>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
NHL: Washington Capitals - Calgary Flames
Pierwsza drużyna zachodu kontra 7 wschodu i aktualny mistrz czyli drużyna gospodarzy którzy ostatnio w kryzysie 7 ostatnich meczy to porażki a żeby było mało to jeszcze dzisiaj bez swojej największej gwiazdy Alexandra Ovechkina który pauzuje za kare nałożoną mu za to że odmówił udziału w meczu gwiazd, kursy przyjemne więc czemu by nie spróbować.
Calgary OT @ 1.77⛔
Calgary &#39;60 @ 2.30⛔
Calgary -1.5 @ 3.20⛔
Calgary + 3.5 @ 2.24⛔
Strzeli bramkę : Gaudreau @ 2.30, Monahan @ 2.45⛔

fortuna
( no i sie mistrzowie przełamali :|)
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Dzisiejszej nocy w najlepszej lidze hokejowej możemy oglądnąć 4 ciekawe starcia. Dawno nie miałem pomysłu na wszystkie spotkania a dzisiaj tak jakoś mnie natchnęło. A więc od początku:
New York Rangers - Los Angeles Kings
Ekipa z Nowego Jorku na własnej tafli podejmie ekipę z Los Angeles. Rangersi mają wieli niedosyt po ostatnich meczach na własnym lodowisku gdzie PRAWIE udało się zatrzymać rozpędzonych lotników i fenomenalne błyskawice. Świetna walka, świetna defensywa, wielkie serducho i litry potu wylane na lód. Dziś determinacja będzie tym bardziej ogromna i myśle, że uda uzyskać się upragnione zwycięstwo, z mocno zawodzącymi w tym sezonie hokeistami z miasta aniołów, którym daleko do optymalnej formy. Dwóch weteranów w bramkach i underowe usposobienie zachęca mnie również do underka.
New York Rangers i -5,5 @4,15
lub w singlach
New York Rangers 60&#39; @2,2
Under 5,5 @1,95

FORTUNA

Philadelphia Flyers - Vancouver Canucks

Tutaj krótko i na temat. Jak Vancouver zaskakuje to falowo i wygrywa seryjnie 2, 3 mecze, dlatego upatruje dziś szanse w gościach. Lotnicy mają ostatnio napięty grafik i nie są aż takimi atletami, więc czuje że braknie im dzisiaj pary w nogach. Każda zwycięska seria kiedyś się kończy i myślę że dziś to właśnie nastąpi. Luźny meczyk, dobre nastroje = wiele bramek.
Vancouver i +4,5 @4,05
a także w singlach w ten sposób
Vancouver OT @2,39
Over 5,5 @1,68

FORTUNA
Toronto Maple Leafs - Anaheim Mighty Ducks
Tragiczna gra kaczek, blokady ważnych indywidualności skutkują ostatnimi wynikami. Z takich dołków nie wychodzi się z dnia na dzień a już na pewno nie z takimi graczami jak Listki. Ponadto fakt, że Listki mają świetny bilans z grajkami z Pacific Division, skłania mnie do zagrania pewnego zwycięstwa na własnych śmieciach przez Toronto.
Toronto -1,5 @1,94
FORTUNA
Dallas Stars - Arizona Coyotes
Arizona lubi namieszać, trzymać wynik blisko. Gwiazdy jednak zazwyczaj nie mają z nimi problemów. Mimo wszystko nie zagram tutaj pogromu i nie pokusze się na czyste 60&#39;. Wydaje mi się że największe value w tym meczu to under. Tak wyglądała większość rywalizacji między tymi dwiema drużynami a także podobnie układały się scenariusze wszystkich ostatnio rozegranych meczy przez te drużyny. Dobra forma Dallas jednak kusi i zagram ich zwycięstwo z underem
Dallas Stars i -5,5 @3,05
a także troszkę grubiej
Under 5,5 @1,74
FORTUNA
Wszystkie mecze mam zagrane w różniastych kombinacjach których nie chce mi się tu układać, pozostawie to pole manewru dla chętnych. Powodzenia!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś rzeczywiście cztery ciekawe spotkania w NHL choć jak dla mnie trudno oczywiste typu. Jak dla mnie może to być noc dogów. Przede wszystkim kierunek Canucks, myślę że Phila już ma tych zwycięstw sporo i czas przerwać passę. W końcu zaskoczyli i rzeczywiście wyglądają lepiej, nawet jeszcze mogą pomyśleć o PO, ale myślę że dziś kursowo Canucks niedocenione jak ostatnio z Colorado i warto spróbować.
Canucks RT @3,3⛔
Canucks/+5,5 @5,2 ⛔
Canucks -1,5 @4,85⛔
Goldobin???? - krążek na kiju i 3/4 pustej bramki i nie wiem nad czym myślał, chyba czekał aż Hart zdąży się odwrócić...
Jeśli chodzi o spotkanie w Toronto ja tutaj przyjmę kierunek gości, po tym kursie byłoby grzechem nie spróbować. O ekipie Anaheim już wiele razy pisałem, mają swoje problemy, ale również mają ekipę, która potrafi dobrze zagrać, jak dla mnie równe piątki. Ciężko powiedzieć co tam nie gra, czy jakieś problemy w szatni. Ostatnio miazga w Winnipeg w pierwszej tercji, fatalny mecz Gibsona. Jeszcze bramka dziś nie potwierdzona ale jeśli Gibson ponownie to liczę na to, że drugi raz nie zagra tak słabo. To bowiem jeden z lepiej radzących sobie bramkarzy w lidze, potrafi zagrać naprawdę świetne spotkania. Oczywiście faworytem dziś Toronto, jednak nie wydaje mi się, żeby aż taki kurs rzucać, w NHL takie kursy to dla mnie śmiech i często wychodzą bokiem. Według mnie granie po tym kursie gospodarzy nie ma sensu. W ostatnim meczu ograli Pens, jednak ostatni okres nie jest pokazem super formy, pojawiają się wpadki, Toronto potrafi zawalić spotkania z ekipami stawianymi w roli przeznaczonych do pożarcia. Wydaje mi się że gwiazdy Toronto z lekką zadyszką. Auston nie zachwyca, Tavares w ostatnich spotkaniach też przygasł. Obrona od początku ma spore problemy i bardzo często ratowana była przez Andersona. Oczywiście typ ryzykowny, jednak po tym kursie dla mnie warty próby, dlatego gram w kierunku Kaczek, choć nie wykluczam, że zbiorą dziś kolejne lanie jeśli ofensywa Toronto zagra to co potrafi.
Ducks RT @4,85⛔
Ducks ML @3,25 ⛔
Ducks x2 @2,31⛔
Ducks -1,5 @7,3 ⛔
Ducks/-6,5 @6,6 ⛔
Co do pozostałych spotkań myślę, że Dallas dziś wezmą mecz, u siebie są mocni, ostatnio znów radzą sobie lepiej, a muszą punktować. Natomiast NYR - LAK myślę, że każdy wynik możliwy. NYR u siebie stosunkowo mocni ale nie skreślałbym LAK nadal na dnie tabeli, jednak w grze nie wyglądają aż tak źle. Myślę, że można się tutaj zakręcić w okolicach remisu
NYR - LAK X @3,9✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Carter Hart w bardzo dobrej dyspozycji obronił 40/44 z Oilers co jest jego nowym rekordem był pod niezłym ostrzałem. Fly są na niezłym winstreaku a ostatnie 2 zwycięstwa po dogrywce z drugiej strony Markstorm też bardzo dobrze grał przeciw Colorado puścil tylko 1 strzał na 35 dużo będzie zależeć od dyspozycji goaltenderów a w tym wypadku bym szedł w stronę Canucks po lepszym kursie.
Do Kaczek wraca Kesler a ostatnio zostali rozbici przez Jets 9:3. Andersen między słupkami Leafs ale nie wiem czy to dobrze czy źle bo po kontuzji słabo mu idzie 2-2-1 3.00 GAA. Myślę, że w Toronto jest więcej jakości również dysponuja mocną ofensywą i powinni postrzelać. Jak dla mnie zwycięstwo zostanie w Toronto i padnie trochę bramek.
Dallas jeszcze nigdy nie przegrali u siebie z Kojotami patrząc na formę gospodarzy nie powinni przegrać Bishop potwierdzony przewiduję wygraną gospodarzy i jakiś under może 6,5
Delikatnie gram trzy propozycje tak bez szału
Dallas&amp;Under6,5 @2.65
Leafs-Ducks over 5,5 @1.67
Canucks 1tercja lub mecz @2.2
Fortuna AKO 9.74
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Spotkania zaraz się rozpoczynają więc nie ma czasu się rozpisywać. Ja dalej idę ponownie w Kaczki, po tym jak kurs na nich tak poszedł w górę to trzeba próbować. Na pewno Montreal to nie potęga, by takie różnie kursowe proponować. Jak dla mnie ekipy z podobnym potencjałem.
Ducks RT @4,2⛔
Ducks ML @2,92⛔
Ducks x2 @2.1⛔
Ducks -1,5 @6,5⛔
Ducks/-6,5 @5,6⛔
Ducks -2 @11,75 etoto⛔
Do tego jeszcze na szybko myślę, że zwycięstwa po stronie
Wild⛔
Florida⛔
NJD⛔
SJS✅
Colorado⛔
Edmonton⛔
Z tych nieco bardziej ryzykownych spróbuję jeszcze Canucks bo kurs również do tego zachęca
Canucks RT @4,05⛔
Canucks ML @2,84⛔
Canucks/+4,5 @4,8⛔
Canucks -1,5 @6⛔
Poza jednym zaznaczonym kursy z fortuny
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Apropo meczu Devils-Kings
Bardzo sie cieszę ,że Kovalczuk zagrał bardzo dobry mecz przeciwko Diabłom, bo kibice mnóstwo psów na nim powiesili łacznie z tym, zeby juz wracał do Rosji( delikatnie powiedziane) a on pokazał ze jeszcze mnóstwo może dać zespołowi ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Niestety nocka nieudana. NHL chyba weszło w tą najmniej przewidywalną fazę. Te mocniejsze ekipy często w tym okresie notowały spadek formy. Ciekawe jak to się ułoży w tym sezonie, ale wyniki z tego co widać w ostatnich dniach mogą iść w każdą stronę, dlatego te kursy po 1,6-1,7 stają się jeszcze śmieszniejsze.Trudno chyba o jakąkolwiek tak równą ligę na świecie jak ta.
Odnośnie Kovalczuka na pewno pewna osobista satysfakcja, że tak to się udało dzisiejszej nocy i powrót na lód w NJ okazał się tak pozytywny. Aczkolwiek ogólnie chyba liczył na więcej po powrocie do NHL szczególnie gdy chodzi o swoją ekipę. Sam miał kilka dubli pkt na początku a potem spory przestój. Swoją drogą ciekawe czy gdyby nie odejście do KHL to nie on pobiłby rekord Fiodorowa a nie Owieczkin
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
N.Jersey - Islanders
Piszę teraz bo później nie będę miał jak spore value widzę w tym meczu, generalnie Islanders świetnie spisują się w konferencji wschodniej 3 pozycja w tabeli a Barry Trotz na prawdę odwala kawał dobrej roboty ze swoją drużyną. W wyjazdowych spotkaniach są również na 3 pozycji więc świetnie, prawdopodobnie zagra między słupkami Lehner Szwed jest ważną postacią w drużynie w swoich 29 spotkaniach notuję 0,931V% i GAA 2.02. Co do gospodarzy to ten typ umocnił mnie w przekonaniu gdyż potwierdzony w bramce jest Schneider 32 latek w 9 występach tego sezonu notuje 4.66GAA z 0,852SV a gdy przebywał w AHL wcale nie było lepiej. Na liście kontuzjowanych dalej widnieją ważne postacie jak np. Hall, Sami, Lovejoy, czy Noesen. Wątpie żeby wyspiarze zaliczyli tutaj wpadkę na tę chwilę są dużo lepszym zespołem według mnie i mają dużo więcej argumentów.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
N.Jersey - Islanders
Piszę teraz bo później nie będę miał jak spore value widzę w tym meczu, generalnie Islanders świetnie spisują się w konferencji wschodniej 3 pozycja w tabeli a Barry Trotz na prawdę odwala kawał dobrej roboty ze swoją drużyną. W wyjazdowych spotkaniach są również na 3 pozycji więc świetnie, prawdopodobnie zagra między słupkami Lehner Szwed jest ważną postacią w drużynie w swoich 29 spotkaniach notuję 0,931V% i GAA 2.02. Co do gospodarzy to ten typ umocnił mnie w przekonaniu gdyż potwierdzony w bramce jest Schneider 32 latek w 9 występach tego sezonu notuje 4.66GAA z 0,852SV a gdy przebywał w AHL wcale nie było lepiej. Na liście kontuzjowanych dalej widnieją ważne postacie jak np. Hall, Sami, Lovejoy, czy Noesen. Wątpie żeby wyspiarze zaliczyli tutaj wpadkę na tę chwilę są dużo lepszym zespołem według mnie i mają dużo więcej argumentów.
Raczej w bramce pojawi się Greiss, ale to nie zmienia zbyt wiele dla tego typu, troszkę gorsze statystyki niż Lehnera, ale obaj bramkarze są na podobnym poziomie. Ostatnio Niemiec w dobrej formie, zaliczyła 2SO. Dodatkowo w dniu wczorajszym Brian Boyle mający w tym sezonie 19 pkt przeniósł się do Preds więc dla ekipy gospodarzy, którzy nadal bez Halla na pewno to dodatkowa strata. Więc myślę, że można próbować -1.5 Isla, w fortunie stoi po @3
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Raczej w bramce pojawi się Greiss, ale to nie zmienia zbyt wiele dla tego typu, troszkę gorsze statystyki niż Lehnera, ale obaj bramkarze są na podobnym poziomie. Ostatnio Niemiec w dobrej formie, zaliczyła 2SO. Dodatkowo w dniu wczorajszym Brian Boyle mający w tym sezonie 19 pkt przeniósł się do Preds więc dla ekipy gospodarzy, którzy nadal bez Halla na pewno to dodatkowa strata. Więc myślę, że można próbować -1.5 Isla, w fortunie stoi po @3
Prawda Greiss czy Lehner oboje solidni choć mam nadzieję na Szweda, a o Boyle&#39;u umknęła mi informacja, dzięki.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja spróbuje dziś zagrać w kierunku Kings. Wyglądają lepiej niż jeszcze jakiś czas temu, teoretycznie dziś starcie z Lotnikami, którzy są na fali, seria zwycięstw, ale dysproporcja kursów jak dla mnie zbyt duża. Dodatkowo u Lotników dziś w bramce Stolarz, a wypada on po prostu słabo, rozwiązaniem ich problemów okazał się w jakieś mierze Hart, ktory radzi sobie w bramce naprawdę całkiem dobrze i ratuje sporo sytuacji. Dziś Stolarz, który i w poprzednim i w obecnym sezonie po prostu nie jest w stanie przeskoczyć pewnego poziomu. Jeśli wiekowa ekipa z Królów będzie w stanie zagrać w ataku to co potrafią to mogą kilka razy go ukłuć. Po drugiej stronie Quick, który jest solidnym bramkarzem, wiek już nie ten, czasami przez to są spóźnienia w bramce, ale ogólnie jest ok więc jak zagra dobre spotkanie to na pewno jest w stanie poskromić ataki Lotników. Kurs warty próby dlatego zagram.
LAK RT @3,5 ⛔
LAK ML @2,49✅
LAK x2 @1,87✅
LAK over 2,5 @2,09⛔ (bardzo dobry kurs)
LAK -1,5 @5,3 ⛔
LAK/+4,5 @4,55⛔
Szkoda, że RT nie utrzymane, ale na szczęście ML więc z singli na LAK z bardzo małym plusem udało się wyjść.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Już bez opisywania, ze względu na brak czasu, ale ciekawe też kursy na Canucks, SJS, Edmonton. Coś tam pokleje również z tymi spotkaniami.
Canuck RT @2,77⛔
Canucks -1,5 @3,85⛔
Canucks/+5,5 @4,15⛔
SJS RT @2,88✅
SJS -1,5 @3,8✅
SJS/+5,5 @3,8✅

Edmonton RT @3,45✅
Edmonton/+5,5 @5,9⛔
Edmonton -1,5 @5,3✅
Edmonton over 2,5 @2,03✅ (jak dla mnie do grubszej gry)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
??? :eek: Ja będę miał win Hawks ???? Czyli wezmę ML (po 1.72)
Nie wykluczony, że Hawks to wezmą. Jak dla mnie mecz otwarty i wynik możliwy w każdą stronę. Jako że dali wyższy kurs na Canucks to próbuję tego kierunku, jakbym wystawiał kursy to bym proponował prawdopodobnie równe. Dodatkowo over tutaj prawdopodobny a linia powyżej 4 na Canucks i over bez wątpienia godna próby. Pewnie jakiś aspekt sympatii dla młodej ekipy z Kanady też dochodzi. Liczę na dobre spotkanie Boesera i Pettersona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Hawks mają trzy punkty straty do Postseason’u – tzn. do ósmej pozycji na Zachodzie – gonią właśnie Vancouver. Są na fali – pięć kolejnych zwycięstw. Własna Hala. Alex Edler będzie odpoczywał ze względu na wstrząśnienie mózgu... Dla mnie Hawks to wezmą!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Edler na pewno jakaś strata dla Canucks, potrafiący dograć obrońca. Hawks rzeczywiście w gazie, ale seria zwycięstw wiecznie nie będzie trwała, wiek i szybkość po stronie gości. Kane przeżywa drugą młodość, ale też w pewnym momencie się zatnie. Dalej brakuje pierwszego goalie, choć Delia nie radzi sobie źle. Tak jak napisałem dla mnie mecz, który może skończyć się każdym wynikiem, dlatego próbuje Canucks, bo przez buka są ocenieni niżej. Hawks gonią PO, ale czy na poważnie myślą o graniu ósemce? Szczerze wątpie, myślę że są świadomi potencjału i tego, że raczej miejsce w PO dla nich nie jest przewidywane, choć wiadomo że niespodzianki się zdarzają.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Co do argumentacji zaproponowanego typu kurs na 3 bramki ekipy w NHL powyżej 2.0 to świetna propozycja, szczególnie gdy dotyczy grającej szybki hokej drużyny z latającym kilka cm nad lodem McDavidem uzupełnionym przez będącego w dobrej formie Draisaitla. Do tego ostatnie spotkania Wild, w trakcie których męczyli się w obronie popełniając błędy. Potrafią się spóźnić z interwencją a to woda na młyn dla najlepiej punktującego gracza ligi. Ich gra opierająca się na odsuwaniu krążka w stronę niebieskiej i minimalizowaniu strat może w tym spotkaniu być trudna do realizacji ze względu na szybką rękę Connora i umiejętność znalezienia nawet najmniejszych luk na podanie, a jak te luki się znajdą to będzie miał kto wykończyć. Dodatkowo ekipa Wild potrafi złapać sporo kar, a w PP Nafciarze są mocni. Do tego dochodzi brak Dumby, który stanowi ważny element bloku defensywnego Minnesoty.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Brawa dla Hawks, zrobili to czego Canucks wcześniej nie potrafili, podwójna PP wykorzystana na maksa i po pierwszej tercji solidna zaliczka
Ale nockę remisów mamy dziś. Kto pograł remisy to zarobiony
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
amatorów to można spotkać piszących typy dnia, tam ich pełno :cwl:
Tutaj są sami profesjonaliści i pisze to bez ironi. Uwazam fora hokejowe na stające bardzo wysoko jeśli chodzi o treści merytoryczne.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ktoś mógłby się wypowiedzieć czy są jakieś wyraźne przeciwwskazania żeby nie grać dzisiaj na Waszyngton? Dawno nie widziałem żadnego spotkania ani Capitals ani Panthers, ale pamiętam, że zawsze stołeczni byli mocni na własnej tafli. Z góry dzięki, jeśli to źle miejsce na tego typu pytanie to proszę usunąć. Pozdrawiam ( chce grać z OT po 1.60 do ako)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom