>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 2016/2017 Stanley Cup PO

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Panowie i Panie, pozwolę sobie napisać kilka słów. Przede wszystkim to w G1 było szalenie blisko prowadzenia 1-0 Predators, jednak gdy wydawało się, że hokeiści wznawiają już grę po bramce Subbana (który już odpalił swoją cięciwę jak to robi po każdej strzelonej przez siebie bramce), trener gospodarzy skorzystał z możliwości sprawdzenia. Okazało się, że dosłownie centymetry zadecydowały o anulowaniu bramki (bardzo ciekawa sytuacja, polecam tym co nie widzieli obejrzeć sobie, była dosyć długa przerwa). Następnie Pingwiny pod koniec tercji strzelili w bardzo krótkim czasie 3 gole, z czego 3 gol był samobójczym trafieniem na sekundy przed końcem tercji :grin:. Tak więc naprawdę mogło to się potoczyć zupełnie inaczej. Ciekawe było to co działo się potem. Od stanu 3-0 Pingwiny po prostu przestały grać, z tym że nie mam tu na myśli sytuacji w której jedna drużyna prezentuje się lepiej, a druga gorzej - Pingwiny nie oddały strzału na bramkę przez więcej niż jedną tercję, a to naprawdę sztuka :grin:. Predators sukcesywnie odrabiali straty, az na tablicy wyników pojawił się wynik 3-3. W tym momencie chyba każdy zdawał sobie sprawę, że zwycięstwo gospodarzy wisi na włosku. I co się stało? W tym oto momencie odblokował się Guentzel, który od wieków nie strzelił gola, no i włąsnie jego trafienie zaliczyć należy jako to decydujące, dające wygraną (5 gol do pustej bramki padł). To spotkanie było naprawdę godne finałów, to była prawdziwa uczta dla fanów NHL ???? Jak będzie dziś? Czy Nashville podłamie ta porażka? Szczerze mówiąc nie sądze. Obejrzalem większość spotkan tej ekipy w tegorocznych PO, i muszę przyznać, że jest to bardzo mocna ekipa, będąca w dodatku w świetnej formie. Malkin nawet powiedział przed rozpoczęciem Finału, że gra przeciwko takiej obronie jaką ma Nashville, stanowi dla niego największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Jestem pewien, że dzisiaj dadzą z siebie wszystko, bo na pewno zdają sobie sprawde z tego, ze z 0-2 ciężko będzie o końcowy triumf. Ja nie odważę się dziś typować 1x2, ale oczywiście kibicuje Pingwinom. W G1 sporo zarobiłem na overkach. Czułem, że będzie to overove spotkanie, natomiast dzisiaj jak to zwykle bywa po overovym meczu, pewnie padnie mniej goli, ale dla mnie granie underków w NHL to samobójstwo, zwłaszcza przy takich ekipach. Generalnie bardzo podoba mi się cała otoczka związana z meczami NHL, bardziej nawet niż to bywa w NBA. A może po prostu już po wielu latach śledzenia NBA stała się mniej ciekawa dla mnie? Być może. Przede wszystkim gra w NHL jest bardzo dynamiczna, nie ma takiego wyniku z którego nie można by było wrócić do gry, a często jest tak, że w kilka chwil odrabiane są 3 gole straty, jak choćby w niedawnym meczu Ducks vs Oilers. Pisząc wcześniej o otoczce, miałem na myśli też takie szczegóły jak wyjące syreny oznajmiające czas wyjścia zawodników na lodowisko lub po każdym golu gospodarzy (słysząc je, ma się wrażenie jakby stało się coś wielkiego ^^), do tego super cieszynki prezentowane przez poszczególnych zawodnikow po golach jak i same sceny radości po wygranych. Wydaję mi się, jakby w zawodnikach było więcej takich emocji niż w innych sportach. No i oczywiście regularne bójki, których też nie ma w innych dyscyplinach (tzn. może sa, ale incydentalne). Mógłbym tak pisać i pisać, ale może już skończę, bo chyba mało tu osób podobnych do mnie... Ostatnio nawet sobie pomyślałem, że może tak bym się przeprowadził do takiego Pittsburgha na powiedzmy rok i chodził w tym czasie na wszystkie mecze Pingwinów ???? Poznałbym to wszystko w realu, a przy okazji pojezdzil trochę po kraju i pozwiedzał. Trochę szalone, wiem, ale zawsze o czymś takim marzyłem. No nic, życzę sobie i Wam dobrego meczu dziś!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
▶Nashville - Pittsburgh TYP 1 1.78 ML Stawka 2 Unibet✅
Stan rywalizacji 0-2. Ostatni dzwonek dla hokeistów Predators na włączenie się do walki i zachowanie jakichkolwiek szans na mistrzostwo !! W meczu nr. 2 wygrana Pingwinów 4-1 jednak znowu w strzałach lepsi hokeiści Nashville 27-38!! Po dwóch tercjach był wynik 1-1 jednak znowu zabójcze 3 min strata 3 bramek i zmiana Rinne w bramce !! Dzisiaj widziałem ciekawą statystykę skuteczności Rinne w Play Off w 1 rundzie przeciwko Chicago 97.6% w drugiej z St.Louis 93.2% w finale konferencji z Aneheim 92.5% a finale jak do tej pory 77.8%!!! Jak widać tendencja spadkowa jednak we wcześniejszych rundach nie zbliżył się nawet do 90 % więc wiele osób w jego słabszej postawie szukają przyczyn dwóch porażek zespołu Nashville i coś w tym na pewno jest chociaż trzeba przyznać że ma też sporo pecha w meczu nr 2 znowu własny obrońca strzela mu bramkę !! Wierzę jednak że zagra w meczu nr 3 i odpowiednio wykorzysta przerwę między meczami nr 2 i nr 3 ! W tej edycji Play Off hokeiści z Nashville rozegrali 7 meczy na własnym lodzie wygrywając aż 6 z nich !!
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No dla mnie na razie finał nie po myśli.Nie mam na myśli ,że jestem bardzo zaskoczony,ale inaczej to widziałem,Predators do tej pory łoili win na wyjeżdzie i trzymali w szachu rywali,może ich finał przerósł ciężko powiedzieć,do tej pory szli jak burza po kolei,Pingwiny bardzo się męczyli,ale to wszystko przeszłość,nie ma już dziś argumentów w postaci,ktoś nie trafił z formą na play off czy miał zajebisty sezon zasadniczy.Dwa pierwsze mecze pokazały,że Pingwiny chcą się wyłamać z hegemonii i obronić tytuł,o ile pierwszy mecz można powiedzieć rozjechali ich w pierwszej tercji co może tłumaczyć brakiem koncentracji to wynik drugiego nie zostawia złudzeń.Zgadzam się z kolegą Bart,ze mecz nr 3 ostatnia szansa dla Predators żeby zaistnieć w finale,ale u mnie pewność siebie się kończy,albo przerywam progres albo chyba przerzutka.Typ wystawię na ostatnią chwilę
 
T 52

thedon

Użytkownik
Pittsburgh - Nashville
Typ : over 4,5 1,60 ✅
Dzisiaj nic nowego nie mozna wymyslic.
Piate spotkanie w finalach.
Dla mnie bedzie co najmniej 5 bramek.
Forma bramkarzy mniej istotna.
Bedzie cos ok 4 - 2 .
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Pittsburgh - Nashville TYP 2 ML Stawka 1 2.40 Bet365⛔
Stan rywalizacji 2-2 jak na razie w tej rywalizacji oba zespoły zgodnie wygrywają na własnym lodzie dzisiaj liczę w końcu na przełamanie tym bardziej że kurs zachęca do gry na Predators !! Nashville jak dotąd w PO w 10 spotkaniach wyjazdowych bilans 5-5 wygrali dwa razy w Chicago raz w St.Louis oraz dwa razy w Anaheim więc czemu mieli by nie wygrać w Pitsburgu? Ostatni raz obrona mistrzowskiego tytułu miała miejsce 19 lat temu więc jak widać to nie lada sztuka !! W każdym spotkaniu tej serii więcej strzałów oddawali hokeiści Predators
Po dwóch kiepskich występach Rinne zanotował dwa świetne mecze na własnym lodzie gdzie puścił tylko dwie bramkmi z 52 strzałów co daje mu skuteczność 96.8 % czas to samo pokazać na lodowisku Pingwinów !! Na prawdę ciężko tutaj wskazać faworyta ale granie
dzisiaj na Pingwiny po takim kursie mija się z celem dlatego próbuję zagrać na przełamanie serii meczy domowych !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie kumam waszej masówki na Nashville w Game 1 2 i 5
Predators to żadna wielka ekipa. Ok, Pittsburg nie grał w G1 i G2 jakiegoś magicznego hokeja i kluczem do zwycięstw były te dwie kilkuminutowe serie z 3 bramkami. Ale to jednak klasa i doświadczenie. Nie widziałem wczorajszego meczu, ale widzę, że była niezła młucka.
W tych finałach już 3 razy udało mi się wytypować poprawnie wynik meczu/ilość goli
G1: 1/+5,5 @4,00
G3: 1/+5,5 @4,25
G5: 1/+5,5 @3,95
o dziwo G2 i G4 nie grałem w ogóle i można stwierdzić że głupi ma zawsze szczęście
Może tak być bo znawcą hokejowym nie jestem.
W mojej ocenie najbliższy mecz będzie tym ostatnim i o dziwo to Pingwiny wygrają na wyjeździe.
Mój typ: Nashville-Pittsburg 2/+5,5

Kurs: 5,75
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Nie kumam waszej masówki na Nashville w Game 1 2 i 5
Predators to żadna wielka ekipa. Ok, Pittsburg nie grał w G1 i G2 jakiegoś magicznego hokeja i kluczem do zwycięstw były te dwie kilkuminutowe serie z 3 bramkami. Ale to jednak klasa i doświadczenie. Nie widziałem wczorajszego meczu, ale widzę, że była niezła młucka.
W tych finałach już 3 razy udało mi się wytypować poprawnie wynik meczu/ilość goli
G1: 1/+5,5 @4,00
G3: 1/+5,5 @4,25
G5: 1/+5,5 @3,95
o dziwo G2 i G4 nie grałem w ogóle i można stwierdzić że głupi ma zawsze szczęście
Może tak być bo znawcą hokejowym nie jestem.
W mojej ocenie najbliższy mecz będzie tym ostatnim i o dziwo to Pingwiny wygrają na wyjeździe.

Mój typ: Nashville-Pittsburg 2/+5,5

Kurs: ? (STS jeszcze nie zapodał, ale będzie ok. 5,00)

Predators w play offach brali wszystkich szybko i zdecydowanie aż do finału,nie ma co się dziwić ,że typerzy w nich upatrywali zwyciężców,to jest NHL a teraz po pięciu meczach wszyscy są mądrzy jak znają wyniki,trzeba było wkleić wcześniej swoje typy,a w ogóle ten sezon może być wyjątkowy z dwóch powodów:
Mistrz zeszłoroczny obroni tytuł oraz wszystkie win gospodarzy:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 52

thedon

Użytkownik
Final - Mecz 6
Nashville Predators - Pittsburgh Penguins
Typ : Over 4,5
Kurs : 1,55


Dzisiaj 6 mecz serii Play-Offow w NHL.
Po pierwszej fazie tej rundy przewage uzyskali goscie.
Jednak po kolejnych spotkaniach druzyna z Nashville zlapala swoj rytm.

Jak to w 6 meczu
o wszystkim zdecyduje ofensywa
i na to licze, ze wynik bedzie w okolicach 6 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 52

thedon

Użytkownik
Pittsburgh Penguins ( bilans sezon 2017 reg.)
[50 W - 11 - 21 L]

Pokonali Nashville Predators 4 - 2 w Finale Pucharu Stanleya i zdobyli po raz 4 to trofeum.

Bilans Stanley Cup &#39;2017 :
Mecz 1 : 5 - 3 W
Mecz 2 : 4 - 1 W
Mecz 3 : 1 - 5 L
Mecz 4 : 1 - 4 L
Mecz 5 : 6 - 0 W
Mecz 6 : 2 - 0 WIN

Drabinka EAST :
Final Konferencji : Ottawa Senators 4 - 3
1/4 Washington 4 - 3
1/8 Columbus 4 - 1

Kapitan :
(c) Sidney Crosby jest jednym z dwoch kapitanow druzyny ktora po raz pierwszy obronila ten puchar.
Tym osiagnieciem zrownal sie z kapitanem druzyny NY Islanders, ktorzy w w latach 1981-83.
Ten wyczyn na pewno przyblizy go do Hall-Of-Fame, chociaz w wywiadzie powiedzial, ze na pewno beda walczyc o ten sam puchar w nastepnym sezonie..
Na pewno ten cel pomoze mu osiagnac jego zastepca Malkin E. oraz najprawdopodobniej Kessel.

Bramkarze :
#30 Matt Murray
#29 Marc-Andre Fleury
---
#35 Tristan Jarry
#31 Sean Maguire


Druzyna :
Pingwiny w tym sezonie byli mocni w kazdej formacji.
Mlodosc mieszala sie z doswiadczeniem ( glownie defense )
oraz kazda pozycja byla prawie na rownym poziomie.
W ataku natomiast wszystkie 4 linie byly zgrane
i byly bardzo grozne dla przeciwnikow.
Power Play na naprawde wysokim poziomie, tak samo jak PK.
SKLAD NA 2016-17 (Numer,zawodnik,wiek,miejsce ur.)
Bramkarze :
#29 Marc-Andre Fleury 32 Sorel, Quebec
#35 Tristan Jarry 22 Surrey, British Columbia
#31 Sean Maguire 24 Edmonton, Alberta
#30 Matt Murray 23 Thunder Bay, Ontario

---
*Center
#53 Teddy Blueger 22 Riga, Latvia
#13 Nick Bonino 29 Hartford, Connecticut
#87 Sidney Crosby 29 Cole Harbour, Nova Scotia
#7 Matt Cullen 40 Virginia, Minnesota
#39 Jean-Sabastien Dea 23 Laval, Quebec
#54 Thomas Di Pauli 23 Woodbridge, Virginia
#59 Jake Guentzel 22 Omaha, Nebraska
#71 Evgeni Malkin 30 Magnitogorsk, USSR
#11 Kevin Porter 31 Detroit, Michigan
#49 Dominik Simon 22 Prague, Czech Republic
#40 Oskar Sundqvist 23 Boden, Sweden
#23 Scott Wilson 25 Oakville, Ontario

---
*LEWY SKRZYDLOWY (LW)

#62 Carl Hagelin 28 Sodertalje, Sweden
#14 Chris Kunitz 37 Regina, Saskatchewan
#25 Tom Sestito 29 Utica, New York
#43 Conor Sheary 25 Winchester, Massachusetts
#19 Garrett Wilson 26 Barrie, Ontario

---
*PRAWY SKRZYDLOWY (RW)

#45 Josh Archibald 24 Regina, Saskatchewan
#72 Patric Hornqvist 30 Sollentuna, Sweden
#81 Phil Kessel 29 Madison, Wisconsin
#34 Tom Kuhnhackl 25 Landshut, Germany
#37 Carter Rowney 28 Sexsmith, Alberta
#17 Bryan Rust 25 Pontiac, Michigan
#41 Daniel Sprong 20 Amsterdam, Netherlands

---
Obronca (D)
32 Lukas Bengtsson 23 Stockholm, Sweden
28 Ian Cole 28 Ann Arbor, Michigan
20 Frank Corrado 24 Toronto, Ontario
6 Trevor Daley 33 Toronto, Ontario
8 Brian Dumoulin 25 Biddeford, Maine
24 Cameron Gaunce 27 Sudbury, Ontario
65 Ron Hainsey 36 Bolton, Connecticut
58 Kris Letang 30 Montreal, Quebec
3 Olli Maatta 22 Jyvaskyla, Finland
51 Derrick Pouliot 23 Estevan, Saskatchewan
2 Chad Ruhwedel 27 San Diego, California
4 Justin Schultz 26 Kelowna, British Columbia
32 Mark Streit 39 Englisberg, Switzerland
5 David Warsofsky 27 Weymouth, Massachusetts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom