>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
St. Luise Blues - Arizona
@St Blues 1.76 fortuna
Arizona nie wygrała od 5 spotkań. Co prawda 4 z nich po 60&#39; kończył się remisem, ale potem było gorzej. Zajmują ostatnie miejsce w swojej konferencji z dorobkiem 29 punktów w 47 meczach w tym 10 wygranych (aż 6 po dogrywce). Jest to najgorszy bilans w całej lidze.
Po stronie popularne Nutki, które w chwili obecnej plasują się na 4 pozycji.
Ekipa Kojotów leży im bardzo jak rywal. Uwaga - ostatni raz Nutki przegrały z Kojotami w 2013 roku, a od tamtej pory grali już 12 razy. Polecam ten typ.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
JETS -1.5 - Cunucks
Kurs: 2.13 fortuna ⛔
Typ godny uwagi, Jetsi ostatni mecz dobry vs Flames. Mogli wygrać wysoko na trudnym terenie w RT jednak problemem była skuteczność. Dziś będę grac u siebie z Cunucks, które dostało ostatnio 5:2 od Oilers. Jak dla mnie goście nie są ekipa która może zagrozić gospodarza. Dlatego warto pomyśleć nad tym typem. W 365 kurs chyba 2.45 a fortuna oczywiście kradnie jak Komorowski meble z pałacu.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Minnesota Wild - Ottawa Senators
Minesota over 3,5
Kurs: 2.10 forBet⛔
Goście 157 straconych goli, grają na wyjeździe z zespołem który lubi wbijać przynajmniej 4 i to mocniejszym rywalą niż Ottawa która klasuje się na przed ostatniej pozycji., ostatni mecz zakończył się wynikiem 5;1, liczę że tutaj będzie podobnie i goście wygrają przynajmniej różnicą 3 goli.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Z czwartku na piątek 15 spotkań z NHL, jest co grać ale jak tak patrze to sporo wyrównanych meczy, nie wiadomo jak to ugryźć chyba w overy 4.5 lub 5.5 trzeba się ładować, a co wy sądzicie macie jakies typy, bo jeszcze sie zastanawiam.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Z czwartku na piątek 15 spotkań z NHL, jest co grać ale jak tak patrze to sporo wyrównanych meczy, nie wiadomo jak to ugryźć chyba w overy 4.5 lub 5.5 trzeba się ładować, a co wy sądzicie macie jakies typy, bo jeszcze sie zastanawiam.
Właśnie dziś musi być ta noc gdzie człowiek coś trafi z tylu spotkań. Przed weekendem gwiazd mam nadzieję, że zespoły dzisiaj zagrają najlepszy hokej mając na uwadze kilka dni wolnego. Więc myślę nad:

Winnipeg Jets +2,5 bramki @1,85 ✅

Nie wiem dlaczego ale mam słabość do Jetsów. Ostatnio typowałem wygraną z handi jednak zabrakło szczęścia. Dziś myślę, że mecz będzie otwarty (Jets OT @2,10) i mnóstwo bramek. Kto wie, może Ducks zrobią powtórkę z ostatniego meczu z NYR (6:3).
NJ Devils - Nashville Predators OT @1,73 ✅
Gospodarze pikują do dołu, tylko 2 wygrane w tym jedna w RT na 10 ostatnich spotkań. Predators po ostatnim dobrym spotkaniu niestety przegrali z Tampa Bay. Goście grają na tę chwilę lepszy hokej i powinni wygrać to spotkanie.
Ottawa - Boston (over 4,5 bramki w meczu) @1,48 ✅
Po niskim kursie, ale jak gra Ottawa to bramki są kwestią czasu. Boston na 5 ostatnich spotkań wyrobił co najmniej 4 na o4,5. Dziś zabraknie Marchanda za uderzenie łokciem gracza NJ Devils w ostatnim spotkaniu. Tak samo jak w przypadku Jets z Ducks liczę na otwarty mecz.
Tak poza tym, dziś w nhl tv otwarty mecz będzie właśnie Ducks z Odrzutowcami. Jak macie jakieś typy nawet bez analizy to podawajcie, sam będę zastanawiał się pewnie do 1:00 co zagrać. Ogólnie moich wypocin analizą nawet bym nie nazwał ????
edit-Dzięki za pozytywne słowa, Halep mi kupon zamyka i nie wiem czy robić cash out czy czekać heh
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ostatnimi czasy typowałem Marchand, Pastrnak i Bergson gol. 2/3 wpadły w ostatnim meczu. Dziś zabraknie tego pierwszego, a więc ktoś na siebie musi wziąć ciężar strzelania bramek i poszło 50 zł na gol Pastrnak i 50 zł na Bergson. Oba kursy w fortunie po @2.5
W ostatnim meczu Pacioretty nie strzelił, a robi to regularnie, myślę, że u siebie też się przełamie po 1 meczu bez gola ????
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Z czwartku na piątek 15 spotkań z NHL, jest co grać ale jak tak patrze to sporo wyrównanych meczy, nie wiadomo jak to ugryźć chyba w overy 4.5 lub 5.5 trzeba się ładować, a co wy sądzicie macie jakies typy, bo jeszcze sie zastanawiam.
Witam
No właśnie za dużo tych spotkań dzisiaj, ciężko coś wybrać.
Ja bez głębszych analiz bo nie potrafie ;)(burza mózgu,przeczucie i mniej więcej rozeznanie)
NJ Devils-Nashville 2 2,20✅
NJ nie zagra z powodu kontuzji bramkarz C.Schneider w jego miejsce &quot;Bramkarz Ken Appleby ma rozpocząć swój pierwszy start NHL dla New Jersey Devils przeciwko Nashville Predators w Prudential Center w czwartek.&quot;
Dodatkow nie zagra najlepiej punktujący w drużynie NJ T. Hall 17/31.
Detroit-Chicago 1 2,40⛔
Czas sie przełamać po 4 spotkaniach przegranych u siebie, Blackhawks grają b2b. Ostatnio zagrali z sobą 14.01 obie były b2b i Skrzydła wygrały.
Pittsburgh-Minesotta 1 2,20✅
W bramce Pingwinów debiutant w tym sezonie NHL z dobrą średnią. Minesotta słabo na wyjazdach, chodź gospodarze też szału nie grają w tym sezonie.
Florida-Capitals over 5,5 1,80✅
Ottawa-Boston 2 ✅lub over 5,5 ⛔2,00 lub 1,95
St. Louis-Colorado 1 ✅lub under 5,5 ✅2,00 lub 1,80

Colorado niesamowita seria 10 wygranych spotkań, ostatnio porażka, ciężki tydzień dużo spotkań, Nutki ostatnio grają w kratkę ale myslę że poradzą sobie dzisiaj.
Dallas-Toronto 1 1,95⛔
Toronto b2b
Edmonton-Calgary 1 2,15⛔
Edmonton ostanio punktowało. , Calgary ciężki tydz. dzisiaj b2b.
Vancouver-Buffalo over 5,5 2,05⛔
Ze względu na kurs chyba można spróbować, dzisiaj powinni trochę postrzelać.
Vegas-Islanders 1 1,80⛔
Vegas rewelacja sezonu cóż więcej pisać.
Oczywiście proszę się nie sugerować typami takie tam przemyślenia.
Napewno pójdę w stronę Nashville dzisiaj a reszta typów może dla zabawy ???? zobaczymy.
Typy 6/6
Zagrane 4/5 ????
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Ja dzisiaj osobiście gram takie spotkania jak :
Vancouver win w reg. czasie @2,10 ( bardzo dobre h2h na korzyść gospodarzy którzy świetnie sobie radzą ze stylem gry jaki prowadzi drużyna Buffalo )
Nashville over 2,5 bramki @1,67 (
tak jak kolega wyżej pisał , kontuzja Schneidera to idealna uważam okazja żeby pograć ten właśnie typ )

Boston win w reg. czasie @2,00 (
uważam ze Boston w obecnie dyspozycji spokojnie sobie poradzi z Ottawą która słabo sobie radzi z formą w tym sezonie i na 5 ostatnich meczy zanotowała aż 4 porażki )
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Rzeczywiście Vancouver dostało łomot ???? Pacioretty bramkę strzelił, natomiast w Bruins robił to 2-3 tier. Nawiasem mówiąc Bruins bardzo przeważało w meczu, szczególnie 1 i 3 tercja była miażdżąca. Nashville też wykorzystało brak doświadczenia młodego bramkarza New Jersey
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Na dzisiejsza nocke na pierwszy rzut oka, mysle pograc, Carolina, NY Islanders, Pittsburg, and Nashville, jak myslicie co tu moze wtopic z tych meczy?
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Na dzisiejsza nocke na pierwszy rzut oka, mysle pograc, Carolina, NY Islanders, Pittsburg, and Nashville, jak myslicie co tu moze wtopic z tych meczy?
Ostatnio 15 spotkań, dziś w nocy 12 i znów nie wiadomo przy tylu spotkaniach co zagrać. Ja dziś odpuszczam, może pooglądam coś w nocy ale jedynie dla przyjemności. Ale jakbym miał coś wybierać to takie 2,3 picki:
Buffalo - NJ Devils OT @1.95 - będę oglądał ✅
Pingwiny (-1,5) - San Jose @2.4 ✅

Kursy z Fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
na dzisiaj gram Vegas z dogrywką i karnymi @1.95 + Predators z dogrywką i karnymi @1.64 - reszty nie tykam po tak długiej przerwie
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zgadzam sie z Ajayinho duzo meczy, dluga przerwa ciezko cos wybrac, mysle nad zagraniem na Islandersow kurs 2.10. W bramce Panter trzeci bramkarz H.Sateri. Ciekawy bylby tutaj over 5.5 do zagrania ale kurs slaby ~1.60.
 
verno 469,7K

verno

Znawca - Hokej
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Jak tam nastroję przed dzisiejszą nocą NHL? Dziś tak samo sporo meczy i na kuponie mam m.in. takie zdarzenia:
Calgary - Tampa OT @1.82 ✅
Fajny może być mecz w Calgary. Tampa po przegranej, słusznej w Winnipeg dziś znów w Kanadzie zagra z ostatnio słabymi Flames. 4 punkty na ostatnie 5 spotkań to najsłabszy bilans w lidze. Ostatnio w Tampie bronił Domingue i dziś raczej do bramki wskoczy Vasilevsky. Co może cieszyć to powrót Hedmana do gry.
Edmonton - Colorado @1.73 ⛔
Oilers wraca do gry po długiej przerwie. Póki co tendencja jest taka, że najbardziej wypoczęci wygrywali mecz, więc dziś McDavid kontra...no właśnie. MacKinnon doznał kontuzji przeciwko Canucks i nie wiadomo do końca czy zagra. Oilers w walce o play off musieliby zrobić kilka wygranych z rzędu, problem w tym, że kalendarz mają do bani.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj uderze w Tampa czysta 2 i mysle nad Devilsami kurs ~2.40, ostatnio sie przelamali z Buffalo. Lotki wczoraj porazka po swietnym poczatku spotkania.Dzisiaj w bramce debiutant. Ostatnie dwa spotkania 14.01 i 20.01 wygrane przez Flayers.
Devils z fartem, Lyon tez sie dołożył do tego.????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Bety na dzis: bez analiz
Cats reg
Jets reg+PL
Bruins reg
Pens-Knights over 5.5
Canes/Flyers - over 5,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom