>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Polecam tu over, dodatkowo lotnicy bez Elliotta
Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers
over 5.5
@1.99⛔⛔ale wtopa...
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
7/7 overów 1.5 w 1 tercji które grywam zastanawiałem się nad dublem lub triplem z tych 7 wydarzeń nawet poczyniłem jakieś wstępne preselekcje ale finalnie odpuściłem... większość siadła gładko w 10 minut do tego 6/7 overów meczowych wesoła kolejka
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
dzisiejszy wieczór NHL pachnie mi mocno remisami (trochę mało ich coś ostatnio). Miałem stawiać na Minnesota Wild ale jednak w remis uderzam.
New York Islanders - Minnesota Wild
remis @3.95 ⛔ aj mało brakowało...
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Czy ktoś widzi wygrana Caps w 60&#39;? Buffalo dużo absencji i z tego co widzę to Lehner może nie zagrać i ich naj Eichel. Ktoś, coś?
Chce to dać do dubelka z Vegas +2.5 bramki
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czy ktoś widzi wygrana Caps w 60&#39;? Buffalo dużo absencji i z tego co widzę to Lehner może nie zagrać i ich naj Eichel. Ktoś, coś?
Chce to dać do dubelka z Vegas +2.5 bramki
Ja osobiscie gram dzisiaj Caps.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Też raczej Caps. Preds ostatnio przegrywa z drużynami z którymi powinien wygrać- Hawks, Wings a 3 mecze wcześniej nie potrafili wygrać w reg.
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Tampa Bay Lightning @2.25 ✅
Edmonton Oilers - Boston Bruins
Boston Bruins @2.30 ✅
Detroit Red Wings - Nashville Predators
Nashville Predators @2.32 ✅
i
New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets
Columbus Blue Jackets @2.40 ✅
ajj ładna nocka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Ja na dzisiaj mam dubelek: zwycięstwo razem z dogrywką i karnymi ekip z Toronto @1.55✅ i Bostonu @1.70✅
Co do pierwszego meczu - nie mam wątpliwości do tego iż to ekipa z Toronto jest tutaj faworytem. Atut własnego lodowiska + świetna seria 10/12 ostatnich spotkań zakończona zwycięstwamu. Florida też nie odstaje, również bardzo korzystny bilans. Jednak dzisiaj trafiają na przeciwnika z wyższego poziomu
W drugim meczu wygrana Bostonu czyli drużyny świetnie radzącej sobie na wyjazdach (2 miejsce) i dużo strzelonych bramek. Z drugiej strony Edmonton - jedna z najsłabiej radzących sobie ekip u siebie (w 28 meczach na własnej tafli stracili aż 101 bramek!)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom