>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2017/18

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
Wyobrażacie sobie taką sytuację że do NBA wchodzi całkiem nowa drużyna a ich skład tworzą pazie które są odrzutkami z innych klubów typu jakiś Jodie Meeks, Kendrick Perkins, Rondo czy Noah i ta drużyna na półmetku regular season prowadziła by w swojej konferencji?
 
macready 56

macready

Użytkownik
Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights
Typ: LAK ML
Kurs: 1,75
Bukmacher: Intertops.eu
Dzisiaj według mnie Vegas kończy swoją długą zwycięską serię w Los Angeles. Kurs dobry więc pobieram.
Knight objawienie sezonu, chyba nikt nie spodziewał się takich wyników, jednak pamiętajmy że to sezon regularny i przykładowo San Jose też miało kilka lat że w sezonie zasadniczym osiągali świetne wyniki po to aby potem odpaść szybko w play-off. Quick w bramce LAK. Powinni dać radę, ale może być różnie, jednak mimo to gram na zakończenie serii Vegas.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights
Typ: LAK ML
Kurs: 1,75
Bukmacher: Intertops.eu
Dzisiaj według mnie Vegas kończy swoją długą zwycięską serię w Los Angeles. Kurs dobry więc pobieram.
Knight objawienie sezonu, chyba nikt nie spodziewał się takich wyników, jednak pamiętajmy że to sezon regularny i przykładowo San Jose też miało kilka lat że w sezonie zasadniczym osiągali świetne wyniki po to aby potem odpaść szybko w play-off. Quick w bramce LAK. Powinni dać radę, ale może być różnie, jednak mimo to gram na zakończenie serii Vegas.
Mecz ogladałem i Kings zagrali jakby spali oddali w meczu o 10 strzałów mniej z czego w 2 tercji tylko 2 na bramke. o ile Quick robił co mógł to ofensywa nie istaniała, Kopitara wogóle widac nie było na tafli. A Vegas tez sie dziwie ale moze chłopaki bedac tylko zastepowymi w poprzednich klubach dostrzegli swoja szanse i chec udowodnienia ze w hokej umiieja grac. Nie można im odmowic na pewno zawzietości
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Pamietajcie ze jak Vegas bedzie tak grac to w kazdej grze on trip bedzie dogiem i ja taki zakład w ML zwsze chetnie podbieram
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej, ale mam też pytanie do Was. Dziś Blue Jackets grają z Senatorami na wyjeździe. Ktoś oglądał Senatorów ostatnio? 3 punkty na ostatnich 5 meczy nie powala, Czy zatem opłaca się dać czystą 2?? Kurtki przegrały ze słabymi Pingwinami tak frajersko, że dziś będą chcieli się zrewanżować.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
kolego ryzykowny mecz, Sens pomimo swoich problemów kadrowych sa trudnym przeciwnikiem u siebie. A Kurtki za duzo goli jak dla mnie traca na &quot;on road&quot;- szybciej w overek bym uderzał.
moje typy na dzis to:
Tampa ML
Leafs ML and over 5,5
Devils - reg
Jets/Isles - over5,5
Oilers - ML
NJD HA -1,5 - reg
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Ode mnie trochę ryzykowne:
N.Jersey (-1,5) - Buffalo @2.38
Edmonton (OT) -
Chicago @1.44
AKO 3.43 ⛔
GL
e- niespodzianka goni niespodziankę. Wszystkiego najlepszego w nowym roku :p
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Cześć
Wchodzę dzisiaj tak:
- Tampa Bay Lightning - Philadelphia Flyers
Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,38 ⛔
- New Jersey Devils - Buffalo Sabres

Typ: Moneyline EX+PEN - 1 - 1,51 ⛔
AKO: 2,08 ⛔
Unibet
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
dziwna ta dzisiejsza noc w NHL, liderzy tabel w konferencjach i dywizjach w plecki- za to kochamy NHL.
o ile Tampe rozumie, bo Budaj na bramce to jakies nie porozumienie,ale ogolnie Bolts zagrali &quot;shit&quot;.jak sie nie chce grac to nie wchodzic na lod :mad:. licze ze jeszcze przymajniej TML i STL wygraja .
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 02:00
Spotkanie St.Louis-Carolina
Typ: 2
Kurs 2.85
Buk Fortuna
Analiza: Kolejna nocka z NHL St.Louis Blues na swoim lodowisku podejmował będzie Caroline Hurricanes. Pomimo tego że kurs na gospodarzy jest mniejszy ja uważam że w tym meczu możemy się spodziewać niespodzianki . Już mówię dlaczego, wiadomo że NHL jest strasznie nieprzewidywalne i ciężko jest wytypować zwycięzce spotkania, tutaj jednak musimy spojrzeć na poprzednią formę obu zespołów. Gospodarze nie są ostatnio w dobrej dyspozycji 10 poprzednich meczy to zaledwie 3 zwycięstwa, , ale ostatnie 5 meczy to tylko 1 wygrana , tym bardziej widać iż w domowych meczach coś się zacieło i już im tak dobrze jak na początku sezonu nie idzie, osłabienia w Blues to: Blais, Fabbri, Schwartz, Sanford oraz Bouwmeester. Goście natomiast nie są wysoko w tabeli wschodu ale widać poprawę i coraz większe szanse na fazę play off, tylko w poprzednich 4 spotkaniach same zwycięstwa , wszystko zaczeło się po upokarzającej porażce z zespołem Toronto gdzie Carolina przyjeła aż 8 trafień ekipy Toronto. Tutaj na pewno goście mogą zawalczyć a kurs oscylujący w granicach 3.0 powinien być zachęcający bowiem już i tak mocno spadł z prawie 3.5 na zwycięstwo gości. Do tego dodam że od dwóch lat, odbyło się 8 spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami i za każdym razem wygrywają tylko przyjezdni, więc polecam za drobne spróbować a nóż się uda .
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 02:00
Spotkanie St.Louis-Carolina
Typ: 2
Kurs 2.85
Buk Fortuna
Analiza: Kolejna nocka z NHL St.Louis Blues na swoim lodowisku podejmował będzie Caroline Hurricanes. Pomimo tego że kurs na gospodarzy jest mniejszy ja uważam że w tym meczu możemy się spodziewać niespodzianki . Już mówię dlaczego, wiadomo że NHL jest strasznie nieprzewidywalne i ciężko jest wytypować zwycięzce spotkania, tutaj jednak musimy spojrzeć na poprzednią formę obu zespołów. Gospodarze nie są ostatnio w dobrej dyspozycji 10 poprzednich meczy to zaledwie 3 zwycięstwa, , ale ostatnie 5 meczy to tylko 1 wygrana , tym bardziej widać iż w domowych meczach coś się zacieło i już im tak dobrze jak na początku sezonu nie idzie, osłabienia w Blues to: Blais, Fabbri, Schwartz, Sanford oraz Bouwmeester. Goście natomiast nie są wysoko w tabeli wschodu ale widać poprawę i coraz większe szanse na fazę play off, tylko w poprzednich 4 spotkaniach same zwycięstwa , wszystko zaczeło się po upokarzającej porażce z zespołem Toronto gdzie Carolina przyjeła aż 8 trafień ekipy Toronto. Tutaj na pewno goście mogą zawalczyć a kurs oscylujący w granicach 3.0 powinien być zachęcający bowiem już i tak mocno spadł z prawie 3.5 na zwycięstwo gości. Do tego dodam że od dwóch lat, odbyło się 8 spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami i za każdym razem wygrywają tylko przyjezdni, więc polecam za drobne spróbować a nóż się uda .
Ja tam naliczylem 6 ostatnich spotkan wygranych przez przyjezdnych. Co do typu, podoba mi sie. Ogladalem wczoraj Blues, grali beznadziejnie do momentu strzelenia 2 bramek w minute, bo Dallas zasnelo nie wiedziec czemu. Ostatecznie i tak przegrali wiec dzisiaj jakiejs szczegolnej motywacji nie widze. Tez sprobuje z podporka ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Masz rację , źle policzyłem, bo raz jeszcze był remis i wygrali gospodarze. Zobaczymy co pokażą dziś w nocy. Ale to NHL różnie może być.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 00:00
Spotkanie : Columbus Blue Jackets- Tampa Bay
Typ: 2
Kurs 2.3
Buk fortuna

spotkanie w Columbus gdzie zagoszczą dzisiejszej nocy Błyskawice z Tampy. Bolts to jedna z najbardziej gorących drużyn w lidze, maja ogromna sile i tyle ognia a ich forma w drodze jest całkiem niezła 11- 6- 0, sa niemal w szczycie jeśli chodzi statystyki gry ofensywnej oraz trzecia najlepsza drużyna w defensywie, Vasilevsky gra sezon życia i dzisiejszy mecz tez wejdzie w rury Tampy aby strzec dostępu do siatki. CBJ gra tez całkiem niezle jednak do poziomu który prezentuja Bolts troche brakuje umiejętności. dzis dodatkowo absencje: Dubinsky, Wennerberg, Murray, Cam i Atkinson a na dodatek Bobrovskiemu tez daleko do wysokiej formy. wszystko to sprawia ze to Tampa jest dla mnie faworytem
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Colorado Avalanche - New York Islanders- over 5,5
Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins- Penguins win incl OT/SO
 
C 247

corner91

Użytkownik
Minnesota Wild - Florida Panthers
Minnesota Wild won
@ 2.05
forBet
Dzisiejszej nocy oczy wzrócone w Minnesocie będą na napastnika Zacha Parise, który wraca na tafle po kontuzji. Sam zawdonik jest jednym z liderów tego zespołu a ponieważ Minnesota gra wybornie na swoim stadionie tutaj spodziewał bym wygranej zawodników Bruce Boudreau. Do tego dochodzi bezpośredni bilans obu zespołów gdzie zdecydowaną wyższość trzeba uznać właśnie Minnesocie Wild.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jeżeli dziś w bramce Red Wings stanie Howard to grubo na Detroit. Dodatkowo wraca po dwóch meczach przerwy ich dobry napadzior A.Mantha który zgromadził 13 goli w 36 meczach.
Pzdr
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Jeżeli dziś w bramce Red Wings stanie Howard to grubo na Detroit. Dodatkowo wraca po dwóch meczach przerwy ich dobry napadzior A.Mantha który zgromadził 13 goli w 36 meczach.
Pzdr
Też właśnie się czaję na Red Wings, dodatkowo chcę w dublu z Blackhawks OT może (czas się przełamać)
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Składy już są, w bramce Wingsów Howard. Pograne handi azjan -1 w LVbet za 600 paczek po @2.4 ???? z fartem wszystkim grającym
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Rzeczywiście chujowy ten wasz bramkarz...
?
To był mecz bramkarzy, oboje zagrali świetny mecz. W 3 tercji był karny niewykorzystany przez strzelca 1. Bramki dla Detroit. Około 30 sek przed końcem jeszcze poprzeczka, a w całym meczu duży niefart bo sytuacji było od groma.
Gol dla Ottawy też niesłusznie uznany, gosp wzięli challange na offside, a gracz Ottawy przeszkodził bramkarzowi w jego polu uderzając w jego kij przy interwencji.
Niestety typ na ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom