>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Dzisiejszej nocy polecam zagrać na Panthers. Mają o co grać, duża szansa na występ w play-offach ich przeciwnikiem przeciętny Montreal. Florida bardzo dobrze sobie radzi u siebie, wygrała tu ostatnie 6 meczów. Po przeciwnym biegunie są Canadiens, są najsłabsi w całej lidze na wyjazdach.
Florida - Montreal - 1 - kurs 1,85 w Totolotku. ✅✅✅ 5:0 na luziku
Dobranoc! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Ottawa Senators to zagrałbym 1X✅ , dorzucając do tego 2-drogowo Boston Bruins ✅ i Los Angeles Kings - Washington Capitals ⛔ - powyżej 4,5 bramki. Razem to da kurs 2,57.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Blue Jackets - Red Wings
Typ: under 5,5 goli po kursie 1,85 na Totolotku ✅✅✅
Faworytem tego spotkania na pewno jest drużyna gospodarzy. Red Wings przechodzą kolejny sezon przebudowy, szans na play-offy raczej już nie mają. Przeciwnie drużyna Columbus, obecnie są na ostatnim miejscu dającym kwalifikacje do decydującej części rozgrywek i zrobią wszystko, żeby tą pozycje utrzymać. Jednak kurs na zwycięstwo Blue Jackets nie jest zadowalający, dlatego mam inny pomysł na ten mecz. Spotkania na Nationwide Arena mają najniższą średnią goli w całym NHL. Dzisiaj przybywają tam Czerwone Skrzydła, które są na czwartym miejscu pod względem najmniejszej ilości zdobytych bramek w lidze. Nie spodziewam się dużej ilości goli w tym meczu, obstawiam coś w granicach 3-1 dla gospodarzy.
Pozdro!
 
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Wczoraj brakło na prawdę niewiele, nie myliłem się dając podpórkę w meczu Ottawa Senators a także Boston Bruins zwyciężyli. Zawiodły mnie ekipy Los Angeles Kings i Washington Capitals, spodziewałem się w tym meczu gradu bramek a wpadły zaledwie 4. Brakło jednej bramki trudno propozycje na dzisiaj:
Colorado Avalanche - Arizonta Coyotes 2-drogowo wygra 1 kurs 1.6✅
Vancouver Canucks - Minnesota Wild typ powyżej 4.5 bramki kurs 1.4✅
Razem to daje kurs 2.24
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Wczorajsze mecze weszły na prawdę pięknie Colorado rozgromiło rywali u siebie. Over w meczu Vancouver - Minnesota wszedł też gładko gdyż padło w tym spotkaniu aż 7 bramek. Na dzisiaj nie mam jakiś konkretnych typów robię przerwę w NHL. Zwrócił bym uwagę na mecz Panthers ✅ na zwycięstwo u siebie a także Edmonton - Minnesota w którym spodziewam się co najmniej 5 bramek ✅- takie luźne przemyślenia. Pozdrawiam wszystkich ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Tempa bay - Ottawa Senators over 4.5 kurs 1.35 ✅
Minnesota Wild- Colorado Avalanche 1 dwudrogowo 1.5 ⛔
AKO: 2.02
Mocne Tempa Bay jest na pewno faworytem tego spotkania. Jednak pokuszę się tutaj o over. Ostatnie mecze tych zespołów obfitowały w bramki i myślę, że będzie tak też tym raze.
Minnesota w ostatnich meczach u siebie reprezentuje się na prawdę dobrze. Wygrali 4 ostatnie mecze przed własną publicznością zaś Colorado 4 razy przegrali w ostatnich meczach na wyjeździe. Myślę, że ten mecz nie będzie przełomowy dla drużyny z Colorado i drużyna z Minnesoty wygra to spotkanie.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Minnesota - Colorado
Typ: 1/over 5,5 gola po kursie 3,05 na Totolotku ⛔⛔⛔ over się zgadza, ale wynik w złą stronę...
Dzisiaj biorę pod lupę mecz Wild vs Avalanche. Przyznaję, że jestem kibicem Lawin i mocno się interesuję ich losami. Od dłuższego czasu nie jest to oczywiście czołowa drużyna NHL ???? Wydawało się, że po odejściu Matta Duchene&#39;a do Ottawy zupełnie się posypią, ale trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem nieźle, wciąż z dużą szansą na play-off . Grę ciągnie przede wszystkim największa gwiazda czyli Nathan MacKinnon. Patrząc jednak na ich występy rzuca się w oczy spora dysproporcja między meczami u siebie i na wyjeździe. Z 80 punktów 50 zdobyli na własnym lodzie, na obcych halach nie powalają. Tej nocy zmierzą się z Minnesotą, która jest najlepszą ekipą w całej lidze jeśli chodzi o spotkania u siebie, przewiduję, że dzisiaj też sobie poradzą z Colorado.
Dodatkowo łączę ten zakład z overem bramkowym. Obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą. Avalanche przekraczają tą ilość goli najczęściej z całej konferencji zachodniej, Wild też są w czołówce tej klasyfikacji. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami to w sumie 17 goli! Kurs kuszący ????
Powodzenia
 
verno 588,5K

verno

Znawca - Hokej
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
over 6.5
@2.30✅✅
Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators
Nikita Kucherov (TB)
@2.40⛔⛔3 asysty i słupek..
Montreal Canadiens - Dallas Stars
Dallas over 3.5
@2.15⛔⛔
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Minnesota - Colorado
Typ: 1/over 5,5 gola po kursie 3,05 na Totolotku
Dzisiaj biorę pod lupę mecz Wild vs Avalanche. Przyznaję, że jestem kibicem Lawin i mocno się interesuję ich losami. Od dłuższego czasu nie jest to oczywiście czołowa drużyna NHL ???? Wydawało się, że po odejściu Matta Duchene&#39;a do Ottawy zupełnie się posypią, ale trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem nieźle, wciąż z dużą szansą na play-off . Grę ciągnie przede wszystkim największa gwiazda czyli Nathan MacKinnon. Patrząc jednak na ich występy rzuca się w oczy spora dysproporcja między meczami u siebie i na wyjeździe. Z 80 punktów 50 zdobyli na własnym lodzie, na obcych halach nie powalają. Tej nocy zmierzą się z Minnesotą, która jest najlepszą ekipą w całej lidze jeśli chodzi o spotkania u siebie, przewiduję, że dzisiaj też sobie poradzą z Colorado.
Dodatkowo łączę ten zakład z overem bramkowym. Obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą. Avalanche przekraczają tą ilość goli najczęściej z całej konferencji zachodniej, Wild też są w czołówce tej klasyfikacji. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami to w sumie 17 goli! Kurs kuszący ????
Powodzenia
Over był tylko mecz nie w ta stronę;) . Swoja drogą ostatnimi dniami dużo niespodziewanych wyników.
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
bardzo ciekawa kolejka jeśli chodzi o overy w 1tercji 7/7 pierwszych meczy w tym wyoskie overy po 4 5 czy 6 bramek nie codziennie jest taka kolejeczka
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
ma ktoś coś?
Mnie kusi trochę Vegas @2 bo przydało by się im... i może Carolina Hurricanes widać spadki @2.5 i Tampa Bay Lightning powinno gładko @1.7
✅✅✅ weszły. poproszę reputkę bo świerzak jestem????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Handicap 0:1 typ 1 Colorado Avalanche - Detroit Red Wings
Over 4.5 Vegas Golden Knights - Calgary Flames
Ako: 2,9 na iforbet
Ja puszczam coś takiego. Colorado jak dla mnie faworyt na 102. Jak ktoś chce zaryzykować to można i 0:2 zagrać. Red Wingsi słabi strasznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Ja mimo wszystko pobieram
Jets win i over 5.5 w meczu
Mecz za 20 minut. Widzę w tym kursie pewne value. Forma drużyn, H2h to ile strzelają tracą. Kurs warty ryzyka moim zdaniem.
Kurs 3.25 na plus. Nie powiem, że gładko bo na 4:2 Jetsi strzelili w ostatniej minucie meczu, ale ważny +++
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom