>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#105 - New York Jets @ Denver Broncos
Typ: Denver Broncos ML @ 1.98 - Unibet ✅ ✅ ✅
#106 - Tennessee Titans @ Arizona Cardinals
Typ: Arizona Cardinals +3.5 @ 1.68 - Unibet ✅ ✅ ✅
#107 - Philadelphia Eagles @ Los Angeles Rams
Typ: Los Angeles Rams ML @ 1.92 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!
#108 - Seattle Seahawks @ Jacksonville Jaguars
Typ: Jacksonville Jaguars ML @ 1.68 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!

Te 4 typy rozpieprzają dziś system, jestem tego pewien. Grasz - wbij punkcik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak tu nie kochać Packersów? Browns nie chcieli tej wygranej i pięknie ją po prostu oddali. Oba wcześniejsze typy do przodu, teraz jedziemy z kolejnymi meczami.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dostałem na PW wiadomość żebym &quot;wsadził sobie w dupę swojego grubasa na Packers bo był remis&quot;.
Podałem typ ML czyli Moneyline a to typ dwudrogowy, czyli z grającą dogrywką. I ten typ wszedł, Packers wygrali sześcioma punktami. Nie moja wina, że ktoś zagrał u ziemniaka trzydrogowo. Dlatego kolego najpierw liźnij trochę bukmacherki a potem swoje błędy zwalaj na innych. Zważywszy, że nie jesteś pionkiem na tym forum tylko znaną osobą ;)
 
S 38

sonce64

Użytkownik
niektore,Twoje typy sa absurdalne
co przemawia za Arizona grajaca o nic vs zdrowe Tenesi grajace o zycie?
przeciez to sabotaz,
Dlaczego nie napisałeś tego godzinę wcześniej? Jesli dopiero teraz zobaczyłeś ten typ to i tak najlepszym rozwiązaniem było milczenie (ewentualnie napisanie na priv).
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
niektore,Twoje typy sa absurdalne
co przemawia za Arizona grajaca o nic vs zdrowe Tenesi grajace o zycie?
przeciez to sabotaz,


Arizona - Tennessee 12-7 ✅ Więc kto w końcu jest tu absurdalny?
Byłem bardzo pewny wczorajszych typów i tak jak zapowiadałem udało się zrobić fajny plus. 5/6 typów do przodu. Wieczorem prawdopodobnie podzielę się z Wami moją propozycją na dzisiejszy nocny mecz.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#109 - New England Patriots @ Miami Dolphins
Typ: New England Patriots -9.5 @ 1.78 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!

Kto gra wbija punkcik, będę wiedział kto zarobił ze mną albo kto ze mną poległ, choć tego nie przewiduję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Zapomniałeś pewien post uzupełnić z 3 grudnia.
&quot;Tutaj będzie podsumowanie listopada (wrzucę w najbliższych godzinach)&quot;
Pozdrawiam i powodzenia w dalszej zabawie
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
kmarzejon - trochę zabiegany jestem ostatnio, ale postaram się na dniach zrobić to podsumowanie. Od razu mówię, że nie odwlekam tego z powodu sporego listopadowego minusa, który był i którego nie próbuję zatuszować ???? Dziś ostatnie czwartkowo-piątkowe spotkanie z NFL w tym sezonie. W sobotę wyjątkowo mamy 2 mecze, a resztę kolejki normalnie w niedzielę. No to zaczynamy Week 15.
#110 - Denver Broncos @ Indianapolis Colts
Typ: Denver Broncos ML @ 1.71 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jutro wyjątkowo dwa mecze NFL, pierwszy o 22:30. Na oba mam ciekawe (moim zdaniem) propozycje, więc wieczorem zapraszam do tematu. NFL w soboty nie gra, więc piszę tego posta żeby przypomnieć, że jutro gramy. Później go usunę i zostawię same sobotnie typy. Week 15 póki co 1-0 i jutro trzeba dołożyć kolejne dwie wygrane.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#111 - Chicago Bears @ Detroit Lions
Typ: Matthew Stafford powyżej 277.5 passing yards (zakładka Player Passing) @ 1.90 - Unibet ⛔⛔⛔
Sobota - wyjątkowo mamy dziś dwa mecze NFL. W obu znalazłem swój typ więc tradycyjnie dzielę się nimi z Wami. Na początek mamy starcie dwóch dobrych znajomych z NFC North - Detroit Lions vs Chicago Bears. Biorąc pod uwagę zeszłotygodniowy mecz Bears i ich wysoką wygraną nad Bengals, nie zdecyduję się wskazać tu zwycięzcy. Mam za to propozycję na ilość jardów zdobytych podaniami przez Matthew Stafforda. Unibet ma linię 277.5 i moim zdaniem jest to liczba jak najbardziej do przeskoczenia. Dlaczego tak?
Podstawowa sprawa - atak biegowy Lions po prostu nie istnieje. Running-backowie notują dramatycznie niskie wyniki przez co Detroit w kategorii rushing attack zajmuje ostatnie (!) miejsce w lidze. Najgorsza średnia ligi z wynikiem 76.3 jarda na mecz. Dlatego sprawa jest jasna - żeby wygrywać większość obowiązków w ataku musi na siebie brać Stafford. Ostatnie 8 spotkań (czyli czas, w którym zauważono już w Detroit, że biegowo nic ugrają) to 6 wyników, które pokryłoby dzisiejszą linię w tym 2 z rzędu w ostatnich meczach. W zeszłym tygodniu QB Lions podawał 44-krotnie zaliczając 36 completed pass na łączną ilość aż 381 jardów. Gra podaniowa Detroit stoi zdecydowanie wyżej w rankingu, bo zajmuje bardzo wysokie 4. miejsce. Staffordowi i jego kolegom z formacji ofensywnej nie straszne nawet najlepsze obrony podań. Dla przykładu, Steelersi są numerem 3 w passing defense, a mimo to Stafford zaaplikował im 423 jardy, mimo, że zagrał na słabej skuteczności jedynie 60% podań. Chicago Bears jeśli chodzi o obronę podań nie są elitarną drużyną, zajmując 9. miejsce w rankingu passing defense. Rozgrywający Lions 2 tygodnie temu nabawił się lekkiej kontuzji ręki, ale w tym tygodniu nie był ograniczany na treningach, więc wygląda na to, że wszystko jest już dobrze. Zresztą już w zeszłym tygodniu w meczu w Tampie nie było widać żeby uraz mu przeszkadzał, bo przecież podał, jak pisałem wyżej, na 381 jardów.
Lions nadal są w walce o postseason, bo tracą tylko jedno zwycięstwo do 6. miejsca dającego dziką kartę, które obecnie zajmuje Atlanta Falcons (8-6). Przegrana definitywnie pozbawi ich szans na styczniowe playoffy. Mamy więc sytuację must-win dla gospodarzy. Presja? Tym lepiej, Matthew Stafford jak mało kto gra w takich sytuacjach i jest specjalistą od come-back wins, które przecież wymagają zimnej krwi rozgrywającego, mózgu ofensywy. Jest on jednym z ośmiu graczy w historii NFL z liczbą ponad 20 takich wygranych. A dokładnie zajmuje 6. miejsce w tej klasyfikacji mając na koncie 26 comebacków. Z tym, że on gra dopiero od 2008 roku, przez co miał mniej czasu na wykręcenie tej statystyki. Gdyby policzyć średnią na sezon Stafford byłby... liderem klasyfikacji comebacków. Clutch player. Bears? Niby wygrali w niedzielę w Cincinnati, ale wcześniej przegrali 5 kolejnych spotkań. Jedna jaskółka wiosny nie czyni i trudno się spodziewać żeby ta drużyna nagle stała się ekipą z wysokiej półki. Szans na playoffy od dawna już nie ma, jest bilans 4-9, zostały 3 kolejki do końca i poziom motywacji w stosunku do rywali z pewnością jest dużo niższy. Dobrze jest przerwać serię przegranych i wlać trochę radości w serca graczy i kibiców, ale trzeba pamiętać, że Chicago teraz walczy o jak najlepszą pozycję w drafcie, a kluczem do tego jest z kolei jak najgorszy bilans. Władzom i trenerom może być na rękę po prostu przegranie ostatnich 3 meczów, aby z bilansem 4-12 móc sięgnąć po najlepsze kąski przyszłorocznego draftu. W świetle tego wszystkiego co napisałem uważam, że QB Lions będzie miał dziś sporo roboty i jeśli tylko zagra na dobrej skuteczności to ta linia jest spokojnie do pokrycia. Na to stawiam dziś pieniądze.
Typ na drugi mecz wstawię w czasie tego pierwszego spotkania. Jeśli ktoś gra to może wbić punkcik, będę wiedział kto wsiadł do tego pociągu, który mam nadzieję okaże się złotym pociągiem i da nam wszystkim zarobić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#112 - Los Angeles Chargers @ Kansas City Chiefs
Typ: Los Angeles Chargers ML @ 1.91 - Unibet ⛔⛔⛔
#113 - Los Angeles Chargers @ Kansas City Chiefs
Typ: Philip Rivers powyżej 275.5 passing yards (zakładka Player Passing) @ 1.90 - Unibet ⛔⛔⛔
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to piękna sobota ???? 4k poszło się dymać. Gramy dalej, wrzucam moje typy na dzisiejsze wczesne mecze, na późniejsze wstawię trochę później. O ile w ogóle ktoś będzie zainteresowany grą, ale czuję moc w tych typach.
#115 - Philadelphia Eagles @ New York Giants
Typ: New York Giants +8.5 @ 1.84 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
#116 - Philadelphia Eagles @ New York Giants
Typ: New York Giants powyżej 16.5 pkt @ 1.90 - Unibet ✅✅✅
#117 - Green Bay Packers @ Carolina Panthers
Typ: Green Bay Packers +3.5 @ 1.76 - Unibet ⛔⛔⛔
#118 - Miami Dolphins @ Buffalo Bills
Typ: Buffalo Bills -3.5 @ 1.86 - Unibet ✅✅✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dobra 3/4 strat z wczoraj odrobione. Teraz pora wyjść na plus.
#119 - Los Angeles Rams @ Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks ML @ 1.87 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!
#120 - Tennessee Titans @ San Francisco 49ers
Typ: Tennessee Titans +3.5 @ 1.68 - Unibet
#121 - New England Patriots @ Pittsburgh Steelers
Typ: Pittsburgh Steelers ML @ 2.15 - Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#122 - Indianapolis Colts @ Baltimore Ravens
Typ: Baltimore Ravens -10.5 @ 1.65 - Unibet ⛔⛔⛔
Saturday Night Special, czyli znów sobotni wieczór wypełniony futbolem. Mamy dziś na rozkładzie dwa spotkania. Pierwszy mecz to starcie Baltimore Ravens z Indianapolis Colts. Mocnym, dwucyfrowym faworytem gospodarze. Zwycięzca praktycznie znany, pytanie tylko co z handicapem? Moim zdaniem pomniejszony do 10.5 pkt. ujemny handicap na Ravens jest najlepszym zakładem na pierwszy mecz. Dlaczego tak? Krótko. Colts są dramatycznie słabi i to nie tylko przez brak Andrew Lucka. Streak 5 spotkań bez wygranej gdzie w żadnym z nich nie zdobyli więcej niż 17 punktów. W poprzedniej kolejce przegrana 13-25 u siebie z Broncos, którzy też już są wyeliminowani z playoffowych szans. Baltimore Ravens wciąż są w grze i na tę chwilę zajmują 7. miejsce w AFC podczas gdy pierwsze 6 daje postseason. Ten sam bilans co Kruki (8-6) mają także Bills, Titans i Chiefs. Jest więc wielka szansa na wyprzedzenie szczególnie którejś z tych dwóch pierwszych ekip. Trzeba tylko mocnym akcentem zakończyć sezon. Pierwszy krok dziś, przeciwko słabym, grającym o nic Colts. A Ravensi w ostatnich tygodniach prezentują wielką formę. Średnia 30 punktów na mecz w ostatnich 7 spotkaniach pokazuje jak groźna jest ofensywa. A defensywa jak zwykle elitarna. Obrona Ravens w 3 ostatnich meczach pozwoliła rywalom na średnią zaledwie 12 punktów. Skoro nie takie &quot;firmy&quot; wysoko przegrywały z drużyną Harbaugh, to nie widzę opcji żeby beznadziejni, grający o nic Colts mogli być dziś jakimś zagrożeniem dla będących &quot;on fire&quot;, zmierzających po playoffy Ravensów. Tam już tylko czekają na dogranie dwóch ostatnich meczów żeby skupić się na budowie drużyny na przyszły rok. Moim zdaniem Baltimore wysoko wygra ten mecz pokrywając handicap -10.5.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#123 - Atlanta Falcons @ New Orleans Saints
Typ: Atlanta Falcons +6.5 @ 1.78 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!

Jeden z najważniejszych meczów dzisiejszego dnia to starcie dobrych znajomych z NFC South. Na tę chwilę aż 3 ekipy z tej dywizji łapią się na playoffy, ale 2 ostatnie mecze dużo mogą zmienić. Liderem Saints z bilansem 10-4, za nimi Panthers z takim samym wynikiem i dalej Falcons z recordem 9-5. Co to oznacza? Tyle, że Atlanta musi dziś wygrać w Nowym Orleanie. Jeśli nie, praktycznie pewne jest, że wypadnie z playoff picture bo za nimi wciąż z szansami na postseason są Cowboys, Seahawks i Lions. Stawiam handicap +6.5 bo wydaje mi się, że będzie to zdecydowanie close game i buki moim zdaniem zbyt mocno faworyzują tu gospodarzy. Wiadomo, Brees u siebie w Superdome to bestia, ale Ryan też lubi grać pod kopułą, bo przecież całą karierę grał w Georgia Dome. Falcons jako drużyna sroce spod ogona nie wypadli. Z Saints mierzyli się dwie kolejki temu i wygrali 20-17. Zobaczmy na wszystkie 14 rozegranych w tym sezonie spotkań przez Atlantę. Zaliczyli oni 5 porażek, ale tylko jedną z nich różnicą więcej niż 6 punktów. W NFC South wszystko jest jeszcze możliwe włącznie z wygraniem dywizji przez Atlantę. Trzeba jednak dziś wygrać w Nowym Orleanie i myślę, że goście bardzo mocno postawią się Świętym, a być może nawet wygrają. Na moneyline nie zdecyduję się postawić, zamiast tego wchodzę za podwójną stawkę w handicap +6.5. Jeśli macie możliwość zagrania handicapu +7 to polecam to zrobić. Ja w Unibecie takiej nie mam.
#124 - Detroit Lions @ Cincinnati Bengals
Typ: Detroit Lions -2.5 @ 1.67 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Spotkanie drużyny która jest w sytuacji must win z drużyną, która od dawna jest już wyeliminowana z szans na playoffy. Od momentu gdy to się stało Bengals całkowicie przestali grać. Przegrana ze znienawidzonym rywalem z Pittsburgha, później dotkliwe baty 7-33 u siebie z Bears (!) i na dokładkę porażka z Vikings, 7-34. Dwa ostatnie tygodnie to całkowita indolencja w ofensywie, czego rezultatem jest 14 punktów przez 120 minut gry. A Lions? Ich sezon to up&amp;downy i gra w kratkę, ale obecny czas to wysoka forma tej drużyny i ich lidera Matthew Stafforda. Dziś będą szukać trzeciej z rzędu wygranej i moim zdaniem uda im się to. Aktualnie w klasyfikacji NFC są na 7. miejscu i muszą liczyć na wtopę Falcons i/lub Panthers. Są jednak spore szanse na playoffy, ale trzeba wykonać ten pierwszy krok, czyli wygrać dziś w Cincinnati. Stafford wie jak radzić sobie z presją o czym pisałem w poprzedniej analizie meczu Lionsów. Motywacja, obecna forma i cel gości powinny przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść Lwów i w tę stronę kieruję swoje pieniądze.
Więcej typów wkrótce. Będą też moje typy na późniejsze spotkania (te po 22).
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#125 - Los Angeles Rams @ Tennessee Titans
Typ: Los Angeles Rams over 24.5 pkt @ 1.89 - Unibet ✅ ✅ ✅
Jak można podeprzeć taki typ inaczej niż cyferkami. Rams zmierzają po playoffy i dzisiejszy mecz ma dla nich bardzo duże znaczenie. Muszą wygrywać żeby mieć home-field adventage, czyli by rozgrywać postseason na własnym stadionie. Po drugiej stronie Titans, którzy też muszą wygrać, ale ich gra w ostatnich tygodniach jest beznadziejna. Ale wróćmy do liczb. Linia 24.5 punkta. Czy Rams są w stanie położyć na Titans minimum 25 punktów? Moim zdaniem jak najbardziej. W zeszłym tygodniu znane ze swojego Legion of Boom (choć na chwilę obecną mocno uszczerbione kontuzjami) Seattle Seahawks przegrało u siebie aż 7-42. Wcześniejsze mecze jeśli chodzi o zdobycz LAR to odpowiednio - 35, 32, 26, 7, 33, 51, 33, 27, 10, 35, 41, 20 i 46. Na 13 spotkań tylko 3 razy nie pokryli dzisiejszej linii. Ekipa trenera McWVay&#39;a ze swoimi liderami w osobach Jarreda Goffa i Todda Gurleya prezentuje się wyśmienicie w ofensywie i moim zdaniem granica 25 punktów może dziś spokojnie pęknąć.
W nowym poście żeby widzieli ci, którzy już czytali powyższy post. Potem połączę.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#128 - Pittsburgh Steelers @ Houston Texans
Typ: Houston Texans +9.5 @ 1.80 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Ostatnie w tym sezonie Monday Night Football. Ale za to dziś mamy nie jeden, a dwa mecze. Już wczoraj postawiłem na under punktowy Steelersów a dziś dokładam do tego jeszcze handicap na Houston Texans. Dlaczego tak?
A no dlatego, że dla Steelers nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia. Oczywiście Tomlin nie wystawi totalnych rezerw, ale nikt nie będzie tam ryzykował kontuzji przed playoffami, które Pittsburgh ma już zapewnione. Na chwilę obecną są oni seedem numer 2, co oznacza, że w 1. rundzie mają wolne. Żeby spaść niżej i musieć grać w Wild Card Round musieliby przegrać dziś z Texans i za tydzień u siebie z Browns, którzy w tym sezonie nic nie wygrali (bilans 0-15). Do tego po zwycięstwo w Week 17 musieliby sięgnąć Jaguars. Szans na seed #1 też za bardzo nie ma, bo chyba nikt nie spodziewa się, że Jetsi za tydzień wygrają w Patriots na ich terenie. Dlatego jak widać sytuacja jest klarowna i nie trzeba się już zbytnio szarpać i ryzykować kontuzji. A te w ostatnich tygodniach wyrządziły drużynie ogromne szkody. Ryan Shazier po kontuzji rdzenia kręgowego może już nigdy nie chodzić, nie mówiąc już o grze w NFL. Ze składu wypadł też superstar Antonio Brown, główna broń ofensywy i ulubiony target Big Bena. Ma być gotowy dopiero na playoffy więc dziś nie zagra. Questionable jest do tego cornerback Sensabaugh.
Texans też nie niewiele muszą, bo od dawna są już wyeliminowani, ALE... Po pierwsze to ostatni mecz w tym sezonie w Houston na NRG Stadium. Wypadałoby się godnie pożegnać z kibicami i dać trochę nadziei na lepsze jutro. Po zeszłotygodniowym blowoucie w Jacksonville są to winni swoim fanom. Historia ostatnich spotkań nie jest zbyt ciekawa, bo przegrali 4 ostatnie mecze, ale to może być kolejny powód aby pokazać sportową złość. Trzeba by tym zauważyć, że 3 z 4 tych porażek zaliczyli na wyjazdach. Nie ma to jak w domu i w przypadku Texans ta stara prawda ma zastosowanie, bo u siebie grają po prostu zdecydowanie lepiej. Week 14 to przegrana z 49ers, którzy po przyjściu Garroppolo nagle stali się mega groźni i wygrali 5 meczów z rzędu. Wcześniej wygrana z Cardinals 31-21. Jeszcze wcześniej przegrana z Colts, ale 14-20, czyli w granicy dzisiejszego handicapu. Oczywiście nie porównuję Colts do Steelers, ale oni dziś niewiele muszą. Muszą natomiast mieć w głowie fakt, że każda kontuzja w małoznaczącej, wyjazdowej potyczce sprawia, że ich szanse na sukces w postseason maleją. W ekipie gospodarzy też są kontuzje, ale nie z gatunku tych &quot;świeżych&quot; (przykład Watsona, którego nie ma już od wielu tygodni w aktywnym rosterze). I tak jak Steelersi nie mają dziś do dyspozycji Antonio Browna, tak Texans mają mega groźną broń w osobie Hopkinsa. A współpraca Yates&#39;a z nim układa się bardzo dobrze - 80 jardów tydzień temu i aż 149 dwa tygodnie wstecz.
Wydaje mi się, że Steelersi spuszczą dziś trochę z tonu, a bez Browna nie będą tak groźni jak w tym sezonie nas do tego przyzwyczaili. Liczę, że Texans godnie zakończą ten nieudany sezon i dobrze zaprezentują się kibicom w ostatnim meczu. Handicap spory i mam wrażenie, że Houston da radę go obronić.
Kto na pokładzie, wbija punkcik. Będę wiedział z kim świętować lub z kim opłakiwać porażkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom