>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL 2016/2017 Stanley Cup PO

Status
Zamknięty.
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
PIT Penguins @ WAS Capitals TYP 2 ML 1.80 Bet365⛔

Stan rywalizacji 2-1 . Pingwiny po dwóch wygranych w stolicy w ostatnim spotkaniu na własnym lodzie uległy Capitals jednak myślę że nie to było najgorszą wiadomością tego wieczoru a to że stracili swojego kapitana oraz najlepszego zawodnika Sidneya Crosby który doznał wstrząśnienia mózgu i w tym spotkaniu na pewno nie zagra o ile jeszcze wgl zobaczymy go w tym sezonie na lodzie ! W takich okolicznościach stawiam dzisiaj na najlepszą drużynę sezonu sezonu zasadniczego pomimo tego iż w Play Off jak na razie delikatnie rozczarowują !!
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów nhl
Wczoraj totalna klapa - Nutki się nie popisały,cóż wygrał lepszy.
Dziś w nocy dwa arcyciekawe wg mnie spotkania,oba z gatunku pod tytułem albo zaczynamy rywalizację od nowa albo jedną nogą na wakacjach,zacznę od tego co się zaczyna wcześniej:
Pittsburgh Penguins-Washington Capitals
Z tego co czytam robi się małą masówka na Capitalistów,buki reagują podobnie,cóż brak Crosbego chyba to jedyny argument ,który decyduje,osobiście kibicuje Stołecznym,ale typ jestem zmuszony wystawić odwrotny,dlaczego? Ano dlatego ,że forma w play offach to jedna wielka żenada,trzeci mecz traktuje jako typowy fuks w dogrywce i nic na razie nie wskazuje aby było inaczej, Pingwiny nie powinni wypuścić szansy a ze stanu 3-1 to Capitals jadą na wakacje na 90%.
10% procent zostawiam bo to jest nhl i różne cuda się zdarzają a na takie na pewno stać Washington Capitals,tyle ,że trzeba spełnić warunek.Jaki? Ano być w tzw gazie w play off a z tym mają problem nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz
Typ:pittsburgh Penguins win+over 3,5 gola- 3,20 lvbet✅
Podpórka - remis + over 3,5 gola - 5,90 lvbet⛔
Drugi mecz:
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks
Jakoś dziwnie cały czas idę w stronę Kaczorów,chociaż argumentów przeciw jest kilka,np jak do tej pory Oliwiarki spisują się rewelacyjnie,spakowali Rekinów,teraz prowadzą z Kaczorami,cóż Młoda Drużyna bez kompleksów (podobnie jak Ottawa) może namieszać trochę i już to zrobiła,ale cały czas liczę na zacięcie tej machiny,albo na sytuację w której będą musieli odrabiać stan rywalizacji,tu upatruję odwróceniu rywalizacji.Kaczory wg mnie bardzo dobrze rozegrali trzeci mecz,nie pękli i wygrali zdecydowanie,są bardziej doświadczoną ekipą i wg mnie powinni wyrównać stan rywalizacji,także kto za doświadczeniem niech gra na Anaheim a kto za młodzieńczą brawurą koniecznie Edmonton,ja za pierwszą opcją
Anaheim win+3,5 gola - 3,30 lvbet⛔
Remis + over 3,5 gola - 6,00 lvbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam,dziś w nocy jeden mecz,również z gatunku podobnie jak wczoraj,albo gramy od nowa albo jedną łyżwą na urlopie.
NY Rangers-Ottawa Senators
Na razie 2-1 dla Senatorów,trochę zaskoczenie,dziś czwarty mecz,długo się zastanawiałem nad typem i wyszło mi trochę ryzykownie,ale dlaczego to napiszę poniżej,nie ukrywam,że faworytem rywalizacji są Nowojorczycy,ale liczyłem ,że przynajmniej jeden mecz ugrają w Ottawie,a tu zonk,teraz pytanie czy to Senatorowie zagrali tak dobrze czy Strażnicy tak słabo,wychodzi mi to pierwsze,trzeci mecz bezapelacyjnie dla Strażników,ale dziś jest czwarty,jeśli ekipa Kanadyjska myśli o awansie a pewnie tak jest to bezwzględnie muszą to dziś wygrać i u siebie zakończyć temat,analogicznie odwrotnie jest u Strażników,wiedzą,że ze stanu 1-3 ciężko wyjść,iskry będą się sypać na lodzie,dużo kar i rwanego hokeja,i dlatego idę w stronę Ottawy Senators ???? ziś stawiamy na młodzież i brawurę
Ottawa win+over4,5 - trochę spadło ,ale jest 5,10 lvbet⛔
Remis +over3,5 - 6,40 lvbet⛔
Zaznaczam,że typy trochę ryzykowne,ale to przecież play off
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wczoraj totalna klapa a dziś na tapetę:
ST Louis - Nashville Predators
Obie ekipy spakowały w 1 rundzie teoretycznie mocniejsze ekipy,stan rywalizacji 3-1 dla Predators,dla mnie osobiście trochę niespodzianka,ale wygrywa lepszy,Nutkom bardzo ciężko będzie odkręcić wynik rywalizacji,procentowo jakieś 10% daję,z kolei Predators będą się starali jak najszybciej zakończyć,i chyba wyrastają na rewelację play off,od paru lat dobijali do czołówki,przy czym zawsze była to typowa ekipa underowa a w tym sezonie postawili bardziej na ofens i mimo,że ledwo załapali się do play off grają rewelacyjnie, ostatnie dni młodzież czyt Edmonton i Ottawa dostały baty od doświadczenia czyt. Anaheim,NY Rangers a będący bez formy Capitaliści też są jedną nogą na wakacjach.Typ zgodnie z trendem i formą
Nashville Predators win+over 3,5 - 3,50 lvbet⛔
Na kontrę - Remis + over 3,5 - 6,30 lvbet⛔
Stawka nisko,jak nie wejdzie otwieramy progres
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dziś na tapetę :
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Ciężko napisać coś nowego żeby nie powtarzać się,ale napiszę tak,dla mnie ekipa Capitals jest w play off zupełnie bez formy,stracili pewność siebie i męczą się niemiłosiernie,o sezonie zasadniczym mogą zapomnieć ,że wygrywali prawie jak ,kiedy i z kim,wystarczyły męczarnie z Klonowymi Liśćmi i wszystko pękło jak bańka mydlana,są już jedną nogą na wakacjach,naprzeciw nich staje ekipa można powiedzieć ,która w większości forma w play off to rewelacja,pamiętam jak Pingwiny spakowały Senatorów 4-0 a Ottawa wtedy też szalała w sezonie zasadniczym,jak będzie w meczu zobaczymy,mogą nawet Capitals zatrybić,ale w to osobiście wątpię,typuję wygraną Pingwinów w rywalizacji i korzystając z wysokich wystawiam typy podobne jak wczoraj na ST Louis,otworzę progres na awans Pingwinów,po trzy stopnie tu i tu ,więc typ:
Pittsburgh Penguins win+over4,5 gola- 4,65 fortuna⛔
Remis+over3,5 gola - 6,10 lvbet⛔
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Predators i Penguins po jednej szansie już zmarnowali,mają jeszcze po dwie szanse:
A na dziś :
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks
Ciężko również coś nowego napisać na temat tego meczu,może tak Młodzież Kanadyjska super zaczęła od stanu 2-0 ale już jest 2-3,poprostu się lekko zacięła a Kaczory nie pękły tylko konsekwentnie odkręcili wynik rywalizacji a dziś mogą zakończyć rywalizację i tak właśnie typuję:
Anaheim Ducks win+over3,5 gola- 3,15 lvbet⛔
Kontra - Remis+over3,5 gola - 6,00 lvbet⛔
ze strasznym kretesem:grin:
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wczoraj jeden wynik to szok a drugi zakończył progres.Kanadyjczycy i te 7-1 naprawdę zrobiły wrażenie i mimo ,że grałem przeciwko nim zasługują na szacunek bez względu na wynik rywalizacji a oczywiście jak przejdą Kaczorów to będzie dla mnie osobiście jedna z rewelacji play off,drugi mecz ,który mnie i cieszy i nie cieszy,cieszy bo kończy krótką progresję a martwi bo stawiałem na awans Nutek,ale bez dwóch zdań jak Nashville znokautowali w 1 rundzie Blackhawksów to w drugiej po 4 nogdaunach przetrzepali Nutki,całkowicie zasłużenie i bezapelacyjnie.
Dziś Pittsburgh Penguins-Washington Capitals
drugi etap progresji i dalej zdania nie zmieniam,argumentacja ta sama i chcę jej po raz kolejny kopiować:
Pittsburgh Penguins win ot - 1,90 pinki⛔
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
▶New York Rangers-Ottawa Senators TYP 1 ML 1.53 Unibet⛔

Stan rywalizacji 2-3 . Jak na razie w tej rywalizacji wygrywają tylko gospodarze liczę na podtrzymanie tej serii i to że hokeiści NYR doprowadzą do meczu nr 7 !! O ile w dwóch meczach w NY wygrana gospodarzy wyraźna dwukrotnie wynik 4-1 to mecze w Ottawie niezwykle dramatyczne i aż dziw bierze że hokeistą Rangers nie udało się wygrać chodź jednego meczu z 3 tam rozegranych!! W meczu nr 1 remis do prawie końca 3 tercji bramka stracona na 4 min przed końcem przegrana 2-1 w meczu nr 2 prowadzenie Rangers 5-3 do 56min 41sek przegrana 6-5 po dogrywce w meczu nr 5 Rangers prowadzili 4-3 jeszcze na minute 26 sekund przed końcem przegrana 5-4 po dogrywce !! We własnej hali na razie pewne wygrane po 4-1 liczę że tak będzie również dzisiaj w nocy oraz że Rangers wykorzystali już limit pecha w tej serii!!
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam,kolejna noc przed nami i to z tych decydujących,na razie słabo mi idzie i typowanie ćwierćfinałów może zakończyć katastrofą zakończyć dla mnie 0-4
Na dziś decydujące starcia:
Washington Capitals-Pittsburgh Penguins
Capitaliści już doprowadzili do remisu co już jest ich sukcesem,zastanawiam się tylko czy jest spowodowane zwyżką formy czy też posypała się gra Pingwinów spowodowaną kontuzją Crosbego.Idę konsekwentnie na Pingwinów bo mam otwarty progres
Pittsburgh Penguins win+over 4,5 gola- 4,90 fortuna⛔
Remis+over 3,5 gola - 6,10 lvbet⛔
Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
Nie przewidziałem takich schodów dla Kaczorów,ale postawa Oliwiarek zasługuje na pochwałe,jedna Młodzież z Ottawy już wysiudali Strażników to oni szykują się na finał konfererencji,dla mnie również niespodzianka,ale oczywiście w pełni wywalczona i bezapelacyjna,jednak również mam otwartą progresję na Kaczorów więc konsekwetnie
Anaheim Ducks win+over3,5 gola- 2,70 lvbet⛔
Remis + over3,5 gola - 6,00 lvbet⛔
Chociaż wyniki słabe jak ktoś chce niech pogra zupełnie odwrotnie ????
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No to przed nami finały konferencji,półfinały wytypowałem 2-2 , chociaż mogło być 0-4.
W siódmych meczach wygrali Ci co mieli wygrać ,ale nie przewidziałem tak niskich wyników,cóż nauczka na przyszłość.
Anaheim Ducks - Nashville Predators
Bardzo ,ale to bardzo ciekawe zestawienie,o ile dla mnie Kaczory planowo choć oczywiście po niesamowitej walce z Edmonton,to jednak są w finale konferencji,za nimi dobry sezon zasadniczy,noi trzymają formę w play off,chociaż męki z Oliwiarkami były,co są w stanie ugrać w ogólnym rozrachunku,uważam ,że mogą się włączyć do gry o mistrza,tym bardziej ,że stawiając tezę,że raczej mistrz zeszłoroczny nie obroni tytułu to zostają Kaczory,Predatorsi i Senatorzy.Naprzeciw nich wyjdą Predatorsi.Ci z kolei od lat budowana ekipa na niesamowicie mocnej defensywie i w tym roku lekko rozlużnili tyły i potrenowali mocno ofens,z tej mieszanki wyszło tak w skrócie,dramatyczny prawie sezon zasadniczy i rewelacyjne play offy,przynajmniej jak do tej pory.I bądz tu mądry i typuj.Można to zaargumentować większym doświadczeniem Kaczorów w play off i wynikami,ale to już historia,raczej skłaniam się bardziej ku doświadczeniu,ale tu zagram i typuję awans Nashville Predators,niech ciągną dalej tą jazdę w play off
Typ:Nashville Predators 4-3
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mały błąd się wkradł,proszę moderatora o wykasowanie posta nr 31 wyżej ,za bałagan sorry
Drugi mecz:
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
Również ciekawe zestawienie,Kanadyjczycy doszli bardzo wysoko po latach posuchy,młodzi,gniewni,bez kompleksów i sposób jaki wysłali Strażników na wakacje godny podziwu,na co ich stać dalej ciężko wywnioskować,naprzeciw nich doświadczona,utytułowana ekipa,majster,pamiętam jak role były odwrotne i wtedy Pingwiny stukły lidera po sezonie zasadniczym Ottawę - 4-0,teraz oczywiście inna sytuacja a i meczów pewnie będzie więcej,praktycznie wszystkie argumenty do awansu posiadają Pingwiny z jednym wyjątkiem co nazywa się kontuzja Sidneya.No to pora na typ,wszystkie za i przeciw:
Pittsburgh Penguins - 4-3
A na przyszłość jak to wejdzie to mistrza wyłoni zwycięzca drugiej pary w myśl zasady mistrz nie broni tytułu w nhl
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No to zaczynamy finał konferencji
Anaheim Ducks-Nashville Predators
Idę w stronę Predators,dlaczego? Póki co jeden istny dynamit w play off,co prawda przeciwnik też godny ,ale liczę ,że pójdą za ciosem,mam trochę strat z poprzedniej rundy więc progres ciągnę dalej
Nashville Predators win - ot - 1,96 lvbet✅
Dla bardziej ryzykantów - Nashville win+over4,5 gola- 3,95 lvbet⛔
Remis +over 3,5 gola - 6,10 lvbet✅
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No to druga para na dziś
Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
W sumie tak prawidłowo wytypowałem awans Pingwinów,ich gra ok. w play off wystartowali dobrze,tylko pózniej kontuzja Sydneya noi ze stanu 3-1 do remisu i siódmy mecz wygrany ze Stołecznymi,może niepotrzebnie ,ale lekko mnie te dwie wtopy z Capitalistami niepokoją,coś jakby się załamało w ich grze oraz w pewności siebie.Cóż wszystko skończyło się ok więc może moje wnioski są błędne,ale na podtrzymanie tezy również jest to ,że Washington Capitals w play off to cień ekipy z sezonu zasadniczego,zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz,naprzeciw nich Młodzież Kanadyjska,która eliminująć Strażników z kolei zrobiłą na mnie duże wrażenie,i dlatego,że w sumie na awans lekko po stronie Pingwinów to typ zaczynam od poszukania pkt na wyjeżdzie przez Senatorów,kursy zachęcają a i do odróbki jest coś nie coś
Typ Ottawa Senators - win -ot - 2,55 lvbet✅
Dla bardziej ryzykownych - Ottawa win+4,5 gola - 5,00 lvbet⛔
Remis +over 3,5 gola - 6,30 lvbet⛔
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów nhl
Za na nami po dwa mecze ,które moim zadaniem nic nam nie mówią i rywalizacja jakby od nowa,dziś w nocy wpadają w Nashvillle,wszystko właściwie zostało napisane,można jeszcze dodać,że Nashville zawsze będzie zaczynać rywalizację od 2 wyjazdów i robią z tego bardzo dobry wynik,także rozstawienie im sprzyja.Dziś w nocy po raz pierwszy u siebie,prawdę mówiąc nie mam pomysłu na ten mecz,więc patrząc na to co wystawiły buki,szukam trafiejki lekko przeciwko faworytom(oczywiście tym wg buka),więc typ
+0,5 hcp -60 min- Anaheim Ducks - 1,80 pinki⛔
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Progresja otwarta,więc jedziemy dalej,idziemy w stronę wyższego kursu,nawet troszkę pod górę,na razie lepsze wrażenie sprawia Nashville i kontynuują marsz w play off,o ich grze i wynikach można mówić tylko i wyłącznie pozytywnie,ale uważam,że 4-1 to Predatorsi nie wygrają
Anaheim Ducks - win-ot- 2,28 pinki✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No to wszystko już jasne,ostatni mecz w Pittsburghu,zaczynam ostatnią progresję w tym sezonie &quot;przeciw Pingwinom&quot; , jeśli wygrają z Senatorami to zaczną finał z Predatorsami dwoma meczami u siebie,kursy powinny faworyzować Pingwinów a co za tym idzie będą wyższe na Nashville Predators,wątpię czy Pittsburgh Penguins obronią tytuł a jak obronią to na pewno nie w stosunku 4-0,więc otwieramy progres
Ottawa Senators -win -ot - 2,88 maraton⛔ a tak było blisko
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No to mamy finał - Nashville Predators - Pittsburgh Penguins,skład oczywiście zaskakujący dla dużej większości graczy,ale to przecież nhl i takie rzeczy się zdarzają szczególnie w play off.
Nashville - bardzo cięzki sezon zasadniczy,bez rewelacji i z 8 miejsca trafili do play off,ale tu odpalili istny dynamit i odprawili wszystkich z kwitkiem i to naprawdę zdecydowanie,Chicago,ST Louis,Anaheim to są naprawdę ekipy topowe a 2 z nich mające duże sukcesy w play off,wg mnie od solidnej defensywy dorzucili ofens i to dało niesamowity power w play off.
Pittsburgh - absolutnie topowa drużyna,potrafiąca zamieszać w play off,jedno tylko małe,ale dwie ostatnie potyczki męczyli się po siedem meczów,z beznadziejnymi Capitalistami i rewelacyjną Ottawą,być może wytrąciła ich w trakcie potyczek kontuzja Sidneya a może wahania formy,grają jednak znowu w pełnym składzie,noi zameldowali się w finale.
Osobiście stawiam na wygraną Nashville Predators w finale,ale tylko i wyłącznie w myśl zasaday ,że mistrz nie broni tytułu,od strony sportowej to na korzyść Predators przemawia fakt ,że biorą wszystkich naprawdę zdecydownie,widać ,że cały czas są w mocnym gazie,Penguins natomiast przeciw nim, jednak te dwie rywalizację po 4-3 a przeciwników mieli słabszych od Predatorsów.Chociaż jeśli miałby się dokonać prawie cud i mistrz obroni tytuł to uważam ,że wszystko Pingwiny mają.Procentowo stawiam 60-40 dla Nashville Predators
Jak będzie zobaczymy,mam do odróbki jeden poziom progresu,jeśli Predators wtopią 2 pierwsze mecze albo kontynuacja albo przerzut na win gości więc na początek typ:
Nashville Predators - X2 - 1,85 will hill⛔1 tercja załatwiła wszystko
 
T 52

thedon

Użytkownik
**NHL Pittsburgh - Nashville (+2) 1,21

Przewage w bramce ma druzyna z nsh.
Pierwszy mecz finalow byl bardzo wyrownany.
Mysle ze goscie maja nawet troche lepsza obrone.
Ofensywa prawie na rownym poziomie.
Typ dosc pewny mozna postawic sobie troche wiecej..
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
▶Pittsburgh - Nashville TYP 2 ML 2.30 Stawka 1 Unibet⛔

Stan rywalizacji 1-0 . Drugie spotkanie wielkiego finału w pierwszym spotkaniu lepsi obrońcy tytułu którzy wygrali 5-3 . Zabójcza końcówka pierszej tercji w której Penguins strzelili 3 bramki w przeciągu 4 minut nieco ustawiła to spotkanie jednak Predators byli w stanie nawet wyrównać ostatecznie przegrywając 5-3 jednak pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie !! Pingwiny jak wyliczono mieli okres 27 minut bez celnego strzału co jest chyba jakimś rekordem !? Statystyka strzałów to 12-26 na korzyść Predators jeszcze żadna drużyna w finale nie wygrała oddając tak mało strzałów !! Skuteczność praktycznie 50% gdy zazwyczaj kręci się ok 10% myślę że drugi raz takie coś im się nie powtórzy!! Myślę że pewne znaczenie ma również ilość meczy które rozegrały obie drużyny aby dotrzeć do finału Pittsburgh 19 Nashville 16 ! Penguins aż dwukrotnie potrzebowali decydującego 7 meczu a nawet w pierwszej rundzie oddali jeden mecz Colombus dlatego mam zamiar grać tutaj małą progresję aż do skutku na wygraną Predators gdyż nie wydaje mi się by Penguins byli wstanie wygrać 4 mecze z rzędu z będącymi naprawdę w świetnej formie Nashville w czym upewnił mnie pierwszy mecz !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom