>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2018/2019

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
@up
No masz racje, nie zauważyłem że gościu zagrał na podwójny wynik. ;) Ciekawe jak sobie gościu psychicznie poradził ???? juz sobie wyobrażam jak ja bym k urwił gdyby mi to nie weszło. ;)
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Niemożliwe, żeby na podwójną szansę był tak wysoki kurs. ;) Na czyste zwycięstwo Chiefs przed meczem było maksymalnie po 1.60, więc co dopiero na podwójną szansę...
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Fakt, w takim razie bukmacher jest mocno niekonsekwentny, bo niżej w meczu Troyes - Auxerre zakład jest ładnie oznaczony jako do przerwy/koniec meczu ????
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Przepraszam za oftop ale mam pytanie. Gdzie oglądacie mecze NFL? Nfl pass ? czy też istnieje kanał (np niemiecki) na nc+ gdzie transmitują mecze?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Ja się totalnie przerzuciłem na Game Pass. Nie wiem jak teraz, ale streamy które działały na początku sezonu, później z biegiem czasu strasznie się kiepściły... 200 dolców to dużo i mało ???? ale na pewno nie wyobrażam sobie już oglądania bez gamepassa. Człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrych rzeczy ???? Wnioski takie - oglądasz NFL od czasu do czasu - stream. Pasjonujesz się tym - tylko game pass ???? Powodzenia !
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Ja się totalnie przerzuciłem na Game Pass. Nie wiem jak teraz, ale streamy które działały na początku sezonu, później z biegiem czasu strasznie się kiepściły... 200 dolców to dużo i mało ???? ale na pewno nie wyobrażam sobie już oglądania bez gamepassa. Człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrych rzeczy ???? Wnioski takie - oglądasz NFL od czasu do czasu - stream. Pasjonujesz się tym - tylko game pass ???? Powodzenia !
Dzieki wielkie za odpowiedz.
Niestety game pass dla.mnie odpada ze wzgledu na wolny net. Ale nastepny sezon bedzie juz lepiej ????
Po cichu liczyłem ze ktoś poda jakis kanał na nc+ typu niemiecka tv ????
A z ciekawości spytam jaką szybkość neta musze dysponowac aby nie cieło?
Pozdrawiam
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Tennessee Titans – Buffalo Bills
Tydzień temu Eagles położyli mi fajny kupon, właśnie przez Titans. Wtedy w OT dużo błędów ze strony Eagles, szczególnie przy czwartych próbach i bardzo duży fart Titans. Takie zwycięstwa jak tydzień temu napędzają druzyne w każdym sporcie. Na szacunek zasługuje fakt, że trener gospodarzy w tamtym meczu w OT mógł kopać na bramkę i mieć remis w dogrywce, ale zaryzykował co było opłacalne biorąc pod uwagę końcowy rezultat. Co do Bills? Hmm… pamiętaj mój typ kiedy mieli być zjedzonymi przez Vikings, a jednak zdecydowanie wygrali. Tydzień temu porażka z Packers do zera. Dziś też przyjeżdża zespól z solidną obroną i jest napędzony – czy gospodarze dadzą radę? Wg mnie nie. Gram Titans w handicapie -5,5, liczę ze pokryją linię.
Carolina Panthers – New York Giants
Panthers mieli wolny tydzień, a wiec stawiam że są bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania. Ofensywa Giants nie funkcjonuje dobrze natomiast u Panthers widać, że z meczu na mecz zaczyna działać lepiej dlatego wybieram ich.
Arizona Cardinals ( +3) – SF 49 niners
Tak jak przedmówcy powiedzieli, 49 niners zagrali bardzo przyzwoity mecz przeciwko Chargers. Zespół prowadzony przez Riversa jest dla mnie bardzo chimeryczny. Niby solidny, ale nawet jeśli powinni wygrać jakieś spotkanie gładko to będą się męczyć. Brak mu zwycięskiego DNA jak samemu Riversowi – moja subiektywna opinia. Dla Arizony być może to będzie jedna z najlepszych szans na wygraną i chłopaki będą się starać aby w końcu wygrac. J. Rosen wygląda coraz lepiej. Handi na Arizone myślę że wejdzie.
Pozostałe typy:
Green Bay Packers – Detroit
Green Bay Packers (-6,5) – Detroit
GO PACK GO!!! - ten mecz na pewno oglądam :heart:
Wszystko na Unibet
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Los Angeles Chargers @ Cleveland Browns

Chargers @ 1.995, 1xbet, 4/10 ✅
To chyba hitowe spotkanie tego tygodnia. Ani bukmacherzy, ani my - gracze - nie potrafią wskazać wprost zwycięzcy tego meczu. Doszło do tego, ze Chargers są underdogami. Nie zdarza się to często i takie okazje trzeba wykorzystywać. W tym sezonie underdogami byli raz - i słusznie - przeciwko Rams. Tamten mecz oczywiście perfidnie przerąbali. Czy Browns jest to już na tyle poukładana ekipa, by stawiać ich w roli faworyta przeciwko liderowi silniejszej dywizji? Dla mnie nie.
Zacznijmy od tego, że Browns mocno polegają na running game(najwięcej zdobytych jardów z rushów w lidze) i urywaniu kilku jardów na pierwszych próbach. Chargers mają średnią defensywę, ale rush defense to zdecydowanie ich najjaśniejsza strona w D. W tym sezonie pozwalają przeciwnikom na średnio 95.6 jardów z rush play&#39;ów na grę, co stawia ich w TOP10 ligi w tym aspekcie. A i tak warto dodać, że średnią mocno zawyża mecz z Rams, gdzie faktycznie Chargers zostali zgnieceni przez rywali zza miedzy. Jeżeli D-line LA zagra na standardowym poziomie, to sporo będzie na barkach Mayfielda. Czy utrzyma presję? Bo jeśli wskazać zespół, dla którego jest to ważniejszy mecz, to byliby to zdecydowanie Browns. Porażka tak naprawdę eliminuje ich z walki o play-offy, bo w dywizji i Ravens, i Bengals odjadą. Także to może być za dużo na ich barkach. Chargers są jacy są, ale ze słabszymi ekipami zazwyczaj sobie radzą, nawet jeśli nie są to przekonywujące wygrane.

Indianapolis Colts @ New York Jets

Colts @ 2.04, 1xbet, 1,5/10 ⛔
Obstawianie public doga nigdy nie jest rozsądne, huh? Ale w tym przypadku aż mi szkoda, że dopiero teraz pobieram te kursy, bo wcześniej na Colts był wyższe. W sumie jest to trochę podobna sytuacja jak z meczem Chargers i Browns, tylko tutaj kaliber obu drużyn jest dużo niższy. Jets są faworytami ze względu na miejsce spotkania. Colts przegrali trzy mecze z rzędu, ale potrafili pokazać pazura przeciwko Patriots czy Eagles. I to z tyloma kontuzjami w składzie! Teraz lista kontuzjowanych się skróciła do sześciu zawodników, a Kelly, ich center, jest questionable, choć on sam twierdzi, że powinien być na jutro gotowy. To będzie spore wzmocnienie. Luck to naprawdę solidny QB i potrzebna mu mocna ochrona, bo z rushów zdobywają mało jardów. Gość jest niedoceniany, dzięki niemu Colts mają najlepszą konwersję przy 3rd down z całej ligi.
Jets oczywiście pokazali się z mocnej strony przeciwko Broncos, ale... to tylko Broncos. Wiele osób spodziwało się takiego obrotu spraw i przełamania Jets. Colts na pewno będą mieli łatwiej w bronieniu przeciwko Darnoldowi niż Brady&#39;emu, to chyba oczywistość. Na przestrzeni pięciu kolejek ekipa z Indiany sprawiła na mnie lepsze wrażenie, szkoda nie wykorzystać tego, że stawia się ich w roli underdogów i to przeciwko drużynie równie słabej.

Jacksonville Jaguars @ Dallas Cowboys

Jaguars (-3) @ 1.775, 1xbet, 5/10 ⛔
Jakim cudem Cowboys doprowadzili do dogrywki z Texans - nie wiem! Dlaczego Cowboys puntowali przy 4th&amp;1 w dogrywce?! To jeszcze większa zagadka. Trener Dallas przez cały tydzień zbierał za to krytykę i to słuszną. Oddali jakiekolwiek punkty, choć cudem mogli tu chociaż zremisować, a może nawet wygrać. Texans w ciągu całego meczu zdobyli 170 jardów więcej, czyli ponad jard więcej na jeden play. Cowboys za bardzo polegają na Elliocie, a Jaguars to jedna z lepszych defensyw w lidze. Ze spokojem powinni go powstrzymać, a to ucina ofensywie Cowboys sporą dawkę mocy.
Oczywiście możliwości ofensywne Jaguars także są mocno ograniczone, bo Bortles jest naprawdę złym QB, na pewno nie takim, któremu powinno się dać wysoki kontrakt na lata... Różnica polega na tym, że Jaguars nieraz już pokazywali, że sama defensywa potrafi ich ponieść do zwycięstw. A już tym bardziej, gdy ekipa wraca do gry po druzgocących porażkach. Przegrali z Titans - roznieśli tydzień później Jets. Ostatnio dostali od Chiefs - teraz spodziewam się przejażdżki po naprawdę średnich Cowboys.

Kansas City Chiefs @ New England Patriots

Patriots (-3) @ 1.74, 1xbet, 7/10 ZWROT
Patriots &amp; over 59.5 @ 2.8, 1xbet, 3/10 ✅
Na koniec perełka. Chiefs mają ciężki terminarz - tydzień temu Jaguars, teraz Patriots, a zaraz w czwartek wyjazd do LA na stadion Rams. Nie wierzę, że mieliby to wszystko wygrać. Patriots są u siebie i to w national TV, a to z miejsca stawia ich w roli faworyta. Brady tutaj postawi się w 100% gotowości, zresztą reszta składu Patriots podobnie. Chiefs mimo wszystko są chętniej pickowani przez ludzi, ale to przez to, że przez pięć kolejek są niepokonani. Problem w tym, że to za mało, by stawiać na nich przeciwko Patriots. Tym bardziej, że na przykład tydzień temu nawet nie musieli się szczególnie męczyć, bo Bortles znowu zagrał źle i nawet specjalnie nie mieli czego bronić. Belichick miał dziesięć dni na rozmontowanie ofensywy Chiefs i samego Mahomesa. Zresztą młody QB zespołu z Kansas miał już problemy przeciwko Broncos. Tutaj sytuacja jest podoba jak z Rams - im dalej w sezon, tym ciężej.

No i szybkie przemyślenia na temat reszty meczów.
ARI@MIN - Vikings to chyba najwięksi szczęściarze początku tego sezonu, bo z taką grą w życiu nie powinni mieć takiego bilansu. Mają szczęście, że teraz grają na Cardinals, bo wpadnie im wygrana i pozytywny bilans. A że w tym sezonie nie mieli ani jednego przekonywującego zwycięstwa, to powinni pokryć w końcu linię.
CHI@MIA - leci na to masówka, ale jest to jak najbardziej uzasadnione - Bears wracają w pełni sił po bye week, a Dolphins są w koszmarnej formie. Linia jest niska, a Bears stoją przed szansą na 4-1 i naprawdę komfortową sytuację w dywizji. Nie chce mi się wierzyć, że mieliby to zmarnować.
CAR@WAS - tutaj ciężko wskazać zwycięzcę, ale coś mi mówi, że padnie over. Panthers w tym sezonie oddają dużo punktów niemal każdemu, a Redskins już udowodnili, że są mocno niedocenianą ekipą. Z drugiej strony ekipa ze stolicy też ma jakieś odchyły w defensywie i popełnia sporo błędów, co Newton powinien wykorzystać.
PIT@CIN - ciężko tu prorokować wynik. Bengals wyglądają w tym sezonie super, ale z drugiej strony przeciwko Dolphins wygrali dopiero w IV kwarcie, którą ekipa z Dolphins przespała. Steelers z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej i powoli można zapomnieć o ich słabej grze z pierwszych weeków. Chyba brałbym tutaj Steelers.
TB@ATL - Falcons to chyba największy public bet tego weeku, ale znowu ciężko się nie dziwić. Przegrać z Buccaneers to już naprawdę byłaby przesada. I mimo, że wygrana im sezonu nie uratuje, to po prostu przeciwnik jest o klasę niżej. Linia niska, można próbować.
SEA@OAK - Raiders są nieobliczalni, a Seahawks naprawdę postawili opór Rams. Żaden wynik mnie tu nie zdziwi.
BUF@HOU - Texans są zdecydowanie za mocno faworyzowani. Gdyby jeszcze mieli defensywę, na której faktycznie mogliby polegać, to może by faktycznie mieli spore szanse na rozniesienie Bills. Ale bez tego? Równie dobrze ekipa z Buffalo może ten mecz wygrać.
LAR@DEN - Rams trochę siedli na laurach przeciwko Seahawks, a przed nimi kolejny dziwny mecz wyjazdowy, bo Broncos są słabi. Wszystko wskazuje oczywiście na zespół z LA, ale Broncos mogą się spiąć na to spotkanie po tym, jak odpuścili mecz z Jets. A im dalej w sezon, tym Rams będą mieli ciężej z zaskakiwaniem rywali.
BAL@TEN - no bet.
SF@GB - Packers mają cienki bilans, który muszą poprawić, bo Vikings i Bears prawdopodobnie sięgną po wygrane w tym weeku. O 49ers pisałem sporo w ostatnim czasie i dalej podtrzymuję to, że bez Jimmy&#39;ego są małym zagrożeniem. Linia wysoka, ale Green Bay potrzebują wysokiego zwycięstwa, by się zresetować.

PODSUMOWANIE WEEKU: ✅ 2,88
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Todd Gurley (LAR) over 91,5 rushing yds @1,87 ✅
Unibet
Wysoka linia, ale...
DEN po pierwszych trzech dobrych spotkaniach w obronie przeciwko grze biegowej, w ostatnich dwóch zostali zmasakrowani. 465 yds w 64 próbach... Gurley dostaje średnio 20 piłek na mecz ( najwięcej w lidze ), przy średniej 4,1 yds na próbę. Liczę, że dzisiaj prób będzie znacznie więcej, ponieważ bardzo ważnym czynnikiem będzie tutaj pogoda. Dzisiaj w Denver będzie mało kalifornijska ???? Jest 80% szan na opady śniegu a temperatura na poziomie -3/4 stopnie.
208 yds w 28 próbach.... więcej niż QB Goff rzuconych ???? To w tym roku prawdziwa bestia w fantasy... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dwa mecze z 19 z mega ciekawą końcówką. To trzeba zobaczyć.
Tradycyjnie trzeba otworzyć YT w nowym oknie np. klikając na tytuł filmiku.




I mniej pozytywnie - Burfict. Poruszałem temat tego debila już nie raz w swoich analizach. Sk... wyśle kiedyś kogoś na wózek. To już jego n-ta próba urwania komuś głowy.
1051547628960399361
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Jimmy Graham (GB) over 50,5 receiving yds @1,87 ✅
Unibet
Moje założenie na ten mecz, jest takie: QB Rodgers nie jest w pełni sił... Pomimo, że w piątek trenował na full, uważam że kolano nie w pełni jest sprawne... Gdyby GB miało solidnego RB, grałbym każdą linię bez wahania. W tym przypadku jednak zaufam TE... uważam że będzie granych dużo krótkich piłek, tym bardziej że, nie zagra podstawowy WR Cobb. Nie ukrywam, że SF dosyć dobrze broni przeciwko opp TEs ale ilość rzuconych piłek w kierunku Grahama stwarza dużo możliwości na pokrycie dzisiejszej linii.
5 z 9 złapanych piłek i 104 yds... ale też zwracam honor ;) Rodgers 425 yds górą i 34 dołem \w/ Zdrowy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
David Johnson (ARI) under 78,5 rushing yds @1,68 ✅ 39 yds
Christian Kirk (ARI) over 54,5 receiving yds @1,87 ✅ 57 yds szczęśliwie, bo tylko 3 złapane piłki...
Unibet
Dzisiaj taki dublet na graczy Cardinals.
Ja wiem ???? trochę brakuje konsekwencji w moich typach, patrząc na poprzednie wpisy ale...
OL Cardinals to dramat, w zestawieniu z DL Broncos wypadają słabo. Dodatkowo, uważam że Johnson jest przeciętny i dużo słabszy od Gurleya. 3,2 yds na próbę to jeden z najsłabszych wyników wśród RBs w tym sezonie. Co ciekawe, uważam że Johnson będzie miał w tym meczu dużo więcej yds po złapanych piłkach niż po ziemi...
A co Kirka, to solidny rookie WR, łapiący piłki z dużą skutecznością i liczę, że cała uwaga spocznie na WR Fitzgeraldzie (choć nie jest tego wart...) a Kirk spokojnie uzbiera swoje jardy, gdzie 6-8 piłek poleci w jego stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Detroit Lions @ Miami Dolphins

Lions (-3) @ 1.93, 1xbet, 7/10 ✅
Linia spada, więc trzeba grać. Osweiler ponownie będzie starterem Dolphins, bo uraz Ryana okazał się poważniejszy niż przypuszczano. Brock przeciwko Bears zagrał dobrze, posłał wiele dobrych piłek i czuć było niezły kontakt z zawodnikami z ofensywy. Nie można jednak zapomnieć o farcie jaki miał w tym meczu - zaliczył dwie straty, ale ich mogło być jeszcze więcej i to w kluczowych momentach.
Lions, podobnie jak Bears tydzień temu, wracają po bye-weeku do gry. Zaczyna się dla nich dość intensywny okres, bo rywale z dywizji sprawili im nie lada niespodzianki na początku sezonu i nie uciekli im w tabeli po tym, jak Lions cieniowali przeciwko Jets czy Cowboys. Ale że Patricia sporo się nauczył od Belichicka, to ujrzeliśmy w ich bezpośrednim spotkaniu. Dolphins tydzień temu nie potrafili upilnować Cohen i Gariela, jestem pewien, że mając tyle czasu na przygotowanie, Patricia rozpracował defensywę ekipy z Miami. Dolphins potrafią zrobić presję na QB tylko po bokach, a tam Stafford ma świetną obstawę, więc ten też powinien zaliczyć solidne spotkanie z dużymi liczbami.

Tennessee Titans @ Los Angeles Chargers

Titans (+7) @ 1.835, 1xbet, 4/10 ✅
Titans @ 3.36, 1xbet, 1/10 ⛔
Mariota tydzień temu został zsackowany aż 11 razy. Gorszej protekcji w tym sezonie już chyba nie dostanie. Do składu wraca cholernie ważna - co pokazał właśnie mecz z Ravens - postać o-line Titans, Taylor Lewan. Titans po dwóch zatrważających porażkach powinni wrócić na dobre tory. Potrafili wyjść na pełnej na Eagles czy Jaguars, więc z Chargers też pokażą pazura. Szczególnie, że Chargers nie będą mieli żadnej home-advantage, bo mecz ten się odbędzie w Londynie.
Chargers zgodnie z moimi przewidywaniami poradzili sobie z Browns. Wprawdzie nie spodziewałem się aż takie blowoutu, ale ludzie chyba za bardzo w nich uwierzyli, bo prawie 80% betów na ten mecz idzie w ich stronę. Titans mają niezłych cornerbackerów, więc Williams raczej nie powinien znowu zrobić ponad 100 jardów tak, jak było to w przypadku meczu z Browns. No i wszystko wskazuje na to, że po kontuzji wróci ich linebacker, Woodyard. Jeśli tak, to Rivers będzie miał zdecydowanie ciepło. Nie zdziwię się, jeśli Titans w ogóle ten mecz wygrają.

Dallas Cowboys @ Washington Redskins

Redskins @ 1.816, 1xbet, 5,5/10 ✅
Wow, nie ma faworyta w tym meczu? Jestem pozytywnie zaskoczony, bo spodziewałem się, że linia będzie faworyzowała Redskins. Widocznie bukmacherzy mocno zmienili zdanie po meczu Cowboys z Jaguars. Czy ktokolwiek jednak uważa defensywę Jaguars za TOP3 ligi? Bo ja na pewno nie. A media w USA wymyślają, że skoro Cowboys wbili im 40 punktów, to są nagle jedną z lepszych ofensyw w lidze.
Porównując bilans, to zespoły są na tym samym poziomie. Ale patrząc na grę, chyba łatwo można dojść do wniosku, że Redskins prześcigają Cowboys. W Waszyngtonie gra dużo lepsza o-line i secondary. Zresztą sam Alex Smith szybko i świetnie wpasował się do ich składu i nikt nie tęskni za Cousinsem. Trzeba wykorzystać ten zachwyt wszystkich nad Cowboys.

Houston Texans @ Jacksonville Jaguars

Jaguars (-5,5) @ 2,035, 1xbet, 2/10 ⛔
Dwa mecze przegrane z rzędu i to wysokimi wynikami. To na pewno kibiców Jaguars boli, bo Bortles ani myśli o tym, by się zmienić na lepsze. Z drugiej strony Texans, którzy wygrali trzy mecze z rzędu, ale z przeciwnikami z niskiej półki i niską różnicą punktów. Jaguars przeciwko Cowboys nie chciało się grać, przegrali mecz w I połowie i resztę meczu odpuścili. Dość powiedzieć, że doszło nawet do sytuacji, gdy przy puncie Jaguars mieli na boisku 12 zawodników i zamiast wywołać timeout, to dostali karę, po której Cowboys zdobyli kolejny touchdown. Tu już nie ma miejsca na pomyłkę i Jaguars muszą się wziąć za siebie. Tym bardziej, że już w tamtym weeku Watson nie był do końca zdrowy i po każdym drivie sprawdzali go lekarze. Bez niego Texans mogą mieć w ogóle problemy z przebiciem się do end-zone.

No i szybkie przemyślenia na temat reszty meczów.
NE@CHI - Bears tydzień temu przegrali przez kilka prostych czynników jak nawet to, że grali w Miami, gdzie było gorąco i narzekali mocno na to, że ich ławka w ogóle nie miała cienia. Patriots mogą czuć się zmęczeni po wariackim meczu z Chiefs. Mack poprzedni mecz skończył bez sacka, tutaj defensywa Bears powinna stanąć na wysokości zadania. Trochę bałbym się tu grać Patriots.
CLE@TB - Mayfield zagra, więc o jego nieobecność nie ma się co bać. W sumie się dziwię, że Buccaneers są tutaj faworytami, bo dla Bakera to idealny matchup. Ja tam chętnie pickowałbym Browns.
CAR@PHI - tu się w sumie może zdarzyć wszystko, więc odpuściłbym stawianie.
BUF@IND - dalej twierdzę, że Colts stać na więcej. Mecz wygrają, ale linia jest naprawdę wysoka i Bills równie dobrze mogą zdobyć szybko dwa przyłożenia jak z Texans.
MIN@NYJ - tego meczu też bym unikał. Vikings są mocno overrated.
NO@BAL - kolejny ciężki mecz, bo Saints są tutaj underdogami według bukmacherów. Nie opłaca się chyba ryzykować pieniędzy na win Ravens.
LAR@SF - dobra, Rams trzy razy z rzędu nie pokryli linii, a są po prostu zbyt dobrzy, więc po 49ers powinni się przejechać.
CIN@KC - Dalton ma jakiś uraz, więc linia może jeszcze polecieć. Nie dziwię się, że ludzie stawiają na Chiefs.
Mały parlay: Bears(+4,5) + Browns(+6,5) + Chiefs + Rams(-5,5) @ 5.86, 1xbet, 0,5/10 ⛔

PODSUMOWANIE WEEKU: ✅ 10,84
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Devin Funchess (CAR) over 56,5 receiving yds @1,87 ✅ 62 yds, 6 złapanych piłek na 11
Unibet

Silne front 7 PHI plus wietrzna pogoda dzisiaj w Philadelphii powodują, że nie podziewam się spektakularnych zagrań, ze strony QB Newtona. Z drugiej strony przeciętna secondary Eagles, która pozwala na średnio 16 złapanych piłek na prawie 200 yds dla opp WRs powoduje, że Newton jednak sporo będzie rzucał. Widziałem nawet takie szacunki, że możemy spodziewać się spokojnie 40 podań.
I tutaj pojawia się WR Funchess ???? Aktualnie, średnio 13,6 yds na podanie, W ostatnich 4 spotkaniach ma średnią 68 yds i średnio 5 na 8 złapanych piłek. Liczę, że cała uwaga obrony PHI pójdzie na TE Olsena i RB McCaffreya ( który łapie sporo piłek) a Funchess spokojnie uzbiera swoje jardy. Liczę na 6-7 złapanych piłek. Powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
CHI Bears +2.5 1.94 @ Unibet⛔
Dodatnie handi na Chicago zmalało już o 1pkt. Swoją droga nie wiem dlaczego oni są tutaj underdogiem. Powiedzmy jasno, że powinni podchodzić do tego meczu już z 5 wygranymi. Ale oddali ogromną przewage w week 1 i przed tygodniem zbyt konserwatywne granie w dogrywce kosztowało ich wygraną. Były wątpliwości czy zagra Mack i Callahan ale obaj pojawią się dziś na boisku więc defensywa Bears w komplecie. Po stronie Patriots nie zagra Gronkowski. Myśle, że te dwa newsy powodują wahanie lini w kierunku Chicago. Pats w ubiegłym tyg wygrana i świetny mecz z Chiefs; widzi mi się klasyczny &quot;letdown spot&quot; po 3 wygranych z rzedu, i Division game w następnym tyg, bez podstawowego TE i przeciwko mocnej defensywie. Polecam Chicago.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy kurs na San Francisco nie jest odrobinę przesadzony? Wiadomo, że Rams w tym sezonie jeszcze nie przegrali, ale dwa ostatnie mecze na wyjeździe wygrali bardzo niewielką różnicą. 49ers mają tylko jedno zwycięstwo, ale u siebie grali tylko dwa razy i raz wygrali. W ostatnim meczu byli blisko wygrania z Packers i to na wyjeździe.
Typ na SF 49ers (+8,5) @1,91 Unibet mi się podoba.
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Saquon Barkley ✅
Zdobywca przyłożenia (Tak) @ 1,57 Uni
Wydaję się, że dziś właśnie na nim opierać się będzie ofensywa Giants. W obliczu braku Deiona Jonesa nie widzę nikogo kto mógłby go zatrzymać w pierwszym kontakcie. 37-letni Eli Manning pomimo filmowej kariery raczej nie ma już tej siły w barku, a tym bardziej mobilności w nogach więc można mieć wątpliwość jak będzie wyglądać passing game. Giants są pod ścianą i nie zdziwi mnie fakt jak będziemy ciągle oglądać akcje typu: Saquon Barkley left, Saquon Barkley right, Saquon Barkley up the middle and Saquon Barkley in the passing game.
Pozdrawiam i życzę powodzenia. :fistbump:
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Witam, za dziewięć godzin rozpoczyna się week 8, a w temacie zupełna cisza ? Rozpoczynamy od meczu Miami Dolphins - Houston Texans. Będzie to spotkanie drużyn, które obecnie zmierzają w dwóch zupełnie innych kierunkach. Houston w 3 ostatnich meczach trzymało swoich rywali poniżej 20 punktów w meczu. Ich defensywa w ogólnych statystykach pnie się do góry z każdą kolejką i znajdują się już w top 10 ligi. Jeżeli chodzi o rush defense to jest to 1 miejsce według football outsiders, a to dzięki najlepszemu w lidze duetowi DE Clowney-Watt (11,5 sacks w tym sezonie). Wspominam o tym dlatego, że w Miami sytuacja nie wygląda obiecujące jeżeli chodzi o ofensywę.Kontuzjowani są: QB Tannehill , WR Albert Wilson 15 ypr , WR Kenny Stills 17 ypr. oraz WR DeVante Parker tajemniczo umieszczony na liście kontuzjowanych w ostatnią niedzielę. Jako QB zagra Osweiler, który nie jest najgorszy ale do kogo będzie miał tę piłkę rzucić? Wygląda na to że głównym celem będzie Danny Amendola ,który ma niewyleczone ramię a po drugiej stronie wyjdzie obrażony Parker o którym HC Adam Gase powiedział dwa dni temu, że będzie musiał zagrać w Houston. Niestety ale raczej D-Line Texans nie pęknie przed Kenyanem Drakem. Dlatego właśnie widzę tutaj ogromne problemy ze zdobywaniem punktów w dzisiejszym meczu. Po stronie Houston problem może mieć QB Deshaun Watson, który spędził 24 godziny w autobusie dojeżdżającym na mecz w Jacksoville (tam i z powrotem) ze względu na stan jego płuc, co w krótkim tygodniu meczowym może też na niego negatywnie wpłynąć. Nie sądzę też aby powtórzyła się sytuacja z meczu z Detroit, gdzie obrona Miami pozwoliła zdobyć rywalom 248 rushing yards. Reasumując to wszystko, w obliczu kapitalnych DE z Houston,którzy będą wywierać presje na Osweilera, braku dwóch topowych WR Miami, problemów Watsona zagram następujące zdarzenia.
Ponad 55.5 (Amendola, Danny) 43 YDS ⛔
Liczba Receiving Yards zawodnika – uwzględniając dogrywkę @ 1,87 Uni
Będzie on pierwszym wyborem w passing game, w ostatnim meczu 84 yrs i 6 złapanych piłek. Osweiler będzie chciał się pokazać z dobrej strony przeciw swojemu staremu klubowi.
Houston Texans - Miami Dolphins 42:23 ⛔
Futbol Amerykański / NFL
26 paź 2018, 02:20
Liczba punktów – Łącznie z dogrywką
Poniżej 45 @ 1,90

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Green Bay Packers @ Los Angeles Rams

Packers (+9) @ 1.85, 1xbet, 4,5/10 ✅
Czy Packers wygrają pierwszy raz w tym sezonie back-to-back? Być może. Ale przynajmniej o ogarnięcie tej linii powinni się postarać. Rodgers w tym sezonie większość meczów gra z jedną sprawną nogą, a defensywa Packers momentami strasznie zawodzi, dlatego ich forma jest nieustabilizowana. Teraz jednak powracają po bye-weeku, można się więc spodziewać, że do tego meczu - dla nich naprawdę ważnego w kwestii dostania się do play-offów - przygotowywali się przez te dwa tygodnie, a Rodgers być może trochę się podleczył.
Rams, owszem, są jedyną niepokonaną drużyną w lidze, ale to w końcu minie, nie wierzę, że zrobią 16-0. Już w ostatnich meczach można było u nich zauważyć małą zadyszkę i nie nokautowali tak rywali jak w pierwszych trzech weekach. Defensywa Packers będą mieli lekko ułatwioną sprawę, bo Kupp dalej nie wyleczył urazu, a to ulubiony WR Goffa.


Baltimore Ravens @ Carolina Panthers

Ravens (-3) @ 1.975, 1xbet, 4/10 ⛔
Zgodnie z oczekiwaniami Ravens nie zdołali tyle razy zsackować Breesa co Mariotę, ale i tak udanie wywierali na nim presję. To po prostu jakość Drewa sprawiła, że tyle razy potrafił w kluczowych momentach przy 3rd down podać piłkę. Newton jednak będzie miał gorzej. Nie dość, że jest kontuzjowany, to sama formacja blokująca Panthers jest po prostu średnia. Tak czy siak to właśnie uraz ramienia Cama jest tutaj kluczowy.
Ravens to jedno z objawień tego sezonu. Ich ofensywa w tym sezonie gra naprawdę świetnie, a przecież secondary Panthers pozwoliło Wentzowi na skompletowanie aż piętnastu podań z rzędu. Rok temu Flacco nie miał momentami do kogo grać - teraz ma Browna, Crabtreego czy Sneada, a każdy z nich prezentuje dobrą jakość. Panthers są public dogiem, ludzie na nich stawiają, bo potrafili wrócić w meczu z Eagles. Ale umówmy się, niewiele brakowało, a ostatnie trzy ich mecze byłyby trzema porażkami. Ravens prezentują się na przestrzeni sezonu solidniej.


Washington Redskins @ New York Giants

Giants @ 1.944, 1xbet, 1/10 ⛔
Saquon Barkley under 71.5 rushing yards @ 1.73, 1xbet, 1/10 ✅
A jeśli miałbym szukać gdzieś niespodzianki, to właśnie tu. No, niespodzianki według fanów, nie bukmacherów, którzy wystawili równe kursy na zwycięstwa obu tych ekip. I w sumie mądrze zrobili, bo Redskins to ogólnie dużo lepszy zespół, ale mogą zlekceważyć rywala po ich porażce z Falcons w poniedziałek. Giants jednak grają lepiej niż wskazuje na to ich bilans. Przeciwko dobrym zespołom potrafią się spiąć i przegrywają różnicą mniej niż jednego posiadania. Motywacja do wygranej będzie dużo większa po stronie gospodarzy.
Do tego dokładam under rushing yards Saquona. Manning będzie pod ciągłą presją defensywy Redskins, powinien więc szybko zagrywać piłki, nie spodziewam się za wiele jardów RB Giants.

No i szybkie przemyślenia na temat reszty meczów.
PHI@JAC - mecz w Londynie, czyli perełce Jaguars. Z logicznego punktu widzenia, to Eagles powinni spokojnie wygrać, ale powtarzam, mecz w Londynie. Sam bym się kierował chyba bardziej w stronę Jaguars, bo w końcu Blake musi się przełamać.
CLE@PIT - to powinien być solidny rewanż Steelers po ich remisie z Browns z pierwszym weeku. Mogą pokryć linię, ale na pewno zwyciężą. Browns po dobrym starcie stracili mocy.
DEN@KC - ofensywnie Chiefs dalej grają magię. Mecz u siebie, a Broncos na wyjazdach zawodzą i mecz z Cardinals w ogóle tego nie zmienia.
NYJ@CHI - Bears postawili się Patriots, więc z logicznego punktu widzenia powinni wygrać u siebie ze słabymi Jets. Czy jednak linię pokryją? Mam pewne wątpliwości, NFL lubi płatać figle. Nie zdziwię się jak Jets będą blisko Bears.
SEA@DET - trudny mecz do postawienia, bo to drużyny na zbliżonym poziomie. Zadecyduje tu pewnie forma dnia, więc jeśli miałbym na kogoś wskazać, to chyba na Lions, bo Stafford w ostatnim czasie gra znakomicie.
TB@CIN - Bengals, po prostu.
IND@OAK - Colts chyba w końcu muszą odnieść zwycięstwo?! Z drugiej strony Raiders tak samo. Do gry wróci zapewne Doyle, co będzie sporym wzmocnieniem Colts, ale mam pewne obawy przed stawieniem na nich.
SF@ARI - pięknie wyłapałem zwycięstwo Cardinals z Bills i tutaj jest podobna sytuacja - drużyny z dołu tabeli i mam dziwne wrażenie, że Cardinals odbiją sobie tutaj zwycięstwo za druzgocącą porażkę z Broncos.
NO@MIN - void, bo dalej nie wiadomo, czy Rhodes zagra. Prawdopodobnie nie, co ucieszy fanów Saints.
NE@BUF - linia na dwa posiadania? Całkiem sporo. Patriots w pierwszej połowie mogą nabić jak najwięcej punktów, a potem posadzić kilku czołowych zawodników, by nie ryzykować kontuzji, co Bills mogą wykorzystać. Nie mówię o ich wygranej, a o pokryciu linii oczywiście.

PODSUMOWANIE WEEKU: ⛔ 0,45
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
New York Giants - Washington Redskins 13:20 ✅
Futbol Amerykański / NFL
28 paź 2018, 18:00
Including Overtime
Washington Redskins @ 1,91
Gdy zobaczyłem kursy na to zdarzenie i wystawioną linie to strasznie się zdziwiłem. Uważam, że jest sporo value w tym typie. Dla Manninga i spółki sezon dobiegł już właściwie do końca, z bilansem 1-6 zajmują ostatnią pozycję w NFC East bez szans na playoffs i... podobnego zdania jest zarząd klubu, który w tym tygodniu wymienił swoich 2 startowych obrońców za miejsca w drafcie. Odeszli DT Harrison do Detroit oraz CB Eli Apple do Saints, poza tym kontuzji nabawił się podstawowy LB Alec Ogletree. Beckham Jr. pokazuje swoją frustrację i niezadowolenie z rozwiązań jakie wybiera Manning w czasie ostatniego meczu, Eli zalicza 399 passing yards ale tylko jeden TD pass i to na kilka sekund przed końcem spotkania który nic nie zmienia. Wygląda to wszystko lekko mówiąc wątpliwie. Po drugiej stronie melduje się ekipa Redskins, która z bilansem 4-2 ma ogromną szanse na umocnienie się na pozycji lidera swojej dywizji. Mają sporo kontuzji w zespole ale tacy zawodnicy jak Patterson, Reed czy Richardson będą gotowi na jutrzejszy mecz. Jeżeli zagra Chris Thompson, którego występ jest niepewny to sądzę, że w obliczu rozpadu obrony Giants zobaczymy jutro dużo power run play a Peterson wykręci wyniki w okolicach ostatnich 2 swoich występów tj. 98 rushing yards, jeżeli się okaże że Chris jest zdrowy i może wystąpić, to sądzę ,że odciąży trochę Petersona. Ogólnie to Redskins mają potencjał aby stać się jedną z najlepiej biegających drużyn w lidze.Poza tym mają dobą obronę, a ich pass def to obecnie 13 pozycja w lidze. Żeby nie było tak różowo to ostatnie mecze wyjazdowe Redskins w New Jersey to bilans 1-4. Początkowo nastawiałem się na zagranie grubo tego typu, ale coś mi mówi, że jest to podpucha bukmacherów i ostatecznie stawka to 6/10 .
I jeszcze mały bonusik z NCAAF
Penn State Nittany Lions - Iowa Hawkeyes 30:24 ✅
Futbol Amerykański / NCAAF
27 paź 2018, 21:30
Handicap – Łącznie z dogrywką
Penn State Nittany Lions -5.5 @ 1,81
Co prawda Iowa przystępuje do tego meczu w serii 3 wygranych z rzędu i bilansem 6-1 ale myślę że ta linia jest nieco niedoszacowana. Penn State przegrało ostatnie dwa swoje domowe spotkania i to zapewne wpłynęło na tak niską linie. Niestety Iowa nie wygrała jak dotąd z nikim poważnym i nie sądzę aby to się miało zmienić dzisiaj, jedyna poważna drużyna z którą zmierzyli się w tym sezonie to ekipa Wisconsin, która pokonała ich na wyjeździe różnicą 11 punktów. Penn State to solidna drużyna, w ostatniej kolejce już wyszli na prostą i pokonali na wyjeździe Indianę. Nie mała w tym zasługa QB Trace McSorley ,który nie tylko świetnie rzuca piłkę ale zaliczył już w tym sezonie 554 rushing yards. Niestety jak dla mnie dotychczasowe zwycięstwa gości nie były na tyle przekonywujące aby sądzić, że Penn State nie pokryje dziś linii. Stawka 3/10.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :fistbump:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom