>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w stronę NJ Devils kurs 2,15⛔. Skład ten sam co w ostatnim wygranym spotkaniu przeciwko Pingwinom. W Ottawie kilka osłabień.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzisiaj w nocy trzy spotkania uważam że ciężkie do typowania ale spróbuję dzisiaj zagrać NY Rangers 2,75 . NY bardzo słaby okres gry, Bruins przeciwnie. Czas najwyższy na przełamanie fatalnej gry. Boston b2b. Na ostatnie 5 spotkań górą byli gospodarze w tym sezonie dwie wygrane jedna po dogrywce.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Bruins dali czadu, ładny mecz ????
Natomiast Kuemper z LA Kings zagrał mecz życia plus miał bardzo dużo szczęścia przy tych strzałach Oilersów. Oilersi tak naprawdę to powinni ten mecz wygrać, a dostali 3 gole w 3 tercji w tym 2 do pustej.

 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Oglądałem to spotkanie, Edmonton zagralo dobry mecz, druga tercja w ich wykonaniu była bardzo dobra 15 strzalow w swiatlo bramki LA wczym 2 bramki do 5 strzalow LA, jakby trzecią tercje tak zagrali to wyjechali by z Los Angeles z kompletem pkt, widac że &quot;nafciarze&quot; weszli na wyższy poziom, mi.in po pokonaniu Tampy, LA mialo farta w tym meczu bo 2 bramki w 3 tercji do pustej, nafciarze poszli wtedy na caloś grając bez bramkarza w polu bramkowym, na tą nockę myśle zagrać na zwycięstwa Islanders, Phila , i Nashville, ale poczekam jeszcze na opinie innych, co sądzicie o tych spotkaniach?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Detroit Red Wings ale to jeszcze za czasow jak grali tam Shanahan, Fiodorov, Yzerman, Hasek i cala reszta. A Devils dlaczego .Nie wiem.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Stawiam dziś na Nashville, mimo że dziś w bramce Saros. W Senator nie zagra kilku grajków podstawowych grajków.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
no i Saros zawalił w dogrywce, ale szczerze to Preds nie pokazało nic nadzwyczajnego- jak dla mnie zagrali słabe spotkanie a Sens ciesze sie ze wygrywa bo im sie to należało.
wczoraj nie zdarzyłem z propozycjami a była to dość przewidywalna noc i można było trochę uciułać. Powodzenia
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Bety na dziś:
Caps Reg ✅
Jets Reg ⛔- najbardziej chaotyczne spotkanie Jets ;-(
Ducks Reg✅
Wings/Islanders Over 6,5 - mały zakład ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dzięki ,
Ty tez sobie niezłe radzisz. Ja obecnie tylko w NHL się bawię
 
M 0

mugen112

Użytkownik
Co gracie na dzisiaj?
Ja gram:
1. Toronto - Ottawa - 1 reg
2. Boston Bruins - Buffalo - 1/1 (1 tercja/spotkanie)
3. Washington - Detroit - 1 reg
4 Winnipeg - N.Y. Rangers - 1 AOT
Jakies opinie?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dzięki ,
Ty tez sobie niezłe radzisz. Ja obecnie tylko w NHL się bawię
Moze byc, choć moglo by byc lepiej.Ja dopiero od tego sezonu wkrecilem sie NHL.
Ja na dzisiaj mysle o Tampie i San Jose kursy w miare pozadne. Na jutro wieczor 3xgospodarz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Pierwsze przemyślenia na noc:
Wild- reg ✅
Leafs-Sens- over 6,5. to już 3 w tym roku &#39;Bitwa o Ontario&quot; ✅
Bolts- Kings- over 5,5 ✅
Flyers- reg ⛔
Na jutro wieczór:
Stars -reg
Caps-reg
Moze byc, choć moglo by byc lepiej.Ja dopiero od tego sezonu wkrecilem sie NHL.
Ja na dzisiaj mysle o Tampie i San Jose kursy w miare pozadne. Na jutro wieczor 3xgospodarz.
Oby tylko Jets nie zagrali jak dziś w nocy
 
D 5

dero1987

Użytkownik
Zostało z wczoraj.. Wyplacac chyba się nie oplaca Panowie? Patrząc na forme we wszystkich spotkaniach gospodarze wydaja się byc faworytami..
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Kolego Twoja Kasa Ty decydujesz, Ja mogę tylko próbować przewidzieć zwycięzcę. To jest hokej i jeśli go grasz to liczysz się z tym ze jest piękna gra ale mało przewidywalna

Zostało z wczoraj.. Wyplacac chyba się nie oplaca Panowie? Patrząc na forme we wszystkich spotkaniach gospodarze wydaja się byc faworytami.. [/QUOT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom