>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 2013/2014 - Stanley Cup Playoff's

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sezon za nami, Kings drugi raz w ostatnich trzech latach udowadniają, że mają kapitalną głębię składu i teraz nic, tylko kuć żelazo póki gorące. Może jakieś kosmetyczne zmiany, bo tak naprawdę mają praktyczne wszystko - dla mnie najlepszego defensywnego centra w NHL, mocne skrzydła, spore zaplecze w defensywie.. Szybki wciąż mnie nie przekonuje, no ale zwycięzców się nie sądzi. Poziom PO bardzo wysoki, niesamowita intensywność. Szkoda tylko, że NHL to dla większości Amerykanów wciąż jedynie przerywnik pomiędzy NFL czy NBA.
Tradycyjne podziękowania za aktywność i ciekawą dyskusję dla Romka i Lutka. Ponownie wzywam też Odiego do wznowienia forumowej kariery ;)
Duży wkład mieli także użytkownicy Piscatella, wonderkido, Kamillo, wojnodrake oraz Chvast. Dam sobie rękę uciąć, że kogoś jeszcze pominąłem, w każdym razie - jemu też dziękuję za poświęcony czas ????
Przed nami bardzo, bardzo ciekawy offseason, zapowiada się wręcz na najciekawszy od lat. Bardzo liczę na napływ zawodników z Europy. Kilku z nich już znalazło pracodawców za Oceanem- Lindstrom w Blues, a Bellemare w ekipie Flyers.
Pozwoliłem sobie podliczyć ilość napisanych przez nas postów, żeby zobaczyć ewentualny progress bądź regress. Nie brałem pod uwagę poprzedniego, skróconego sezonu, bo wtedy wszystko wywróciło się do góry nogami, a ja jako człowiek pamiętliwy wciąż mam spory niesmak.
2011/12
Posty w RS - 964
Posty w PO - 295
Razem - 1259

2013/14
Posty w RS - 1164
Posty w PO - 159
Razem - 1323
Tak więc widać, że trochę przyspieszyliśmy, zwłaszcza w aktywności podczas RS, nie mogę za to zrozumieć, skąd tak małe zainteresowanie obecnymi PO. 2 lata temu napisaliśmy prawie 2 razy więcej postów, a tamte finały były IMHO znacznie mniej emocjonujące od tych niedawno zakończonych ????
No nic, pozostaje czekać, śledzić offseason, oglądać Draft, a za niedługo zaczynamy od nowa. Jeżeli chodzi o aspekt stricte bukmacherski, to w tym roku zanotowaliśmy dużo większą skuteczność, aniżeli w roku poprzednim. Jakiś czas temu z nudów obliczyłem samą skuteczność podawanych przez nas propozycji (bez wchodzenia na stawki etc), po prostu liczba podanych typów i ilość trafionych. Bardzo chętnie podzieliłbym się wynikami, ale.. przesrałem gdzieś kartkę z moimi karkołomnymi obliczeniami ???? Musicie mi wierzyć na słowo.
Do usłyszenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom