>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jednak nie będzie dziś typu. Zrobiłem kontrę w drugą stronę i wychodzę z tego z małym minusem. Nigdy nie gram na siłę, a uznałem, że ten typ by taki był. Sam nie jestem jego pewny, więc nie wystawiam go Wam. Lepiej się wycofać w porę niż stracić kasę. Nie pasował mi ten zakład i ostatecznie został wykontrowany. Zapraszam do siebie do tematu w niedzielę bo tam już będzie parę typów i analiz w tym grubas i mam nadzieję, że wspólnie ubijemy buka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Pamiętajcie, że dziś mecze zaczynają się godzinę wcześniej ;) Wrzucam swój pierwszy typ. Kolejne dorzucę w ciągu kilkudziesięciu minut.
#53 - Los Angeles Chargers @ New England Patriots
Typ: Los Angeles Chargers +8.5 @ 1.73 - Unibet ✅ ✅ ✅
W zeszłą niedzielę naśmiewałem się z Chargers. Skutecznie zamknęli mi usta niszcząc mojego &quot;grubasa&quot; do zera. Nie zmieniam zdania, że przenosiny to pomyłka, nie zmieniam zdania, że śmieszny jest ich stadion na 27k miejsc. Zmieniam jednak zdanie co do samej gry tej drużyny. Niskie wygrane nad Giants i Raiders nie przekonywały mnie, ale pokonanie Broncos 21-0 - zrobiło wrażenie. Dziś Rivers i spółka lecą pod Boston aby zmierzyć się z Patriots. Sporym faworytem buków gospodarze. Ja zaufam jednak dogowi i wybieram punkty na przyjezdnych.
Chargers przegrali 4 pierwsze mecze i wydawało się, że ich sezon powoli dobiega końca. Ale zreorganizowali się i zaczęli grać co przyniosło 3 wygrane z rzędu. Dziś mogą nawet wejść na poziom .500 co pozwoli im myśleć nawet o wygraniu dywizji. LAC są mistrzami przegrywania wygranych spotkań i mistrzami przegrywania małą różnicą punktów. 3 z 4 porażek przegrali łącznie różnicą 7 punktów. Tylko pojedynek z Chiefs przyniósł zdecydowaną, 14-punktową porażkę. A tak at Broncos - 21-24, vs Dolphins 17-19, vs Eagles 24-26. Odrobina szczęścia więcej, jeden trafiony field goal więcej, a ich wejście w sezon mogło wyglądać zupełnie inaczej. Ogólnie więc Chargers w swoich 7. meczach tylko 1 raz nie pokryli handicapu jaki dziś gram w ich stronę.
Marzenia Patriots o sezonie 16-0 rozmyły się już na inaugurację sezonu. Ale mimo to są 5-2 i spokojnie zmierzają po kolejne playoffy. Trzeba jednak zauważyć, że Brady i koledzy nie miażdżą raczej swoich przeciwników. Wysokie wygrane trafiły się w Nowym Orleanie i tydzień temu przy okazji starcia z Atlantą, której największą bronią jest ofensywa a nie obrona. A tak, pozostałe 5 meczów to 2 przegrane i 3 zwycięstwa - różnicą 3, 5 i 7 punktów. Formacja defensywna Chargers w zeszłą niedzielę pokazała grę na &quot;szóstkę&quot; zatrzymując Broncos z zerowym wynikiem punktowym, co organizacji z Denver zdażyło się pierwszy raz... od 25 lat. Kolejną rzeczą która przekonuje mnie do pogrania w stronę gości jest sytuacja kadrowa Patriots. Fatalną wiadomością sprzed kilku dni dla fanów NE była kontuzja Dont&#39;y Hightowera, bardzo, bardzo ważnego zawodnika w układance Billa Belichicka. Linebacker jest już &quot;done for season&quot;. Niepokojący dla gospodarzy jest też status Dannego Amendoli, który także zmaga się z urazem. Póki co jest game time decision i różnie może być z jego występem. Jeśli zagra, różnie może być z kolei z jego grą. W tygodniu nie trenował również DT Malcolm Brown. W ekipie Bolts zabraknie left guarda Slausona i wygląda na to, że tylko jego. Już teraz wiadomo, że Melvin Gordon, wielka gwiazda Chargers, pomimo wcześniejszego statusu questionable dziś na pewno zagra.
Los Angeles Chargers nie są już tą samą ekipą która zaczęła sezon od od bilansu 0-4. W tym czasie ratio Riversa wyniosło 6 TD - 5 INT. Od tego momentu gra bardzo, bardzo się poprawiła, bo jego TD/INT ratio w 3 ostatnich potyczkach to 6 TD - 0 INT. Rivers znów gra jak gwiazda i przyszły hall of famer i myślę, że dziś będzie tego kontynuacja. Quarterback LAC w przeszłości był niezadowolony z tego, że co roku gra o nic. Ten sezon zaczął się fatalnie, ale teraz wszystko zaczyna nabierać barw. To na pewno nakręci Riversa do dobrej, odpowiedzialnej gry i podejmowania mądrych decyzji na boisku. A zatem, mamy silnych Pats u siebie z problemami natury zdrowotnej. Po drugiej stronie rozgrzanych do czerwoności Chargers, którzy po wielkim zwycięstwie nad Denver przyjeżdżają powalczyć o wygraną i poziom .500. Granie przeciwko Bradiemu na Gillette Stadium nie należy do przyjemnych, ale nie wydaje mi się żeby doszło dziś o pogromu. A może Rivers i spółka pokuszą się o kolejną niespodziankę i wygrają 4 raz z rzędu? W zeszłym tygodniu nikt nie postawiłby chyba, że Chargers rozmażą na boisku do 0. Tutaj sprawa jest znacznie łatwiejsza i z pocałowaniem ręki pobieram handicap na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Drugi typ na wczesne mecze. Wrzucam w osobnym poście aby osoby, które przeczytały już poprzedni post nie przegapiły tego. Po meczach wszystko połączę.
#54 - Oakland Raiders @ Buffalo Bills
Typ: Buffalo Bills ML @ 1.78 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

Buffalo Bills pozytywnie zaskakują. Bilans 4-2 i drugie miejsce w AFC East. Dlaczego zaskoczenie? Bo ich dodatni bilans to w ostatnich latach niecodzienny wynik. Ostatni raz Buffalo meldowało się w playoffach w XX-wieku a dokładnie w 1999 roku. Ale ten sezon może w końcu przynieść coś dobrego dla tej organizacji. Dziś u siebie na New Era Field podejmą Oakland Raiders. Kursy bliskie równości z nieznacznym wskazaniem na Buffalo. Ja bez cienia wątpliwości wchodzę typ na gospodarzy.
Tak jak wyżej wspomniałem, obecny bilans to 4-2 który sprawia, że Bills depczą po piętach Patriotom. Na ten wynik składają się wygrane nad Jets, Broncos, Falcons i Buccaneers. Dwie bardzo dobre drużyny i dwie przeciętne. Jeśli chodzi o przegrane, Bills ulegli na wyjazdach Panthers 3-9 i Bengals 16-20. Co możemy z tego wywnioskować? Widzimy przede wszystkim dużą ilość zdobywanych punktów. Średnia blisko 20 oczek na mecz. Rywale w 5 meczach nie zdołali przekroczyć tej liczby. Defensywa więc również daje radę. Do postawiania na Bills przekonuje mnie również to, jak ta drużyna radzi sobie na swoim stadionie. Do tej pory wygrali wszystkie 3 domowe spotkania i śmiało można powiedzieć, że New Era Field to ich twierdza. Jeśli spojrzymy na dwie dotychczasowe porażki to były one minimalne. Konkluzja jest więc taka, że Bills grają naprawdę solidny sezon, a wysokie kursy zawdzięczamy lekkiemu lekceważeniu tej drużyny przez bukmacherów, którzy jeszcze na tym etapie nie widzą w Buffalo contendera. Chyba lekko niedocenili ich również zeszłoroczni uczestnicy Super Bowl i mistrzowie NFC, Atlanta Falcons, którzy polegli na własnym stadionie w Week 4.
O Raiders pisałem przy okazji analizy ich meczu z Chiefs. Sezon zaczęli z wysokiego C, ale później wszystko zwolniło. Gwiazdy zaczęły zawodzić. We wspomnianym meczu odrodzenia doznał Cooper który zaliczył 3 TD i wielką zdobycz jardową. Miał trochę farta, bo każde long pass trafiało w jego ręce. Skill, jasne, ale było tu też sporo szczęścia. Czy dziś ofensywa znów zagra wielki mecz? W tym sezonie niewiele było takich występów. Raiders będą dziś osłabieni brakiem podstawowego RB, Lyncha. &quot;Beast Mode&quot; popisał się kretyńską akcją w postaci wybiegnięcia na boisko i szarpania sędziego. Za to będzie w tym meczu zawieszony i nie zagra. Więcej o tegorocznej grze Oakland napisałem w analizie ich meczu z Kansas City.
Cóż, może brakuje tu &quot;grubych&quot; argumentów, ale lepszą grę prezentują dla mnie Bills. Dziś grają na swoim stadionie na którym nie przegrali jeszcze w tym sezonie. Raiders lecieli przez całe Stany z jednego wybrzeża na drugie. Będą osłabieni brakiem Lyncha. Przy tak zbliżonych kursach nie widzę powodu żeby nie poszukać kasy w zwycięstwie Bills.
Zachęcam do zasubskrybowania mojego tematu. Aby otrzymywać powiadomienia wystarczy kliknąć TUTAJ
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dzięki za wspólną niedzielę. 3/3, 2/2 grubasy. Kto zaufał ten nowy tydzień zaczyna nieźle zarobiony ????
Nocnego meczu nie obstawiam. Dobranoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ostatni dzień miesiąca więc robię podsumowanie października, bo tego wymaga regulamin typów VIP. Wynik nie jest najgorszy, choć w kolejnym chciałbym żeby bilans był już pięciocyfrowy. Sezon jest krótki i trzeba urywać jak najwięcej. Ważne, że plus. Jeśli zarobiłeś na choćby jednym październikowym typie, wbij punkcik a będzie mi miło.
Na najbliższe granie z Guccim zapraszam w czwartkowy wieczór ;)
Październik 2017
Typy podane: 37
Typy wygrane: 27
Typy przegrane: 10
Typy grubasy: 5-1 (5/6, 83.3%)
Ogólnie: 27-10 (27/37)
Skuteczność: 72.9%
Postawione: 43000 PLN
Wygrane: 20890 PLN
Przegrane: 12000 PLN
Bilans: +8890 PLN
Yield: +20.67%
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#56 - Buffalo Bills @ New York Jets
Typ: Buffalo Bills ML @ 1.55 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!
#57 - Buffalo Bills @ New York Jets
Typ: Buffalo Bills -3.5 @ 2.06 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Interesujące starcie w ramach Thursday Night Football inaugurującego 9. kolejkę sezonu. Na Metlife Stadium New York Jets podejmą swoich rywali zza miedzy Buffalo Bills. Oba miasta należą do tego samego Stanu i dzieli je mała odległość. Możemy więc mówić o prawdziwych derbach. W dodatku jest to pojedynek dywizjonalny. Ciężar gatunkowy tego meczu jest więc spory. Faworytem buków jest tutaj ekipa gości i ja zamierzam pójść w tę stronę. W niedzielę zaufałem Bills i dziś także to zrobię.
O Buffalo Bills pisałem wyżej w niedzielnej analizie ich meczu z Oakland Raiders. Mecz ułożył się zgodnie z oczekiwaniami i Bills bez większego problemu dołożyli 5. zwycięstwo i teraz legitymują się bilansem 5-2. Nie mogą jednak spocząć na laurach bo nadal są za plecami Patriots, którzy liderują AFC East. Dzisiejsza wygrana sprawi, że przed niedzielnym meczem Pats wraz z tą ekipą będą współdzielić 1. miejsce w dywizji dające oczywiście awans do playoffów. W Buffalo zaczyna rodzić się coś poważnego. Już teraz są czarnym koniem rozgrywek. Wynik zaskakuje chyba także same władze klubu, bo oddając przed sezonem gwiazdę Watkinsa, wszystko wskazywało na to, że będą tankować i polować na wysokie picki w drafcie. Ale jednak Bills grają świetnie i teraz cel jest jeden - postseason. Pierwszy od 1999 roku, co stanowi rekord pod względem nieobecności w playoffach wśród wszystkich drużyn w NFL. Szansę dostrzegli włodarze klubu i sięgneli po nowego zawodnika. Trzy minuty przed końcem trade deadline&#39;a ogłosili ściągnięcie do siebie Kelvina Benjamina, star-receivera z Caroliny Panthers. To bardzo potężne wzmocnienie. Tyrod Taylor ma najmniejszą liczbę receptions w lidze. W meczach zdobywa małą ilość jardów podaniem. Ale to nie jego wina, bo on gra dobry futbol. W drużynie brakowało jednak broni, którą teraz Taylor otrzymał w osobie Benjamina. Ciekawy jest też fakt, że trener Bills przez 3 sezony współpracował z Benjaminem właśnie w Panthers. Świetny wynik nie jest przypadkiem a bilans 5-2 nie wziął się z kapelusza. Buffalo Bills mają najlepsze turnover differential w lidze, czyli różnicę strat i przejęć piłki. Do tej pory stracili piłkę jedynie 3 razy, a aż 14-krotnie odbierali ją rywalom!
Jetsi w pewnym momencie szli po podobnej ścieżce co Bills. Oni także byli skazani na tankowanie, ale jednak w 5 kolejkach wygrali aż 3 mecze. Później wszystko wróciło do normy i po 3 kolejnych porażkach z rzędu Jets mają bilans 3-5 i zamykają stawkę dywizji AFC East. Patriots mają record 6-2, a Bills 5-2. To oznacza, że Jets musieliby stanąć na głowie żeby znaleźć się w playoffach. Ale tam każdy wie, że niemożliwym jest dogonić i przegonić swoich rywali z dywizji. Moim zdaniem tam zaczął się już &quot;tank mode&quot;. A wysokie wybory w drafcie 2018 są im potrzebne jak powietrze. Są w beznadziejnej sytuacji jeśli chodzi o quarterbacków. Jest McCown, ale to dziadek, który nie jest odpowiedzią na dłuższą metę. Za nim jest Hackenberg i Petty czyli dwóch pozorantów, którzy dostali swoje szanse, ale ich nie wykorzystali, bo nie są to po prostu zawodnicy na poziom NFL. Jets w drafcie 2018 muszą więc rozejrzeć się za solidnym quarterbackiem, a tych w tegorocznej klasie będzie sporo. Potrzebne są też wzmocnienia na innych pozycjach. Jetsi nie będą więc już szaleć i chętniej od wygranych będą przyjmować kolejne literki L do swojego bilansu. Nic im po sezonie typu 8-8 - nie da on ani playoffów, ani pozycji na zgarnięcie dobrych rookies na przyszły sezon. Gdy przyjrzymy się bliżej numerkom to zobaczymy, że NYJ są w chwili obecnej dramatycznie słabą drużyną. Obrona biegów klasyfikuje się na 28 miejscu. Obrona podań - na 24. Dziś gdy Taylor otrzymał wielką broń w postaci Kelvina Benjamina może spokojnie wypunktować tę słabą obronę podaniową. Słabe rushing defense może natomiast obnażyć LeSean McCoy. Gdyby tego było, jedna z najgorszych obron w lidze na to spotkanie jest jeszcze mocniej osłabiona. Doubtful jest Brooks, a questionable Claiborne i Wilkerson, czyli głośne nazwiska i ważne elementy defensywy tej ekipy. Nieobecny może być też Jeremy Kerley, który został zawieszony z bliżej nieznanych póki co powodów.
Mamy tu zespoły o odmiennych celach. Bills grają w tym sezonie świetny futbol i walczą o pierwsze od 18 lat playoffy. Teraz wzmocnieni Benjaminem będą jeszcze groźniejsi. Jetsi po kilku &quot;wypadkach przy pracy&quot; w postaci zwycięstw, od teraz będa tankować, bo wygrane nie są im na rękę. Ostatnie występy doskonale to ukazują. 3 przegrane z rzędu, totalnie rozbita i tak już beznadziejna obrona. Absolutnie nie widzę tutaj wygranej gospodarzy. Na stadionie na pewno będzie dziś sporo kibiców gości, bo z Buffalo do New Jersey jak na amerykańskie warunki, jest rzut beretem. Jeśli ktoś potrzebuje więcej analizy gości, to można przeczytać analizę niedzielnego meczu z Oakland. Myślę, że Bills spokojnie wywiozą dziś swoje zwycięstwo numer 6 i zrównają się z Patriots w walce o mistrzostwo AFC East.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Oj zebździła się sprawa w czwartek. Chyba najgorszy mój typ w historii całego tematu. Wszystko wskazywało na Bills. Absolutnie nic na Jets. No ale bywa, nikt nie jest idealny. Oprócz tych userów którzy mi pojechali od szmat na prywatnych kanałach, oni zawsze są idealni.
W czwartek poszło z dymem 3000 PLN. Jutro zamierzam to odrobić przynajmniej w części. Mam na oku parę typów i jutro po 16 je wrzucę. Pozdrawiam normalnych.
I jeszcze jedna rzecz. W analizie pisałem o Kelvinie Benjaminie. Miał grać. W czasie meczu komentatorzy użyli słowa, że są &quot;zaszokowani&quot;, że nie nie gra w tym spotkaniu. Także to nie tak, że sobie coś wymyśliłem, miał grać, ale sztab Bills postanowił inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Akurat tymi co pojechali od szmat to się nie ma co przejmować, nikt im nie kazał grać, w ostatnim podsumowaniu napisałeś że chciałbyś żeby wynik był pięciocyfrowy, to się rzuca w oczy, widzę apetyt rośnie w miarę jedzenia, jeśli chciałbyś żeby wynik był pięciocyfrowy to zwiększ stawkę, nigdy ilość podawanych typów, czy tak jak ostanio multi-staking, to się najczęściej nie kończy dobrze i może się okazać że wynik będzie pięciocyfrowy ale w drugą stronę czego Ci nie życzę, Amerykańskie Sporty to cholernie trudny temat i mało kto umie na tym zarabiać w dłuższym okresie, ogólnie na tych rynkach w dłuższych okresach zarabiają tylko najlepsi na świecie.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Typy na 19.
#58 - Cincinnati Bengals @ Jacksonville Jaguars
Typ: Cincinnati Bengals +7.5 @ 1.57 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!
#59 - Baltimore Ravens @ Tennessee Titans
Typ: Baltimore Ravens +3.5 @ 1.75 - Unibet ✅ ✅ ✅
#60 - Denver Broncos @ Philadelphia Eagles
Tampa Bay Buccaneers @ New Orleans Saints
Typ: New Orleans Saints ML + Philadelphia Eagles ML @ 1.75 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#62 - Kansas City Chiefs @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys ML @ 1.74 - Unibet ✅ ✅ ✅
#63 - Kansas City Chiefs @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys -2.5 @ 1.92 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Moje propozycje na mecze o 19. Około 21 wrzucę typy i może jakieś analizy na późniejsze spotkania. Uwaga - będzie grubas ????
#65 - Minnesota Vikings @ Washington Redskins
Typ: Washington Redskins +3.5 @ 1.63 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#66 - Los Angeles Chargers @ Jacksonville Jaguars
Typ: Los Angeles Chargers +7.5 @ 1.58 - Unibet ✅ ✅ ✅
#67 - New York Jets @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: New York Jets ML @ 1.93 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#68 - Houston Texans @ Los Angeles Rams
Typ: Los Angeles Rams -8.5 @ 1.58 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
#69 - Houston Texans @ Los Angeles Rams
Typ: Los Angeles Rams over 28.5 pkt. @ 1.91 - Unibet ✅ ✅ ✅
Podoba mi się dziś opcja zagrania na pomniejszony handicap na Los Angeles Rams i ich over punktowy. Mierzą się u siebie z bardzo mocno przetrzebionymi kontuzjami Texans. Oryginalnego handicapu -12.5 nie zagram, ale -8.5, czyli różnica jednego touchdowna z podwyższeniem wygląda apetycznie.
Trzeba w końcu zaakceptować, że Rams nie są już dalej chłopcami do bicia. Beznadziejne wcześniejsze sezony pozwoliły zbudować silny team na czele z &quot;jedynką&quot; draftu 2016, Jaredem Goffem. Młody, zaledwie 31-letni trener Sean McVay w swoim debiutanckim sezonie jako head coach zrobił w LA coś wielkiego. Ramsi mają bilans 6-2 co daje im pewne prowadzenie w NFC West i otwartą drogę do playoffów. Znakiem rozpoznawczym Rams 2017 jest liczba zdobywanych punktów. W tym sezonie mają ich już 263 co daje kosmiczną liczbę 32.9 punkta średniej na mecz. &quot;Greatest Show on Turf&quot; - tak nazwano ofensywę St Louis Rams, która w sezonie 1999 zdobyła Super Bowl. Formacja ofensywna biła wtedy wszystkie rekordy i miażdzyła wszystko co napotkała na swojej drodze. Łącznie w sezonie zdobyli 526 punktów. Pewien użytkownik Reddita (co później podłapały media) zauważył ciekawą rzecz. Rams obecnie mają 263 zdobyte punkty. To dokładnie połowa tego, co zdobyli późniejsi hall of fame&#39;rzy z &quot;GSOT&quot;. Drużyna jest więc na dobrej drodze aby wyrównać albo przebić wielki rekord z przełomu wieków. Skąd bierze się taka siła ataku Rams? Po pierwsze - Jared Goff. Rozgrywający w swoim pierwszym sezonie zawiódł. Miał na koncie 7 interceptions przy zaledwie 3 touchdownach, a do tego okropną skuteczność podań na poziomie 54.6%. W tym sezonie gra jednak jak superstar i jest kandydatem do nagrody MVP. 13 TD i tylko 4 INT na półmetku regular season. Running game również robi wrażenie. Biegacze średnio zaliczają 132 jardy na mecz. Wielki udział ma w tym pierwszorundowy wybór draftu 2015 - Todd Gurley. Średnio na mecz wykręca prawie 86 jardów, a w całym sezonie ma póki co aż 7 przyłożeń. Jest komu rzucać piłkę, komu z nią biegać, ale jest także komu ją odbierać. Trio receiverów w osobach Sammy Watkinsa, Coopera Kupp&#39;a i Roberta Woodsa to główne bronie Jareda Goffa. Te gwiazdy, ale i pozostała, solidna część ekipy sprawia, że Rams popisowo rozgrywają swoje mecze. W ostatniej kolejce &quot;Barany&quot; odwiedziły Nowy Jork by spotkać się z Giants. Efekt? Dosłownie rozmazali ich na boisku wygrywając 51 (!) do 17. W 7. kolejce, przed bye-weekiem w Londynie wygrali z Arizoną Cardinals - 33 do 0. Dziś, w końcu, po trzech wyjazdach wracają do siebie na Los Angeles Memorial Coliseum. Dużo napisałem o ofensywie, ale defensywa także gra na wysokim poziomie. Ostatnie 3 mecze to 34 oddane punkty, więc średnia w okolicach 11 oczek. Do tego zalicza się &quot;rozstrzelanie&quot; Cardinals do 0.
Dzisiejsi rywale, Houston Texans średnio weszli w sezon. Po inauguracyjnej przegranej była wygrana, później znów porażka i tak na zmianę. Po Week 6 mieli bilans 3-3 i przed sobą bye-week. Niestety dla nich, znów mieli wielkiego pecha. Kontuzji znów doznał porcelanowy JJ Watt i tym samym zakończył sezon. Później na treningu zerwania więzadeł doznał DeShaun Watson, rookie quarterback Texans, który był jednym z kandydatów na MVP tego sezonu. W Teksasie wszystko posypało się jak domek z kart i ich przyszłość w tym sezonie maluje się w ciemnych barwach. Obecną siłę drużyny pokazuje zeszłotygodniowy mecz z Indianapolis, który Texans przegrali na własnym NRG Stadium 14-20. Z kim jak z kim, ale z Colts? Którzy bez Andrew Lucka są jedną z najgorszych drużyn w lidze? Którzy w tym sezonie ledwo pokonali jedynie Browns (0-8) i 49ers (0-9)? Przesada. Ale żeby wygrywać trzeba generować punkty, a niestety z takim QB jakim jest Tom Savage bardzo trudno to zrobić. Backup wystąpił w tym roku w 3 meczach zdobywając 1 TD i 0 INT. Ale do tego dołożył aż 3 stracone fumble. Podaje też na beznadziejnej skuteczności jedynie 45 procent. Obrona trapiona kontuzjami również sobie nie radzi. Aż 20 punktów w plecy od Colts. 41 od Seahawks. Ile mogą zaaplikować im dziś Rams, którzy grają wielki sezon ze swoją gorącą ofensywą?
Sezon dla Texans wydaje się być skończony. Brak QB, brak gwiazd w obronie. Efekty tego pokazują ostatnie mecze. Rams natomiast walczą o playoffy i jak najlepsze położenie w nich. Konkurują też z Chargers o przeciągnięcie na swoją stronę kibiców z Los Angeles. Do tego wracają na swój stadion po trzech wyjazdowych zwycięstwach. Nie widzę tutaj innej opcji niż zdecydowane zwycięstwo LAR i tak jak napisałem na początku analizy puszczam handicap -8.5. Do tego dokładam też zakład na over punktowy, bo liczę, że średnia prawie 33 punktów na mecz zostanie dziś podtrzymana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ramsi wjechali luźno. Chargers też bez cienia wątpliwości. Redskins porażka od prawie początku do końca, nie mam nic do dodania tutaj. Ale to co zrobili Jets to jest kryminał i naplucie w ryj swoim kibicom. 3rd &amp; long, wybronione, ale oczywiście flaga za hands to the face. To nie wina sędziów, po prostu umyślne zachowanie żeby Tampa miała 1st down. Jetsi mają piłkę, chwilę później fumble z czapy. Nie wiem co tam się dzieje, mieli tankować, więc po co wygrali z Bills? Chcieli walczyć o PO to po co dziś się podłożyli Tampie, która ma już po sezonie? Przykry widok, bo przez całe 60 minut obie drużyny próbowały przegrać mecz, ale Tampa robiła to w granicach rozsądku, a Jetsi... nie ukrywali od początku że przyjechali tu po porażkę. Ktoś może mi zaraz napisze na priv, że przegrałem więc szukam teorii spiskowych. Piszcie, ale za długo siedzę w sportach amerykańskich żeby widząc takie coś nie odkryć drugiego dna czyli celowej porażki. Przepraszam za typ na Jetsów. Mimo wszystko dzisiejsze typy dały lekki zysk, to najważniejsze. Mam nadzieję, że też zarobiliście. Do następnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zaróbmy trochę kasy. Typy na wczesne mecze. Około 21 wrzucę swoje propozycje na późniejsze spotkania.
#70 - Detroit Lions @ Chicago Bears
Typ: Detroit Lions ML @ 1.58 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
#71 - Tampa Bay Buccaneers @ Miami Dolphins
Typ: Miami Dolphins +3.5 @ 1.66 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!
#72 - Los Angeles Rams @ Minnesota Vikings
Typ: Los Angeles Rams +2.5 @ 1.85 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#73 - Baltimore Ravens @ Green Bay Packers
Typ: Baltimore Ravens ML @ 1.79 - Unibet ✅ ✅ ✅
#74 - Jacksonville Jaguars @ Cleveland Browns
Typ: Cleveland Browns over 13.5 pkt. @ 1.79 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Dolphins dostali TD przy 0:00 na zegarku. Genialnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom