>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2017/2018

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Packers są choć w jakimś stopniu usprawiedliwieni, że tak słabo grają. Co inneg o tacy Raiders - zdrowy skład, wielkie oczekiwania przed sezonem, a grają fatalnie. Obrony brak, atak który miał być ich wielką siłą zupełnie nieskuteczny. Końcówka pierwszej połowy z Patriots w ich wykonaniu to katastrofa. Przegrywali 0:14 i mieli piękną okazję do złapania jakiegoś kontaktu, a tu bardzo frajerska strata i punktów brak. Jakby tego było mało, to nie potrafili nawet wybronić ok, 30 sekund i Patriots jeszcze zdobyli FG.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Seattle Seahawks - Atlanta Falcons 1 @ 1.97 Pinnacle
Ogólnie czekałem, aż kursy wzrosną ponad 2 ale już chyba się nie doczekam. Mimo wszystko wzrost z 1.60 na 1.97 znaczny. Owszem Seattle poważne kontuzje w obronie, jak kolega wyżej pisał wypadł Chancellor, ale ta obrona wcale nie wygląda tak źle dają radę. U siebie piekielnie groźni, ostatni 15 meczy u siebie to 13 zwycięstw (wliczając zeszły sezon i przedsezonowe mecze). Raz w tym sezonie przegrali u siebie dwa tygodnie temu z Washingtonem, ale w jakich okolicznościach ? Walsh nie trafił trzech FG i później dwie nieudane próby dwu punktowe. Mimo to prowadzili 14:10 i w ostatniej minucie stracili TD. Mimo to później wygrali dosyć pewnie w Arizonie. Atlanta mocno w tym roku faluje ale ogólnie rzecz biorąc zawodzą. Nie wiem czy ta zwyżka kursów jest za sprawą ostatniego zwycięstwa nad Dallas ? Tylko Dallas bez Elliota nie istnieje w ataku i dzisiaj w nocy pokazali to Eagles. Do tego Falcons też są bardzo osłabieni. Wypadł podstawowy RB Freeman który odpowiada za 5 TD z 7. Coleman daj radę ale ciężko będzie nadrobić brak Freemana. Granie górą u Matt Ryana też w tym roku przeciętnie 13TD i aż 8 INT, a dziś nieco więcej górą na pewno będzie musiał grać. Bardzo ważny mecz pod względem PO (jak już każde teraz). Seattle ma okazje wykorzystać potknięcie Rams i objąć prowadzenie w NFC West. Nie ma co liczyć na dziką kartę bo w NFC będzie kilka drużyn z dobrymi bilansami. Sytuacja Atlanty jest znacznie gorsza, małe szanse na wygranie NFC South, gdyby dzisiaj wygrali to jeszcze na pewno mogli by się włączyć do rywalizacji o dziką kartę ale czy stać ich na to ? Nie przypominaj drużyny z zeszłego roku , zwłaszcza w ataku. Do tego dzisiaj brak Freemana. Idę mocną w Seahawks bo kurs apetyczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
@up
Typowanie tego meczu to według mnie typowy coin flip, zarówno na strony jak i linię punktów. Kto wie co tutaj się może wydarzyć biorąc pod uwagę braki po obu stronach. Na co trzeba zwrócić szczególną uwage to secondary Seahawks. Wypadli weterani a ich zmiennicy mogą popełniać proste błędy... zatem którędy ma grać Ryan jak nie górą? Tym bardziej, że Seahawks to 6th Rush D w lidze. Zastanawiałem się nad passing yards dla Julio Jonesa ale linia ustawiona dość wysoko tym bardziej że na niego zostanie prawdopodobnie ustawiony Jeremy Lane + wraca Thomas na FS wiec Ryan może wybierać inne teoretycznie łatwiejsze opcje. Proponuje linie na Rushing yards dla Tevin Coleman. Całkiem niezły wynik 83yrd w ubiegłym tygodniu ale dostał piłke aż 20 razy. Tak jak pisałem wyżej wg mnie filozofia Falcons na dzis to passing plays więc zakładam około 10-12 carrys w meczu dla Colemana. Granie na zawodników to jest wg mnie troche wróżenie z fusów bo jak Falcons będa wysoko prowadzić to zaczną nagle szanować zegar i Coleman będzie biegał na prawo i lewo podbijając sobie statystyki. Podsumowując trudny mecz do typowania, a moja alternatywa do propozycji kkslec poniżej. Good luck. ;)
Tevin Coleman rushing yrd u61.5 @ 1.9 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Minnesota Vikings @ Detroit Lions
Typ: Detroit Lions ML @ 2.20 - Unibet ⛔⛔⛔
Minnesota Vikings @ Detroit Lions
Typ: Detroit Lions +3.5 @ 1.68 - Unibet ⛔⛔⛔
Przedostatni czwartek listopada to w Stanach ważny dzień - Święto Dziękczynienia. A skoro święto, to nie może oczywiście zabraknąć futbolu. Dlatego dziś mamy na rozkładzie 3 ciekawe spotkania. Jednym z nich będzie pojedynek Detroit Lions z Minnesotą Vikings. Kursy całkiem wyrównane z lekkim wskazaniem na gości. Ja jednak wierzę w gospodarzy i pierwszym dzisiejszym meczu stawiam na Lwy.
Thanksgiving Day to ważny dzień dla każdego Amerykanina, ale szczególnie istotny dla fanów Detroit Lions. Regularnie od 1945 roku drużyna rozgrywa tego dnia mecz. Wielka oglądalność, oprawa i ogólna wyjątkowość - to cechuje świąteczne spotkania Lions przez co zawodnicy tej drużyny dają z siebie 110% tak jakby był to finał ligi. W tym roku podobnie jak w poprzednim rywalem będzie Minnesota Vikings. Ranga meczu jest ogromna bo spotykają się dwie czołowe ekipy NFC North. Dzisiejszy pojedynek może odpowiedzieć na kilka pytań - czy Vikings odskoczą od reszty stawki i zbliżą się do playoffów? Czy może Lions zwyciężą i tym samym doskoczą do Minnesoty na zaledwie 1 zwycięstwo straty uzyskując również tiebreaker po swojej stronie?
Tegoroczna kampania Lions to wzloty i upadki. Początek sezonu bardzo udany czego efektem był bilans 3-1. Potem były jednak 3 przegrane z rzędu i record 3-4. Listopad należy już jednak całkiem do podopiecznych Caldwella. W tym miesiącu 3 spotkania i 3 wygrane. Ostatecznie na tę chwilę mamy więc wynik 6-4 i 2. miejsce w dywizji. Właśnie ostatnie zwycięstwa sprawiają, że widzę w Lions duże zagrożenie dla Vikings. Co prawda rywalami byli osłabieni Packers, beznadziejni Browns i równie słabi Bears, ale w każdym meczu mieliśmy popis ofensywy i wysoki wynik po stronie Lions. W dodatku 2 z 3 tych spotkań były wyjazdowe, a Lambeau Field i Soldier Field nie są nigdy przyjazne dla rywali, a szczególnie tych z tej samej dywizji. No właśnie, wygrane nad Packers i Bears były zwycięstwami nad przeciwnikami z NFC North. Dziś kolejny rywal zza miedzy i mam nadzieję kolejny sukces. Lions spotkali się już w tym sezonie z Wikingami i pokonali ich 14-7 wywożąc ważną, wyjazdową, dywizjonalną wygraną. Kluczem do dobrej gry Detroit jest postawa Matthew Stafforda, najlepiej zarabiającego gracza NFL. A w ostatnim czasie prezentuje on bardzo solidny poziom. W trzech ostatnich meczach rzucił 7 TD i tylko raz został przechwycony. Świetnie wygląda też procent podań. Futboliści z Detroit nie pozwalają sobie w ostatnich latach zepsuć tego wyjątkowego dnia. 4 ostatnie sezony to 4 wygrane Lwów. I to głównie w wielkim stylu. Rok temu na tarczy z Michigan wyjechali... właśnie Vikings przegrywając 13-16. Historia spotkań między tymi ekipami pokazuje, że Lions mają swój sposób na Minnesotę Vikings. Wygrali bowiem 5 z ostatnich 7 potyczek. Notują również serię 3 z rzędu zwycięstw nad Wikingami. Wielką siłą Lions jest ofensywa. Ostatnie 3 kolejki to potężna średnia punktowa wynosząca 31.7 oczek na mecz. I to wystarcza żeby wygrywać. Dobrą wiadomością dla gospodarzy jest powrót do składu wielkiej postaci formacji defensywnej - Ziggiego Ansah.
Łatwo jednak na pewno nie będzie. Vikings w tym sezonie robią robotę i na dzień dzisiejszy legitymują się wynikiem 8-2. W dodatku wygrali 6 spotkań z rzędu. Mnie to jednak do końca nie przekonuje żeby aż tak faworyzować dziś gości. Na 10 tegorocznych meczów , 6 rozegrali przed własną publicznością. Z Browns mierzyli się w Londynie, czyli na neutralnym terenie. Wikingowie mają więc w tym sezonie zaledwie 3 wyjazdy na koncie. Atut własnego stadionu w NFL jest piekielnie ważny i na pewno miał duży wpływ na taki a nie inny wynik drużyny po 10 kolejkach. Teraz nadchodzi trudniejszy czas i sprawdzian który pokaże prawdziwą siłę Minnesoty. Dziś zaczynają serię wyjazdów, a w ostatnich 6 tygodniach sezonu zasadniczego aż 4-krotnie pojadą w delegację. A jak pokazują wyniki, Vikings wcale na wyjazdach nie &quot;wymiatają&quot;. Na Heinz Field w potyczce ze Steelers nie mieli czego szukać i przegrali 9-26. Drugi wyjazd, do Chicago, do słabych Bears to wygrana, ale tylko różnicą 3 punktów. W Waszyngtonie było lepiej, ale nie było zwycięstwa dwucyfrową różnicą, ale tylko 8-punktami. Nie do końca przekonuje mnie też rozgrywający. Trener Zimmer nadal stawia na Keenuma, mimo, że Teddy Bridgewater jest już zdrowy i mógłby objąć stery ofensywy. Case Keenum gra nieźle, ale nie widzę w nim gwiazdy dużego formatu. Przynajmniej nie na tę chwilę. Problemem tego zawodnika jest fakt, że nie wystrzega się kosztownych dla swojej drużyny błędów. Ostatnie 5 jego występów to łącznie 5 strat. Obrona Lions będzie dziś czekać na kolejną pomyłkę. A to nie będzie kolejny mecz w Minneapolis, tylko na gorącym terenie, więc presja będzie na pewno spora. Dużą siłą Minnesoty jest obrona. Na pewno postawią dziś trudne warunki, ale Lions to drużyna z bardzo mocną ofensywą, która radziła sobie już z podobnie solidnymi formacjami defensywnymi.
Minnesota jest w gazie i w tym sezonie jest mocna. Ma świetny bilans 8-2, ale tak jak wspomniałem wyżej, 6 domowych występów i 1 na neutralnym terenie. Terminarz sprzyjał więc wygranym. Dziś będzie to dopiero 4 mecz bez własnych kibiców. A w meczach wyjazdowych Vikings nie notują wysokich wygranych. Jak pokazuje historia Lwy wygrywają ostatnio każdy świąteczny mecz, ale także każdą potyczkę przeciwko Vikings. W tym sezonie pokonali ich już na wyjeździe i nie widzę przeszkód by mieli to zrobić także u siebie na Ford Field. Statystyki mocno przemawiają za gospodarzami. Jest jeszcze szansa zwycięstwo w NFC North i przy takiej grze jak w ostatnich meczach spokojnie mogą to osiągnąć. Moim zdaniem Stafford i spółka przedłużą fantastyczne serie Lions, i zrobią swoim kibicom świąteczny prezent. Taki jest zatem mój typ.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
@up
Starałem się i to bardzo ale jak dla mnie za długi wpis żeby doczytać go do końca...;) co do samego typu to osobiście idę w drugą strone chociaż moja pierwsza myśl po zobaczeniu linii to typowy &quot;trap game&quot;. Kluczem do tego meczu jest moim zdaniem Run game a tutaj mamy 2 ekipy na 2 różnych biegunach. Viking 2nd Rush D i 8th Rush O a po drugiej stronie Lions 18th Rush D i 28 Rush O. Vikings są w gazie, 8-2 i 7-3 ATS to wyniki na Super bowl. Ofensywa dobrze zbilansowana, bardzo przyzwoity run game a z przodu Thielen Rudolph i Diggs którzy produkują po 200 rec yrd/ game. Porażka w pierwszym meczu imo tym bardziej przemawia za Vikings, &quot;revenge factor&quot; w Division games zawsze ma znaczenie. Kwestia Św Dziękczynienia, prezentu dla fanów :rolleyes: albo wygrania NFC North... to samo można też napisać w drugą strone na korzyść Minnesoty.. Na chwile obecną Vikings sa zespołem lepszym i co prawda nie zawsze lepszy wygrywa... ale ciężko jest mi znaleźć czynniki pozasportowe żeby nie zagrać zakładu poniżej zatem...

MIN Vikings -1,5 @ 1.89 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Houston Texans @ Baltimore Ravens
Typ: Baltimore Ravens -6.5 @ 1.71 - Unibet ✅ ✅ ✅
Week 11 kończy się poniedziałkowym starciem Baltimore Ravens z Houston Texans. Wyraźnym faworytem według kursów są gospodarze. W pełni zgadzam się z taką oceną i uważam, że Kruki wysoko wygrają ten mecz.
Texans już od kilku tygodni grają bez swoich dwóch gwiazdorów. Najpierw wypadł JJ Watt, podstawa obrony, a później kontuzji kończącej sezon nabawił się rozgrywający, kandydat na MVP sezonu DeShaun Watson. I właściwie w tym momencie sezon dla Houston się skończył. Za sterami ofensywy stanął Tom Savage, przeciętny backup. Texans przegrali u siebie z Colts, którzy przecież bez Lucka są w tym sezonie tragiczni. Później wysoka porażka 7-33 w Los Angeles z Rams. Trochę nadziei pewnie wlało w serca kibiców z Teksasu zeszłotygodniowe zwycięstwo. Nieoczekiwanie Houston zdołało pokonać u siebie Arizonę Cardinals. Jaką drużynę zobaczymy w dzisiejszym meczu? Tę z zeszłego tygodnia, która wygrała z Cardinals, czy też tę, która u siebie nie potrafiła pokonać słabych Colts?
Moim zdaniem bliżej będzie tego drugiego scenariusza. Hasło klucz - obrona. Ravens tradycyjnie w ostatnich czasach mają elitarną formację defensywną. Wysokie pozycje we wszelkich rankingach plus ostatnie rezultaty robią wrażenie. Dwa z ostatnich trzech meczów skończyło się shutoutem, czyli zatrzymaniem rywali na zerowej zdobyczy. Tydzień temu Baltimore wygrało na trudnym terenie Lambeau Field z Packers 23-0. Długo można grzebać w historii NFL żeby znaleźć podobnie bolesną porażkę Green Bay na własnym stadionie. Week 10 był bye-weekiem, który na pewno pozwolił poleczyć urazy czy przygotować się na drugą część sezonu. Pauzę poprzedziła przegrana z Titans 20-23. Mariota wyrwał wtedy zwycięstwo w ostatnim drivie meczu. Week 8 to z kolei kolejna masakra i przejechanie walcem po Dolphins, wynik 40-0. Texans wygrali z Arizoną, ale nie można porównywać obrony Cardinals z obroną Ravens. Ci pierwsi tracą na mecz 25.3 punktu, drudzy natomiast zaledwie 17.1 (co daje im 2. miejsce w tej kategorii). Dlatego dziś będzie zdecydowanie trudniej o punkty dla Houston. Kiepski Tom Savage będzie musiał zmierzyć się z elitarną defensywą, która zjadała już większych kozaków. A atak Baltimore? Flacco pomimo słabego sezonu w zeszłym tygodniu pokazał, że sprawy zaczynają wyglądać lepiej. Zaliczył bowiem 22 na 28 podań co dało mu najlepszą w tym sezonie skuteczność 78.6%.
To bardzo ważny mecz dla Ravens, którzy na tę chwilę łapią się na dziką kartę. Przegrana może sprawić, po następnej kolejce spadną głęboko w dół w klasyfikacji AFC. Texans też z pewnością chętnie widzieliby tutaj wygraną, ale to Ravens są tutaj w bardziej komfortowej sytuacji. Obrona Baltimore lideruje NFL w ilości przechwyconych podań i na pewno będzie dziś wywierać wielką presję na Savage&#39;u, który może dołożyć kilka dodatkowych picków, bo jak pokazują jego wyniki, nie jest zawodnikiem który potrafi wystrzegać się takich błędów. Obecna ofensywa nie potrafi też produkować punktów przeciwko solidnym obronom. Dlatego też totalnie nie widzę dziś wysokiego rezultatu po stronie mocno osłabionych po obu stronach Texans. Mój typ to wysoka wygrana gospodarzy.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
BREAKING. Giants wysyłają Eli&#39;a Manninga na ławę. To będzie pierwszy raz od 210 startów młodego Manninga gdy nie będzie starterem. Ofensywę Giants w niedzielę przejmie Geno Smith. Władze NYG nie wykluczają, że szansę w pewnym momencie resztki sezonu dostanie też Davis Webb.
Mój komentarz? W sumie Giants nie mają nic do stracenia. Pytanie tylko czy benczują Ilaja żeby nie ryzykować jego zdrowia gdy sezon jest już dla tej drużyny skończony, czy też serio wierzą, że Geno Smith, który był leszczem w barwach Jets może być nowym franchise quarterbackiem Giants. Można gdybać, ale odpowiedź pewnie poznamy nie wcześniej niż w lutym.
210 startów z rzędu Manninga kończy się w najbliższą niedzielę. To duże wydarzenie.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Na początek podam dwa typy które zagrałem w iForbet.
Tampa Bay Buccaners - Green Bay Packers Typ: 2 1,70 ⛔ niestety po dogrywce
San Francisco 49ers - Chicago Bears Typ: 1 2,35 ✅
AKO: 3,51
Packersi w Poniedziałek pechowo przegrali ze Steelers. Byli skazywani na porażkę, a walczyli jak równy z równym z jednym z pretendentów do Super Bowl. Breet Hundley w porównaniu do tego co pokazywał wcześniej, zagrał najlepsze zawody odkąd został starterem. Tampa natomiast przegrała ważny mecz wewnątrz dywizji z Falcons i można powiedzieć że to koniec marzeń o PO. Dlaczego idę w strone Packersów? Nie dlatego, że im kibicuję i po obejrzeniu ich meczów zacząłem interesować sie NFL, ale dlatego, że jest szansa na powrót Rodgersa jeszcze w tym sezonie. Rodgers został już umieszczony w practice skład i są duże szanse na jego występ po meczu z Browns. Obecny bilans 5-6 przy odrobinie szczęścia moze dać awans do PO jeśli wszystko sie wygra do konca. Zawodnicy też zdają sobie z tego sprawę, dlatego uważam, ze mobilizacja będzie podwójna, szczególnie w dwóch najbliższych meczach z Bucks i Browns. Jeśli oba mecze wygra Green Bay to możemy być świadkami chyba jeszcze bardziej spektakularnego &#39;Run the table&quot;. Green Bay We Believe!
Pomysł na drugi typ wziął się w momencie gdy zapadła decyzja, że starterem bedzie Garropolo. W ostatnim meczu w końcówce Jimmy zastąpił Beatharda i udało się zdobyć TD. Patrząc holistycznie na 49ers, uważam że zmiana Quaerterbacka również wleje nową wiarę w San Fran. Oczywiście Bears dysponują solidną defensywą, ale myslę, że Garropollo będzie tak zmotywowany debiutem jako starter w nowej organizacji, że może to być grube wejście. Dodatkowo kurs też jest zachecający i gram na zespół z Californii. Dodatkowo powiem, że chyba chemia między Foxem, a resztą drużyny skonczyła się i nikt nie będzie za niego umierał.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Detroit Lions - Baltimore Ravens Typ: 2 1,70 ✅
LA Rams - Arizona Cardinals Typ:1 1,35
AKO: 2,30
Nie ukrywam, ze liczę na porażkę Lwów w meczu z Krukami. Baltimore ma świetną defensywę, podobnie jak Vikings z którym zespół z Detroit sobie nie poradził. Obrona Kruków trzyma ich mocno w walce o PO, natomiast dużo gorzej jest jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Joe Flacco gra jak na razie przeciętny sezon i nie daje zbyt wielkiego wsparcia drużynie. Ten zawodnik przyzwyczaił nas że raczej przebudza się w fazie pucharowej i uważam, że tym razem bedzie podobnie. Forma Detroit zależy zawsze od Stafforda. Quarterback gra dobrze to cały zespół gra dobrze, on gra źle to drużyna sobie nie radzi. Myślę, że dziś rozgrywający Lwów sobie nie poradzi i po tym tygodniu ich bilans bedzie 6-6.
Rams są w świetnej formie, potwierdzili to tydzień temu pokonując Nowy Orlean, który również ma prawo aspirować do PO. Arizona ma swoje problemy, najpierw zmiana rozgrywającego i na dodatek formacja obronna, która w poprzednich sezonach grała świetnie to teraz przechodzi regres. Uważam że rozpędzenie Rams wygrają to spotkanie zdecydowanie.
Minnesota Vikings - Atlanta Falcons Typ:1 2,39 ✅
Vikings idą pewnie do PO. W święto dziękczynienia pokonali Detroit, a teraz przychodzi im się zmierzyć z Atlantą. Falcons są w coraz lepszej formie, ale mają bardzo trudny terminarz i zobaczymy czy będą w PO. Minnessota ma fantastyczną obroną, oraz rozgrywającego który gra sezon życia. Casey Keenum z Detroit został wybranym zawodnikiem spotkania. Dodatkowo musi w każdym meczu musi udowadniać, że nie ma prawa być zastąpionym przez Bridgewatera. Kurs 2,39 na Vikiings jest bardzo atrakcyjny dlatego idę zdecydowanie w ich stronę.
Dodatkowo taśma:
Buffalo - New England (-7,5) 1,85 ✅
Tennessee(-6,5) - Houston 1,85 ✅
Oakland (-7,5) - New York G 1,85
Chicago (-3,5) - 49ers 1,70 ✅
Baltimore - Detroit 1,70 ✅
Green Bay - Tampa Bay 1,70 ⛔
AKO: 29,94
efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 2:25
Spotkanie: Atlanta Falcons - New Orleans Saints
Typ: Czy Atlanta Falcons zdobędą przynajmniej po jednym punkcie w każdej kwarcie? TAK
Kurs: 2,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dość często są mecze, w których drużyna zdobywa punkty w każdej kwarcie. Właśnie w tym meczu liczę na takie osiągnięcie i spodziewam się, że zrobią to gospodarze, czyli Atlanta Falcons. Atlanta Falcons grają można powiedzieć o być albo nie być, bo jak przegrają ten mecz, to ich szanse na postseason będą właściwie zerowe. Ostatnio przegrali z Minnesotą Vikings. Zagrałem wtedy podobny typ na Falcons. W trzech pierwszych kwartach zdobyli punkty. W czwartej byli bardzo blisko, ale zmarnowali FG. Obydwie drużyny są bardzo dobre w ofensywie i to powinien być fajny mecz. New Orleans Saints są w tym sezonie bardzo mocni, ale punktów tracą dość dużo. W ostatnich trzech meczach tracili po ponad 20 punktów. Grający o być albo nie być Falcons powinni zapunktować w każdej kwarcie, a przynajmniej mają na to niemałe szanse.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Green Bay Packers @ Cleveland Browns
Typ: Green Bay Packers -2.5 @ 1.80 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas - podwójna stawka !!
Bardzo ważny mecz dla Packers. Bilans 6-6 ciągle sprawia, że są w grze o playoffy. Najlepsza wiadomość jest taka, że już za tydzień do gry wraca Aaron Rodgers i Green Bay może odrodzić się jak feniks z popiołów. Warunek żeby zachować szanse na postseason jest jeden - trzeba pokonać Cleveland. Nie widzę innej opcji niż wygrana gości. Tak, Hundley nie jest odpowiedzią na pozycji QB, ale coach McCarthy trzyma go na krótkiej smyczy co w ostatnich meczach bardzo procentuje. Tydzień temu wygrana nad Buccaneers, do których wrócił już Winston, a dwa tygodnie temu jedynie 3-punktowa porażka ze Steelersami, którzy są ścisłym topem ligi w tym sezonie. A Browns? Co kolejkę są głosy, że akurat w tym tygodniu wygrają, ale jak widać rzeczywistość jest inna. 0-12 sprawia, że od dawna są już poza wyścigiem o playoffy. Tam czekają już tylko na koniec sezonu. Ostatnio zmienili generalnego managera, który pomoże im zbudować fajny skład na kolejny rok. A wiosną może dużo się zmienić, bo Browns mają już 2 wybory w 1. rundzie draftu oraz 2 w 2. A mogą zgarnąć jeszcze atrakcyjne picki, co zależy od tego czy będą najgorszą drużyną sezonu. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem, ale jedna czy dwie wygrane mogą to zmienić. Nawet gdyby chcieli wygrywać, to są po prostu za słabi. Nie wszyscy ze składu, bo obrona Cleveland robi bardzo dobrą robotę, ale co z tego, skoro są dziury w postaci np. Kizera. To od niego głównie zależy ile gospodarze zaliczą dziś punktów. A ten chłopak nie nadaje się na startera w NFL. 8 TD i 15 INT, bezsensowne podania w ręce rywali, straty w endzone i ogólna trudność w prowadzeniu ofensywy. I to odbija się na wynikach. Ostatnie 3 kolejki to odpowiednio 10, 16 i 7 zdobytych punktów. Clay Matthews, który tydzień temu zaliczył aż 3 sacki już ostrzy sobie zęby na Kizera. Podsumowując, bardzo ważny mecz dla Green Bay, który po prostu trzeba wygrać. Każdy wie co stanie się po powrocie Rodgersa. Packers mają drogę do playoffów usłaną różami i muszą to wykorzystać. Cleveland Browns są za słabi nawet na osłabionych kontuzjami rywali z Wisconsin. Wchodzę zatem w handicap na gości -2.5 za podwójną stawkę tak zwanym &quot;grubasem&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dużo osób ładuje się w Buffalo. Odradzałbym ten krok. Nie jest pewne czy zagra Taylor bo jest game time decision, a jeśli nie zagra to za niego wystąpi Peterman, gość który w 30 minut rzucił 5 INT. Bardzo ważny mecz dla Bills, nic nie znaczący dla Colts, ale po takim kursie lepiej nie ryzykować. Chyba, że będzie potwierdzenie, że gra TT to wtedy już lepiej ten zakład wygląda.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No i Tyrod Taylor nie zagrał i tak jak przypuszczałem, nie było łatwo.
Zobaczcie co się tam wczoraj działo, śniegu po pas, komiczne sytuacje (filmik trzeba otworzyć w nowej karcie)


Z innej beczki, Carson Wentz, QB Eagles prawdopodobnie zerwał więzadła i wygląda na to, że jego sezon jest skończony. To szanse Philadelphii na SB mocno poleciały w dół.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
NFL miałem za bardzo profesjonalną ligę sportową w USA ale po tym co zobaczyłem na tym filmiku uważam za kompletną amatorkę. Jak można dopuścić do gry w takich warunkach? Przecież to grozi kontuzjami zawodnikom którzy zarabiają potężne pieniądze. Ludzie przychodzą na stadion obejrzeć dobre widowisko a nie cyrk na kółkach
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Patrzę na NFC in the hunt, a tam Seahawks bez połowy defensywy, Packers bez Rodgersa (+176 innych zawodników), Cowboys bez Zeka, Falcons mam wrażenie walczą sami ze sobą i pomyśleć co by się teraz działo w tej konferencji (choć naturalnie bilans tych zespołów z brakujacymi graczami pewnie byłby inny), gdyby kluczowi zawodnicy byli zdrowi mając jeszcze na uwadze mocne w tym sezonie Rams i Saints. Będą jeszcze jaja jak awansuja Packers po jakimś thrillerze w ostatnim decydującym meczu z Lions z polamanym Rodgersem, paraolimpiada w składzie i po przebojach z Hundleyem.
W AFC po kontuzji Wentza czuje marny koniec Eagles, Steelers też slizgaja się prawie co mecz, teraz mecz z Patriots i pieluchy i koszmary, JAX idą jak burza, zobaczymy jak długo.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oglądałem wczoraj Packers, zagrałem na nich za bardzo duża kase w dublu z lions(niestety na żywo zaraz po rozpoczęciu spotkań) i zrobiłem cash out w przerwie widząc to co wyprawiają. Wyłączyłem mecz na poczatku 4 kwarty i właczylem z ciekawosci pod jej koniec.Jak zobaczyłem ten run Davise&#39;a to chciałem rozwalic ściane głową ???? Chciałbym teraz zeby jakims cudem zdobyli SB, to zagranie było by chyba jednym z najważniejszych w przynajmniej ich historii ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
psychol32 - fakt, średnio profesjonalnie to wygląda, ale z drugiej strony mamy namiastkę starego NFL i mi osobiście takie mecze na śniegu bardzo się podobają. Jak ktoś nie widział to polecam obejrzeć highlightsy na YT, odgarnianie śniegu przez cały ofens, ogólnie parodia, ale mi się podobało ;)
betheone - elegancka analiza, podpisuję się pod całym postem oprócz jednego zdania - Rodgers nie będzie &quot;połamany&quot;, złamany obojczyk to żadna tragedia. Moim zdaniem Packers zameldują się w postseason i wczoraj puściłem zakład na ich wygraną w SB. Nie twierdzę, że wygrają, ale zawsze można kontrować jak już wejdą do PO.
undertaker_tsw - Browns mieli gdzieś tą wygraną. Nie zawodnicy tylko trenerzy i ogólnie organizacja. Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale sporty amerykańskie takie są. W analizie w swoim temacie opisałem dlaczego Cleveland nie potrzebuje tej wygranej.
Panowie, super, że się udzielacie. I to nie jakieś bzdety trzy po trzy tylko widać, że ogarniacie temat. Fajnie gdybyście dalej pisali. Jestem tu ukrytym moderatorem i zapewniam, że nie ma tu gestapo jak w niektórych tematach ;)
Jeszcze wrzucam do tematu mocny obrazek z wczoraj, Savage QB Texans po hicie dostał drgawek, ostro go powyginało.


Peterman z Bills też dostał niezłego hita.

 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie PO i pozycje wild card. Co się dzieje w momencie gdy drużyny z innych dywizji mają taki sam bilans? Decyduje bezpośredni mecz? A jeśli nie było takie meczu, to co?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom