>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL - czy warto się w to bawić?

2 0

2zlotowydziad

Użytkownik
Nie wiem czy trafiłem z działem, jeśli coś nie tak to proszę przesunąć, nie kasować ????

Ostatnio zagłębiłem się trochę w tematykę NFL, i tak trochę na siłę (z braku sportowych emocji w długie jesienne noce) zacząłem to obstawiać korzystając z typów które znalazłem na forach.

Chciałbym zapytać graczy którzy &quot;siedzą&quot; w tym o pewną kwestię. Czy warto bawić się w obstawianie tej dyscypliny, ten ligi? Czy jest dużo niespodzianek? Mam nadzieje, że każdy rozumie co mam na myśli. Są ligi gdzie wyniku nie da się po prostu przewidzieć - np. WNBA. A wtedy obstawianie tego mija się z celem. Gdzieś kiedyś ktoś napisał (nikt &quot;ważny&quot;, normalna osoba na jakimś forum), że na sportach amerykańskich na dłuższą metę nie da się zarobić.

Widzę po różnych forach, że sporo osób obstawia NFL więc liczę na duży odzew.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Powiedzmy, że max duble :p
NFL jest przewidywalna do pewnego stopnia. Żeby to ogarnąć trzeba głęboko w tym siedzieć i wyszperać każdą kontuzję ręki, ból pachwiny czy PMS u QB :p
Całej ligi ja osobiście bym nie ogarnął, więc uważnie obserwuje tylko 4 zespoły. Zresztą, zobacz jak sobie radzą w dziale NFL lukascash, Grzesio i inni którzy sporo wiedzą o lidze.
http://forum.bukmacherskie.com/f203/
Jak w każdej dyscyplinie - nie zawsze jest różowo (kto by przypuszczał przy 21-0, że Pats ulegną Bills w niedzielę...)
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Gdzieś kiedyś ktoś napisał (nikt &quot;ważny&quot;, normalna osoba na jakimś forum), że na sportach amerykańskich na dłuższą metę nie da się zarobić..
Nie wierz w cuda panie.
Da się tylko jak wspomnieli koledzy wyżej , trzeba miec wiedzę sporą.
Na MLB wystarczy progresja przy dobrym kapitale poczatkowym i wyborze dobrej ekipy do tego celu/ew. jakieś niekonwencjonalnej serii do przełamania. Chociaz jak ktioś grał w wkakacje na wygrana Mariners , to raczej na chleb nie zarobił :razz:
NFL moim zdaniem warto obstawiac do Weeku #16 , poniewaz pozniej w wielu przypadkach ekipy majaće Postseason odpuszczają , a w Postseason jeden zły rzut i z wyniku 24-10 jest 17-17.
Amerykanie jak widzisz stosują handicapy do wyrównania kursów , czasami jeden są przesacowane , niektóre linie sa za niskie i na tym się korzysta.
Jakby miał coś proponować to College football , ale ilość drużyn zabija i tam nie ma zmiłuj - tam NIKT się nie oszczędza.
Ale też wiedza + czytanie for z US.
 
2 0

2zlotowydziad

Użytkownik
Dzieki za odpowiedzi, nie moge jeszcze wysylac PW wiec zapytam tutaj.

Mozecie polecic jeszcze jakies dobre strony/fora dotyczace US Sports/NFL? Cos w stylu Covers?
 
macready 56

macready

Użytkownik
US sports (NHL, NFL, MLB....)to podstawa bukmacherstwa na długi termin, jezeli chodzi o obstawianie, bije na głowe reszte piłke itd...
-wysokie kursy, niskie marze(NHL)
-szanse 50/50 w NFL, a NHL oczywiscie dobrze grac ML
-mozna grac wysokie stawki w przeciwienstwie do np piłki (nie liczac np ligi angielskiej, hiszpanskiej......)
- specjalizacja w 1 lidze jest dobra i dla budzetu i psychiki
 
Do góry Bottom