>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Poproszę wróżby jakieś na noc temat jest ciekawy...
Vegas raczej popłynie ciekawy mecz
New York Islanders też nie powinno mieć wiele do powiedzenia
San Jose Sharks @2.25
Tampa Bay Lightning @1.85
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Colorado - Las Vegas
Typ: 1 - 2,4 na forBet ⛔⛔ wygrana dopiero po karnych
Witam ja dziś idę w Lawiny ???? ostatni ich mecz zakończył się wprawdzie bolesną porażką z Los Angeles Kings aż 1-7 na własnej tafli. Jednak ich ogólna forma w tym sezonie (zwłaszcza na Pepsi Center) jest bardzo zadowalająca. Są w dobrej sytuacji jeśli chodzi o walkę o play-off, na swoim lodzie wygrali 25 z 37 meczów i trzeba też napisać o niesamowitej formie Nathana MacKinnona. Ten zawodnik kontynuuje serię 14 meczów ze zdobytym punktem, a ogólnie w tym sezonie ma już ich 92 ( 38G, 54A) co sprawia że jest na 3 miejscu wśród najskuteczniejszych graczy. Dzielnie wtóruje mu partner z ataku Mikko Rantanen, który ma serię 8 meczów z punktami.
Dodatkowo Knights mają problemy z obsadą bramki, bo kontuzji doznał Marc- Andre Fleury, były znakomity bramkarz Penguins, który przed tym sezonem przeniósł się do nowego projektu z Las Vegas. To dodatkowo przekonuje mnie żeby zagrać na Avalanche.
Mecz o 20 polskiego czasu więc jest okazja oglądnąć trochę świetnego hokeja bez zarywania nocki ????
Pozdrawiam
 
blazen 2

blazen

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers O5.5 1.80F-&gt;1.60 v 1.62U✅

Na tę chwilę bardzo dobry kurs na overa. Zagraniczne buki nie wystawiły jeszcze swoich linii i spodziewam się mocnego zjazdu kursu w dół, im bliżej będzie do rozpoczęcia meczu. Derby Pensylawnii, oba zespoły w bardzo dobrej formie strzeleckiej. Ostatnie 5 meczów to 4 overy Pittsburgha i 5 overów Philadelphii, a w pojedynkach bezpośrednich każdy z ostatnich 4 meczów kończył się pokryciem powyższej linii. Dodatkowym smaczkiem będzie walka o miejsce w play-off obu drużyn ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
vegas @2.6 i sharks @1.95 poproszę uwagi
Vegas ostatnio nie przekonują, graja w kratke, nie wiem czy to zmeczenie czy moze oszczedzanie na PO tutaj popieram typ kolegi roberto18 .
Sharks rowniez gram maja dobra serie i watpie aby jak zakonczyli dzisiaj i musza jeszcze troche powalczyc o awans do PO.
Gdzie taki kurs na rekiny 1.95
 
farezowsky 49

farezowsky

Użytkownik
Pierwszy post, mam nadzieję że trafiony haha
New York Rangers – Buffalo Sabres | 1 - 1.98 ✅✅✅
szczerze? najbardziej liczę na przełamanie sie w końcu Rangersów, chociaż ostatnie przegrane były z silnymi rywalami. A no i MATEMATYCZNIE chyba mają jeszcze szanse na awans. Buffalo gra chyba 3 mecz w ciagu 5 dni, a ostatni był przegrany. A iwec po prostu licze na Rangersow
No i dodam jeszcze:
Columbus Blue Jackets – St. Louis Blues | 1 - 2.05 ⛔⛔⛔
-----
Jeśli gdzieś sie myle i widać moją głupotę, po prostu przepraszam ale jakby dopiero od 3 tygodni bardziej zacząłem sie interesować hokejem ????
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks
Typ - 2 (2,2 na Fortunie) ⛔ wygrana dopiero po dogrywce...
Dzisiaj atakuję Kaczory. Przede wszystkim dlatego, że są w trakcie zażartej walki o play-offy, ich przeciwnicy nie mają już na co liczyć. Po drugie ostatnie 5 meczów to 4 zwycięstwa Anaheim więc są w niezłej formie. Jedyna porażka zdarzyła się w ostatnim meczu przeciwko znakomicie grającej ekipie Jets. Edmonton ma 3 zwycięstwa z rzędu i myślę, że to wystarczy, NHL nie lubi długich serii, zwłaszcza jeśli chodzi o drużynę grającą już w końcówce sezonu o pietruszkę. Dodatkowo Oilers są po bardzo trudnym meczu z LA Kings, który odbył się poprzedniej nocy. Poza tym play-offy bez Kaczorów? Ostatni raz miało to miejsce w 2012 roku, życzę ekipie Getzlafa (on akurat jest niepewny gry dzisiaj z powodu choroby) i Perry&#39;ego, żeby to tego nie dopuścili.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Myślę nad takim dublem
Tampa-Arizona 1,68
Toronto-Buffalo 1,54
Ako 2,60
Toronto jeszcze musi troche powalczyć aby zapewnić sobie awans do PO. Braków kadrowych nie ma.
Tampa PO zapewnione. W kadrze brak Stamkosa i chyba dlatego też kurs taki wysoki.
I jeszcze over 5,5
Carolina-Ottawa 1,70
Carolina ostatnie wyniki b. wysoki, Ottawa druga najgorsza defensywa ligi, myślę że obie drużyny dołoża się do overa. Jeszcze fajnie wygląda over w spotkaniu Islanders z Florydą ale kurs 1,50 nie jest w tym przypadku do gry może do jakiś duble ewentualnie.
Hokej - NHL
TOR Maple Leafs - BUF Sabres - Over 5.5 @1.75
LA Kings - CGY Flames - LA Kings OT 1.40
AKO @2.45
comentowac :cool:
Over w Toronto jak najbardziej możliwy. Calgary bardzo osłabione dodatkowo poza Tachuk, Brodie, Monahan wypada dzisiaj Gaudreau najlepszy zawodnik. LA bez braków w składzie, mają szanse na awans do PO i szkoda by było nie skorzystać z niej dzisiaj przy tak osłabionym rywalu.
Edit
Kings co mieli zrobic to zrobili. Tampa, Toronto ????. Chyba trzeba bedzie odpuscic typowanie do konca sezonu. Ew. tylko te druzyny ktorym jeszcze zalezy na PO.
 
krzyshtoph 271

krzyshtoph

Użytkownik
Taki dubel
New Jersey - Carolina DNB 1 1,5 ✅
Vancouver Anaheim 2 1,7 ⛔

AKO 2,55 ⛔⛔
W pierwszym spotkaniu obie drużyny walczą o playoffy, New Jersey na 8 miejscu a Carolina na 10. Jeśli Diabły chcą utrzymac pozycję premiowaną do playoff, nie mogą przegrać tego meczu. Po za tym New Jersey miało dwa dni odpoczynku więcej od swoich przeciwników z Caroliny. Devils ostatnio grali w nocy z soboty na niedziele. a Hurricanes zeszłej nocy. Tu stawiam na wypoczętych New Jersey Devils ze zwrotem w razie remisu.
W drugim spotkaniu Anaheim Ducks będzie chciało za wszelką cenę wygrać i przybliżyć się do playoff. Naprzeciw Kaczorom stanie Vancouver Canucks które już na awans do fazy playoff nie ma co liczyć. Po za tym w drużynie z Vancouver dość długa lista kontuzjowanych. W tym spotkaniu stawiam na pewne zwycięstwo Kaczorów z Anaheim
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
dzięki RekreTyper
Vegas przegra według Tryh (mocny typ) dzisiaj zagrał bym poniżej 5.5 @1.9 może uwagi?
a tak na poważnie to zagram Washington Capitals - New York Rangers poniżej 5.5 @2.15 i co będzie tam ( za chałupe stawiam więc dajcie znać jak coś bo jeszcze zimno na dworze (a można cashout zrobić ) )
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
dzięki RekreTyper
Vegas przegra według Tryh (mocny typ) dzisiaj zagrał bym poniżej 5.5 @1.9 może uwagi?
a tak na poważnie to zagram Washington Capitals - New York Rangers poniżej 5.5 @2.15 i co będzie tam ( za chałupe stawiam więc dajcie znać jak coś bo jeszcze zimno na dworze (a można cashout zrobić ) )
Nie zagrałbym tam w życiu undera, rób jak uważasz ja wyrocznią nie jestem ale widzisz że zimno na dworze, jak chałupy zabraknie to już wiesz jak to będzie wyglądać :cool:
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
dzięki RekreTyper
a tak na poważnie to zagram Washington Capitals - New York Rangers poniżej 5.5 @2.15 i co będzie tam ( za chałupe stawiam więc dajcie znać jak coś bo jeszcze zimno na dworze (a można cashout zrobić ) )
Zgodzę się z kolegą wyżej, ja również nie widzę undera w tym spotkaniu. Większe szanse na under chyba w spotkaniu Vegas, tak mi się wydaje. Ja na dzisiaj gram dubla Caps+Vegas ako 3,00 choć miałem już dubli nie grać to nie przewiduję dzisiaj niespodzianek w tych spotkaniach ale po ostatnich dniach to wszystkiego można się spodziewać;)
Myślę jeszcze nad Vegas z hc-1 kurs około 2,10
Vegas przegra według Tryh (mocny typ) dzisiaj zagrał bym poniżej 5.5 @1.9 może uwagi?
Co to jest ten Tryh??
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
dzięki RekreTyper
Vegas przegra według Tryh ✅ (mocny typ @4) dzisiaj zagrał bym poniżej 5.5 @1.9 ✅ może uwagi?
a tak na poważnie to zagram Washington Capitals - New York Rangers poniżej 5.5 @2.15 ✅ i co będzie tam ( za chałupe stawiam więc dajcie znać jak coś bo jeszcze zimno na dworze (a można cashout zrobić ) )
z ta chałupą to oczywiście żarcik pozdro
ps. a TryH to pan z Typy Dnia - nie zły typer
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Rzeczywiście Vegas chyba luzie podchodzi do meczy, bez spiny, a szkoda bo wczoraj postawiłem taki kupon i prawie 2 koła przeszło koło nosa :F
W sumie Andy oddał strzał w przewadze, wylądował w bramce gości, ale tuż przed krążek dotknął inny zawodnik Vegas ????


Na dziś tasiemka za dyszkę 4 mecze, wydaje mi się że wszystkie drużyny są gazie i powinny wygrać:
New Jersey Devils
Florida Panthers
Minnesota Wild
Columbus Blue Jackets
ako 19.47
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
Ottawa Senators - Florida Panthers
Wyścig do 3 bramek Florida Panthers @1.82 ⛔
nie ma pomysłu dzisiaj i mózgu do tego więc kto ma niech piszeo_O
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja na dzisiaj widze te same spotkania co typer tentyp1 .
Devils-Pittsburg 1OT 2.06
obie druzyny nie sa pewne jeszcze gry w playoff choc w lepszej sytuacji sa Pingwiny. Devils ostatnie 3 spotkania wygrane w tym jedno po dogrywce w Pensylwanii.
Ottawa-Floryda 2 2.04
Floryda jak chce zagrac w playoff to takie spotkania jak dzisiejsze musi poprostu wygrywac.
Calgary-Columbus 2 1.95
Calgary oslabione, dzisiaj znowu brak Gaudreu i pozostalych. Columbus powinno to wykorzystac.
Minnesota-Dallas 1 2.02
Wild jeszcze nie sa pewni awansu. Dallas osatnio sie przelamali po serii 8 porazek ale dzisiaj gora powinni byc gospodarze ktorzy u siebie graja bardzo dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom