>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NFL/NCAAF 2018/2019

Status
Zamknięty.
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Los Angeles Rams - New England Patriots 00:30 Final Super Bowl
Poniżej 46,5 Rushing Yards 1,65 @ Unibet (22 yards)
CJ Anderson (Rams) ( I tak o to milym akcentem zakonczylismy sezon NFL)

Anderson w finale konferencji mial odziwo wiecej prob przez co zdobyl wiecej jardow niz T.Gurley mimo to ze Gurley jest biegaczem numer jeden w druzyne ale trzeba wziasc pod uwage ze Todd wracal po kontuzji i zle wszedl w mecz z tego powodu dano Andersona a przeciez to Gurley jest gwiazda zespolu i czy moze byc inaczej jak nie show Gurley-a dzisiaj? i potwierdzenie ze to on jest numerem jeden.
Sadze ze Anderson nie dostanie czwarty raz wiecej prob niż Gurley i to w Super Bowl a jesli nawet to nie znaczy ze przekroczy linie, Trener Rams, Sean McVay stwierdzil w przedmeczowym wywiaddzie ze &quot; Musze wykonac z nim lepsza robote, bardziej zaangazowac i wprowadzic jego w mecz&quot;
Tak czy inaczej nawet ponad przecientny biegacz bedzie mial problem , poniewaz Patrioci w kombinacji swojich dwoch meczach playoff zezwolili razem na 49 jardow czyli:
  • Damien Williams: 10 prob, 30 jardow.
  • Melvin Gordon: 9 prob, 15 jardow.
  • Justin Jackson: 1 prob, 4 jardow.

Oznacza to ze zespoly sa zmuszone do zrezygnowania z gry po ziemi przeciwko New England ,ktora ma srednio 39 pkt w playoff a kiedy jednak zdecyduja sie na bieg ,sa ograniczone do 2,45 jarda na probe - mozliwe ze jest to spowodowane prowadzeniem gry pod czas meczu w tedy aby gonic wynik a najlepszym spsobem sa podania przez rozgrywajacego i wiecej wyborow pada na podania niz na gre po ziemi.
Wiec ja twierdze ze pierwszym wyborem bedzie T.Gurley i te dwa tygodnie daly mu juz sporo regeneracji i nikt mu tego nie zabierze stawiajac Andersona wyzej niz jego a jezeli tak bedzie To Andersona czeka jeszcze przebicie 45 jardow ale jednak upieram sie przy tym ze dostanie mniej szans, jak bedzie? zobaczymy dzisiaj po polnocy. Linie byly ponad 50 w ameryce ale spadly , sa rozne najwieksza znalazlem 45,5 ale sa tez 40 w Bet365 , mysle ze nizej jak 43 juz bym nie gral ,chyba ze ktos chce zagrac to juz jego wybor. ( w Unibecie macie 46,5 bezpieczniej i kurs 1,65 wiec nie tak zle)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Podpinasz kompa do TV i juz masz kino domowe; taki żart oczywiście
a to wszystko za jedyne 15 pln, polecam!
i nie trzeba sluchac tych dzbanow, ktorzy mieli &quot;przyjemnosc&quot; komentowac w Eleven
z lysym przekreslajacym Green Bay u siebie vs NYG przy -3 w pierwszej kwarcie ????
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Ja idę znowu ryzykownie tak jak w przypadku finałów konferencji. Pobawię w zakład że w meczu nie będzie fumbles i interceptions łącznie z dogrywką. Kurs 11,00 w Unibet, gram za 13,74zł i do podniesienia będzie 151,14zł
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

New England Patriots @ Los Angeles Rams

Patriots @ 1.79, Unibet ✅
Rob Gronkowski zdobędzie przyłożenie @ 2.30, Unibet ⛔
Dwa tygodnie temu napisałem, że nie stawia się przeciwko Patriots jako underdogów. Teraz podpasuję merytorykę pod sytuację - nie stawia się przeciwko Patriots w finale. Brady, Gronk, Belichick, cały sztab, wielu innych zawodników... Oni są zbyt doświadczeni, za dużo już w futbolu widzieli, by mieli się przestraszyć Rams. Czy ekipa z LA zasłużyła w ogóle na miejsce w Super Bowl? No właśnie nie bardzo, dziś przeciwko Patriots powinni grać Saints. Wielu może się zachwycać historią McVay&#39;a, Goffa i reszty, ale wciąż wydaje mi się, że to nie jest kaliber, który zdoła dziś wygrać.
Gronk zaś ani przeciwko Chiefs, ani przeciwko Chargers nie zaliczył touchdownu. On uwielbia wielkie mecze i nie ma siły, żeby Brady dziś do niego nie posłał kilku piłek.
Ale to tylko poboczne bety. Dla fanów futbolu amerykańskiego dziś wielkie święto i trzeba je przede wszystkim dobrze i miło spędzić! ???? Powodzenia wszystkim dziś i wspaniałego Super Bowl Sunday!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Finały różnie się kończyły. Ostatnio byly mecze na styku, bez zdecydowanego zwycięstwa któregoś z zespołów. Dziś wydaje mi się, że Patriots wygrają różnica kilkunastu punktów. Może nawet około 20. Aż takiego pogromu jak w 2014 ( wygrana Seatlle nad Denver 43-8) nie przewiduje, ale wydaje mi się że będzie to jednostronny pojedynek.
Co by jednak się nie wydarzyło to mam nadzieję na ucztę dla wszystkich miłośników NFL.
Miłego oglądania.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
-10.5 na Patriots ma jakiekolwiek prawo bytu po kursie 4.05? Pamiętam, że wtedy co poleciał ten legendarny throw to przewaga była dość Znacząca czy są chociaż małe szanse, że znowu wystartują świetnie?
Liczę może na jakiś cashout x2-3 przy korzystnym wyniku do przerwy
 
L 0

lukaszo85

Użytkownik
Witam,
to mój pierwszy post na forum, ale zaraz zaczyna się SB, więc proszę, tu znajdziecie masę linków do streamów w świetnej jakości:
path=%2Fr%2Fnflstreams%2Fcomments%2Famtn72%2F
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom