>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja jeszcze nie zagladalem w kursy na nocke, zerknalem tylko ze wieczorem Wild - Flames. Ciekawe spotkanie, niby Wild u siebie mocni ale Calgary w ostatnim czasie w dobrej formie tylko ten chwilowy przestoj z Lotnikami
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dziś w nocy po raz drugi w historii NHL, wydarzyło się że co najmniej trzy drużyny zajmujące jedne z ostatnich miejsc w tabeli wygrały swoje spotkania po tym jak przegrały wcześniejsze spotkania tracąc 3 i więcej bramek
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
tak sobie patrze na linie kursów i są one po prostu śmieszne
MON- OTT
Montreal wprawdzie pokonał Ottawę dwa razy w ciągu tygodnia 5-2 &amp; 5-2 i pewnie Ottawa nie będzie popularnym zakładem dziś, ale przy takim kursie nie pobiorę zwycięstwa Montrealu. I nie byłbym zdziwiony OT.To jest po prostu śmieszna linia
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś kurs na Montreal to nie wiem do czego jest wystawiony ale na pewno nie do grania, chyba że dla naiwniaków. Wiadomo, że ostatnio dwa zwycięstwa, ale to nie znaczy, że zmiotą dziś Ottawę. Są w lepszej formie, personalnie może wyglądają również nieco lepiej, no ale co by nie mówić nie jest to ekipa nawet na PO nie mówiąc już o jakieś walce o puchar, żeby takie kursy wystawiać. Ja na pewno coś spróbuję w kierunku Ottawy skoro buk daje takie kursy, chociażby +2,5 za @2,11.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
warto w tej cenie zaryzykować
Wild chyba nie wygra dziś::zoltakartka:
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dość ciekawie jak dla mnie wygląda kurs na Kaczki, Kurtki od jakiegoś czasu w lekkim dołku. Oglądałem spotkanie z LA, ponownie zbyt dobrze nie wyglądali, sporo błędów w obronie, tylko nie miał kto ich wykorzystać. Dziś Kaczki, które są do bólu skuteczne i rzeczywiście dają w tym sezonie radę. Dlatego jak dla mnie ten kurs to promocja od buka, na pewno nie będzie łatwo, ale po tej linii będę próbował.
Ja już tak jak rano pisałem Wild - Flames odpuściłem, wydawało mi się, że to może w każdym kierunku pójść i ciężko typować faworyta. Puściłem sobie dla zabawy Sutera z Giordano na punkty. Giordano siedzi, jeszcze Suter. i do tego w dublu bramki Zuckera z Lindholmem też za drobne.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
CBJ graja słabo w obronie, puścili kolejno 1-3-4-3-9-3-2-5-4-2 gole w L10.
Ducks zdobyli 12 goli w w L2. Na pewno maja szanse, ale sadzę ze kurs na nich TT 2,5O wygląda dużo ciekawiej.
Dość ciekawie jak dla mnie wygląda kurs na Kaczki, Kurtki od jakiegoś czasu w lekkim dołku. Oglądałem spotkanie z LA, ponownie zbyt dobrze nie wyglądali, sporo błędów w obronie, tylko nie miał kto ich wykorzystać. Dziś Kaczki, które są do bólu skuteczne i rzeczywiście dają w tym sezonie radę. Dlatego jak dla mnie ten kurs to promocja od buka, na pewno nie będzie łatwo, ale po tej linii będę próbował.
Ja już tak jak rano pisałem Wild - Flames odpuściłem, wydawało mi się, że to może w każdym kierunku pójść i ciężko typować faworyta. Puściłem sobie dla zabawy Sutera z Giordano na punkty. Giordano siedzi, jeszcze Suter. i do tego w dublu bramki Zuckera z Lindholmem też za drobne.
ja za drobne zagrałem U5,5.Taki spontan
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jeszcze w kursy dodatkowych zakładów się nie zagłębiałem, tylko zerknąłem na główne zakłady. Teraz patrzę, że prawie 2.0, to rzeczywiście dobra opcja. Mam wrażenie, że buki nie doceniają Kaczek i właśnie na ich bramkowe overy dają wysokie kursy. Ostatnio bodajże grali ze Stars i na over 2,5 też złapałem około @1,8 musiałbym dokładnie w historii zakładów zerknąć, ale wiem że też był atrakcyjny
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
moim zdaniem warto i chyba bezpieczniej
ja raczej dziś skromnie pogram- jakoś nie wiedze value
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
To chyba mamy podobne spostrzeżenia, bo jakoś po pierwszym rzucie oka na zakłady nie widzę jakieś opcji na wielkie granie. Pewnie coś tam wrzucę, żeby były emocje, ale na pewno nie za wielką kasę. Ewentualnie kuszące są dla mnie Kaczki z tych wyższych kursów, coś w kierunku Ottawy na pewno wrzucę. Tam gdzie widziałbym ewentualnie opcję podjęcia walki jest też B2B jak np w NJD, dodatkowo brak Hall&#39;a. Pewnie z tych mniejszych kursów puszczę jeszcze jakieś tasiemki za drobne, wczoraj się akurat udało dwie takie trafić. Ciekawy jestem jak to dziś będzie wyglądać, soboty są często overowe, z drugiej strony dużo zespołów B2B i po wczorajszych overach więc może dziś tempo delikatniejsze i undery?
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
No ja niestety nie gram żadnych AKO , tylko single
FLO- TML
Toronto będzie popularnym zakładem zresztą jak zawsze. Ale co, jeśli powiem, że Panthers maja 3-0-2 w domu vs DIV. Panthers wygrały 3 z L4 w domu vs TOR a ogólny bilans w domu przeciw TOR maja są 12-5 w L17. Kurs w ML bardzo atrakcyjny.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Nashville - New Jersey
Typ: Nashville - 1,77 na fortunie ⛔⛔⛔
Ja dzisiaj nie szukam niespodzianek, tylko konsekwentnie przeciwko NJD grających na wyjeździe ???? kurs nie powala, ale uważam, że Drapieżnicy dzisiaj spokojnie wygrają. Ostatnie dwa mecze to domowe zwycięstwa z Senators i Canucks, ogólnie u siebie Nashville to najlepsza drużyna Zachodu.
Po drugiej stronie Devils, którzy będą grać b2b. Tej nocy wygrali u siebie z Vegas. Brawo dla nich, ale pamiętajmy, że NJD u siebie a NJD na wyjeździe to w tym sezonie dwie inne drużyny. Diabły poza swoim lodem na 16 meczów wygrali jedynie 3...
W tym sezonie już grali ze sobą. W New Jersey wygrali Predators 4-3 po dogrywce.
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Preds w RT -1,86 (betsson)
Diabły maja bilans drogowy 3-11-2 i dodatkowo w nocy graja b2b. Diabły po heroicznym powrocie w meczu przeciwko Rycerzom (VGK wbili sobie sami 2 gole) uważam ze nie dadzą rady stawić obrony przed Predsami. W bramce znów Kinkaid. Rekord domowych spotkań Preds to 13-5 mówi sam za siebie a w bramce dziś zagra Kinkaid.Preds maja wprawdzie kilka absencji są bez P.K. Subban, Filipa Forsberga i Viktora Arvidssona a słupach wystapi Saros.Sadzę jednak ze Predatory są w stanie w 60 minut zakończyć przeciwko drużynie Devils, która musi być zmęczona i nieco rozczarowana emocjonalnie po tym niesamowitym powrocie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Rozczarowana to chyba nie jest, wyciągnęli zwycięstwo więc raczej zadowoleni i tym podbudowani. Rozczarowani to by byli jakby z 4:1 zeszli na 4:5 OT. Rozczarowani mogą jedynie być, że mieli jeszcze przy 4:4 PP i nie wzięli tego w RT. Oczywiście zgadzam się, że dziś stoją na straconej pozycji, ale wiadomo że to NHL a Preds nadal z absencjami. Sam to spotkanie odpuszcze po ostatniej wpadce z Preds.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
może użyłem złego słowa, ale mieli więcej szczęścia niż umiejętności- Vegas 2 bramki wbili sami.
ja dziś trochę ryzykownie:
Preds RT⛔
Ducks TT O2,5⛔
Canucks- ML✅

Lyon (Flyers) został sprawdzony z AHL i ma średnio 0,90% SV a dodatkowo jest niedoświadczony w lidze Elite.
Canucks wygrali 3 z 5 ostatnich meczów i maja bardzo dobry potencjał ofensywny, który może być pokazany przeciwko słabemu bramkarzowi Flyers.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
właśnie tak sobie myślałem jak to będzie z meczem Orki - Lotnicy, wydaje mi się, że wysoki over prawdopodobny. U gości słaby bramkarz, zaś solidna ofensywa więc myślę, że coś postrzelają. Myślę, że nie są to jakieś wyjątkowo ryzykowne typy, wszystko na spokojnie może być na plus.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
ja zawsze na plus liczę&gt; I tego życze wszystkim grajacym.
Ciekawie może być na Florydzie i w stolicy
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Może być ciekawie, ale myślę, że Toronto to dziś weźmie, ostatnio ostrzelali Tampę i w plecy, myślę że dziś będą chcieli to wygrać, Auston ostatnio bez punktów, myślę że dziś może być jego mecz. Pantery się strasznie męczą, u siebie coś tam lepiej potrafią pograć, ale wiadomo, że Toronto celuje bardzo wysoko.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj rozważam zagranie na Pittsburg z handi, do bramki wraca Murray czy wzmocnienie? nie wiem, może będzie miał comeback jak Vasilevski? ciężko powiedzieć. W zastępstwie DeSmith spisywał się całkiem przyzwoicie. LA na wyjazdach bardzo słabo. Pens ostatnie mecze u siebie wygrane, powoli zaczynają wracać do &quot;formy&quot;. W LA duże osłabienia, nie są to może nowe absencje ale dość ważni zawodnicy.
Pittsburgh-LA Kings
1 1,84
1 hc-1 2,32
Inne jaki gram dzisiejszej nocy to
Anaheim 2ML 2,51
Toronto 2 2,05
Odnośnie meczu Canucks-Flayers myślę iść w stronę Orek takimi typami
over 3,5 - 2,22
1 tercja - 2,60
W bramce Lyon, jedyny jego mecz w tym sezonie to był mecz z Szablami gdzie po 20 min został zmieniony z bagażem 4 bramek.
Reszta meczy nie warta a raczej kursy jakie zostały wystawione to śmiech na sali w szczególności Hubs 1,57 ???? chyba że Senatorowie będą mieli po jednej łyżwie i w dodatku tępej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom