>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Winnipeg v Montreal ✅ 4:5
over 5,5 @ 1.76 fortuna

Fajne widowisko szykuje się w mczu Habs (4-8-1) z Odrzutowcami (7-3-2). Fajne, mam tutaj na myśli przede wszytskim liczbę goli w meczu. Po tym jak poszła w świat informacja, że Price jest kontuzjowany (lower body injury) fani Montrealu mają kolejny orzech do zgryzenia. Najbardziej utytułowany klub ligi jest ostatni na Wschodzie, a lepszy tylko od outsidera ligi - Arizony Coyotes. Perspektywa poprawy ? Nie prędko.
Overek w tym meczu wygląda o tyle ciekawie, że obie drużyny mają fajny &quot;rekord&quot; jeśli chodzi o gole co widać w trendach podanych przeze mnie niżej.
Wobec kontuzji Carey&#39;a do bramki w drugim meczu z rzędu ktory stawiam przeciwko Canadines wjedzie Al Montoya, a jego zmiennikiem będzie Charlie Lindgren ściagnięty natychmiast z AHL&#39;u.
W bramce Jets zagra po raz 4 z rzędu Connor Hellebuyck z fajnym bilansem 7-0-1 with a 1.92 średnią i .938 skutecznością.
Garść statystyk:
Winnipeg over/under 5-1 na własnej tafli
Montreal over/under 6-1 na wyjeździe
The total has gone OVER in 5 of Montreal&#39;s last 5 games on the road
The total has gone OVER in 8 of Montreal&#39;s last 9 games
The total has gone OVER in 5 of Winnipeg&#39;s last 6 games at home
The total has gone OVER in 4 of Montreal&#39;s last 5 games when playing Winnipeg
The total has gone OVER in 4 of Montreal&#39;s last 5 games when playing on the road against Winnipeg
Transmisja od północy w TVP Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Winnipeg v Montreal
Byfuglien over 0,5 punkta @ 1.96 fortuna ✅

Można by rzec, że fortuna funduje nam niemałą promocję na ten zakład. Jak słusznie zauważył KubaRKS ze statystyk wynika, że szykuje nam się uczta strzelecka. Informacja o tym, że w bramce Cans wystąpi Montoya nie przysporzy uśmiechu fanom zespołu z większego z Kanadyjskich miast. Montreal zaczął poniżej wszelkich oczekiwań, a to, jak długo na początku sezonu nie potrafili strzelić bramki w przewadze było wyśmiewane przez pół Ameryki Północnej. Tę złą passę przełamali, ale obronę wciąż mają do... bani. Tylko czerwona latarnia ligi, Kojoty, mają na swoim koncie więcej puszczonych bramek. A teraz jeszcze wyskakuje Price, jedyna porządna kolumna w chwiejącym się kolosie, który w zeszłym sezonie tracił zaledwie 2,44 bramki na mecz (teraz 3,92!).
Naprzeciw Odrzutowce, grające powyżej oczekiwań. Powinny zaaplikować Cans w obecnej formie przynajmniej 3-4 bramki. Wśród nich, w drugiej (mocniejszej) linii defensywy Dustin Byfuglien, który na lodzie spędza grubo ponad 20 minut. Doświadczony obrońca nie jest może tak efektywny jak P.K.Subban, ale w obecnej kampanii zaliczył już 7 asyst. A bramki też strzelać potrafi... Dodatkowo jest elementem pierwszej piątki do gry w PP, która przy dużej ilości kar, jakie w ostatnich meczach zaliczają Cans (nareszcie, przynajmniej nie grają jak niedojdy z meczu przeciwko Kings), może okazać się bardzo efektywnym medium wydzielającym kolejne ciosy. Jeśli znów złapie flow i odda 5, 6 strzałów (jak z CBJ lub TOR), a do tego będzie tak obsługiwał kolegów podaniami jak z MIN, PIT czy DAL to o wynik jestem spokojny. Zdecydowanie zbyt wysoki kurs i warto to wykorzystać.
Podobnie jak over 6,5 i Jets win. Amen ????
 
M 340

macvas

Użytkownik
Spotkanie: Blues - Maple Leafs
Godzina: 0:00
Typ: 1 (w regulaminowym)
Kurs: 2,30
Bukmacher: forBet
Dzisiejszy wieczór/noc z NHL zapowiada się całkiem obiecująco. Startujemy lada moment, więc do rzeczy. Spośród całej rzeszy dzisiejszych mniej lub bardziej obiecujących typów podzielę się tym w mojej perspektywie dosyć prawdopodobnym. Blues&#39;meni podejmą na własnej tafli Liście Klonowe i dla tych pierwszych będzie to dobra okazja by zmazać plamę po ostatniej domowej porażce z Lotnikami (0:2). Analizując tą porażkę wszyscy zastanawiali się gdzie się podziała dotychczas skuteczna ofensywa miejscowych, ale jak widać Flyers definitywnie odcięli im tlen. Dosyć powiedzieć, że zrobili to na ich tafli jako pierwsi w tym sezonie (na sześć dotychczas rozegranych tam spotkań). Nie sądzę, że dzisiaj gospodarze powtórzą wczorajszą niemoc. W bramce awizowany jest Allen (2.46 PG) także o obronę też można być spokojnym.

A co u gości? Jak wiemy ekipa z Toronto po świetnym wejściu w sezon w końcówce października obniżyła loty notując w pięciu minionych grach aż cztery porażki, z czego trzy dosyć wyraźne. Podobnie jak gospodarze, Liście wchodzą do tego meczu po porażce z zeszłej nocy (mecz z Kings w LA). Nie zagrali źle jak poprzednie wyjazdy, ale jednak w ich grze nie widać tej chęci &quot;dominacji&quot; z otwarcia sezonu. Ufam, że dzisiaj również nie znajdą na tyle mocy, by wrócić na zwycięską ścieżkę.
Powodzenia.
6:4 ✅
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dużo się tu pisze o Montrealu. Oni co mecz oddają ogromną liczbę strzałów na bramkę, a większość spotkań przegrali. W tym sezonie oglądam ich pierwszy raz. Rywalem jest Winnipeg Jets. Dwie pierwsze tercje w wykonaniu Montrealu były piękne. Jets nie mieli absolutnie nic do powiedzenia, w strzałach gigantyczna przewaga Montrealu(o ile pamiętam, to było coś ok. 35 - 15 czy coś takiego). Mimo to wynik 2:2 po dwóch tercjach. W trzeciej tercji dwa szybkie gole Jets i już jest 4:2. Edit: Przed chwilą zrobiło się 4:3.
Powodem jest ich koszmarna defensywa. Potrafią przycisnąć rywala, że ten nic nie potrafi zrobić, ale jak tylko na chwilę oddadzą inicjatywę, to od razu są spore problemy. Jest w pierwszych dwóch tercjach rzadko kiedy mieli okazje, ale jak mieli, to było naprawdę gorąco.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Islanders v Avalanche ✅ 6:4
over 5,5 @ 1.78 LVBet

Kolejne mecze przed nami. Dziś w nocy tylko 3 mecze. Moją uwagę przykuł mecz w Barclays Center pomiędzy Islanders, a Colorado Avalanche. Mecz drużyn które mają bilans overów dodatni. Islanders 4-1 u siebie, 8-5 w całym sezonie podobnie jak Colorado (8-5)
Widzę to spotkanie z gatunku tych w których pada sporo goli. Liczba goli jaka mnie interesuje dziś to minimum 6. Bet podobny do nocnego starcia w Winnipeg ktory poszedł po mojej myśli.
Dzisiaj gram to samo w meczu drużyn z środka tabel swoich konferencji. Już wyjaśniam wszystko.
W bramce Wyspiarzy Thomas Greiss. Samo to nazwisko oznacza over. Dodatkowo Thomas ma statystki (2-2-1) średnią 3.69 GAA i .898 obronionych strzałów. Warto wspomnieć, że po meczu z Minnesotą Niemiec stracił status 1st goalie kosztem Czecha Halaka i jest teraz jego backup&#39;em.
Trener &quot;Lawin&quot; posyła dziś do bramki ściągnięto przed sezonem z Anaheim Jonathana Berniera. 29-latek draftowany w 2006 roku legitymuje się bilansem (2-2-0) średnią 3.03 GAA i .906 obronionych strzałów.
Jak widać, suma średnich obu bramkarzy daje nam ten przysłowiowy &quot;over 5.5&quot; a mając w składzie jeszcze w kapitalnej formie Tavaresa (13 meczy 13 goli 5 asyst) to over w tym meczu powinien być pokryty w 60 minutach. Warto jeszcze odnotować kilka trendów na ten mecz:
The total has gone OVER in 5 of NY Islanders&#39;s last 5 games
The total has gone OVER in 5 of Colorado&#39;s last 5 games
The total has gone OVER in 5 of Colorado&#39;s last 5 games when playing on the road against NY Islanders
The total has gone OVER in 5 of NY Islanders&#39;s last 6 games at home
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dallas v Winnipeg ⛔ 1:4 :/ 0:3 po 20 minutach, w pozostałe 40 tylko dwa gole z czego jeden do pustej bramki #unlucky
over 5,5 @ 1.79 fortuna

Wybieram dziś pojedynek w Teksasie. Gwiazdki potrafią odpalić, a o formie Jets przekonaliśmy się w poprzednim meczu który przegrali po dogrywce mając dwubramkową przewagę w 3 tercji. Mamy doczynienia z ciekawym zestawieniem. Obie ekipy w ścisłej czołówce konferencji, oraz Central Divison zostawiając na chwile obecną w tyle Blackhawks czy mistrzów Zachodu z Nashville.
W bramce gospodarzy wyciągnięty w trakcie poprzedniego sezonu Ben Bishop z rekordem 6-3-0 średnią 2.66 GAA i .913 skutecznością strzałów.
Trener gości, Paul Maurice desygnuje do kolejnej gry swojego #1 goalie, Connor Hellebuyck (7-0-2) średnia 2.24 i .932 skutecznością strzałów.
Garść statystyk. Obie ekipy mocno overowe, zwłaszcza Winnipeg ze średnią 6 goli na mecz. Dallas 8-6 w statystyce over/under
The total has gone OVER in 14 of Winnipeg&#39;s last 19 games
The total has gone OVER in 15 of Winnipeg&#39;s last 22 games on the road
The total has gone OVER in 4 of Winnipeg&#39;s last 5 games when playing Dallas
The total has gone OVER in 15 of Dallas&#39;s last 22 games at home
Mam nadzieję, że wybrałem dobry mecz w kontekście bramek.
Dodatkowo bez analizy próbuję dubel: Capitals ML + Maple Leafs @ Vegas over 5,5 w dublu @ 2.21
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Montreal v Vegas Golden Knights ⛔ 3:2 // powtórka typu powyżej, 3 gole w 1 tercji, i dwa przez resztę czasu
over 5,5 @ 1.75 fortuna

Pierwszy w historii road trip Vegas pomału się kończy. Zostały ostatnie 3 tercje w Montrealu i mozna wracać do Nevady. Tak pokrótce tytułem wstępu zacznę dzisiejszy mecz.
Jak widzę dzisiejszy mecz Złotych Rycerzy na trudnym terenie (mimo iż Habs dołują) w Montrealu ? Spodziewam się bramek, mam nadzieję że nie przejadę się aż tak na tej pewności. Pechowo zmieniłem nocny mecz z sumy goli meczu Toronto na Winnipeg, trudno. Dzisiaj powtarzam bet na bramki, a argumentów ku temu mam co najmniej kilka.
Ofensywa obu drużyn wygląda bardzo fajnie, Vegas 3,57 gola na mecz, Habs 2,73 gola na mecz - ale to gracze Juliena oddają średnio 38 strzałów na mecz. Biorąc też pod uwagę nazwiska jakie pojawią się na tafli to liczę CO NAJMNIEJ na te 6 bramek.
W bramce Montrealu po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością zagra Charlie Lindgren ściągnięty do Canadiens jako backup Montoyi po informacji o kontuzji Price&#39;a. Wjazd 23-latka do ligi w tym sezonie iście szalony. Shootout na wyjeździe z Hawks gdzie tam są dość mocne nazwiska w ataku robi wrażenie, zobaczymy jak będzie dziś. Amerykański goalie w AHL z bilansem 3.53 gola na mecz, oraz .885 skutecznością strzałów. Co ciekawe w trakcie swoich 4 spotkań w historii Habs nie przegrało z Lindgrenem meczu i stracili tylko 1.24 gola na mecz. Nieźle.
Obsada bramki przyjezdnych w trakcie pisania tyych kilku zdań jeszcze nie jest znana. Na pewno ktoś z dwójki Lagace, Dylan Ferugson. Szwed Dansk po meczu z Islanders znalazł sie na injury list, ale pomału powinien szykować się do gry.
Moim zdaniem trener Vegas znów postawi na Maxima Lagace (1-3-1) średnia 4.03 na mecz i .861 skutecznością strzałów w tym sezonie. Dodatkowo 24-letni rookie może czuć zmęczenie częstym graniem na takich obrotach, 5 mecz (o ile zagra + nie liczę zmiany Dansk&#39;a z Islanders) a może to mieć kolosalny wpływ na przebieg meczu
The total has gone OVER in 6 of Las Vegas&#39;s last 7 games
The total has gone OVER in 4 of Las Vegas&#39;s last 5 games on the road
The total has gone OVER in 9 of Montreal&#39;s last 11 games
Montreal O/U 10-4-1 (3-2 at home)
Vegas O/U 9-5 (4-3 at away)
Gram over.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Tragiczne (pod względem wytypowania) są te mecze w ostatnich kolejkach NHL. Porównując je do poprzedniego sezonu to ciężko wskazać zwycięzce, dużo niespodzianek jak np. Wash Capitals które dołuje jeżeli chodzi o wyjazdy, a Jetsi jadą aż miło.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W co warto iść z nocki z NHL, zastanawiam się nad Toronto lub NY Rangers, jakieś sugestie? Początkowo miałem uderzać w Maple Leafs, ale jak zobaczylem h2h to Rangersi mimo wszystko lepiej wygladaja jesli chodzi o statystyki z najblizszymi rywalami, w dodatku Bruins chyba osłabieni, patrząc po absncjach, myślałem jeszcze nad Sharks Tampa jakis over 4,5 ? Co o tym sądzicie?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Rangers v Boston ✅ 4:2
Rangers ML @ 1.71 LVbet

Dwie wtopy z rzędu trafiły się, ale była też seria trafionych meczy i trzeba do niej wrocić jak najsyzbciej. Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się podrzucić trafny typ.
Gram na nowojorskich strażników z Królem Henrykiem w bramce, którzy będą chcieli odnieść kolejne z rzędu zwycięstwo nad drużyną z Massachusetts.
35-letni Szwed potwierdzony jako goalie w meczu z Bruins na chwilę obecną jest z bilansem 6-4-2 średnią 3.07 i .900 obronionych strzałów kontra 5 lat młodszy Tuukka Rask 3-4-2 średnia 2.73 i .903 obronionych strzałów. Kilka słów o Bruins można przeczytać stronę wcześniej gdzie pisałem o nich w kontekście spotkania z Vegas. Na pewno w tym meczu nie zagra skrzydłowy Brad Marchand który jak powiedział &quot;won&#39;t travel with the Bruins when they leave Tuesday afternoon for a two-game road trip&quot; i jest to spore osłabienie przyjezdnych biorąc pod uwagę że ma on w kanadyjce wraz z Pastrnakiem po 14 punktów i są liderami w swojej drużynie.
Pełny roster Rangersów na ten mecz daje zdecydowanie duży komfort trenerowi gospodarzy, a biorąc pod uwage takie informacje jak:
Boston is 2-4 SU in its last 6 games on the road
Boston is 1-4 SU in its last 5 games when playing on the road against NY Rangers
Boston is 0-5 SU in its last 5 games when playing NY Rangers
NY Rangers is 5-1 SU in its last 6 games
NY Rangers is 4-1 SU in its last 5 games at home
NY Rangers is 5-0 SU in its last 5 games when playing Boston and 4-1 SU in its last 5 games when playing at home against Boston

madman01 Toronto bez Matthewsa dziś
928291759003537409
Gram również dubla Tampa Bay(+1,5) + Toronto under 3,5 gola @ 1.91 fortuna // 31 sekund - tyle zabrakło by skończyło się 3:2 :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Dawno nie udzielałem się w tym wątku, ponieważ bardzo brakuje mi czasu. Starcza jedynie by samemu coś tam sobie pykać dla podniesienia emocji oglądania nhla. Ale skoro Madman zadał pytanie, zdradzę jaki jest mój dzisiejszy typ.
Troszkę kontrowersyjnie ale gram dzisiaj Toronto-Minnesota under 5,5 po kuszącym kursie @2.1 na fortunie.
Powodem takiego typu oprócz value którego w tym widzę jest trend, który pokazuje, że WSZYSTKIE spotkania tych drużyn od 2011 roku kończyły się wynikiem underowym. Pokazuje to więc że ich pojedynki to defensywne szachy. W nhlu bywa również tak, że najbanalniejsze rozwiązania (czyli pierwsza myśl po spojrzeniu w statystyki wystawionych bramkarzy to: &quot;o kuwa over&quot;) bywają błędne, a starcie dwóch ofensywnych ekip nie rzadko kończy się właśnie underem. Mam nadzieje że Toronto wyciągnie wnioski z meczu z Vegas, jak łatwo stracić nadrobioną przewagę i zagra odrobinę lepiej z tyłu, a Minnesota nie wychyli się zbytnio i tych bramek tak łatwo jak Vegas nie odda. Sami zresztą zagrali przykry mecz z Bostonem za co zapewne dostali po uszach. Andersona i Dubnyka stać na lepszy występ i liczę że chociaż jednemu wyjdzie. Wole za drobne Under niz po słabym kursie 1,7 over, na który idzie masówa. Pozdrawiam!
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
St. Louis v Arizona ⛔ 3:2 po dogrywce
St. Louis 60&#39; @ 1.75 iforbet
St. Louis -1 @ 1.76 LVbet

Lecimy dziś do Missouri, gdzie w Scottrade Center miejscowi Bluesmani podejmą outsidera ligi, Arizone Coyotes. Mecz raczej bez jakichś większych fajerweków, widzę tutaj szansę na wygranie tego meczu przez STL w regulaminowym czasie gry i to jest główny mój zakład na ten mecz. Szansę na 4 zwycięstwo w tym sezonie otrzyma backup Jake&#39;a Allena - Carter Hutton. 3 mecze - 3 wygrane, 1.67 gola na mecz i .950 obronionych strzałów. Średnie bardzo dobre jak na netmindera ktory z góry jest ustawiony jako zmiennik Kanadyjczyka. Do pełni szczęścia brakuje tylko czystego konta - kto wie, może dziś zwłaszcza że rywal jest daleko w ligowej tabeli.
Z drugiej strony, Antii Raanta który nie może się przebić jako #1 w kolejnym klubie po Blackhawks i Rangersach. Nie zdziwie się jak Domingue będzie odpalony z klubu a miano #1 Kojotów rozstrzygnie się między Finem, a 25-letnim Wedgewood&#39;em
Ofensywa Nutek jest w mocnym gazie, często zdarza się że ktoryś z zawodników notuje więcej niż 2 punkty tak jak ostatnio Schenn ściągnięty z Flyers czy moim zdaniem zawodnik na poziomie All-Star, Vlad Tarasenko który przed meczem z Devils był oznaczony jako questionable zdobył 3 kluczowe punkty w Prudential Center. Alex Pietrangelo, Jaden Schwartz, Vlad Sobotka czy Paul Stastny powinni zrobić tą różnicę w tym meczu.
Dodatkowo:
St. Louis is 6-1 SU in its last 7 games
St. Louis is 8-1 SU in its last 9 games at home
St. Louis is 5-0 SU in its last 5 games when playing Arizona and 5-0 SU in its last 5 games when playing at home against Arizona
Arizona is 2-16 SU in its last 18 games
Arizona is 1-10 SU in its last 11 games on the road
Arizona is 0-5 SU in its last 5 games when playing on the road against St. Louis
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
St. Louis v Arizona
St. Louis 60&#39; @ 1.75 iforbet
St. Louis -1 @ 1.76 LVbet

Lecimy dziś do Missouri, gdzie w Scottrade Center miejscowi Bluesmani podejmą outsidera ligi, Arizone Coyotes. Mecz raczej bez jakichś większych fajerweków, widzę tutaj szansę na wygranie tego meczu przez STL w regulaminowym czasie gry i to jest główny mój zakład na ten mecz. Szansę na 4 zwycięstwo w tym sezonie otrzyma backup Jake&#39;a Allena - Carter Hutton. 3 mecze - 3 wygrane, 1.67 gola na mecz i .950 obronionych strzałów. Średnie bardzo dobre jak na netmindera ktory z góry jest ustawiony jako zmiennik Kanadyjczyka. Do pełni szczęścia brakuje tylko czystego konta - kto wie, może dziś zwłaszcza że rywal jest daleko w ligowej tabeli.
Z drugiej strony, Antii Raanta który nie może się przebić jako #1 w kolejnym klubie po Blackhawks i Rangersach. Nie zdziwie się jak Domingue będzie odpalony z klubu a miano #1 Kojotów rozstrzygnie się między Finem, a 25-letnim Wedgewood&#39;em
Ofensywa Nutek jest w mocnym gazie, często zdarza się że ktoryś z zawodników notuje więcej niż 2 punkty tak jak ostatnio Schenn ściągnięty z Flyers czy moim zdaniem zawodnik na poziomie All-Star, Vlad Tarasenko który przed meczem z Devils był oznaczony jako questionable zdobył 3 kluczowe punkty w Prudential Center. Alex Pietrangelo, Jaden Schwartz, Vlad Sobotka czy Paul Stastny powinni zrobić tą różnicę w tym meczu.
Dodatkowo:
St. Louis is 6-1 SU in its last 7 games
St. Louis is 8-1 SU in its last 9 games at home
St. Louis is 5-0 SU in its last 5 games when playing Arizona and 5-0 SU in its last 5 games when playing at home against Arizona
Arizona is 2-16 SU in its last 18 games
Arizona is 1-10 SU in its last 11 games on the road
Arizona is 0-5 SU in its last 5 games when playing on the road against St. Louis
Szkoda Nutek, miałem ich na kuponie (St. Louis win i over 4,5) i oczywiście to był jedyny mecz który nie wszedł 10 zł -&gt; 1800 zł :/
Jednak nie ważne jak dobrze drużyna gra, przyjdzie taki mecz kryzysowy że nie wpadnie więcej o jednego gola od przeciwnika :/
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Vegas v Winnipeg ✅ 5:2
over 5,5 @ 1.80 fortuna

Pechowo zakończył się mecz Nutek dzisiejszej nocy, zagrałem go dość solidnie - szkoda, że dopiero po dogrywce. Nowy dzień, nowe mecze, kolejna szansa by ugrać coś na najlepszej hokejowej lidze.
Szukam tym razem bramek w Nevadzie. Obie drużyny top, jeśli chodzi o ofensywe w lidze. Jets 9-5 (3 overy na 4 mecze wyjazdowe), Vegas 9-6 (5-2 u siebie).
Mamy potwierdzone informacje o bramkarzach w tym meczu. W bramce Jets kolejny mecz zacznie Connor Hellebuyck z rekordem 8-0-2, 2.12 gola i .936 skutecznością obronionych strzałów. Sytuacja w Vegas dalej beznadziejna jeśli chodzi o obsadę bramki. Dalej trener Gallant ma dwóch bramkarzy do dyspozycji. Fleury, Malcolm Subban i Oscar Dansk są dalej kontuzjowani więc Maxime Lagace zaliczy dziś debiut w T-Mobile Arena. Lagace z bilansem 1-4-1 ponad 3,8 puszczonych bramek i kiepskie .866 procenty skuteczności obronionych strzałów
The total has gone OVER in 6 of Las Vegas&#39;s last 8 games
The total has gone OVER in 5 of Las Vegas&#39;s last 7 games at home
The total has gone OVER in 14 of Winnipeg&#39;s last 20 games
The total has gone OVER in 15 of Winnipeg&#39;s last 23 games on the road
Jedyny minus tego typu to fakt, że &quot;The total has gone UNDER in 4 of Winnipeg&#39;s last 5 games on the road&quot; o czym mogłem się przekonać podczas meczu z Dallas.
Dodatkowo widzę nocne mecze w taki oto sposób:
Waszyngton v Pittsburgh over 5,5 @ 1.82 ⛔
Dallas v NY Islanders under 5,5 @ 1.97 ✅
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dziś hokeja nie ruszam ale skoro w Vegas staje na bramce Legace (ależ młodzieniaszek) to Jetsi powinni to wykorzystać.
Moim zdaniem drugim meczem wartym gry to Buffalo Sabres handi -1. Dobrze grają u siebie w hali, natomiast Pantery mocno przeciętnie na wyjazdach. Kiedy nie zdobywać punktów jak nie teraz ?
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Toronto dzisiaj nie wydaje się być w miarę fajnym meczem do wzięcia?
Grają b2b z Bostonem (który podobnie jak gospodarze, przyjedzie po wczorajszym meczu z Nowego Yorku). Ku skierowaniu się w stronę gospodarzy zachęca mnie mega słaba postawa gości w delegacjach. Jedynie jedna wygrana i to z Arizona w tym sezonie. Prócz tego 4 porażki (jedna po dogrywce).
Gospodarze u siebie grać potrafią. Pokazali to wczoraj odprawiajac średnio spisujaca się Minesote.
1 @2.2
 
M 340

macvas

Użytkownik
A ja postanowiłem co nieco ruszyć, co by nie wypaść z rytmu ;)
Mamy kilka ciekawych meczów, z drużynami dobrze prezentującymi się na własnej tafli stąd dzisiejszy wieczór trochę nietypowo, ale idę systemowo w wygrane gospodarzy z overkiem 5,5. Przy zaplanowanych sześciu spotkaniach (mecz w Colorado już za nami) upatruję spore szanse na powodzenie kuponu 3z6 (20 kombinacji) po stawce łącznej 20zł. Do tego takie rozwiązanie w przypadku złej passy (trafione minimum czyli trzy zdarzenia) ma przy pobranych kursach i tak spore szanse na zwrot. Całość w forbet. Zobaczymy czy siądzie.
Największe obawy budzi postawa stołecznych, bo ich mecze z Pingwinami to zawsze spora niewiadoma i wiele podtekstów (Owca vs. Crosby). Do tego podobnie jak mój przedmówca mam obawy czy Vegas po ostatnim wyczerpującym tripie odnajdzie ten rytm z jakim weszli w sezon u siebie. Kurtki biorę na przełamanie po ich ostatnim niepowodzeniu. Buffalo gra z wyjazdową latarnią ligi a Toronto u siebie musi być w roli faworyta. Wreszcie Dallas, które gra w kratkę i ze statystyk wychodzi mi mecz na ich korzyść - rywalem Wyspiarze, a więc ekipa która ma kiepski wskaźnik wyjazdowy w tym sezonie. Myślę, że warto podjąć ryzyko zamiast polecieć w codzienną taśmę :cool:
za podobne kwoty pograne trafienia Owcy i Riemsdyka
???? Tym razem to nie był dobry kierunek, ale próbować warto.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Panowie, gracie dzisiaj coś na New York Rangers w meczu z Edmonton?
Nie za bardzo siedzę w tematyce hokeja, a patrząc na ostatnie mecze gospodarzy, można pomyśleć, że złapali wiatr w żagle. Kurs bardzo fajny.
Warte do pogrania?
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Co się dzieje z Columbus Blue Jacket ? Przecież w tamtym sezonie to była mega solidna drużyna, a dzisiaj porażka u siebie z Huraganami. Mniej oddanych strzałów i wynik 1-3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom