>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Też myślałem o NYR tylko kurs niezadowalający, podbity tym overem wygląda już nieco lepiej. Może coś o handi pomyślę w tym spotkaniu. Jeśli chodzi o Colorado to myślę, że powinien być typ bez większych problemów na najbliższa noc. Orki też miały zły bilans z Nutkami, a wynik wiemy jaki był.
Ktoś jakieś info czy Hall dziś na tafli?
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
sporo już napisano o dzisiejszych meczach a więc u mnie będzie krótko:
Oilers win incl OT/SO - 1,80✅
Mam trochę mieszane uczucia, ale dziś Koskinen potwierdzony a jego staty są dobre szczególnie w domu. Smith przeciwko któremu strzelali Flyers kilka dni temu a Koskinen to obecnie inna liga. Nafciarze zagraja pierwsza b2b gre od czasu Hitchcocka ( dobrze ze z Wini nie jest daleko) ale mam w głowie ich spotkanie z Jets w którym naprawdę dobrze się prezentowali.

Caps to win incl OT/SO- 1,80✅

W zasadzie przeciwko Caps jest tylko wynik h2h,ale wczoraj Montreal się przełamał wiec dziś czas na mistrzów
(McElhenny, Ferland, Staal - absencje w Arizonie. W bramkach odpowiednio Holtby (91,3 %SV road) i pewnie Darling - 89,2%SV
Rangers w RT- 2,10 ⛔(ale gram tylko 0,5 jednostki bo nie zagra Shattenkirk a w bramce Kojotów wystąpi chyba Hill)
Spotkanie opisał kolega rasijskij

Na tą chwile wszystko, zastanawiam się jeszcze nad overem w Jersey zarówno w meczu jak i 1P, ale kurs lipa, oraz TT O2,5 Bostonu.
Udanych zakładów życzę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
dodatkowo gram jeszcze:
St Louis -Colorado over 6 - 1,86✅
Colorado win incl OT/SO- 1,88⛔

małe zakłady na strzelców:
CAR-WSH
Tom Wilson✅
Alex Ovechkin✅
EDM-PHI
Connor McDavid✅
STL-COL
Nathan MacKinnon⛔
Mikko Rantanen⛔
PIT-BOS
David Pastrnak⛔
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Na dziś zagrałem to co koledzy wyżej już podawali, Caps, NYR, Avs, dorzuciłem te ekipy również z handi, Caps i Avs z overkiem, a NYR z underem w ramach zakładów solo.
Natomiast poza tym coś bardziej ryzykownego, bardziej na czuja. Mianowicie kierunek Boston, New Jersey, Ottawa. Kusi też coś pograć w kierunku Hawks, w bramce Jets Brossoit, ale na tą chwilę tylko mam z tego spotkania over 1P i over ogólny w tasiemce.
Boston jak dla mnie jest w stanie przeciwstawić się Pens, ekipa z potencjałem ostatnio może nie rewelacyjna, jednak Pens również bez formy i liczą na to, że dziś nie przełamią swojej słabej gry. Dziś w bramce boston Halak, ostatnio przeciwko Toronto, gdzie Boston zwyciężył. Możliwe, że mecz zakręci się koło remisu, ale jak dla mnie proponowane na Boston zakłady to value
Boston RT @3,4⛔
Boston ML @2,43⛔
Boston z x @1,83⛔ do taśmy
Boston/over 5,5 @5,3⛔
Boston -1,5 @4,9⛔
Ottawa dziś przeciwko Detroit, obie ekipy obecnie bez potencjału na PO, w obu ekipach braki w składzie. Ottawa często grająca wysokie overy, sporo bramek tracą, ale potrafią też postrzelać. Detroit również ma swoje przebłyski, postawili się Toronto, postawili się Tampie, ale jakoś do mnie nie przemawiają. Dlatego bardziej na czuja idę w kierunku Sens liczę na to, że powalczą. Trochę się spóźniłem i kursy już dużo gorsze niż jeszcze parę godzin temu, ale pograłem.
Ottawa RT@2,98✅
Ottawa ML @2,17✅
Ottawa/+5,5 @4,65✅
Ottawa -1,5 @4,2✅
Ottawa over 4,5 @5,2⛔
Jeśli chodzi o Devils pewnie liczyli na więcej w tym sezonie, jednak ostatnie spotkania to dużo problemów i wiele porażek. Udało się jednak odblokować Palmieriemu, Hall coś tam zaczął dogrywać, dziś grają u siebie, przeciwko Vegas, które zdecydowanie na fali wznoszącej, ale mimo tego liczę, że na swoim lodzie diabły powalczą, ekipa przyjezdnych nie jest herosem obcych lodowisk więc również uważam, że proponowany kurs jest atrakcyjny.
NJD RT @2,8⛔
NJD ML @2.08✅
NJD/over 5,5 4,35⛔
NJD -1,5 @3,9⛔
NJD 1tercja/mecz @4,45⛔
Ale NJD to wyciągnęło
wszystko fortuna
Do tego jeszcze parę zakładów na punkty graczy m.in MacKinnon, McDavid, Backstorm, Stone, Zibanejad, ale to już bardziej dla zabawy w dublach za drobne więc tutaj nie wrzucam, podobnie strzelców m.in Palmieri✅, Wilson✅, Owca✅, MacKinnon, Kreider, Crosby
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
NYR konkretnie dali ciała, no ale jak się 1:30 nie potrafi wykorzystać 5 na 3 to potem tak się kończy
Owca to jest jednak Bydle, ponownie Caps wyciąga
Co taki Holtby ma w głowie grając coś takiego??
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
NYR konkretnie dali ciała, no ale jak się 1:30 nie potrafi wykorzystać 5 na 3 to potem tak się kończy
Owca to jest jednak Bydle, ponownie Caps wyciąga
Co taki Holtby ma w głowie grając coś takiego??
Holtby ma raz na jakiś czas takie zagranie z kosmosu. Ostatnie też coś takiego zrobił, a w poprzednim sezonie w PO pięknie wysunął krążek przed siebie i dał wbić bramkę w finale bodajże... Caps ogólnie lepiej wyglądają na lodzie, ale ich osłabienia są tragiczne, a teraz jeszcze Brayden dołożył bramkę dla Canes.
Rangersów też oglądałem momentami. Ta przewaga 5 na 3... zawsze mnie dziwi jak można takiej przewagi nie wykorzystać. Potem to się mści.
Ciekawe czy Colorado zdoła strzelić bramkę i wygrać to w regulaminowym. Jeśli nie to ratuje mnie zakład na Caps OT zagrany Live przy wyniku 4:2 dla Canes... Jeśli oczywiście wygrają ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Też delikatnie zagrałem OT na Caps ale już przy 4:1 ale to za grosze. Jeśli Ottawa utrzyma, albo co lepsze wrzuci coś jeszcze do pustej to nie będzie dziś źle, ewentualnie Colorado może jeszcze sytuacje poprawić. Ale NYR i Caps porażka, a mógłby być dziś ładny profit
Myślałem że jak Owca to wsadził na 5:4 to już to będą kontrolować, no ale Holtby dał popis. Na nieszczęście grających w stronę Caps dziś akurat Aho się obudził.
No i Ottawa pozytywnie więc można iść spać a rano się zobaczy co tam Avs wymyślili w 3P
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
no cóż jak po raz kolejny &quot;freaky friday&quot; dał znać o sobi. Na 6 pierwszych spotkań 4 grane w OT lun karnych.
Ale mimo 2 przegranych, niesamowicie udana noc, ponad 3j do przodu.
Dobrze ze pograłem overek CHI/WPJ w 1P za 1,72✅ Ale też pozostaje nie smak bo nie zagrałem TT o2,5 Bostonu i overa w Jersey.
No i stało się w Colorado totalnie zawiodła 1 linia a to jak pisałem ich nieskuteczność wiąze się z porażkami- do notesu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
no cóż jak po raz kolejny &quot;freaky friday&quot; dał znać o sobi. Na 6 pierwszych spotkań 4 grane w OT lun karnych.
Ale mimo 2 przegranych, niesamowicie udana noc, ponad 3j do przodu.
Dobrze ze pograłem overek CHI/WPJ w 1P za 1,72✅ Ale też pozostaje nie smak bo nie zagrałem TT o2,5 Bostonu i overa w Jersey.
No i stało się w Colorado totalnie zawiodła 1 linia a to jak pisałem ich nieskuteczność wiąze się z porażkami- do notesu.
U mnie dzisiaj nic grane pre-match nie weszło... Uratował mnie zakład na Caps OT przy wyniku 4:2 dla Canes. Dobrze, że akurat dzisiaj mogłem posiedzieć w nocy i obejrzeć - stwierdziłem, że Caps mają spore szansę i okazało się to jedynym dobrym wyborem na dzisiejszą noc. Koniec końców kolejka na ✅✅✅ chociaż mogło być lepiej.
EDIT// Jeszcze przed wyjściem do pracy zastanawiałem się czy nie zagrać na Chicago OT bo kurs był około 7,00 przy wyniku 3:2 dla Jets. Szkoda, że nie zaryzykowałem bo właśnie doprowadzili do remisu.
EDIT// A jednak by się nie udało z Blackhawks ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
no i mamy potwierdzenie zwariowanego piątku,kolejny remis w Chicago ::zoltakartka:. Na osiem spotkań 5 remisów:cwl:
patrząc teraz świeżym okiem to jeszcze jeden zakład był hitem dnia i niestety ale nikt go nie podał a mianowicie Pittsburgh Penguins, którzy są ostatnio mocni na własnym lodzie. Bravo DeSmith obronione 48 strzałów.
Ja też to zlekceważyłem - &quot;Friday December 14 Recommended Play- Pittsburgh Penguins Regulation +105&quot;
U mnie dzisiaj nic grane pre-match nie weszło... Uratował mnie zakład na Caps OT przy wyniku 4:2 dla Canes. Dobrze, że akurat dzisiaj mogłem posiedzieć w nocy i obejrzeć - stwierdziłem, że Caps mają spore szansę i okazało się to jedynym dobrym wyborem na dzisiejszą noc. Koniec końców kolejka na ✅✅✅ chociaż mogło być lepiej.
EDIT// Jeszcze przed wyjściem do pracy zastanawiałem się czy nie zagrać na Chicago OT bo kurs był około 7,00 przy wyniku 3:2 dla Jets. Szkoda, że nie zaryzykowałem bo właśnie doprowadzili do remisu.
EDIT// A jednak by się nie udało z Blackhawks ????
ja obecnie mam już w głowie kilka zespołów,przeciwko którym nie będę stawiał dopóki znacząco nie przegrają i jednym z nich sa Jetsi
no i typ na Edmonton wchodzi, jeszcze Connor podwyższa -chłopak jest nieziemski
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Ja dzisiejszą noc na szczęście odpuściłem i nie postawilem nic bo miałem dać Canes OT. Większość na forum grająca w stronę Caps mnie ostatecznie przekonała żeby odpuścić... rasijskij niby też mnie przekonał do Rangersów ale wydawało mi się to zbyt proste i czekając do rana okazało się że dobrze zrobiłem.
PS tylko ja tak mam że jak przyjdzie do obstawiania za kasę to glupieje i nic nie idzie a konkursy na luzie bez większej analizy idą dobrze. Dziś wlazło chociaż w konkursach i pieniędzy nie straciłem. Jakby nie było 14 okazał się szczęśliwy bo nie jestem na minusie przy okazji urodziny syna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiejszą noc na szczęście odpuściłem i nie postawilem nic bo miałem dać Canes OT. Większość na forum grająca w stronę Caps mnie ostatecznie przekonała żeby odpuścić... rasijskij niby też mnie przekonał do Rangersów ale wydawało mi się to zbyt proste i czekając do rana okazało się że dobrze zrobiłem.
PS tylko ja tak mam że jak przyjdzie do obstawiania za kasę to glupieje i nic nie idzie a konkursy na luzie bez większej analizy idą dobrze. Dziś wlazło chociaż w konkursach i pieniędzy nie straciłem. Jakby nie było 14 okazał się szczęśliwy bo nie jestem na minusie przy okazji urodziny syna
Ja staram się &quot;myśleć trzeźwo&quot; grając za pieniądze i chociaż wydaje mi się że dobrze przemyślałem spotkanie Rangersów (Wszystko szło zgodnie z planem aż do końcówki trzeciej tercji) to skończyło się tak jak się skończyło. W konkursach odwrotnie - pisze co mi przyjdzie do głowy oprócz Typów Dnia jeśli akurat biorę udział. Tam dodaje Typy które sam też gram (mogę się pochwalić skutecznością w Grudniu 10/12 ???? ) Dzisiaj jest kilka ciekawych spotkań w nocy i wieczorem ale jeszcze nie wiem czy nie odpuszczę. Może coś ciekawego przyjdzie mi do głowy. Już w poniedziałek wraca KHL i pewnie znowu będę częściej przebywał w temacie Rosyjskim niż tutaj, ale postaram się udzielać i zaglądać częściej niż do niedawna bo temat ostatnio &quot;tętni&quot; życiem.
EDIT// Zapomniał bym - najlepszego dla młodego ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Śledzę trochę to forum jak i czytam także typy dnia i wiem jedno, ze niestety wiele osób traci duże pieniądze kierując się różnymi wyborami na portalach traktujących o bukmacherce. Jeśli jeszcze ktoś ma pojęcie jakiekolwiek jak działa bukmacher na czym zarabia i czym kieruje się przy ustalaniu kursów to pol biedy gorzej jak ktoś myśli ze trzaśnie dwa typy i dorobi się fortuny. Są różne forum i różni ludzie na nich piszą ale większość to weekendowi gracze, którzy myślą ze zwietrzyli sposób na zarobienie łatwej kasy, dla mnie forum które ma najniższy poziom merytoryczny są typy dnia. Ludzie wypisują tam często takie bzdury nie poparte argumentami tylko aby kurs był wysoki a może się uda i coś ugram w konkursie. A smutne jest to ze często ktoś sobie to czyta i zagra za 100 lub 200 a może i więcej i jest płacz i wypisywanie jakiś bzdur do autora. Nikt nie wygrywa zawsze no chyba ze wliczamy tez w to bukmachera. Na tym forum widzę ze są goście którzy maja wiedzę i lubią ten sport i poświęcają mu dużo czasu.
Tak trzymać panowie a porażki są wpisane w ten nasze zmagania z samym sobą. Bo pamiętajcie my nie zmagamy się z bukmacherem tylko z własnymi wątpliwościami i ułomnościami przy dokonywaniu wyborów.
Pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ostatnie zdanie - dobrze powiedziane! Mi się wydaje, że trzeba być nieco szalonym, żeby korzystać z typów zamieszczanych w dziale konkursowym chociaż ja gram te które dodaję, ale to moje typy. Nie można brać czegoś co nie jest sprawdzone, nie wiadomo jako to typer itd. bo prowadzi to tylko do jednego - pustego portfela. Jednym z ważniejszych aspektów przy zakładach jest strategia i konsekwentne trzymanie się jej jeśli jest dobra. Chodzi mi tutaj o to, że jeśli grając kursy rzędu 1,7-2,0 nie trafimy dwa lub trzy razy z rzędu to kolejny zagrany kurs NIE MOŻE wynosic 4,00-6,00 lub więcej tylko po to żeby odrobić straty. To także nakręca spirale niepowodzeń i prowadzi do braku środków na koncie - a tak niestety wyglądają typy konkursowe.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Ostatnie zdanie - dobrze powiedziane! Mi się wydaje, że trzeba być nieco szalonym, żeby korzystać z typów zamieszczanych w dziale konkursowym chociaż ja gram te które dodaję, ale to moje typy. Nie można brać czegoś co nie jest sprawdzone, nie wiadomo jako to typer itd. bo prowadzi to tylko do jednego - pustego portfela. Jednym z ważniejszych aspektów przy zakładach jest strategia i konsekwentne trzymanie się jej jeśli jest dobra. Chodzi mi tutaj o to, że jeśli grając kursy rzędu 1,7-2,0 nie trafimy dwa lub trzy razy z rzędu to kolejny zagrany kurs NIE MOŻE wynosic 4,00-6,00 lub więcej tylko po to żeby odrobić straty. To także nakręca spirale niepowodzeń i prowadzi do braku środków na koncie - a tak niestety wyglądają typy konkursowe.
Zależy od podejścia do konkursu. Ja np traktuję to jako zabawę. Właśnie robię tak jak napisałeś, że nie należy robić. Tzn jak coś nie wchodzi to staram się grać wyższe kursy bo co na tym tracę?Nic. Chociaz nie gram wyzszych na sztuke tylko staram się zeby to miało jakieś szanse. Skoro wygrywają tylko 3 osoby np to co mi to za różnica czy będę 4 czy 34? Poza tym hokej nie jest moim pierwszym wyborem jeśli chodzi o sport. Nawet ostatnio zdarza mi się mecze na tvp sport oglądać w pracy na nocce.Całkiem inne podejście mam do typów granych już za prawdziwe pieniądze . Żeby wygrać trzeba grać mniej zdarzeń za więcej kasy. W większości przypadków zawsze wygrywa bukmacher jak to fajnie napisał elmisteriozo .Bukmacherke traktuję raczej jako rozrywke a nie źródło zarobku. Fajnie czasem przytulić kilka groszy...chociaż pewnie w ogólnym rozrachunku jest się na minusie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie robię tak jak napisałeś, że nie należy robić.
Chodziło mi o to że nie należy tak robić grając za pieniądze. W konkursach można robić co dusza zapragnie bo to tylko gra i dlatego nie polecam korzystać z typów konkursowych.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Bukmacher zawsze jest do przodu, niezależnie czy ty wygrasz czy przegrasz, po to ma marże i wahania kursów. Bukmacher nigdy nie przegrywa. Abyś wygrał Ty ktoś inny musi przegrać. Bukmacher ma zawsze dana grę pod kontrola.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
U mnie ostatecznie nocka na plus, ottawa, duble pkt. zawodnikow i overove tasiemki nadrobily wpadki moich faworytow. Jakies propozycje na dzis? Wieczorem ciekawe spotkanie Wild - Flames. Ale chyba trudno wytypowac bedzie faworyta
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka coś w kierunku Minnesoty, Capitals i Penguins u siebie (kursy trochę niskie) i Toronto. Sporo ekip gra dzisiaj Back to Back. Dzisiaj trudno będzie znaleźć dobre kursy.
Jeśli chodzi o Capitals to zapomniałem dodać, że dzisiaj w bramce stanie Copley. Znacząco poleciały w dół kurs na Montreal (1,85--&gt;1,55) więc aktualnie w ogóle nie opłaca się nawet brać tego spotkania pod uwagę... Dobra informacja jest taka, że kursy na Leafs rosną, bo wydaje mi się, że Toronto zdoła dzisiaj ograć Pantery. Generalnie jeśli chodzi o kursy to szału nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom