playoffs robimy miazgę.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Ja pieprze, co za mecz Texans, aż się rzygać chce. Ale to oni grają, nie ja. Wszystkiego nie da się przewidzieć. A moja analiza wskazywała na close game i dziś zagrałbym to samo.
W niedzielę ostatnia kolejka regular season gdzie wiele drużyn ma jeszcze o co grać i dla niektórych to będzie już właściwie playoffowy mecz, gdzie zwycięzca idzie dalej, a przegrany odpada. Wiem, że ostatnio beznadziejne wyniki jeśli chodzi o moje typowania, ale nic nie trwa wiecznie plus zamierzam podawać Wam tylko te najpewniejsze propozycje (jakość ponad ilość).
A potem już tylko playoffy, które co roku są dla mnie żniwami. Został lekko ponad miesiąc na zrobienie zysku w tym sezonie, więc gwarantuję przemyślane typy. Nie traćcie jeszcze wiary we mnie i mam nadzieję, że wspólnie w niedzielę gramy i wygrywamy, a później w playoffs robimy miazgę.
Żniwa brzmi nieźle ???? to kiedy typy na dzisiaj? Jest w czym wybierać.
Sorry za spam. Życzę Ci szczęśliwego nowego Roku! By byl jeszcze lepszy niż &#39;17 ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
O 19 same mecze o nic, dopiero o 22:25 zaczyna się robić konkretnie. Także ze wczesnych spotkań nic nie ruszam, ale na 22 będzie parę typów + grubas. Około 18:30 wrzucę wszystkie swoje propozycje.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#129 - Jacksonville Jaguars @ Tennessee Titans
Typ: Tennessee Titans ML @ 1.79 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

Titansi wygrywają i są w playoffach. Grają u siebie z Jaguars, którzy te playoffy już mają i dzisiejszy mecz nie ma dla nich znaczenia. Niektórzy bazując na historii wspominają fakt, że Tom Couglin, executive VP Jaguars nigdy nie &quot;restuje&quot; swoich graczy w takich sytuacjach. Ale nie wierzę w to, żeby ryzykowali urazy gdy playoffy za pasem. Uważam, że silna motywacja gospodarzy, home-field i pewne rozluźnienie w ekipie Jags sprawi, że Titans wślizgną się do fazy postseason. Gram to podwójną stawką.

#130 - Buffalo Bills @ Miami Dolphins
Typ: Buffalo Bills -2.5 @ 1.83 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

Bills nadal mają szansę znaleźć się w playoffach. Muszą wygrać w Miami oraz liczyć na przegraną Ravens, lub wygrać przy jednoczesnych porażkach Chargers i Titans. Scenariusz mało prawdopodobny, ale jednak możliwy. Najpierw trzeba więc pokonać Miami, które rzecz jasna od dawna już gra o nic. Co więcej Dolphins poprowadzi nie Cutler, tylko David Fales, nawet nie backup, a dopiero trzecia siła jeśli chodzi o quarterbacków. W tym sezonie ma na koncie &quot;aż&quot; jedno podanie i to w dodatku niecelne. Pierwszy start tego zawodnika w karierze. Dolphins nie mają nic do stracenia więc eksperymentują. Ich gra jest tragiczna, a w meczu o nic, z trzecim QB nie widzę ich w starciu z Bills, którzy mogą jeszcze załapać się na playoffy. Grubas za podwójną stawkę na wygraną Buffalo z małym handicapem.


#131 - Carolina Panthers @ Atlanta Falcons
Typ: Carolina Panthers +5.5 @ 1.80 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia. Gospodarze grają o wszystko - jeśli wygrają o mają playoffy, jeśli nie, to mają wakacje. Niby można pomyśleć, że izi wygrana Falcons, ale Pantery też mają jeszcze o co walczyć. Mogą wygrać dywizję i przesunąć się nawet na seed numer 2, który da im wolne w 1. rundzie. Przez to można być pewnym, że obie drużyny zagrają w najlepszych składach. Falcons nie porywają swoją grą w ostatnich tygodniach. Panthers natomiast tak - w 8 meczów aż 7 wygranych. Atlanta jeśli natomiast wygrywa, to często niewielką różnicą. Dlatego też idę w stronę Caroliny, bo mogą nawet wygrać, ale postawię handicap +5.5 który tu jest jak dla mnie wielką liczbą w meczu który zapowiada się na mocne close-game.

#132 - Triple z trzech zakładów drużyn, które muszą wygrać
Typ: New Orleans Saints + LA Chargers + Seattle Seahawks @ 2.32 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
I na koniec taki potrójny zakład złożony z mniejszych kursów, ale jak dla mnie mega pewnych. Każda z tych drużyn gra o coś przeciwko teamom, które nie grają już o nic. W dodatku Seahawks i Chargers wystapią w domu. Całkiem fajny kurs jak na te okoliczności.

Kto gra wbija gwiazdkę. Będę wiedział z kim jadę tym samym pociągiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Grubole wjechały reszta się zebździła. Jest zysk, nawet fajny, ale nie ma mojej zgody na takie coś co odjebali Saints. Jedno podanie totalnie bez pokrycia i przegrywają w ostatnich sekundach. Vegas? Inne gówno? Nie wiem, ale krew mnie zalała, bo tak się dać wydymać jak zrobili to Saints to trzeba mieć talent. Jedno podanie powaliło tripla a byłby piękny wynik dzisiaj. A tak znów muszę świecić oczami, mimo, że jest zysk z dziś, to mnie to nie zadowala. Bo mam świadomość, że graliście tego tripla i szlag mnie trafia, że przez jedną akcję wtopiliście kasę przeze mnie.
Widzimy się za tydzień. I robimy żniwa.
edit / Dopiero zobaczyłem, że Seahawks też nie dali rady, także tripel totalna padaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie ucieknę od tego, a nawet nie zamierzam. Wrzucam statystyki za dwa ostatnie miesiące. Nie wygląda to dobrze i zdaję sobie z tego sprawę. Tak jak pisałem wyżej, wiążę duże nadzieje z playoffami. I składam deklarację - jeśli styczeń (wraz z lutowym Super Bowl) nie będzie na plusie to będę prosił o przeniesienie tematu z VIPów do normalnego działu z typami. Bo te dwa ostatnie miesiące są zawstydzające. Wiem gdzie popełniłem błędy - zbyt dużo typów, tak, niektórych byłem pewien na 100%, innych mniej, a mimo to stawiałem je. Zbyt duża ilość grubasów, które powinienem stosować tylko do typów pewnych wg mnie na 101% (tak jak robiłem to w październiku). Mam nadzieję, że nie zrazicie się do tego tematu i że w styczniu odrobimy straty.
Dla przypomnienia, na zwykły zakład stawiam 1000 PLN, na grubasa 2000 PLN.

Październik 2017
Typy podane: 37
Typy wygrane: 27
Typy przegrane: 10
Typy grubasy: 5-1 (5/6, 83.3%)
Ogólnie: 27-10 (27/37)
Skuteczność: 72.9%
Postawione: 43000 PLN
Wygrane: 20890 PLN
Przegrane: 12000 PLN
Bilans: +8890 PLN
Yield: +20.67%


Listopad 2017
Typy podane: 40
Typy wygrane: 19
Typy przegrane: 21
Typy grubasy: 3-8 (3/11, 27%)
Ogólnie: 19-21 (19/40)
Skuteczność: 47.5%
Postawione: 51000 PLN
Wygrane: 15210 PLN
Przegrane: 26000 PLN
Bilans: -10790 PLN
Yield: -21.15%


Grudzień 2017
Typy podane: 36
Typy wygrane: 17
Typy przegrane: 20
Typy grubasy: 8-6 (8/14, 57%)
Ogólnie: 17-20 (17/37)
Skuteczność: 45.9%
Postawione: 50000 PLN
Wygrane: 18730 PLN
Przegrane: 26000 PLN
Bilans: -7270 PLN
Yield: -14.54%
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
3 dni z wielkim futbolem. W sobotę i niedzielę Wild Card Round w NFL a w poniedziałek finał NCAAF. Wyjątkowo, jako pierwszy typ z poza NFL będę miał na poniedziałek swoją propozycję na finałowy mecz college footballu (właściwie to już ją mam).
Jutro 2 mecze, na oba będę miał swój typ więc zapraszam do tematu. Około 18 wstawię swoje propozycje.
I tak jak wspominałem wyżej - jeśli styczeń (wraz z lutowym Super Bowl) nie będzie na plusie to będę prosił o przeniesienie tematu z VIPów do normalnego działu z typami, dlatego proszę o jeszcze trochę zaufania.
Ten weekend jest nasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#133 - Tennessee Titans @ Kansas City Chiefs
Typ: Tennessee Titans +10.5 @ 1.66 - Unibet ✅ ✅ ✅
No to zaczynamy playoffy. Na początek Wild Card Round mamy starcie w Kansas City gdzie Chiefs podejmą Tennessee Titans. Bardzo mocnym faworytem są gospodarze i od nich wymaga się przejścia do kolejej rundy. Ja jednak uważam, że kompletnie niedoceniani Titans są w stanie ugrać tutaj dobry rezultat. Nie twierdzę, że wygrają, ale linia +10.5 wygląda tu na trochę zbyt wysoką. Gram zatem dodatni handicap na gości. Kilka argumentów.
Duży wpływ na tak wysoką linię ma fakt, że w ekipie Titans zabraknie podstawowego RB którym jest DeMarco Murray. Ale Titans nie są drużyną, w której jest tylko jeden solidny biegacz. Drugi na liście jest Derrick Henry, zdobywca Heisman Trophy z 2015 roku oraz wielu innych nagród. Dziś ma wyrwać się z cienia Murraya i pokazać, że jest materiałem na zawodnika z większą ilością carries na mecz. A od kolegi z drużyny wcale nie jest w tym sezonie dużo słabszy. A nawet można pokusić się o stwierdzenie, że jest lepszy i skuteczniejszy od DMM. Murray ma 6 TD i tylko 1 mecz z 100+ yardów. Henry natomiast ma 5 TD i 2 takie solidne występy z trzycyfrowym wynikiem. No i w końcu całkowita liczba jardów w sezonie - Murray 659, Henry 744. Czy zatem można tu mówić o osłabieniu? Odpowiedzcie sobie sami. Ważną częścią ofensywy Chiefs jest Kareem Hunt, rewelacyjny rookie na pozycji biegacza. Ale defensywa Tennessee jeśli chodzi o obronę biegów należy do ścisłej elity ligi. Zajmują bowiem 4. miejsce w tej klasyfikacji. Uważam więc, że Hunt będzie mieć dziś trudne zadanie w przenoszeniu piłki. I jeszcze wróćmy do Henry&#39;ego. On zmierzy się z... 25. obroną biegów.
Obie drużyny miały w sezonie zasadniczym swoje up&amp;downy. Ale jednak koniec końców dzieli ich tylko jedno zwycięstwo. Titans 9-7, Chiefs 10-6. Zobaczmy na spotkania Tennessee - ile razy w sezonie nie obronili linii wystawionej na dzisiejszy mecz? Odpowiedź - 2 razy. 14-krotnie natomiast handicap dzisiejszej wielkości &quot;wchodził jak w masło&quot;. Niedoceniony jest też moim zdaniem Marcus Mariota, QB Titans. W drugiej połowie sezonu zmagał się z urazem i choć grał, to nie mógł korzystać ze swojej wielkiej broni jaką są biegi. A Mariota to zawodnik który lubi biegać z piłką i robi to bardzo skutecznie. Trener Mularkey ma dla niego wiele zagrywek tego typu. Wtedy nie mógł z nich korzystać przez co siła ofensywy Tytanów była słabsza niż obecna, gdyż teraz Mariota może bez problemu decydować się na QB runy. A Chiefs słabo radzą sobie przeciwko drużynom z mobilnymi rozgrywającymi. Jasne, ostatnie mecze regular season dla Titans nie były zbyt okazałe, a Chiefs nabili fajną serię wygranych. No ale jednak są to playoffy, gdzie wszystko może się wydarzyć. Wszystkie siły rzucane na jeden mecz. Chiefs muszą, Titans mogą. Taka presja w głowie gospodarzy nie jest czymś pożądanym. Jeśli goście dobrze wejdą w mecz, to z każdą minutą będzie przybywać kropli potu na czole Andy&#39;ego Reida. Zwycięstwa Titans nie zdecyduję się postawić, bo nie do końca wierzę, że może się to tak zakończyć, ale z drugiej strony jestem myśli, że taka linia handicapu jest spokojnie do obronienia. Ujemny handicap na Chiefs dla niektórych może być oczywisty, ale gdyby obstawianie NFL było tak łatwe, to żaden buk nie miałby tego w ofercie. Typ na drugi dzisiejszy mecz za niedługo. Grasz dziś ze mną - wbij punkcik.
I jeszcze na sam koniec ciekawe trendy:
  • The Chiefs are 1-6 ATS in their last seven games in the playoffs as favorites.
  • The Titans are 4-1 SU in their last five games on the road against the Chiefs.

Wrzucam screen kuponu, bo jakiś Janusz spruł się na PW, że pewnie stawiam za 5 zł, a ludzi pakuję na miny swoimi stawkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#134 - Atlanta Falcons @ Los Angeles Rams
Typ: Atlanta Falcons +4.5 @ 2.00 - Unibet ✅ ✅ ✅
#135 - Teaser (powiększony handicap na dwie drużyny)
Typ: Tennessee Titans +14.5 &amp; Atlanta Falcons +11.5 @ 1.93 - Unibet ✅ ✅ ✅
Potwierdzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No i elegancko. Dziś druga połowa 1. rundy. Gramy!
#136 - Buffalo Bills @ Jacksonville Jaguars
Typ: Buffalo Bills +9.5 @ 1.78 - Unibet ✅✅✅
#137 - Buffalo Bills @ Jacksonville Jaguars
Typ: Buffalo Bills over 15.5 pkt @ 1.87 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#138 - Carolina Panthers @ New Orleans Saints
Typ: New Orleans Saints -6.5 @ 1.89 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Screen kuponów z powodu jaki opisałem dwa posty wyżej. Kolego czekam na przeprosiny.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#139 - Carolina Panthers @ New Orleans Saints
Typ: New Orleans Saints -6.5 @ 1.89 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Jeszcze raz, czyli grubas, podwójna stawka na ten typ.
#140 - Carolina Panthers @ New Orleans Saints
Typ: Drew Brees passing yards over 275.5 @ 2.05 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
2:00 - finał NCAA. Nick Saban bierze kolejne mistrzostwo i wraca do NFL, trenować Giants.
Myślę, że nie ma prawa zdarzyć się nic innego jak:
#141 - Alabama Crimson Tide vs Georgia Bulldogs
Typ: Alabama Crimson Tide ML @ 1.53 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

#142 - Alabama Crimson Tide vs Georgia Bulldogs
Typ: Alabama Crimson Tide -4.5 @ 2.02 - Unibet ⛔⛔⛔
#143 - Alabama Crimson Tide vs Georgia Bulldogs
Typ: Over 45.5 pkt @ 1.90 - Unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to koniec weekendu wraz z poniedziałkowym meczem NCAA. Typy 7-4, +2380 PLN, każdy zysk biorę z pocałowaniem ręki, ale... Karwasz twarz, gdyby Saints nie zwalili końcówki, dosłownie kilku ostatnich minut to byłoby 9-2 i mega fajny wynik po 1. rundzie PO. No ale zebździli sprawę mimo, że ogarniali handicap przez większość meczu, było blisko.
No to teraz czas na Divisional Round - 2 mecze w sobotę, 2 w niedzielę. Wrzucę swoje analizy w późne sobotnie popołudnie, mam nadzieję, że wpadniecie do tematu i że znów zrobimy plusa jak w te ostatnie 3 dni ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#144 - Atlanta Falcons @ Philadelphia Eagles
Typ: Philadelphia Eagles ML @ 2.18 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
Tutaj krótko i treściwie. Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi na portalach czy forach amerykańskich. Tydzień temu nikt nie wierzył w Atlantę. Dziś za to wielu typuje Falcons jako zwycięzcę NFC. Ze skrajności w skrajność, nic po środku. Prawda jest taka, że Rams na własne życzenie przegrali zeszłotygodniowy mecz robiąc tyle poświątecznych prezentów w postaci strat. Nie lekceważę Atlanty, ale również przestrzegam przed lekceważeniem Eagles. OK, stracili Wentza, który miał blisko tytuł MVP. Ale to nadal ta sama drużyna, która wygrała w cuglach NFC East. Świetna obrona m.in biegów, która powinna ograniczyć jedną z najważniejszych broni gości, czyli Devonte Freemana. Nick Foles sroce spod ogona nie wypadł i też potrafi poprowadzić ofensywę Eagles z którą jest już 6 lat. Po kontuzji Wentza wystartował w kolejkach 14-17. Orły wygrały 3 z 4 tych meczów, w tym z Rams na ich terenie po wybuchowym występie ofensywy, która nabiła 43 punkty. A pewnie byłaby też czwarta wygrana, ale w nieistotnym Week 17 Foles zagrał tylko jedną kwartę. Gospodarze mieli dużo czasu na przygotowanie się pod dzisiejsze spotkanie. Do tego grają u siebie i to bez większej presji na sukces, bo faworytem są przyjezdni. Falcons grali natomiast tydzień temu i urazy z zeszłego meczu mogą być dziś jakoś odczuwane. Sporo bolesnych hitów dostał Matt Ryan, który biorąc pod uwagę, że Eagles są numerem 1 jeśli chodzi o rushing defense, będzie musiał wziąć na swoje barki dużą odpowiedzialność. Pobieram fajny kurs na Philę z pocałowaniem ręki. Fly Eagles fly!
#145 - Atlanta Falcons @ Philadelphia Eagles
Typ: Devonta Freeman under 62.5 rushing yards @ 1.80 - Unibet ✅✅✅
Linia 62.5. Po prostu wystawiona według średniej Freemana z regular season. Dziś Atlanta leci do Philadelphii zawalczyć o miejsce w finale NFC. Uważam, że ten mecz nie będzie aż tak udany dla running backa Falcons. Pierwsza sprawa - w tygodniu był limitowany na treningach. I oczywiście nie jest to wielka rzecz i dziś na pewno zagra, ale jednak coś tam z tym kolanem jest na rzeczy. Jeden mocniejszy hit może sprawić, że ten uraz przerodzi się w coś poważnego. Druga sprawa - Tevin Coleman, czyli drugi RB Atlanty. W zeszłym tygodniu udany występ - 40 yds przy 14 próbach. Śmiem więc twierdzić, że dziś trener Quinn da Colemanowi także słuszną ilość carries, zabierając trochę roboty Freemanowi. No i sprawa najważniejsza na koniec - rushing defense Eagles. Numer 1 jeśli chodzi o obronę biegów. W sezonie zasadniczym tylko raz pozwolili na 100-jardowy występ biegacza rywali. Po kontuzji Wentza mocno spadła siła ofensywy Eagles, więc żeby dziś wygrać, trudne warunki będą musieli postawić zawodnicy formacji defensywnej gospodarzy.
Typy na drugi mecz wkrótce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#146 - Tennessee Titans @ New England Patriots
Typ: Tennessee Titans +13.5 @ 1.86 - Unibet ⛔⛔⛔
Drugi dzisiejszy mecz czyli spotkanie Titans z Patriots. Ekipa z Tennessee znów niedoceniona. Wygrana nad Chiefs na ich terenie nie wystarczyła żeby buki wzięły na serio tę drużynę. I tak mamy 14-punktowy handicap na aktualnych mistrzów NFL. Tak jak pisałem w zeszłym tygodniu - gdyby typowanie NFL było tak łatwe, to nikt nie wystawiałby kursów. Ludzie śmiało ładują się w ujemny handicap na Pats, ale ja uważam, że Titans są w stanie wybronić tę potężną ilość punktów. Mamy przecież playoffy i nikt tu nie znalazł się z przypadku, szczególnie w 2. rundzie.
Patriots to ogromna siła ofensywna, Brady i cała masa jego targetów. Atak New England to numer 1 jeśli chodzi o total offense w tym sezonie. Ale czy to znaczy, że rozgromią Titans? Według mnie nie. A czemu? Bo Patriots choć ofensywnie są genialni, to w obronie są po prostu mizerni. Ranking total defense klasyfikuje ich na... 29. miejscu. Gorsze są tylko 3 inne ekipy. Myślę, że możemy być świadkami wymiany ciosów i stąd bierze się mój drugi typ, czyli over na liczbę punktów przyjezdnych.
Buki &quot;spuszczają się&quot; (przepraszam za słowo) nad Murrayem, jakby był on conajmniej Elliottem czy innym wielkim running backiem. Prawda jest taka, że ten sezon ma beznadziejny i właściwie wszyscy wiedzą już, że więcej w Titans nie zagra, bo po tym sezonie zostanie zwolniony. Pisałem już tydzień temu, że bukmacherzy absencję Murraya traktują zbyt poważnie. Jeszcze przed meczem z Chiefs pisałem, że Derrick Henry, swego czasu zdobywca Heisman Trophy, może zaprezentować wielką formę. I tak było. I to nie przypadek, bo cały sezon Henry miał lepszy od DMM (więcej o tym w mojej analizie meczu Titans @ Chiefs). I Henry wie, że nadszedł jego czas. W dużej mierze dzięki niemu Tennessee jest dziś w 2. rundzie PO. Teraz ma szansę pokazać, że nie był to przypadek. Motywacja na 101%, bo pracuje na swój drugi w karierze kontrakt, a tak poważnie na swój pierwszy wielki deal. Uwielbiam tego chłopaka, bo mało kto bierze go na poważnie, a karierę w NCAA kończył obładowany najważniejszymi nagrodami. Tegorocznymi wynikami pokazuje, że był tego wart. A Murray? Jedzie na swoim rekordowym sezonie z czasów gry w Cowboys, gdzie tak naprawdę linia ofensywna sprawiła, że wykręcił taki wynik. DeMarco Murray obwiesza się złotem, a Henry po prostu ciężko pracuje. I tak jak buki widzą na tej pozycji osłabienie, ja widzę tu mega wzmocnienie.
Jeszcze wrócę do obrony Patriots. Wszyscy zachwycają się Brady&#39;m, Belichickiem, Gronkowskim itd. No fajnie, ale obrona jest swoistym żartem. Obrona podań w wykonaniu Pats na tle reszty ligi to... 30. na 32 miejsca. Mariota trochę zwolnił, ale nadal jest mega perspektywicznym graczem w dodatku w końcu zdrowym. Przy takiej obronie NE śmiem twierdzić, że jest w stanie skutecznie przesuwać do przodu piłkę wraz ze swoimi kolegami z ofensywy.
Chiefs też byli dużym faworytem. Cwaniaczek Kelce&#39;y, którego osobiście nie trawię, bo jest życiowym przygłupem też pewnie liczył na łatwy mecz, tak jak dziś liczą na to kibice w Foxborough. Ale fakty są takie, że Kelce&#39;y może już sobie pojechać na wczasy, a Mariota i spółka dalej są w grze o pierścienie. Chiefs jako nieliczni w regular season pokonali Patriots i to u nich. Tydzień temu Titans wygrali natomiast z Chiefs. Nic nie sugeruję, po prostu uważam, że taka linia to kpina i totalne niedocenienie gości. Ale nie będę denerwował się zakładem na wygraną TEN, tylko skorzystam z handicapu z przysłowiowym pocałowaniem ręki. Starczy już podniecania się Patriots, którzy w ofensywie są potworami, ale w obronie totalnie kuleją. Pobieram handicap i over na liczbę punktów Tennessee Titans.
#147 - Tennessee Titans @ New England Patriots
Typ: Tennessee Titans over 17.5 pkt @ 2.08 - Unibet ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#148 - Jacksonville Jaguars @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers ML @ 1.35 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!

#149 - Jacksonville Jaguars @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers -5.5 @ 1.70 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!

#150 - Jacksonville Jaguars @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers over 23.5 pkt @ 1.86 - Unibet
Wczoraj fajny zysk z pierwszego meczu i duża strata z drugiego. Ogólnie wyszedł malutki plus, ale to nie jest to czego oczekuję. Dziś druga połowa Divisional Round. Na początek Steelersi podejmą Jaguars. Faworytem gospodarze. Lubię grać dodatnie handicapy i robię to zdecydowanie częściej niż stawianie na ujemne handi. Ale w tym przypadku nie widzę żadnych szans na Jaguars. Tak, w końcu pchnęli swoją organizację i zbudowali coś fajnego i dziś są w playoffach, ale dziś na Heinz Field kończy się dzień dziecka. Nadszedł czas żeby oddzielić chłopców od mężczyzn. Oddzielić playoffową drużynę od teamu, który śmiało może nawet zdobyć w tym sezonie Super Bowl. Mecz z zeszłego tygodnia w Jacksonville pokazał czego można się spodziewać po tej ekipie. Wygrana 10-3 na swoim terenie z Bills, którzy cudem dostali się do postseason. Bortles zrobił progres, ale nadal uważam, że z nim za sterami Jaguars nie są w stanie zrobić niczego wielkiego. W zeszłym tygodniu żenujący wynik 87 jardów i 1 TD. Może więc szukać szans w biegach? Ale jak, skoro rushing liderem jest... również Bortles (mówię o ostatnim meczu). Dziś już nie będzie meczu u siebie na Florydzie, ze słabym przeciwnikiem. Dlatego nie mam wątpliwości, że ten mecz wygrają Steelersi. Pytanie iloma punktami. Myślę, że ten niewielki handicap który proponuję są w stanie spokojnie pokryć. Pamiętamy co stało się w meczu Steelers-Patriots. To revenge game jest już na ustach wszystkich i NFL chce mieć takie wielkie widowisko w finale AFC, niż pojedynek Jags-Pats, gdzie od początku do końca będzie wiadomo co i jak. W raportach przejawiają się informacje o Antonio Brownie, że nie jest w 100% gotowy. Ale to zwykłe zasłony dymne i skoro dziś zagra to znaczy, że jest gotowy. Big Ben ma jedną z ostatnich szans na kolejny pierścień, Bell walczy o nowy kontrakt. Steelers to biorą i mam nadzieję, że również pokryją handicap. Kto gra niech wbije plusik.
Typ na drugi mecz za niedługo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#151 - New Orleans Saints @ Minnesota Vikings
Typ: New Orleans Saints +8.5 @ 1.58 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!

#152 - New Orleans Saints @ Minnesota Vikings
Typ: New Orleans Saints +3.5 @ 2.32 - Unibet


#153 - New Orleans Saints @ Minnesota Vikings
Typ: New Orleans Saints ML @ 3.00 - Unibet
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Szkoda, że te dwa ostatnie typy na Saints Ci nie weszły(było bardzo blisko). Wtedy pewnie byś wyszeł na lekki + pomimo przegranej Pittsburgha.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
I dwa uwalone typy w ostatniej akcji, ostatnich sekundach... przez kretyna z Saints. A byłby zysk mimo Steelersów.
952709230888329219
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie ma to jak przegrać ponad 8000 PLN w ostatniej akcji meczu, świetne uczucie...
W niedzielę finały AFC i NFC. Nie zamierzam walić jakichś kosmicznych kursów żeby tylko wyjść na plus. Gramy dalej na spokojnie. Pewnie większość grających ze mną opuściła mnie wczoraj, przepraszam Was, ale nie miałem wpływu na to co stało się w ostatniej akcji. W weekend gram dalej, kto będzie chciał to postawi i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom