>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wstyd wchodzić na forum po takiej wpadce. Fitzmagic stał się Fitztragiciem, no co chłop wyprawiał.
Szkoda, 2k poszło się dymać, ale gram dalej. Widzę szansę na odegranie w czwartek i w niedzielę.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#34 - Minnesota Vikings @ Los Angeles Rams
Typ: Minnesota Vikings +7 @ 1.92 - Unibet ▶ ZWROT
!! Grubas - podwójna stawka !!

To, że poprzedni podwójny typ nie wszedł nie znaczy, że spanikowałem, albo, że szybko próbuję się odegrać. Widzę tu dużą szansę dla Vikings. Handicap w wysokości TD biorę z pocałowaniem ręki.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mogli to Vikings wziąć... Sędziowie porażka, ewidentny faul, który nawet komentatorzy widzieli (block in the back) przy bodajże ok. 50 jardowym biegu Gurleya. I to skończyło się TD. Rhodes totalny idiota, 3rd down dla Rams i jest flaga za illegal contact. Chwilę potem kopnął flagę i jeszcze 15 jardów kary. I Ramsi weszli jak w masło po kolejne punkty. Obrona Vikings tragedia, szczególnie ta przeciwko podaniom. Wielkie uznanie dla Cousinsa, cały czas pokazuje, że jest starterem z prawdziwego zdarzenia. Super podania. Gra biegowa natomiast żenada.
Co do typu, fajnie, że jest zwrot za handicap bo poszło &quot;grubasem&quot;, ale mogło być na plus. No nic, widzimy się w niedzielę. Będzie zysk, tak czuję.
W ogóle co sędziowie robią w tym sezonie. Wiem, że są nowe wytyczne co do roughing the passer i illegal contact, i mają częściej za to karać, ale BEZ JAJ. W którejś transmisji pokazywali statystyki flag za roughing the passer i illegal contact w piewszych 3 kolejkach ostatnich 3 sezonów. I w tym roku to jest ogromna liczba. Sprawa Claya Matthewsa, gdzie delikatny sack według sędziego był brutalną akcją która zasługuje na flagę. I przez to Packers nie wygrali meczu.
Ale to nie tylko moje spostrzeżenie, bo patrzę po forach i ludzie podnoszą ten temat i wkur...zają się, że nie dają im grać. Po każdej akcji, po każdym podaniu, biegu, touchdownie nie można od razu się ucieszyć bo trzeba parę sekund poczekać czy flagi nie ma. Rozumiem przy ewidentnych faulach, bo to jest normalnością od zawsze, no ale do uja pana, roughing the passer przy każdym kontakcie z QB? Rozumiem, że chcą chronić gwiazdy, bo strata startera na tej pozycji może zakończyć sezon, ale bez przesady. Może niech pozakładają mu flagi jak w futbolu flagowym i problem sacków będzie rozwiązany. Dobrze powiedział Matthews - NFL is getting soft. Gramy w futbol czy robimy balet?
Już nawet nie wrzucam jednego, dwóch, trzech przykładów, macie tu całą kompilację tego co odwalają sędziowie w tym sezonie (filmik trzeba w nowym oknie otworzyć).

 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Niedziela, dziś jedziemy grubo bo sporo typów mnie przekonuje.
#36 - Cincinnati Bengals @ Atlanta Falcons
Typ: Atlanta Falcons @ 1.52 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#37 - Tampa Bay Buccaneers @ Chicago Bears
Typ: Chicago Bears @ 1.65 - Unibet ✅ ✅ ✅
#38 - Detroit Lions @ Dallas Cowboys
Typ: Dallas Cowboys @ 1.66 - Unibet ✅ ✅ ✅
#39 - Houston Texans @ Indianapolis Colts
Typ: Indianapolis Colts @ 1.90 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#40 - Seattle Seahawks @ Arizona Cardinals
Typ: Seattle Seahawks @ 1.55 - Unibet ✅ ✅ ✅
#41 - Cleveland Browns @ Oakland Raiders
Typ: Cleveland Browns @ 2.10 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#42 - New Orleans Saints @ New York Giants
Typ: New York Giants +3.5 @ 1.89 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Lets go! Kto coś gra z zestawu niech wbije punkcik będę wiedział kto jedzie ze mną :bike::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przy okazji, wielkie podziękowania dla odwiedzających temat, bo jest już ponad 101.000 wyświetleń!
Bardzo dziękuję i postaram się żeby ten sezon przyniósł nam wszystkim duży plus :champagne:
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dajcie żyć, co to do urwy nędzy była za niedziela.
Atlanta traci zwycięstwo 7 sekund przed końcem. Wcześniej Bengals mieli 4th&amp;10 and 4th&amp;8 i dali im to przejść, a byłoby już po meczu i wygrana. Falcons frajerzy do potęgi n-tej i ekipa która potrafi wszystko spieprzyć (przypominam 28-3 w SB). Cleveland prowadzi i nagle staje, TD Raiders, oczywiście 2-pt conversion również izi więc dogrywka. Już byłem pewny co do jej rozstrzygnięcia i się nie pomyliłem. Colts zwycięstwo na wyciągnięcie ręki w dogrywce i przegrywają.
Druga strona medalu, czyli typy które weszły. Cowboys wygrali game-winning field goalem, to samo Seahawks. Tylko w drugim przypadku było bardziej hardcorowo bo dziadyga Dawson nie trafił na zwycięstwo dla Arizony i Seahawks to wykorzystali.
Jedyny pewny typ co wszedł jak w masełko to Chicago i 6 TD Trubisky&#39;ego. Szacun młody.
3/7, totalna lipa.
Gram dalej, czy Wy ze mną, to już od Was zależy.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wczorajszy mecz był dla mnie NO BET więc nic nie pisałem, ale na niedzielę mam parę typów w tym moim zdaniem petardę. Wrzucę w sobotę pod wieczór.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja jadę dziś z takim zestawem :bike::cash:Jak też jedziecie to wbijcie punkcik.
#43 - Green Bay Packers @ Detroit Lions
Typ: Green Bay Packers @ 1.97 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
!! Grubas - podwójna stawka !!
#44 - Jacksonville Jaguars @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs @ 1.63 - Unibet ✅ ✅ ✅
#45 - Jacksonville Jaguars @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs -3 @ 1.92 - Unibet ✅ ✅ ✅
#46 - Denver Broncos @ New York Jets
Typ: New York Jets +1 @ 1.91 - Unibet ✅ ✅ ✅
#47 - Tennessee Titans @ Buffalo Bills
Typ: Tennessee Titans -1 @ 1.50 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
#48 - Arizona Cardinals @ San Francisco 49ers
Typ: San Francisco 49ers under 21.5 pkt @ 1.91 - Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Ja jadę dziś z takim zestawem :bike::cash:Jak też jedziecie to wbijcie punkcik.
#43 - Green Bay Packers @ Detroit Lions
Typ: Green Bay Packers @ 1.97 - Unibet
!! Grubas - podwójna stawka !!
#44 - Jacksonville Jaguars @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs @ 1.63 - Unibet
#45 - Jacksonville Jaguars @ Kansas City Chiefs
Typ: Kansas City Chiefs -3 @ 1.92 - Unibet
#46 - Denver Broncos @ New York Jets
Typ: New York Jets +1 @ 1.91 - Unibet
#47 - Tennessee Titans @ Buffalo Bills
Typ: Tennessee Titans -1 @ 1.50 - Unibet
#48 - Arizona Cardinals @ San Francisco 49ers
Typ: San Francisco 49ers under 21.5 pkt @ 1.91
Z ciekawości zapytam . Co Ciebie przekonało do beta na GB aż za 2jną stawkę ?
Pozdrawiam
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Brawo Crosby. Kicker Packers 1/5 FG i 0/1 PAT. 13 punktów idiota zmarnował. Tyle brakowało do wygranej.
Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś kicker tyle razy nie trafił. Detroit miało parę razy jeszcze doskonałą pozycję startową. Szczerze - ja już po pierwszym puncie wiedziałem, że ten mecz będzie przegrany. Strata bo piłka odbiła sie od pleców Kinga... A potem co robił Crosby to wszyscy widzieliśmy i niestety Aaron też trochę dołożył do tego.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dzisiejsze typy na niewielki zysk w wysokości 1/3 stawki na mecz. Ale jest niedosyt po tym co zrobił Crosby i Packers. Chciałbym widzieć rano, że jest zwolniony, ale zostawią go, rynek kickerów jest biedny.
Nocnych derbów Teksasu nie gram, ale będę miał raczej typ na jutrzejszy nocny mecz.
:highhive:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom