>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Spotkaniem Pingwinów chciałem pokazać, że to, że ktoś jest faworytem w NHL bardzo często nic nie znaczy. Tak samo mocnym faworytem Boston byli w spotkaniu przeciwko NYR, które przegrali. Bardziej chodziło mi o to, że kursy nijak mają się do potencjału obu ekip. Dziś spotykają się dwie mocne ekipy i taka różnica kursów po prostu jest przesadzone w mojej ocenie. Wczoraj Pens i NJD to rzeczywiście dwie ekipy o zupełnie innym potencjale, więc tam te różnice kursów były uzasadnione. Ustawianie podobnych kursów w tym wczorajszym i dzisiejszym spotkaniu to dla mnie nie porozumienie. Jetsi są tutaj stawiani w roli ekipy na poziomie 10-12 miejsca w Konferencji, a to zdecydowanie mocniejsza ekipa. Kursy z KHL to jedna sprawa, ok, to bliższe będą znacząco spadające wczoraj kursy na Pens, które nie oddały ostatecznie wyniku. Tak samo wczoraj spadające kursy na Jets, które wyniku nie oddały. Więc bardziej to taka ciekawostka odnośnie tego jak wygląda kwestia kursów. Sam zwracam na to uwagę, jednak coraz częściej mam wrażenie, że to często podpucha buków. Co do wypoczęcia obie ekipy miały teraz przerwę od 20 stycznia ze względu na All Star. To niestety dużo i bardzo często po takiej przerwie jest tak, że z czuciem na lodzie jest różnie. I o ile zazwyczaj b2b traktuje się jako minus dla ekipy tak jak dziś traktuje to jako pewien plus, bo Jetsi poczuli już lód po tej przerwie, sprawdzili się w grze o punkty, a to wiadomo coś innego niż nawet najmocniejszy trening. Jak Boston zachowa się dziś na lodzie to zobaczymy w nocy, mogą zagrać świetnie na świeżości a może być tak, że krążek w ogóle nie będzie się słuchał. Do tego brak Raska w mojej ocenie to spore osłabienie dla tej drużyny, a ofensywny potencjał u Jetsów jest w stanie to wykorzystać. Odległość z Filadelfii do Bostonu nie jest długa więc podróż nie była męcząca szczególnie dla ekip z NHL, które do podróżowania są przyzwyczajone.
Tak jak mówiłem, to takie moje luźne przemyślenia na to spotkanie, jak dla mnie może się tam skończyć zwycięstwem Bostonu, remisem jak i zdecydowanym zwycięstwem Jets. Po prosto po przerwach te wyniki mogą być w każdą stronę, dlatego sam nie gram, ale skoro kursy są wystawione z taką dysproporcją to wolałbym próbować w stronę Jets, niż ewentualnie denerwować się na Bruins po takim kursie. Ale to też taka moja specyfika, że wolę pograć jakieś wyższe kursy, by potem nie denerwować się przy ewentualnej porażce.
Tak odnośnie innych spotkań to widzę, że do bramki Phili wraca Stolarz, ciekawe jaka forma po przerwie, w NYR pojawia się Georgiev więc może w tym spotkaniu jakiś wysoki over.
Niezależnie od tego życzę powodzenia i zielonych kuponów dla grających najbliższej nocy ???? Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Witam o krótkiej przerwie i pozwole wtrącić swoje piec groszy .Również uważam ze granie na Miski po tym kursie to jakaś abstrakcja tym bardziej ze podzielam zdanie ze Wini to drużyna która wyzej stawiam niż Boston. Kursy na Boston są takie jakby Jetsi grali jakimiś rezerwami. Oczywiście to jest NHL i trzeba przyznać ze jest chyba najbardziej wyrównana liga w całych Stanach. Nawet w MLB NFL i NBA nie dziwią kursy rzędu 1,2 ale w NHL takie kursy jak dziś na Boston mnie zadziwiają. Także podzielam zdanie ze to ze dziś w nocy Jets grali jest ich atutem, gdyby grali swoje 2 3 spotkanie b2b to nie zagrałbym na nich ale dziś jak wspomniał kolega mecz z Fly może im tylko pomoc. Jak kiedyś pisałem długie przerwy nie sprzyjają zawodnikom bowiem wytracają ich z rytmu a zajmują ludzkimi sprawami takimi jakie każdy z nas ma. Nie wiem skąd oddsmakerzy się kierowali ustalając wyjściowe kursy a spadki na Boston to dla mnie typowy public Bet.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja też wtrącę swoje, raczej odpuszczę te spotkania, co do Jets to widać, że są w dołku i brakuje im jakiegoś impulsu mają spory potencjał ale co z tego jak tego nie wykorzystują. Boston jedna z najlepiej grających na własnym obiekcie drużyna w TD Garden nikt nie ma lekko a panowie z Winnipeg wygrali tam tylko raz w ostatnich 12 latach więc powodzenia choć po takiej przerwie nie zdziwi mnie żaden wynik.
NYR dalej z szansami na PO prawdopodobnie z tego co czytałem wraca Hayes, Fly dobrze sobie radzą, nie wiadomą jest jak ekipa gospodarzy wejdzie w mecz po przerwie nie sprawdzałem jeszcze bramkarzy ale chyba bym szedł w doga.
Liczę na zwycięstwo Buffalo w regulaminowym czasie gry ostatni raz wygrali 9 stycznia lubię tą ekipę mam nadzieję, że ta przerwa dobrze im zrobiła Eichel nie wyglądał zbyt dobrze po powrocie choć się na prawdę starał tutaj upatrywał bym ich w roli tych wygranych takie bardzo luźne przemyślenia bez sprawdzania goaltenderów nie ma co się pchać w granie po przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dodam jeszcze ze jest to mecz podwyższonego ryzyka i nie zdziwię się jeśli zakończy się niskim remisem. Jeszcze kilka godzin i się dowiemy.
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Boston jedna z najlepiej grających na własnym obiekcie drużyna w TD Garden nikt nie ma lekko a panowie z Winnipeg wygrali tam tylko raz w ostatnich 12 latach
No i to chyba podstawowy argument pomimo słabszego bramkarza gospodarzy, lepszej ekipy gości itp. aby jednak postawić na Boston z remisem, przynajmniej do mnie ten argument przemawia jak żaden inny.
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Skuteczność obron 91.92% .... To chyba kolejny plus dla Bostonu dziś ? O jedną dziesiątą mniej niż Rask, chyba żadna różnica, jeden i drugi świetny .
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dla mnie Rask pewniejszy, szczególnie w ostatnim czasie. Halak niezła statystyka ale z pierwszej części sezonu po świętach zagrał pięć spotkań z tego trzy razy dostał 4 bramki, raz 3 i ostatnio grając 2 tercje po kontuzji Raska 2 od NYR. Rask bez wątpienia jest pierwszym wyborem w bramce Bruins. Co do historii spotkań, ekipy grają ze sobą tylko 2 razy w sezonie, ostatnie trzy lata to jedno zwycięstwo w RT Jets, jeden remis i jedna porażka. Wcześniej seria porażek gości, ale trzeba pamiętać, że to była zupełnie inna ekipa, Bruins w czubach tabel, zaś Wini, tak naprawdę wrócili do ligi pod tą nazwą 7 lat temu więc sięganie tutaj do historii 12 lat to bardziej zabawa w statystykę niż faktycznie ocena tego co może dziać się najbliższej nocy. Pewien obraz mogą dać spotkania z ostatnich 2-3 lat, gdy potencjał ekip można już porównać do obecnego w tej chwili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak jak pisałem odpuszczam najbliższe dni jeśli chodzi o grę, ale wrzucę swoje przemyślenia, może ktoś skorzysta. Boston rzecz jasna dziś faworytem, ale takim samym byli Pensi dziś w nocy a wiadomo jak to się skończyło. Natomiast na przeciwko Bostonu dziś ekipa dużo mocniejsza niż dzisiejszej nocy była przeciwko Pingwinom. Dlatego w mojej ocenie granie na Boston po tym kursie nie ma sensu. Jetsi bardzo mocni ofensywnie, trochę brakuje Ehlersa i teraz w obronie brak Byfugliena, co na pewno jest sporą stratą. Ale rzucanie takich kursów raczej jest zachęceniem na granie po kursach ze strony buków, ekipy potencjałem są równe sobie, a właściwie nawet wyżej postawiłbym Jets, których widziałbym z SJS w finale konferencji, chyba że Calgary coś pomieszcza jeśli utrzyma formę. Kolega wskazuje Jets jako ekipę słabą na wyjazdach, oczywiście na swoim lodzie jest mocniejsza, ale wyjazdy nie wyglądają źle, 7 miejsce w konferencji a 3-4 spotkania na obcym lodzie mniej niż stojąca wyżej konkurencja więc pozycja jest jeszcze do poprawienia. Ostatnie wyjazdowe spotkania słabe, ale mają na rozkładzie SJS na ich lodzie, gdzie gospodarze są bardzo mocni, więc nie uważam by Jets byli słabi na wyjazdach. Natomiast Boston chwiejnie w ostatnim czasie i w wielu spotkaniach się męczą, ostatnio u siebie również porażka ze stojącymi znacznie niżej NYR. Dodatkowo dziś w bramce nie będzie Raska, który w wielu spotkaniach ratuje Boston, więc tutaj minus dla gospodarzy. Natomiast w bramce Jets dziś ma pojawić się ponownie Hellebuyck, wczoraj grali drugim bramkarzem. Jets w b2b, ale dziś to może być zaleta, bo już są w grze po tej dłuższej przerwie, natomiast Boston ostatnio mecz 9 dni temu, to dużo i ciężko powiedzieć czy ta gra będzie się dziś kleić. Spotkanie może być równe, jeśli miałbym coś tutaj grać to raczej próbował bym kierunku gości skoro kurs tak zachęcający.
Jets RT @3,4
Jets ML @2,44
Jets -1,5 @4,95
Jets/+4,5 @4,1
do ako nawet Jets 1x @1,84 wygląda bardzo fajnie jak na NHL.
Jets over 2,5 @1,86
Odnośnie spadających kursów ciekawy był wczoraj przykład Omska, gdzie kursy jeszcze kilka minut przed spotkaniem leciały na łeb na szyję. Chyba u niektórych linia z 1,9 zeszła do 1,45 nawet a potem wynik 5:2 dla Red Star. Więc te spadki to dość ciekawy temat warty głębszej analizy
Ja ide dokładnie w tym samy kierunku. Przerwa był długa a to wcale dobrze nie wpływa na zespoły, co innego odpoczynek po kilu meczach z rzedu a co innego h2h po długiej przerwie, wbrew pozorom to moze lepiej zadziałac na Jets, poza tym w tym sezonie Jets ma naprade mocna ekipe, mnostwo opcji w ataku i mysle ze strzela jedną albo dwie wiecej niz Miśki. ja daje typ
Jets minus 1,5 kurs 4,7
I Jets RT kurs 3,3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Skoro już się tyle napisało o tym spotkaniu, to mimo że miałem odpuszczać, to żeby rano nie żałować gram tak jak pisałem w pierwszym poście z dziś zakłady w kierunku Jets, bez szaleństw ze stawkami. Myślę, że dorzucę do jednego z tych niższych kursów również over w meczu Phili z NYR, żeby stworzyć dubla. Wszystkim życzę powodzenia!
 
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Wszyscy Panowie idziecie w Jetsów, no cóż sam przeciwko wszystkim widzę jestem :p
Pepo dorzuć wygraną Pucharu Azji przez Katar.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Szkoda trochę, że Jets nie dali rady w RT, Connor był bliski przerwania podania na 3:3, zobaczymy co teraz w OT
No i jednak Jets po karnych ????
No ale ze Stolarz zagra SO to bym się nigdy nie spodziewał jeszcze tak ostrzelany przez 60 minut. Podobnie jak tego że tylko jedna bramką dziś tam padnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
tak jak myślałem zakończyło się remisem i wygrana Jets w ML. Aby nie było ze nie grałem ;-)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Remisik nas pogodził :] Dziwne to NHL na maksa.
Chyba nie do końca bo Kolega proponował Boston ML nie 1x więc ostatecznie na minus. Tak właśnie wygląda NHL, trzeba szukać ciekawych kursów a taki był właśnie wczoraj na Jets, zupełnie niezrozumiałe wystawiony przez buki.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja bym powiedział ze to jest urok NHL nigdy nic do końca nie da przewidziec
Dokładnie. Kolejny dowód to mecz NY z Phila. Brakarze od ponad miesiaca bez gry ze średnią GAA ponad 3. Over jak nic, poczatek meczu dobry szybka bramka bo w 1 minucie pod over idealnie a tu mecz sie skończył.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Tak jak myślałem Buffalo w końcu wygrało w RT fajne kursy można było łapać a Boston doznał porażki 2 raz od 12 lat w TD Garden.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Za drobne zagrałem Buffalo po poście kolegi ale musze przyznać ze oba te spotkania mogły mieć inny finał. Tym razem to do nas uśmiechnął się fart. Dziś ciekawe kursy na Pens - Bolts. Bukmacherzy tylko trochę faworyzują Tampe kierując się głównie H2H. Ale to właśnie Bolts wygrali ostatnie spotkanie między nimi grane w PPG Arena a poza tym Pens jakby w małej zapaści.
 
M 16

mariuszjeka

Użytkownik
Ja myślę że można śmiało iść w over 7,5 w meczu pens-bolts. To co wyprawiają obrońcy pens woła o pomstę do nieba. Obejrzałem cały mecz z Devils i pierwszy wniosek jaki się nasuwa to że pens beznadziejnie gra w obronie. Grali bardzo wolno przez co Devils praktycznie co chwilę ostrzeliwali bramkę Pens. Nawet pens stracili głupio bramkę grając w przewadze. Gra obronna pens nie istnieje.
Pitssburgh Penguins - Tampa Bay Lightining
over 7,5 2.55 Betrally
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom